Щоб перетворити ваші ідеї на шедеври

Сфера цифрового дизайну та діаграм розвивається разом із нещодавнім прогресом штучного інтелекту.

З широкого спектру доступних інструментів для діаграм, Wondershare EdrawMax виділяється своїми унікальними характеристиками та універсальністю. Це не просто будь-який інструмент для створення діаграм; це платформа, яка дає вам шанс перетворити свої ідеї на шедеври.

EdrawMax — це надійний і універсальний інструмент для створення діаграм, який постійно оновлюється розширеними функціями. Це дозволяє створювати безліч діаграм у різних категоріях діаграм, використовуючи величезну колекцію елементів дизайну. Інструмент багатомовний і доступний для Windows, Mac і Linux, а також є веб-версія.

Незалежно від того, чи ви дизайнер, бізнес-експерт чи студент, у EdwardMax є рішення для вас. Він спрощує будь-яку складну процедуру та пояснює її в привабливій манері, яку може зрозуміти кожен. У цій статті я детально досліджу функції Wondershare EdrawMax, щоб перевести ваші зусилля зі створення діаграм і цифрового дизайну на новий рівень.

Wondershare EdrawMax: огляд

EdrawMax це інструмент, у якому творчість зустрічається з продуктивністю та здатністю перетворювати ідеї на візуальні шедеври. Завдяки функції створення діаграм на основі штучного інтелекту цей інструмент виділяється серед усіх інших варіантів. Крім того, доступно багато шаблонів для понад 200 типів діаграм, які мають зручний інтерфейс.

Ось кілька типових діаграм, які можна створити за допомогою EdrawMax:

 • Блок-схема (на основі AI)
 • Розумна карта (на основі AI)
 • Схема мережі
 • План поверху
 • Організаційна діаграма
 • Діаграма UML
 • ER діаграма
 • Генограма

Особливості EdrawMax

Особисто я рекомендую інструмент, оскільки перевірив деякі ключові функції, які є чудовими. Отже, давайте розглянемо ті функції, які вас точно вразять.

#1. Створення діаграм ШІ та різні можливості діаграм

Wondershare EdwardMax переосмислив спосіб створення діаграм за допомогою можливостей створення діаграм на основі штучного інтелекту. Завдяки цій функції ви можете створювати різноманітні діаграми кількома клацаннями миші.

За допомогою функції штучного інтелекту EdraMax ви можете створювати малюнки штучного інтелекту, блок-схеми, розумові карти, шкалу часу, SWOT-аналіз та багато інших діаграм. Крім того, ви отримаєте всі інструменти для розробки цих діаграм, що значно мінімізує ваші зусилля.

Окрім допомоги у створенні діаграми, ШІ EdrawMax також автоматично знаходить помилки у ваших блок-схемах. Крім того, він визначає ризики проекту, прогнозує тенденції даних і створює креслення в різних стилях. Загалом, інтерактивний та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс спрощує процес створення діаграм.

Крім того, технологія OpenAI ChatGPT забезпечує більш сприйнятливі діаграми та більш розумні рекомендації. Ця інноваційна функція програмного забезпечення змінює правила гри для різних можливостей побудови діаграм.

У результаті ви можете швидко генерувати ідеї контенту за допомогою запитань і відповідей AI і перетворювати їх на інтелектуальні карти, списки, таблиці та тексти. Ще одна цікава частина — це функція OCR вилучення тексту зображення, яка дозволить вам видобувати текст із зображень простим клацанням.

Що ж, я спробував їхню функцію штучного інтелекту та миттєво створив блок-схему. Просто дотримуйтеся цих інструкцій, щоб створити будь-яку діаграму за допомогою функції ШІ:

 • Відкрийте програму EdrawMax у своїй системі
 • Перейдіть на вкладку AI, розташовану в програмі
 • Ви можете описати свою концепцію природною мовою у вікні чату Edraw AI, розташованому праворуч.
 • Інструмент малювання створить діаграму відповідно до вибраного типу. У цьому випадку я вибрав блок-схему.

 • Ви можете персоналізувати малюнок відповідно до ваших уподобань за допомогою будь-якого інструменту. Наприклад, вставити та змінити текст, значок, зображення тощо.

Давайте перейдемо до іншої важливої ​​функції цього чудового інструменту.

#2. Розумні контейнери

Розумний контейнер є відмінною рисою Wondershare EdrawMax. Це значно покращує розташування та групування логічно пов’язаних форм. Ця функція спрощує обробку та роботу з пов’язаними формами як єдиним цілим, дозволяючи впорядкувати їх у контейнер.

Використовуючи Smart-контейнери, ви можете звести до мінімуму процес генерації складних діаграм. Це дає змогу гнучко переміщувати групи фігур як єдине ціле. Це дуже корисно, коли ви працюєте з величезною діаграмою, яка включає пов’язані форми та компоненти.

Процес включення розумного контейнера в діаграму простий. Щоб згрупувати фігури, просто виберіть їх і додайте до нового контейнера. Коли фігури знаходяться в контейнері, будь-які зміни, внесені до однієї фігури, можна автоматично застосувати до всіх інших фігур у контейнері. У результаті ви можете забезпечити однаковість діаграми, а також заощадити час.

Крім того, смарт-контейнери використовують не тільки для організації. Вони також надають вашим діаграмам чистий, організований макет, що покращує їх естетичну привабливість. Це покращує спілкування та командну роботу, роблячи ваші діаграми легшими для читання та розуміння.

Виконайте наведені нижче кроки, щоб додати розумний контейнер за допомогою EdrawMax

 • Відкрийте нову діаграму на EdrawMax
 • Перемістіть фігури з лівого боку екрана. Ви можете вибрати фігури та перемістити їх разом на полотні.
 • Виберіть «Вставити» > «Контейнер», щоб вставити бажаний контейнер зі списку.

 • Тепер рамка стане зеленою, щоб вказати, що відбувається, коли ви додаєте фігури до контейнера.

EdrwaMax також має контейнери зображень на додаток до основних контейнерів, що полегшує вам створення сімейних дерев і показує зв’язки між різними особами.

Переходимо до наступної функції.

#3. Режим презентації

Режим презентації EdrawMax дозволяє користувачам перетворювати свої статичні діаграми та візуальну інформацію в динамічні та цікаві презентації. Ця функція підвищує адаптивність EdrawMax, створюючи діаграми, а також ефективно представляючи їх аудиторії.

Ця функція забезпечує швидкий перехід від фази проектування до фази презентації. Після створення діаграми, блок-схеми, розумової карти або будь-якого іншого візуального вмісту презентуйте його без доступу до програмного забезпечення сторонніх розробників.

Як і будь-який інший додаток для презентацій, ви можете налаштувати тексти, елементи, анімацію та час переходу, щоб зробити його більш привабливим. Ви можете контролювати порядок слайдів, а також додавати нотатки доповідача під час представлення діаграми.

Кілька користувачів можуть співпрацювати над презентацією в реальному часі. Крім того, є варіанти експорту та спільного використання слайдів у різних форматах, таких як PDF, PowerPoint тощо.

Щоб отримати доступ до режиму презентації, виконайте такі дії:

 • Припустимо, ви створили діаграми, які складаються з двох сторінок
 • У нижньому лівому куті доступні опції для перегляду сторінок.

 • Щоб розпочати презентацію, ви можете натиснути кнопку «Відтворити», розташовану в нижньому правому куті.
 • Комбінація клавіш для відкриття параметра презентації – Ctrl + F5
 • Крім того, ви можете перейти до параметра презентації з Перегляд > Презентація.

Крім того, у режимі презентації є параметри для автоматичного відображення сторінок, переходу до попередньої чи наступної сторінки, зміни розміру сторінки шляхом збільшення чи зменшення масштабу, встановлення розміру сторінки відповідно до екрана та завершення повноекранного режиму.

#4. Імпорт і експорт даних

Серед основних функцій Wondershare EdrawMax — потужні можливості імпорту та експорту даних. Завдяки цій можливості користувачі можуть експортувати свої діаграми в кількох форматах і вводити дані з багатьох джерел. Ця функція дозволяє користувачам легко підключати різні джерела даних, обмінюватися інформацією про діаграми та співпрацювати над складними проектами.

Дотримуйтесь цих інструкцій, щоб дослідити опцію імпорту EdrawMax:

 • Відкрийте програму Wondershare EdrawMax на своєму пристрої.
 • Натисніть опцію «Імпорт» у меню.
 • Як бачите, існує кілька варіантів імпорту, зокрема Visio (vsdx,vsd), SVG, CAD (dwg,dxf) і пакетне імпортування Visio.

 • Ви можете відкрити будь-яку діаграму із зазначеного формату, якщо файл доступний на вашому пристрої.

EdrawMax надає безліч варіантів експорту. Файли можна експортувати як PDF, Word, Excel, PPT, SVG, Visio, HTML і PS/EPS.

Щоб експортувати файл, натисніть опцію експорту, доступну у верхній частині інтерфейсу користувача. Крім того, ви можете отримати доступ до нього, натиснувши Файл > Експортувати та надіслати.

Крім того, діаграми можна експортувати з EdrawMax у різноманітні додаткові формати, включаючи PNG, JPG, TIF, PDF, PS, EPS, HTML, SVG тощо. Це гарантує, що ваші діаграми можна відкривати, переглядати та налаштовувати на інших платформах і програмах.

#5. Інструменти для співпраці та спільного використання

EdrawMax пропонує складні інструменти для співпраці та спільного використання, які забезпечують співпрацю, співпрацю в реальному часі та простий обмін проектами. Це дозволяє користувачам спільно працювати над проектами, блок-схемами та діаграмами. Ці можливості гарантують, що проекти не тільки вміло створені, але й добре скоординовані.

EdraMax надає вам зручне цифрове полотно, де можна створювати розумові карти та ділитися ними з вашою командою. Він функціонує подібно до електронної дошки, дозволяючи вам швидко записувати та візуально впорядковувати свої думки. Незалежно від того, чи ви новачок у картографуванні розуму, чи експерт, ця платформа полегшить співпрацю та допоможе вам упорядкувати свої ідеї в карти.

Його зв’язок із відомими хмарними сервісами, такими як Google Drive, Dropbox, OneDrive та іншими, є однією з його найпомітніших особливостей. Таким чином, користувачі можуть переглядати та зберігати свою роботу в хмарі з будь-якого місця. Крім того, це полегшує бездоганну співпрацю користувачів або членів команди в різних місцях.

Використовуючи цей інструмент, користувачі можуть негайно коментувати, робити зауваження та робити примітки щодо проекту. Таким чином платформа створює форум для відгуків і розмов. Завдяки цьому зв’язок залишається централізованим і більше не потребує зовнішніх інструментів.

Програма також дозволяє користувачам вибирати, хто може переглядати, змінювати та коментувати проект за допомогою функції керування доступом користувачів EdrawMax. Безпека даних і цілісність проекту значною мірою залежать від цієї можливості.

З онлайн-версією EdrawMax користувачі можуть гнучко працювати та співпрацювати. Це означає, що будь-хто, хто використовує комп’ютер Windows, Mac, комп’ютер Linux, планшет або смартфон, може переглядати інтелектуальні карти та працювати над ними разом.

Окрім інструментів для співпраці, EdrawMax також пропонує функції спільного використання. Це дозволяє користувачам ділитися своєю роботою з іншими творчими умами. Ця функція має вирішальне значення для компаній і команд, які покладаються на спільне робоче середовище.

#6. Безкоштовні шаблони

Wondershare EdrawMax пропонує численні безкоштовні шаблони, які можуть допомогти в різних випадках використання та бізнесі. Це розширена платформа, яка містить 260 бібліотек і 12500 форм. Таким чином, ви отримаєте всі форми, стилі та настройки, необхідні для поєднання значного дизайну.

Цей обширний бібліотека безкоштовних шаблонів охоплює різноманітні категорії. Ви отримаєте всі діаграми, включаючи блок-схеми, інтелектуальні карти, організаційні діаграми, діаграми мереж і планування поверхів.

Усі шаблони розроблено з урахуванням досконалості та професійного використання. Крім того, користувачі можуть налаштовувати ці шаблони та змінювати кольори, шрифти, форми та вміст відповідно до своїх уподобань. Отже, за допомогою готового шаблону користувачі не лише економлять час, але й отримують джерело натхнення для візуалізації нових концепцій дизайну.

Незалежно від того, чи є ви новачком у проектуванні ландшафту діаграми, чи професіоналом, ці діаграми допоможуть швидко й ефективно виконати ваш робочий проект. Ви також можете створювати та ділитися шаблоном у бібліотеці під час використання цього програмного забезпечення.

Ось як ви можете отримати доступ до шаблонів на EdrawMax:

 • Щоб отримати доступ до шаблонів, ви можете скористатися програмою на робочому столі або скористатися веб-версією.
 • Зайшовши в додаток, перейдіть в розділ шаблонів.

 • Як бачите, ви можете вибрати шаблони з категорій діаграм, Усі діаграми або скористатися панеллю пошуку для пошуку певного шаблону.
 • Я вибрав діаграму ER для системи управління готелем. Потім натисніть опцію «Використати негайно».

 • Як бачите, за кілька секунд шаблон готовий на вашому екрані. Тепер ви можете редагувати та змінювати призначення діаграми для свого випадку використання.
 • Після створення власної діаграми або використання шаблону ви також можете опублікувати її в бібліотеці шаблонів.

Давайте перевіримо наступну помітну функцію.

#7. Кросплатформна сумісність

Здатність легко співпрацювати на різних платформах є важливою в поточну цифрову еру. Оскільки Wondershare EdrawMax сумісний із різними платформами, він блищить у цьому плані.

Численні операційні системи, такі як Windows, Mac, Linux, Android та iOS1, сумісні з EdrawMax. Незалежно від того, який пристрій чи операційну систему ви використовуєте, завдяки широкій сумісності ви можете переглядати будь-які діаграми та працювати з ними.

Ця бездоганна інтеграція між платформами особливо корисна для організацій і членів команди, які використовують кілька операційних систем. Крім того, функції та дизайн інтуїтивно зрозумілі та одноманітні, що полегшує процес навчання від пристрою до пристрою.

Хмарне сховище цієї платформи додає ще більшої сумісності між платформами. У результаті користувачі можуть постійно працювати з найновішими файлами чи проектами, створеними на пристрої, доступ до якого доступний на іншому пристрої за допомогою підключення до Інтернету. Крім хмарних опцій, користувачі також можуть отримати доступ до цієї програми в автономному режимі.

#8. Підтримка клієнтів

EdrawMax усвідомлює, що виняткове обслуговування клієнтів має важливе значення для підтримки задоволення та успіху користувачів. Таким чином, вони надають високого пріоритету пропонуванню відмінних клієнтів підтримка.

Широкі та оперативні пропозиції компанії щодо підтримки клієнтів демонструють її прагнення допомагати клієнтам на кожному етапі їхнього програмного шляху. Давайте розглянемо кілька аспектів, які відрізняють службу обслуговування клієнтів EdrawMax.

Широка база знань: EdrawMax пропонує надійну база знань який включає інформаційні ресурси, такі як підручники, посібники, поширені запитання та статті для вирішення помилок. Ця база знань для самообслуговування дозволяє користувачам швидко знаходити рішення типових проблем і вирішувати їх за допомогою поетапних інструкцій.

Відеоуроки: Ви отримаєте солідну бібліотеку відеоуроки на Edrawmax, якщо вам потрібна візуальна допомога. Ці навчальні посібники допоможуть вам на кожному кроці створення будь-якої потрібної діаграми. Крім того, доступні відеоролики, які навчать вас базовому та розширеному використанню цього інструменту.

Підтримка в чаті: окрім інших варіантів підтримки, EdrawMax пропонує послуги чату в режимі реального часу. Таким чином, клієнти, які шукають миттєві відповіді на будь-яке питання щодо програмного забезпечення, отримають правильне рішення.

Останні оновлення: EdrawMax постійно оновлюється своє програмне забезпечення та платформу у відповідь на пропозиції клієнтів і останні тенденції ринку. Таким чином, ви завжди матимете доступ до інструменту, який розвивається та зростає завдяки цьому періодичному підходу.

Підхід EdardMax, орієнтований на клієнта, забезпечує задоволення користувачам.

#9. Безпека та конфіденційність

EdrawMax надає пріоритет безпеці та конфіденційності, оскільки вони розуміють важливість досягнення довіри користувачів шляхом збереження конфіденційності. Отже, бізнес вживає значних запобіжних заходів, щоб гарантувати, що конфіденційна інформація, проекти та дані користувачів завжди захищені.

Давайте проаналізуємо основні моменти, які підкреслюють відданість EdrawMax конфіденційності та безпеці:

➡️ Захист даних: EdrawMax реалізує надійний метод шифрування даних для захисту даних користувача під час їх передачі та зберігання. Це зберігає дані як від небажаного доступу, так і всі дані користувача залишаються конфіденційними.

➡️ Безпечне зберігання: безпека даних була врахована в першу чергу під час розробки хмарного сховища EdrawMax. Хмарні користувацькі проекти та дані захищені обмеженнями доступу та шифруванням для запобігання небажаному доступу.

➡️ Контроль доступу: EdrawMax дає користувачам можливість керувати тим, хто має доступ до своїх проектів і може вносити зміни в них під час співпраці. Ця функція гарантує, що лише авторизовані люди або групи можуть мати доступ до діаграм і конфіденційної інформації.

➡️ Безперервні аудити: компанія проводить безперервні аудити та перевірки безпеки, щоб знайти вразливі місця та оперативно усунути будь-які можливі ризики.

➡️ Політика конфіденційності: EdrawMax дотримується відкритої та ретельної політики конфіденційності, яка описує процедури збору, використання та захисту даних користувачів. Щоб дізнатися більше про те, як обробляються їхні дані, користувачі можуть прочитати EdrawMax Політика конфіденційності.

Цінові плани

Wondershare EdrawMax пропонує різноманітні тарифні плани для широкого кола користувачів і підприємств. Цінові плани поділено на три розділи, включаючи індивідуальні, командні та бізнесові та освітні. Завдяки гнучкості цих планів клієнти можуть отримати ідеальне поєднання функцій і допомоги для своїх унікальних потреб.

Отже, давайте оцінимо специфіку структур ціноутворення EdrawMax і переваги, які вони надають:

🔷 Безкоштовна пробна версія: перш ніж підписатися на преміум-план, клієнти можуть протестувати платформу та її можливості за допомогою EdrawMax безкоштовне випробування варіант. Таким чином, користувачі отримають чудову можливість випробувати інструмент і визначити його застосування.

🔷 Індивідуальний план: EdrawMax пропонує широкий вибір дизайнів, адаптованих до конкретних потреб професіоналів, які працюють незалежно. Ці плани пропонують доступ до хмарного сховища, шаблонів і основних функцій.

🔷 Командні та бізнес-плани: тепер EdrawMax пропонує плани для команд і компаній, розроблені для максимальної продуктивності та співпраці. Таким чином, користувачі отримають усі трендові та розширені функції дизайну, покращені заходи безпеки та можливість спільно працювати над дизайном.

Учасники команди можуть вибирати між річним та 3-річним планами та вибирати кількість користувачів. Крім того, для бізнес-плану, який включає більше 20 користувачів, потрібно заповнити форму та зв’язатися з відділом продажів EdrawMax.

🔷 Навчальні плани: EdrawMax пропонує унікальні плани для вчителів і студентів, оскільки розуміє цінність освіти та її зв’язок із діаграмами. Ці тарифні плани орієнтовані на користувача та забезпечують усе, що вам потрібно для ефективного навчання та навчання.

Є три плани для студентів, включаючи піврічний план, річний план і 2-річний план. Крім того, на плани студентів для індивідуального користування діють знижки. Однак для викладачів заповнення форми та зв’язок із відділом продажів є обов’язковим, якщо користувачів більше 20.

Альтернативи Wondershare EdrawMax

Незважаючи на те, що Wondershare EdrawMax є багатофункціональним інструментом для створення діаграм, який можна адаптувати, завжди варто спробувати інші варіанти. Ви можете знайти деякі відмінні риси та можливості, які більше відповідають вашим вимогам. Отже, давайте розберемо ще кілька варіантів, щоб побачити, які переваги вони можуть надати.

#1. Mircosoft Visio

Microsoft Office пропонує чудове програмне забезпечення для створення діаграм і векторної графіки Microsoft Visio. Він пропонує широкий набір варіантів діаграм, таких як блок-схеми, організаційні діаграми, макети поверхів, мережеві діаграми, діаграми UML, інтелектуальні карти тощо.

Ключові особливості:

 • Багаті можливості форматування в різних діаграмах
 • Елементи можна легко переміщувати, змінювати розмір і перевертати
 • Діаграми можна зберігати в SharePoint або OneDrive
 • Пакет готових шаблонів, доступних для діаграм
 • Офлайн-перегляд доступний під час створення та редагування
 • Співпраця над діаграмами в реальному часі для підвищення продуктивності
 • Першокласні функції безпеки такі ж, як і в програмах Microsoft 365

Загалом Visio спрощує відображення процесів і візуальну співпрацю на різних категоріях діаграм.

#2. Lucidchart

Lucidchart — це комплексна платформа для створення інтелектуальних діаграм, віртуальної дошки та хмарної візуалізації. Коли спілкування віч-на-віч неможливо, це дозволяє користувачам співпрацювати пліч-о-пліч. Таким чином, члени команди можуть поділитися своїми зусиллями з візуалізації складних діаграм для створення швидких рішень.

Ключові особливості:

 • Користувачі можуть обдумувати концепції діаграм і співпрацювати в реальному часі.
 • Візуалізує складні діаграми та пропонує рішення
 • Завдяки Інтернету користувачі можуть використовувати програму та співпрацювати за допомогою хмарної візуалізації
 • Величезна бібліотека галузевих стандартних фігур для створення діаграм
 • Варіанти імпорту-експорту доступні для різних форматів
 • Ваші дані не будуть заблоковані в певному форматі

Lucitchart нещодавно представив розширені інструменти, такі як плагін ChatGPT і AI Prompt Flow.

#3. Smartdraw

Smartdraw це онлайнова програма для створення діаграм, яка об’єднує діаграми, дошку та дані в централізоване рішення. Ви отримаєте готові шаблони для створення інтелектуальних карт, організаційних діаграм, мережевих дизайнів, інфографіки тощо.

Ключові особливості:

 • Пропонує тисячі шаблонів діаграм, символів і форм.
 • Сприяє командній роботі під час створення діаграм.
 • Вбудовані можливості автоматизації ШІ для створення та редагування діаграм
 • Редагування елемента діаграми одним клацанням за допомогою кольору, тексту тощо
 • Розширений інструмент проектування CAD із точними вимірюваннями
 • Створення багаторівневого дизайну з незалежними від масштабу анотаціями

Інструмент також відображає дані як спливаючу підказку та дозволяє створювати умовне форматування на основі точок даних. У результаті дані відображаються більш упорядковано на інформаційній панелі.

Заключні думки

На даний момент ви повністю знаєте про можливості Wondershare EdrawMax, коли йдеться про проектування діаграм різних типів. Він пропонує дивовижні функції та доступні тарифні плани, завдяки яким ви не будете нервувати, перетворюючи ваші ідеї на шедеври.

Я рекомендую вам переглянути функції та інструкції, щоб ознайомитися з ними та створити схему наступного проекту. Однак не соромтеся досліджувати альтернативи, щоб порівняти найкращий варіант, який відповідає вашій меті.

Далі перевірте, як створити діаграму архітектури програми в Інтернеті.