techukraine.net techukraine.net Чому Google переробляє інтерфейс користувача для завантажень Chrome

Чому Google переробляє інтерфейс користувача для завантажень Chrome

| | 0 Comments| 11:49 AM
Categories:

Спочатку Google Chrome відображав активні та завершені завантаження внизу екрана. Але з серпня 2023 року Google замінює панель завантажень на зручну панель завантажень.

Хоча багато хто може бути задоволений новим розташуванням завантажень, інші, можливо, захочуть дотримуватися того, що вони знають, і не вважають зміни необхідними. Як виглядатиме новий інтерфейс завантажень Chrome? І це полегшить керування завантаженнями чи стане незручністю?

Що Google робить із панеллю завантажень?

Google оголосив, що оновлює панель завантажень через Блог Chromium у серпні 2023 року. У повідомленні бренд визнав, що панель завантажень Chrome має недоліки, зокрема займає місце, не зникає автоматично та пропонує обмежені дії.

  30 найкращих інструментів для захоплення відео для завантаження відео

Автор зображення: Блог Chromium

Замість того, щоб завантаження відображалися внизу, вони перемістяться праворуч від адресного рядка як область завантажень, подібно до інших браузерів. Панель завантажень з’являється поруч із адресним рядком, забезпечуючи чітку лінію між інтерфейсом користувача та веб-вмістом.

Що запропонує користувачам оновлений дизайн завантажень?

Коли ви завантажуєте файл або папку, поруч із адресним рядком з’являється значок завантаження. Після завершення завантаження відкриється трей із сповіщенням. Однак ви можете вибрати, чи відкриватиметься трей автоматично чи ні в налаштуваннях Chrome.

Крім того, ви можете відкрити панель завантажень на будь-якій вкладці, а не лише на тій, яка використовується для завантаження. Крім того, ви можете переглянути всі завантаження за останні 24 години у спливаючій області, включаючи параметри відкриття, повторної спроби та призупинення/відновлення завантажень.

Крім того, ви можете переглянути детальніше свої завантаження, вибравши «Показати всі завантаження», що відкриє нову вкладку з вашими завантаженнями.

  Як створити генератор випадкових паролів у Python

Автор зображення: Блог Chromium

Крім того, Google Chrome продовжуватиме відображати попереджувальні ознаки потенційних вірусів, як-от сповіщення про те, що небезпечне завантаження заблоковано, так само, як оновлений значок замка Google визначає, чи безпечні веб-сайти.

Гнучкий інтерфейс користувача дозволяє Chrome надавати більше контексту для вашого завантаження, щоб захистити вас від потенційно небезпечних вірусів і дає змогу створювати розширені параметри сканування.

Як ви можете продовжувати використовувати старий дизайн панелі завантажень Chrome

Якщо ви користувач, який вважає за краще використовувати панель завантажень, є обхідний шлях. Введіть або вставте chrome://flags/#download-bubble в адресний рядок і натисніть Enter.

Прапори Chrome відкриються в новій вкладці з підказкою «Увімкнути завантаження», виділеною жовтим. Клацніть спадне меню та виберіть Вимкнено. У нижньому правому куті екрана натисніть Перезапустити, щоб зміни набули чинності.

  Як змінити мову для Chrome Translate

Якщо ви письменник або розробник, це може означати оновлення посібників або зображень, які стосуються старого дизайну завантажень. Для розробників розширень це може бути випадок оновлення розширень.

Chrome представляє оновлений досвід завантаження

Може знадобитися деякий час, щоб адаптуватися до нового місця завантаження, включаючи можливість завантажувати той самий файл/папку кілька разів, оскільки ви забули про панель завантажень. Однак Google заявляє, що користувачам стане простіше і швидше стежити за завантаженнями.

Панель завантажень Chrome розгортається й незабаром стане доступною для всіх користувачів, тому переконайтеся, що ви оновили свій веб-переглядач Chrome до останньої версії. Поки ви чекаєте, ви повинні переконатися, що ваші завантаження відбуваються якомога швидше.