Чому DoorDash деактивував ваш обліковий запис?

DoorDash — американська онлайн-компанія з доставки їжі, яка надає відмінні послуги громадянам США. DoorDash надає список найкращих місцевих ресторанів, у яких можна замовити їжу, а також забезпечує безпечну та надійну доставку замовленої їжі до вашого порога. Ви користувач DoorDash і цікавитесь, чому ваш обліковий запис DoorDash деактивовано? Якщо ви шукаєте більше інформації про це, прочитайте цей посібник до кінця. Це допоможе вам зрозуміти, чому не вдається увійти в обліковий запис DoorDash і чи вимикає DoorDash бездіяльність. Крім того, ви дізнаєтесь, як повторно активувати обліковий запис DoorDash.

Чому DoorDash деактивував ваш обліковий запис?

Продовжуйте читати далі, щоб детально дізнатися, чому ваш обліковий запис DoorDash деактивовано та як повторно активувати обліковий запис DoorDash.

Як ви можете створити новий обліковий запис DoorDash?

Ось інструкція, як створити новий обліковий запис DoorDash за кілька простих кроків:

1. Завантажте та відкрийте свій DoorDash додаток на вашому телефоні.

2. Натисніть Продовжити з електронною поштою.

3. Перейдіть на вкладку Реєстрація зверху.

4А. Зареєструйтеся безпосередньо за допомогою свого облікового запису Google, Facebook або Apple, торкнувшись будь-якої потрібної опції.

4B. Або введіть своє ім’я, електронну адресу, номер телефону та пароль і натисніть «Зареєструватися».

5. Натисніть «Продовжити» на наступному екрані, щоб дозволити відстеження активності для отримання персоналізованих пропозицій у програмі DoorDash.

Ось як ви можете створити новий обліковий запис на DoorDash.

Чому ви не можете увійти у свій обліковий запис DoorDash?

Може бути кілька причин, чому ви не можете увійти в обліковий запис DoorDash:

 • Очевидною причиною цієї проблеми є те, що сервер DoorDash або ваше інтернет-з’єднання не працює.
 • Ваш логін або пароль можуть бути введені неправильно. Двічі перевірте свій пароль, перш ніж спробувати увійти, оскільки DoorDash чутливий до регістру.
 • Дивно, але ця проблема також може виникнути, якщо час і дата на вашому телефоні налаштовані неправильно
 • Це також може статися, якщо ваш додаток DoorDash не оновлено.
 • Крім того, DoorDash не дозволить вам увійти, якщо ви використовуєте VPN, тому вимкніть його, щоб уникнути цієї проблеми.
  Як вирішити проблеми з PS4, відновивши базу даних PS4

Чому Dasher не працює?

Є кілька можливих причин, чому програма Dasher може не працювати, зокрема:

 • Можливо, сервер Dasher не працює або в програмі Dasher є помилка.
 • Ви ввімкнули режим низького обсягу даних на своєму смартфоні.
 • Програма не отримувала останніх оновлень.
 • Кеш вашої програми не очищено.
 • З’єднання Wi-Fi або мобільного передавання даних не працює належним чином.

Чому DoorDash деактивував ваш обліковий запис?

Якщо у вас низький рейтинг, низький відсоток завершення, забагато скарг або ви вчинили інше порушення. Ось причини деактивації вашого облікового запису DoorDash. Давайте розберемося докладніше:

Причина №1: погана оцінка клієнтів

Клієнти оцінюють вас як водія DoorDash за шкалою від 1 до 5. Вас можуть дезактивувати, якщо ваш споживчий рейтинг опуститься нижче 4,2 зірки. Якщо ваші замовлення не доставлені вчасно, якщо ви грубі, зневажливі та непривітні, або якщо в замовленні бракує речей, ви можете отримати погану оцінку. Якщо ваш обліковий запис DoorDash деактивовано через низьку оцінку клієнта, ви маєте отримати сповіщення.

Причина №2: низький рівень виконання замовлень

У вас є можливість відхилити будь-яку доставку, запропоновану вам через DoorDash. Ви зобов’язані завершити доставку після її прийняття. Ваш рейтинг виконання страждає, якщо ви не завершите доставку. Ваш обліковий запис DoorDash дезактивується, якщо рівень завершення падає нижче 80%. Утримайтеся від прийняття поставок, які ви не можете завершити.

Причина №3: ​​Шахрайство або використання системи

Це включає наступні дії:

 • Надання неточної інформації службі підтримки DoorDash або під час процесу реєстрації.
 • Використовуйте той самий номер телефону для багатьох облікових записів або створіть кілька облікових записів для різних людей.
 • Відкривати, їсти або перешкоджати доставці або замовленню клієнта.
 • Здійснення будь-якої діяльності, яка ставить під загрозу продуктивність платформи або серверів DoorDash, завдаючи шкоди, збоїв, перевантаження або погіршення.
 • Отримання або спроба отримати доступ до будь-якого сервера чи платформи DoorDash без авторизації.
 • Порушення чиїхось авторських прав, торговельних марок, комерційної таємниці, конфіденційності чи публічності.

Це причини деактивації вашого облікового запису DoorDash.

  Як дізнатися, кому належить веб-сайт або домен

DoorDash вимикає бездіяльність?

іноді. Щоб продовжувати працювати на платформі DoorDash, ви повинні підтримувати мінімальні оцінки споживачів і відсотки завершення. Після того, як вони приймуть принаймні 20 замовлень, Dashers із споживчим рейтингом нижче 4,2 або рівнем виконання нижче 80% можуть бути вразливими до дезактивації. З тобою все має бути добре, поки ти маєш хорошу репутацію. Однак ви можете зіткнутися з деякими наслідками, якщо ви постійно відхиляєте замовлення або не будете активні.

Чому DoorDash призупиняє ваш Dash?

Водіям DoorDash дозволено приймати або відхиляти будь-які розміщені замовлення, і багато Dashers вирішують відмовитися від менш прибуткових замовлень на користь більш прибуткових. Але це не означає, що DoorDash не заохочуватиме Dashers приймати більше замовлень і скорочувати час очікування для клієнтів. Дешери, які неодноразово відмовлялися від команд на деякий час, отримали повідомлення: Ми призупинили ваш ривок на 5 хвилин. Таким чином, призупинення Dash призвело до кількох виданих ордерів.

Як довго DoorDash зберігає ваш обліковий запис деактивованим?

Після деактивації вашого облікового запису DoorDash DoorDash надішле вам електронний лист і сповіщення про додаток, щойно ваш обліковий запис DoorDash буде деактивовано. Тримайте свій телефон на виду, оскільки під час подорожі ви можете втратити зв’язок. Усі деактивації DoorDash є остаточними, якщо ви не подасте успішну апеляцію. Процедура відбувається швидко і іноді без попередження. Хоча ви не можете подати апеляцію щодо всіх деактивацій, електронний лист повідомить вас, якщо це можливо. Після цього ви отримаєте інструкції щодо початку процесу.

Чи можете ви подати до суду на DoorDash за дезактивацію мене?

Так. DoorDash має право розібратися у вашій аварії, але вони також повинні її швидко завершити. Вони повинні надати вам конкретне обґрунтування того, чому ваш обліковий запис не можна повторно активувати після їхнього запиту. Ви можете подати до суду на DoorDash за неправомірне розірвання, якщо корпорація зазнала невдачі в одній із цих сфер. Прочитайте цю статтю з самого початку, щоб дізнатися, чому ви не можете ввійти в обліковий запис DoorDash.

Чи може DoorDash деактивувати вас через низький рівень прийому?

Ні, водії, які мають низький рівень прийняття на DoorDash, не штрафуються, але вони втратять додаткові гроші. Якщо водій має низький рівень прийняття, він не отримуватиме стільки запитів. Єдиний спосіб поставити ваш обліковий запис під загрозу деактивації – це якщо ви не завершите прийняті замовлення.

  Дізнайтеся про лінгвістику за допомогою цих 6 онлайн-ідентифікаторів мови

Як відновити обліковий запис DoorDash?

Ви отримаєте сповіщення в програмі та електронною поштою, коли DoorDash деактивує ваш обліковий запис. Ви знайдете інструкції в електронному повідомленні, якщо можете оскаржити. Якщо ви не бачите варіант оскарження, перейдіть на сторінку Отримайте підтримку та усунення несправностей і натисніть посилання, яке говорить цю форму.

Дайте найкращі відповіді на всі запитання та не забудьте додати підтверджуючі зображення, аудіо чи відео. Не розголошуйте занадто багато інформації про ситуацію. Натомість зосередьтеся на найважливішій інформації.

 • Ви не матимете можливості оскаржити свою деактивацію, якщо це було зроблено через ваш низький рейтинг споживачів. Лише якщо вас звинувачують у порушенні Угоди незалежного підрядника, участі в шахрайстві, зловживаннях або порушеннях техніки безпеки, ви можете подати апеляцію.
 • Апеляцію можна розглянути всього за два тижні. Під час розгляду апеляції DoorDash також може зв’язатися з вами. Якщо DoorDash не зв’яжеться з вами, можливо, вашу апеляцію було відхилено.

Ось як ви можете повторно активувати обліковий запис DoorDash.

Чи можете ви відкрити новий обліковий запис DoorDash?

Це залежить. Політика DoorDash забороняє володіння кількома обліковими записами. Відповідно до політики деактивації DoorDash, якщо у вас є кілька облікових записів, ваш обліковий запис може бути припинено.

Вам знадобиться інша адреса електронної пошти, інший номер телефону та інше домашнє місце, якщо ви спробуєте відкрити новий обліковий запис DoorDash. Крім того, ви можете скасувати свій попередній обліковий запис і створити резервну стратегію на випадок, якщо ваш поточний обліковий запис буде призупинено.

***

Сподіваємося, ви дізналися, чому ваш обліковий запис DoorDash деактивовано та як відновити обліковий запис DoorDash. Не соромтеся звертатися до нас із своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Також повідомте нам, про що ви хочете дізнатися далі.