Чотири важливі доповнення до програми Messages в iOS 8

| | 0 Comments| 9:10 AM
Categories:

iOS 8 принесла з собою стільки змін, що Apple відчула потребу включити додаток Tips, щоб виділити їх усі. Безсумнівно, компанія усвідомила, наскільки складною стала її ОС, і вивчити нові речі відразу буде досить важко. У iOS 8 додаток Health привернув велику увагу, а також функція безперервності та передачі, але ця остання версія мобільної операційної системи Apple внесла деякі чудові та дуже бажані зміни в програму Messages, і ось усі чотири з них.

Швидкий тип

Ви почуєте цю функцію, яку зазвичай називають прогнозним текстом, що так і називається на платформі Android. Швидкий введення доступний для всіх полів введення тексту, включаючи програму Повідомлення. Це працює виключно добре. Він не тільки чудово передбачає, яке слово ви намагаєтеся ввести, але також вгадує, яке слово ви можете ввести наступним, на основі попереднього введеного слова. Функція досить хороша, враховуючи, що вона абсолютно нова.

  Налаштуйте періодичні нагадування про прийом ліків [iOS]

Повідомлення, що самознищуються

Snapchat зробив повідомлення, що самознищуються, досить популярними, і додаток Messages тепер має дещо подібну функцію, яка дозволяє автоматично видаляти повідомлення старше 30 днів або року. Він не призначений для використання так само, як Snapchat, оскільки автоматичне видалення не налаштовується і не є миттєвим, але це допоможе зберегти вашу історію повідомлень короткою.

Аудіо та відеоповідомлення

Ця функція була раніше, але вона змушувала вас перемикатися на додаток камери. Ви не могли надіслати відеоповідомлення з програми Повідомлення. Найприємніше те, що аудіо- та відеоповідомлення мають окреме налаштування автоматичного видалення, яке знищує повідомлення через дві хвилини (або ніколи). Знову ж таки, налаштування дуже обмежені, оскільки мають лише ці два параметри. Одна з них миттєва, а інша змушує вас зберігати їх назавжди. Це вимагає налаштування джейлбрейка.

  Як відредагувати наступний список під час відтворення музики в режимі Shuffle в iOS

Вимкнути розмови

Я дуже сподівався на щось подібне, оскільки текстові повідомлення можуть дратувати, або просто люди, які їх надсилають, можуть дратувати. Торкніться кнопки «Деталі» в ланцюжку розмови та ввімкніть параметр «Не турбувати», щоб вимкнути звук розмови. Налаштування режиму «Не турбувати» залишаються незмінними. Я вважаю, що це дуже корисно, коли я постійно отримую повідомлення від свого оператора з проханням отримати більший план.

Варто згадати дві менші функції: ви також можете надіслати своє поточне місцезнаходження контакту, а також позначити всі повідомлення в ланцюжку як прочитані. Екран з деталями контакту показує фотографії, якими поділилися під час бесіди, і забезпечує швидший доступ.

  Як (нарешті) вимкнути Game Center в iOS 11