Що означає «IIRC» і як ви його використовуєте?

Якщо ви постійно бачите «IIRC» в Інтернеті, і вам цікаво, що це означає, ви потрапили в потрібне місце! Ми розберемо, що це означає, звідки він прийшов і як його можна використовувати.

Що це означає

Люди використовують «IIRC» онлайн, і це означає «якщо я правильно пам’ятаю» або «якщо я правильно пам’ятаю». Так само, як і особисто, ви можете використовувати це, щоб бути ввічливим, якщо ви в чомусь не впевнені, або саркастично, коли відповідаєте на запитання чи виправляєте інших.

У більшості випадків люди використовують IIRC, коли щось пам’ятають правильно; він просто прикріплений, щоб розмова була приємною. Наприклад, ви можете відповісти на повідомлення від свого сусіда по кімнаті: «IIRC, ти знову залишив ключі на дивані» або «IIRC, я був останнім, хто прибрав холодильник».

  10 найкращих інструментів Ping Sweep, щоб розповісти вам більше про вашу мережу

Ви також можете використовувати IIRC, щоб додати до речення нотку снарку або сарказму. Це часто зустрічається на веб-сайтах соціальних мереж, таких як Reddit або Twitter, де людям подобається проявляти креативність, коли вони говорять з іншими.

Однак є ситуації, коли хтось може використовувати IIRC, оскільки він у чомусь справді не впевнений. Це може статися, коли люди не мають часу перевіряти свої знання ще раз. Наприклад, ви можете відповісти на запитання в чаті: «Ви можете купити зелений iPhone 11, IIRC» або щось подібне. Ви можете бути впевнені, що Apple продає зелений iPhone 11, але ви не збираєтеся перевіряти.

Етимологія

Значення «якщо я правильно пам’ятаю» та «якщо я правильно пам’ятаю» не змінилося трохи за сотні років, як вони існують. Вони завжди пропонували корисний спосіб внести в речення ввічливість, скромність, сарказм або невпевненість —особливо в друкованому вигляді, де намір письменника не завжди зрозумілий.

  Як додавати та редагувати метадані в Photoshop

Не дивно, що IIRC став популярним в Інтернеті в 90-х. IRC було в моді, і людям потрібен був швидкий і простий спосіб передати почуття, як-от скромність чи жартівливість. IIRC був простим рішенням, оскільки його значення корениться в повсякденній фразі. Таким чином, це дуже схоже на скорочення TBH і FWIW.

У той час як IIRC не є найпоширенішим фраза в Інтернеті, її популярність ніколи не зменшувався. Це все ще широко використовується абревіатура, особливо на таких платформах, як Reddit, Slack і Discord.

Як використовувати IIRC?

IIRC надзвичайно простий у використанні. Це пряма абревіатура, тому вона відповідає тим же граматичним правилам, що й «якщо я правильно пам’ятаю». Єдине, на що потрібно звернути увагу, це контекст.

Як ми згадували раніше, ви використовуєте IIRC, щоб ввести в речення ввічливість, сарказм або невпевненість. Ваш намір, коли ви його використовуєте, буде залежати від контексту, наприклад від типу розмови, особи, з якою ви розмовляєте, і теми, яку ви обговорюєте.

  Як приховати попередній перегляд повідомлень Slack на екрані блокування

Скажімо, ви працюєте в бургерній, і бос пропонує вам відпочити після обіду. У цій ситуації може бути ввічливо сказати своїм колегам: «IIRC, бос хоче, щоб я зараз пішов додому». Звичайно, це не те, що ви хотіли б сказати клієнту, який просить вас про допомогу, якщо ви не хочете бути грубим.

Якщо ви вирішите використовувати IIRC у майбутньому, ви побачите, що це досить поширене, щоб більшість людей зрозуміли, що ви маєте на увазі. Просто стежте за контекстом, і, привіт, IIRC стане у нагоді, коли хтось запитає вас, що означає FWIW.

IIRC – не єдиний ініціалізм, заснований на фразі реального світу; інші популярні, включають TBH і FWIW, і вони можуть стати потужним доповненням до вашого інтернет-словника.