Що означає «IIRC» і як ви його використовуєте?

Якщо ви постійно бачите «IIRC» в Інтернеті, і вам цікаво, що це означає, ви потрапили в потрібне місце! Ми розберемо, що це означає, звідки він прийшов і як його можна використовувати.

Що це означає

Люди використовують «IIRC» онлайн, і це означає «якщо я правильно пам’ятаю» або «якщо я правильно пам’ятаю». Так само, як і особисто, ви можете використовувати це, щоб бути ввічливим, якщо ви в чомусь не впевнені, або саркастично, коли відповідаєте на запитання чи виправляєте інших.

У більшості випадків люди використовують IIRC, коли щось пам’ятають правильно; він просто прикріплений, щоб розмова була приємною. Наприклад, ви можете відповісти на повідомлення від свого сусіда по кімнаті: «IIRC, ти знову залишив ключі на дивані» або «IIRC, я був останнім, хто прибрав холодильник».

Ви також можете використовувати IIRC, щоб додати до речення нотку снарку або сарказму. Це часто зустрічається на веб-сайтах соціальних мереж, таких як Reddit або Twitter, де людям подобається проявляти креативність, коли вони говорять з іншими.

  10 найкращих інструментів Ping Sweep, щоб розповісти вам більше про вашу мережу

Однак є ситуації, коли хтось може використовувати IIRC, оскільки він у чомусь справді не впевнений. Це може статися, коли люди не мають часу перевіряти свої знання ще раз. Наприклад, ви можете відповісти на запитання в чаті: «Ви можете купити зелений iPhone 11, IIRC» або щось подібне. Ви можете бути впевнені, що Apple продає зелений iPhone 11, але ви не збираєтеся перевіряти.

Етимологія

Значення «якщо я правильно пам’ятаю» та «якщо я правильно пам’ятаю» не змінилося трохи за сотні років, як вони існують. Вони завжди пропонували корисний спосіб внести в речення ввічливість, скромність, сарказм або невпевненість —особливо в друкованому вигляді, де намір письменника не завжди зрозумілий.

Не дивно, що IIRC став популярним в Інтернеті в 90-х. IRC було в моді, і людям потрібен був швидкий і простий спосіб передати почуття, як-от скромність чи жартівливість. IIRC був простим рішенням, оскільки його значення корениться в повсякденній фразі. Таким чином, це дуже схоже на скорочення TBH і FWIW.

  Як додавати та редагувати метадані в Photoshop

У той час як IIRC не є найпоширенішим фраза в Інтернеті, її популярність ніколи не зменшувався. Це все ще широко використовується абревіатура, особливо на таких платформах, як Reddit, Slack і Discord.

Як використовувати IIRC?

IIRC надзвичайно простий у використанні. Це пряма абревіатура, тому вона відповідає тим же граматичним правилам, що й «якщо я правильно пам’ятаю». Єдине, на що потрібно звернути увагу, це контекст.

Як ми згадували раніше, ви використовуєте IIRC, щоб ввести в речення ввічливість, сарказм або невпевненість. Ваш намір, коли ви його використовуєте, буде залежати від контексту, наприклад від типу розмови, особи, з якою ви розмовляєте, і теми, яку ви обговорюєте.

Скажімо, ви працюєте в бургерній, і бос пропонує вам відпочити після обіду. У цій ситуації може бути ввічливо сказати своїм колегам: «IIRC, бос хоче, щоб я зараз пішов додому». Звичайно, це не те, що ви хотіли б сказати клієнту, який просить вас про допомогу, якщо ви не хочете бути грубим.

  Як приховати попередній перегляд повідомлень Slack на екрані блокування

Якщо ви вирішите використовувати IIRC у майбутньому, ви побачите, що це досить поширене, щоб більшість людей зрозуміли, що ви маєте на увазі. Просто стежте за контекстом, і, привіт, IIRC стане у нагоді, коли хтось запитає вас, що означає FWIW.

IIRC – не єдиний ініціалізм, заснований на фразі реального світу; інші популярні, включають TBH і FWIW, і вони можуть стати потужним доповненням до вашого інтернет-словника.