Що великі дані роблять з цифровим маркетингом?

Categories:

Як тільки ви згадуєте цифровий маркетинг, більшість людей починають закочувати очі, коли чують лише цей термін.

На це є кілька причин, і найбільша з них, ймовірно, полягає в тому, що більшість людей не розуміють, як працює світ цифрового маркетингу.

Коли ви мало знаєте про це, робота цифрових маркетологів може здатися нудною, складною або надто заплутаною, але це не так.

По суті, це творча можливість для бізнесу, і коли ви зрозумієте, як це працює, ви зможете серйозно активізувати свої рекламні та маркетингові кампанії та розширити охоплення в Інтернеті.

Щоб справді створювати ефективні стратегії та ефективні кампанії, цифрові маркетологи мають використовувати різні інструменти та підходи, щоб охопити клієнтів і клієнтів.

Оскільки онлайн-світ працює з безліччю інформації, одним із найкорисніших інструментів для сучасних маркетологів є належний аналіз усіх цих даних.

Ось тут і з’являється маркетинг великих даних.

Віртуальне море інформації

Коли ви думаєте про старі форми реклами, стає зрозуміло, чому впровадження аналізу великих даних було необхідним для світу маркетингу.

Раніше вам доводилося багато вгадувати та сліпо сподіватися, що конкретні кампанії підійдуть більшості фокус-груп.

Дослідження мало бути масштабним, але воно ніколи не могло показати, як тенденції змінюються в реальному часі. У цифрову еру онлайн-маркетологи нарешті отримують усі дані, необхідні для повного розуміння того, що відчувають їхні клієнти та клієнти.

Єдина проблема з цим полягає в тому, що величезна кількість даних неймовірно величезна, і просто мати таку кількість інформації не допоможе вам отримати те, що вам потрібно, якщо ви не знаєте, як її аналізувати.

Основні причини використання великих даних

Якщо ви все ще не впевнені, для чого можна використовувати всі ці дані, ось лише деякі з основних причин, чому великі дані стали незамінними у світі онлайн-маркетингу.

  • Доступна аналітика даних – багато говорять про аналіз усіх цих даних і розуміння того, що потрібно вашим клієнтам і замовникам, і все це звучить надто складно і, можливо, надто дорого, чи не так? неправильно. Більшість служб хостингу зараз надають різні способи аналізу даних, наприклад DaaS і подібні. Що ще цікавіше, так це те, що більшість хостингових служб пропонують ці послуги аналітичних даних безкоштовно, що ідеально підходить для невеликих компаній.
  • Використання минулих даних для визначення майбутнього – ще одна фантастична річ, яку маркетологи отримали з великими даними, полягає в тому, що всі відповідні дані зберігаються, щоб їх можна було переглянути за потреби. Це означає, що маркетологи можуть зрозуміти, що для них спрацювало в минулому та чому це було, щоб вони могли спробувати відтворити той самий ефект у майбутньому. Щоб отримати найкращу взаємодію з клієнтами, маркетологи можуть налаштувати частини, які працювали в минулому, щоб досягти своєї мети легше.
  • Візуалізація даних – один із найефективніших способів створення успішної маркетингової кампанії – це зрозуміти дані, а найкращий спосіб зробити це – візуалізувати їх. Інструменти для візуалізації даних допомагають створити ефективне розуміння, допомагаючи маркетологам розпізнавати потенційні проблеми та проблеми потоку. Вони вирішують ці проблеми найкращим чином і з найкращим розумінням суті проблеми.
  Як прискорити завантаження PlayStation 4

Що це все означає?

Давайте розглянемо ці причини в перспективі. Наприклад, Slam Tracker від IBM використовується для вимірювання популярності тенісистів під час великих подій, і він дає глядачам проекцію в реальному часі того, як Інтернет бачить гравця в цей момент. Він аналізує великі дані та надає глядачам корисну інформацію.

Ще один чудовий приклад використання великих даних можна знайти в компанії онлайн-магазинів Gilt Groupe. Те, що вони роблять, це аналіз моделей і поведінки своїх відвідувачів, клієнтів і клієнтів, і за допомогою цього аналізу їм вдається отримати необхідні дані, необхідні для наступного кроку. Наступним кроком є ​​адаптація даних до 3000 різних версій повідомлень, які будуть розіслані своїм клієнтам із зазначеними вподобаннями щодо покупок, розмірами та інтересами. Таким чином вони інформують своїх клієнтів про актуальні матеріали.

  Як видалити підкреслені гіперпосилання в PowerPoint

Великі джерела даних, які використовуються для стимулювання кампанії

Інтернет швидко розвивається, і, на думку професіонала, аналіз даних є однією з найважливіших речей, на якій маркетологи повинні зосередитися веб-розробники Сідней пропозиції. Серед віртуального моря додатків і джерел аналітики даних деякі виділяються своєю ефективністю.

  • Соціальні мережі – майже такі ж великі, як сам Інтернет. Мільйони користувачів відвідують соціальні мережі щодня, і досить багато з них проводять у соціальних мережах більше 2,5 годин на день. Це дозволяє маркетологам збирати масу різноманітних даних. Від особистих уподобань до лояльності до бренду, маркетологи можуть відстежувати покупців і клієнтів через соціальні медіа та використовувати це на свою користь, коли починають наступну кампанію.
  • Веб-майнінг – автоматизований процес отримання даних з Інтернету – ще одна річ, яку маркетологи використовують досить часто. Використання певних інструментів для веб-майнінгу дозволяє маркетологам зрозуміти як структуровані, так і неструктуровані дані, зібрані з дій користувачів у браузері, журналів серверів і структури сайту.
  • Транзакції – відстеження транзакцій, які проводилися через бізнес, дасть маркетологам чудову інформацію про їхніх клієнтів і споживачів. Відстеження та аналіз цих транзакцій може допомогти їм зрозуміти моделі своїх користувачів і відповідно планувати кампанії.

До всіх цих аспектів слід підходити за допомогою відповідних інструментів. Аналіз великих обсягів даних, щоб отримати те, що вам потрібно, може бути досить складним, якщо ви не знаєте, як це зробити. Ось деякі з найбільш використовуваних сьогодні інструментів для аналізу великих даних.

  • Hadoop – Цей продукт від Apache здебільшого використовується великими корпораціями через його обчислювальну потужність і велику бібліотеку програмного забезпечення. Він регулярно оновлюється і чудово підходить для обробки великої кількості даних.
  • Клаудера – Цей інструмент чудово підходить для створення великих сховищ даних, до яких може отримати доступ кожен, кому потрібні дані для різних цілей. Він чудово працює з Hadoop і дає чудове уявлення про світ аналітики даних.
  • Rapidminer – Цей інструмент здебільшого використовується фахівцями як платформа з відкритим кодом, яка працює за принципами візуального програмування. Це дозволяє досить багато маніпулювати, моделювати, аналізувати та інтегрувати дані в бізнес-процеси та робочі процеси.
  Як підключити Apple AirPods до Mac

З розвитком Інтернету розвиваються і його користувачі. Використання великих даних стало певною мірою стандартом, оскільки це потужний інструмент, коли йдеться про цифровий маркетинг.

Це вже траплялося багато разів – компанія інвестувала у великі дані, і через деякий час їм вдалося досить добре вирости. Щоб зосередитися на належному аналізі великих даних і застосувати їх у своїй маркетинговій кампанії, може знадобитися певний час і планування, але в довгостроковій перспективі це одна з найкращих речей, які ви можете зробити для своєї компанії.

Вам сподобалось читати статтю? Як щодо того, щоб поділитися зі світом?