Що краще для вас?

| | 0 Comments| 12:29 PM
Categories:

Ключові висновки

  • Apple Watch Series 9 має нову функцію подвійного дотику, яка дозволяє переміщатися в watchOS, торкаючись великим і вказівним пальцями двічі. Це зручне доповнення, яке позбавляє від необхідності використовувати іншу руку або навіть ніс.
  • Мікросхема S9 Series 9 на 25% енергоефективніша, ніж мікросхема S8 у моделі Series 8. Він також оснащений 4-ядерним механізмом Neural Engine для швидшого виконання завдань машинного навчання та збільшеним об’ємом пам’яті до 64 ГБ.
  • Хоча Series 9 пропонує деякі покращення, Apple Watch Series 8 все ще є потужним годинником з ідентичними функціями здоров’я. Якщо ці оновлення не є для вас вирішальними, Series 8 можна придбати за зниженою ціною в сторонніх роздрібних продавців, доки є в наявності.

Випуск Apple Watch Series 9 у 2023 році може спонукати вас до оновлення. Але чи набагато він кращий за серію 8, яка вийшла роком раніше?

Ви можете подумати, що нове означає краще, і Series 9 дійсно має нову круту функцію. Але якщо ви думаєте, чи варто вам купувати Series 8 чи Series 9, ви не самотні. Читайте далі, ми порівняємо дві моделі та допоможемо вам визначитися.

У чому різниця між Apple Watch Series 8 і Series 9?

Автор зображення: Яблуко

  Топ-5 розподілених інструментів трасування

Порівнюючи ці два пристрої на перший погляд, ви можете не помітити жодних відмінностей. Це тому, що ці пристрої виглядають однаково та мають схожі дисплеї.

Apple Watch Series 9 має нову функцію подвійного дотику, яка дозволяє переміщатися в watchOS, торкаючись великим і вказівним пальцями двічі. Ви можете використовувати його, щоб відповідати на дзвінки, відкладати будильник і фотографувати. Це працює за допомогою нового чіпа S9, який відчуває вібрацію від постукування пальцями.

Жест подвійного торкання означає, що вам більше не потрібно використовувати іншу руку, щоб торкатися Apple Watch. Раніше деякі люди вдавалися до використання носа, коли руки були повні. Тепер це в минулому.

  Кращий інструмент КІ у 2022 році?

Окрім жесту подвійного дотику, чіп S9 Series 9 на 25 відсотків енергоефективніший, ніж чіп S8 у моделі Series 8. Чіп S9 оснащений 4-ядерним нейронним механізмом, який дозволяє йому виконувати завдання машинного навчання вдвічі швидше. Apple збільшила обсяг пам’яті до 64 ГБ у порівнянні з 32 ГБ у S8.

Чи варто переходити з Apple Watch Series 8 на Series 9?

Випуск Apple Watch Series 9 змусив багатьох власників S8 задуматися, чи варто їм оновлюватися. Або, якщо ви збираєтеся придбати свій перший Apple Watch, можливо, вам цікаво, який саме вибрати.

Хоча функція подвійного торкання зручна, її не варто оновлювати, оскільки це єдине важливе доповнення. Покращення продуктивності та обсягу пам’яті також чудові, але більшість користувачів не помітять тут різниці. Крім того, є спосіб спробувати жест подвійного дотику на старіших Apple Watch.

  Усе, що повинен знати маркетолог

Загалом, Apple Watch Series 8 залишаються потужним годинником з ідентичним набором датчиків, які пропонують багато чудових функцій для здоров’я.

Виберіть правильний Apple Watch для себе

У той час як Apple Watch Series 9 можна придбати безпосередньо в Apple, Series 8 більше не представлено на її сайті. Однак ви зможете придбати вживану або нову серію 8 у сторонніх роздрібних продавців за зниженою ціною, доки закінчаться запаси.

Якщо ви вирішите придбати Apple Watch Series 9, вам доведеться заплатити повну вартість, про що слід пам’ятати. Зрештою, ви вирішуєте, який Apple Watch купити. Деякі можуть подумати, що функція подвійного дотику та покращення продуктивності варті додаткових витрат.