Широко посміхніться з пропозицією «Чорної п’ятниці» від usmile Y10 Pro Smart Toothbrush

| | 0 Comments| 2:29 PM
Categories:

Незважаючи на значні досягнення в догляді за ротовою порожниною, понад 3,5 мільярда людей у ​​всьому світі все ще страждають від захворювань зубів і ясен.

Місія Stars Pulse, провідного виробника засобів особистої гігієни, полягає в тому, щоб «поліпшити здоров’я порожнини рота користувачів у всьому світі». І, маючи понад 50 мільйонів клієнтів по всьому світу, вони на шляху до досягнення цієї мрії.

Завдяки престижним міжнародним нагородам, у тому числі iF Design Award, компанія твердо тримається на шляху до реалізації свого бачення стати «найбільш довіреним у світі брендом професійного догляду за порожниною рота».

Ви можете стати частиною революції в гігієні порожнини рота цієї Чорної п’ятниці з чудові пропозиції на розумну зубну щітку usmile Y10 Pro. Чудові знижки, які пропонуються, означають, що ви та ваша родина можете отримати здоровіші та яскравіші посмішки за короткий час.

Майбутнє догляду за порожниною рота – за розумною зубною щіткою Y10 Pro

The Розумна зубна щітка usmile Y10 Pro виводить гігієну порожнини рота на новий рівень. Його вражаючий набір розумних функцій забезпечує персоналізоване та високоефективне чищення зубів.

Усні карти, нагадування та таймери з 24/7 Smart Screen

Великий кольоровий екран Y10 містить автоматичний двохвилинний таймер, щоб забезпечити належну кількість часу для чищення зубів.

Дисплей також забезпечує цінний зворотний зв’язок після чищення, щоб забезпечити постійне здоров’я ваших зубів. Ви можете перевірити на екрані усну карту того, де ви прибирали, і, що важливо, де ні.

  VLAN проти підмережі: пояснення відмінностей [2023]

Usmile Y10 Pro також оцінює ріст зубного нальоту між чищеннями зубів і підказує вам у найкращий час для повторного чищення.

Чуйне чищення зубів: зубна щітка, яка адаптується до вас

The usmile Y10 Pro розумно адаптується до вашого унікального стилю та рухів чищення. Це означає, що технологія підлаштовується під вас, а не навпаки.

Завдяки вдосконаленому шестиосьовому датчику гіроскопа та алгоритму розпізнавання положення щітка може миттєво відчувати та реагувати на ваші рухи чищення в режимі реального часу. Рухи та вібрації щетинок реагують на ваш особистий стиль чищення, роблячи видалення зубного нальоту легким, а важкодоступні місця ще більш доступними.

Заряджайте менше, очищайте більше за шість місяців роботи

Велика батарея зубної щітки ємністю 2500 мАг гарантує, що ви зможете заряджати її до шести місяців, якщо чистити зуби двічі на день по дві хвилини.

Завдяки такому подовженому ресурсу батареї та зручному зарядному порту USB-C ви можете легко взяти Y10 Pro куди завгодно, чи вирушаєте в тривалу пригоду, чи у швидку ділову поїздку.

Крім того, короткий п’ятигодинний час заряджання є незначним, враховуючи, що він забезпечує ще шість місяців чистки зубів.

Щетина першого рівня: ніжна до ясен, міцна до зубного нальоту

Крайні щетинки на usmile Y10 Pro розроблені таким чином, щоб бути принаймні на 90% округлими. Це забезпечує посилений захист ваших ясен і зубної емалі. Крім того, ці схвалені FDA щетинки додатково зміцнюють вашу емаль, вивільняючи іони фтору.

  25 термінів онлайн-маркетингу, про які повинні знати власники малого бізнесу

Ще одна цінна особливість цих щетинок полягає в тому, що вони поступово тьмяніють з часом. Цей продуманий вибір дизайну служить візуальним нагадуванням про те, коли настав час замінити насадку для щітки, забезпечуючи непохитне здоров’я порожнини рота.

Розумний догляд за яснами: розумно захистіть ясна

Агресивне чищення звичайними зубними щітками може призвести до рецесії ясен або ерозії емалі. Це може призвести до підвищеної чутливості зубів і втрати здорового вигляду посмішки. Завдяки запатентованому залишковому поглинанню ударів і насадці щітки з повітряною подушкою чищення зубів безпечніше та комфортніше з Y10 Pro.

Також є індикатор тиску в режимі реального часу, який інформує вас, коли ви застосовуєте надмірний (або недостатній) тиск. Крім того, функція інтелектуального контролю тиску може визначити силу, яку ви використовуєте, і відповідно регулювати швидкість і інтенсивність щетини.

Зберігайте контроль за допомогою чотирьох режимів очищення

Розумний режим — це режим, який найчастіше використовується на розумній зубній щітці usmile Y10 Pro. Це режим за замовчуванням, і він автоматично адаптується до ваших потреб. Однак ви можете вибрати з трьох додаткових режимів, якщо бажаєте. До них належать:

  • Режим очищення: цей режим пропонує помірну інтенсивність і забезпечує ретельне очищення.
  • Режим білого: для додаткового блиску виберіть режим білого високої інтенсивності.
  • М’який режим: якщо ви відчуваєте, що вам потрібне більш м’яке чищення, виберіть М’який режим для ніжного чищення.
  Voralent Antilope Оптимізуйте JPEG та PNG файли масою, видаляйте дані EXIF

Чищення зубів без турбот

Y10 pro має рейтинг IPX8, який гарантує відсутність пошкоджень водою, включно з тривалим зануренням. Він також розроблений для зменшення бризок, гарантуючи, що дзеркало у ванній кімнаті, змішувач і раковина вільні від дратівливих бризок зубної пасти.

Зробіть розумний вибір для здоров’я ротової порожнини з usmile цієї Чорної п’ятниці

«usmile, ми робимо все інше» ідеально відображає суть філософії продукту компанії. Сюди входить розумна зубна щітка Y10 Pro, оскільки вам мало що потрібно робити, окрім як керувати нею та розуміти результати.

Розумна зубна щітка usmile Y10 Pro — це розумний вибір із розширеним оральним картографуванням, нагадуваннями про чищення зубів і таймерами, цінними інтелектуальними функціями та технологією, яка забезпечує найкраще очищення ваших зубів.

У цю Чорну п’ятницю чому б не побалувати себе та своїх близьких яскравими, здоровими посмішками з a Розумна зубна щітка usmile Y10 Pro?

Це спонсорована публікація. Вибір продуктів і думки, висловлені в цій статті, надані спонсором і не відображають редакційне керівництво MakeUseOf або його співробітників.