Чудовий звук, але потребує додаткових функцій

| | 0 Comments| 2:25 PM
Categories:

Ключові висновки

  • Beyerdynamic MMX 200 має зручний дизайн із плюшевими амбушюрами з піни з пам’яттю для тривалих ігрових сесій.
  • Він має чудову якість звуку як для ігор, так і для музики, із широкою звуковою сценою та можливістю збільшення гучності.
  • Є різноманітні варіанти підключення з Bluetooth 5.3 і підтримкою низької затримки, а також 35-годинний час автономної роботи.

Комфорт і якість. Ці два слова я б використав, щоб підсумувати бездротову ігрову гарнітуру Beyerdynamic MMX 200. Якість поширюється на весь пакет, від будівельних матеріалів до аудіо тощо, і це одні з найзручніших ігрових навушників, які я носив протягом тривалого часу.

Beyerdynamic MMX 200 також виглядає як частина, з помаранчевими акцентами, які створюють гарне зміщення для білої та чорної версій гарнітури. Вони мають чудовий час автономної роботи, забезпечують до 35 годин відтворення, оснащені Bluetooth 5.3 і підтримкою бездротового зв’язку з низькою затримкою, і їх легко використовувати на Switch, PS4 або PS5, Xbox або ПК. Перша офіційна ігрова гарнітура від Beyerdynamic має багато прав — як і слід було очікувати від одного з провідних світових виробників навушників.

Beyerdynamic MMX 200

Бездротова ігрова гарнітура Beyerdynamic MMX 200 вирізняється комфортом і якістю звуку. Він має плюшеві амбушури з піни з ефектом пам’яті для тривалих ігрових сеансів, легкий дизайн (360 г (12,7 унцій)) і пасивну шумоізоляцію. Стильно оформлений у чорному або сірому кольорі з помаранчевими акцентами, він позбавлений яскравої естетики, але пропонує простоту та стиль. Оснащений 35-годинним акумулятором, Bluetooth 5.3 і підтримкою бездротового з’єднання з низькою затримкою, це універсальна гарнітура для будь-якої ігрової платформи.

Торгова марка Beyerdynamic

Термін служби батареї До 35 годин

Матеріал Пластик, метал

Bluetooth 5.3

Шумозаглушення №

Мікрофони Один знімний мікрофон на штанзі, два вбудованих мікрофона

Вага 360 г без кабелю

Кольори Чорний, сірий

Підтримувані кодеки SBC, AAC, LC3

Складний №

Тип зарядки USB-C

Багатоточкове Так, але потрібне аналогове підключення

Сумка для транспортування №

Діапазон частот 20-20 000 Гц

Розмір драйвера 40 мм

Тип навушників Накладні

плюси

  • Зручний дизайн, щільна амортизація
  • Чудова якість звуку
  • Відмінна якість мікрофона
  • Кілька варіантів підключення, широка підтримка

мінуси

  • Немає програмного забезпечення для налаштування
  • Можливо, потребує більше відвертих «ігрових функцій»

М’які зручні амбушури

Гевін Філіпс / MakeUseOf

  НАЙКРАЩІ виправлення для стабільного потоку

Товсті амбушюри з піни з ефектом пам’яті Beyerdynamic MMX 200 неймовірно зручні, добре прилягають до моїх вух, не тиснучи надто сильно. Великі круглі амбушури розроблені для тих геймерів, які годинами сидять, не знімаючи гарнітури, оптимізуючи комфорт у грі під час тривалих сеансів.

Я оглядаю MMX 200 під час британської зими, тому температура тут не надто висока, хоча, хоча я ввімкнув опалення, ми все ще говоримо про прийнятну температуру в моєму офісі. Мені цікаво, чи можуть екстра-плюшеві амбушури MMX 200 викликати перегрівання в теплі місяці, особливо для тих, хто живе в теплішому кліматі.

Гевін Філіпс / MakeUseOf

Однак зараз мої вуха залишаються щасливими та затишними, і я підозрюю, що ваші також. Загальна товщина амбушюр також забезпечує деяку пасивну шумоізоляцію, що також вітається.

Тепер вага завжди враховується, коли йдеться про ігрові гарнітури, і вага MMX 200 360 г (12,7 унцій) без кабелів зовсім непогана. Я носив навушники годинами поспіль і ніколи не відчував, що вони надто важкі, що є ще одним плюсом щодо рівня комфорту.

Обмежені кольори, гідний стиль

Гевін Філіпс / MakeUseOf

MMX 200 має трохи громіздкий дизайн гарнітури, частково через акцент на комфорті; великі, круглі, закриті амбушюри мають таке ж зручне наголів’я.

Я прихильник цього дещо стриманого стилю, коли справа доходить до ігрових гарнітур. MMX 200 не має яскравого RGB чи іншої «ігрової» естетики, але навушники Beyerdynamic ніколи не були в такому стилі. Натомість MMX 200 доступний у чорному або сірому кольорах, причому обидві моделі мають однакові помаранчеві акценти для колеса регулювання гучності, кнопок тощо.

Гевін Філіпс / MakeUseOf

На MMX 200 дуже мало кнопок. На лівому навушнику розташовано коліщатко регулювання гучності, кнопку Meta Link Switch (про це трохи пізніше), порт USB-C і знімний мікрофонний порт, а на правому навушнику розташована кнопка живлення. Він дещо стриманий і зберігає візуальний стиль вільним від безладу, що сподобається тим, хто не обов’язково хоче, щоб їхня гарнітура кричала «гравець».

Усі кнопки достатньо чуйні, як і слід було очікувати, але колесо регулювання гучності клацає шумніше, ніж очікувалося, при кожному повороті колеса чутно клацання. Це не велика проблема, але було дивно почути.

Гарний акумулятор і варіанти підключення

Гевін Філіпс / MakeUseOf

  Як скасувати членство в Shipt

35-годинний час автономної роботи є хорошим варіантом, коли справа доходить до ігрових гарнітур. Він конкурує з неймовірними пропозиціями 300-годинних гарнітур HyperX, але ви навряд чи відійдете далеко від потужності заряджання, а 35 годин — це більше, ніж заряд батареї на кілька ігрових сеансів.

Підключення здійснюється за допомогою Bluetooth 5.3 із підтримкою кодеків SBC, AAC і LC3, а також ключа USB-C з низькою затримкою. Обидва з’єднання працюють добре, хоча я витратив більшу частину часу на ключ із низькою затримкою. Коли ключ під’єднано до USB-порту, MMX 200 під’єднався майже миттєво, і я не відчув жодних відключень. Тим не менш, якість між використанням ключа з низькою затримкою та звичайного Bluetooth помітна, тому варто використовувати ключ, коли є можливість.

Гевін Філіпс / MakeUseOf

Існує також гібридний режим, який Beyerdynamic означає дротове та бездротове з’єднання. Натискання кнопки Meta Link Switch дозволяє перемикатися між режимами, а гібридні режими дозволяють підключати консоль або ПК і підключати смартфон, щоб приймати дзвінки чи іншим чином. Однак, щоб скористатися цією функцією, вам потрібен кабель USB-C – аналоговий, який не входить у комплект поставки, і його потрібно буде підібрати для використання з контролером Xbox.

Існує також розширений режим, який працює подібно до пасивного режиму на інших навушниках, дозволяючи зовнішньому шуму проникати в навушники. Я ніколи не захоплювався режимами пасивного аудіо, і його версія MMX 200 схожа на інші тим, що шуми надмірно підкреслені та відволікають увагу, відволікаючи від гри.

Розчаровані відсутністю ігрових функцій і підтримки програмного забезпечення

Але попри весь комфорт, час автономної роботи та можливості підключення, Beyerdynamic MMX 200 не має функцій, які ви очікуєте знайти в ігровій гарнітурі за такою ціною. Я не говорю про яскраві RGB, а про такі стандартні функції, як програмне забезпечення для настільного комп’ютера, настроювані еквалайзери, спеціальні ігрові профілі, просторовий звук тощо.

Ви знайдете деяке настільне програмне забезпечення для оновлення ключа з низькою затримкою, але крім цього, MMX 200 не пропонує багато додаткових можливостей.

Чудовий звук, чудовий мікрофон

Гевін Філіпс / MakeUseOf

Величезний досвід Beyerdynamic у сфері аудіо — це те, де MMX 200 сяє, забезпечуючи чудові враження від прослуховування — під час гри, прослуховування музики чи іншим чином. З точки зору апаратного забезпечення, специфікація MMX 200 не особливо вражає: 40-міліметрові динамічні драйвери та частотна характеристика 20-20 000 Гц сьогодні є нормальними.

  Покроковий посібник із налаштування та запуску

Що мені подобається в MMX 200, це те, що вони хороші як для ігор, так і для музики. Компанія Beyerdynamic вирішила налаштувати їх для загального використання аудіо, а не спеціально для ігор, що означає, що вони забезпечують якість за всіма напрямками, а не підготовлені до гарного звучання в шутерах від першої особи чи гоночних іграх (однак, як уже було сказано раніше, еквалайзери ігрового профілю будуть Ласкаво просимо для тих конкретних моментів).

Гевін Філіпс / MakeUseOf

MMX 200 також має пристойно широку звукову сцену, і мені також сподобалася гучність; Ви можете налаштувати ці навушники без надто сильного зниження якості звуку. Я використовую ігрову гарнітуру MMX 200 як мій щоденний драйвер уже кілька тижнів, і вони влучили в це.

Але ще одна перевага MMX 200 – це знімний мікрофон на штанзі, який має 10-мм конденсатор із частотною характеристикою 50–18 000 Гц. Ця комбінація краща, ніж у більшості інших ігрових гарнітур, і різниця помітна під час ігрових сесій або навіть просто в чаті з іншими людьми в Discord або Slack. Якщо для вас важлива чіткість голосу, MMX 200 може стати чудовим криком.

Чи варто купувати бездротову ігрову гарнітуру Beyerdynamic MMX 200?

MMX 200 від Beyerdynamic продається за 250 доларів США, що безперечно ставить його вище за ціну.

Важко додзвонитися. Рівень комфорту, якість збірки та якість аудіосистеми MMX 200 чудові, і ви не можете до цього причепитися. Проте Beyerdynamic запустила MMX 200 як ігрову гарнітуру з явною відсутністю ігрових функцій.

Я помиляюся в таборі якості аудіо над ігровими функціями, тому що аудіо завжди є найважливішим аспектом будь-якого набору банок — ігор чи ні, — але було б добре, щоб Beyerdynamic вирішила ці проблеми в майбутніх версіях.

Beyerdynamic MMX 200

Бездротова ігрова гарнітура Beyerdynamic MMX 200 вирізняється комфортом і якістю звуку. Він має плюшеві амбушури з піни з ефектом пам’яті для тривалих ігрових сеансів, легкий дизайн (360 г (12,7 унцій)) і пасивну шумоізоляцію. Стильно оформлений у чорному або сірому кольорі з помаранчевими акцентами, він позбавлений яскравої естетики, але пропонує простоту та стиль. Оснащений 35-годинним акумулятором, Bluetooth 5.3 і підтримкою бездротового з’єднання з низькою затримкою, це універсальна гарнітура для будь-якої ігрової платформи.