techukraine.net techukraine.net Чому складний смартфон досі є проблемою у 2023 році

Чому складний смартфон досі є проблемою у 2023 році

| | 0 Comments| 2:39 AM
Categories:

Ключові висновки

  • Складані пристрої стають все більш популярними, оскільки до цього руху приєднується більше виробників, але видима складка на складаних дисплеях може бути непривабливою та впливати на використання.
  • Вирішити проблему складок важко через матеріали, використовувані в дисплеях, які повинні бути гнучкими, але також зберігати свою цілісність. Економічні чинники та інші особливості також ускладнюють проблему.
  • Зусилля, спрямовані на зменшення складок, включають унікальні конструкції петель і більш міцні матеріали, але дизайн без складок ще не досягнутий. Користувачі можуть прийняти складку або чекати майбутніх оновлень.

Складані пристрої стрімко стають мейнстрімом, до руху приєднується все більше виробників зі своїми ітераціями, а більш відомі бренди, такі як Samsung, Huawei та Honor, випускають складні пристрої третього, четвертого та п’ятого поколінь.

У той час як складні смартфони стають все більш досконалими завдяки технології камери, швидкості заряджання та загальному профілю, на складному елементі двох половинок екрана можна візуально побачити та відчути складку під час використання екрана, що багато хто вважає непривабливим.

Що таке Foldable Display Crease?

Жодного

  9 найпопулярніших інструментів, які використовуються в гнучкій розробці програмного забезпечення [2023]

Незалежно від того, чи це пристрій, який складається чи перекидається, складка на складаних дисплеях з’являється в тому місці, де екран складається. Проводячи пальцем по дисплею, можна відчути видиму поглиблену лінію. Складка є побічним продуктом поточних апаратних та інженерних обмежень. Це не просто косметична проблема; це може вплинути на використання, особливо під час перегляду відео або читання тексту.

Наскільки проблемою є складка, залежить від користувача, оскільки деякі люди можуть звикнути до неї та дивитися повз неї, а інші – ні. У будь-якому випадку видима складка може призвести до нижчого рівня впровадження складних пристроїв, не даючи їм стати повномасштабними.

Чому не вирішено проблему складного дисплея?

Жодного

Незважаючи на те, що виробники намагаються вирішити проблему згину за допомогою нових конструкцій петель, це залишається невловимою проблемою. Це значною мірою пов’язано з матеріалами, які використовуються в дисплеї, щоб зробити його складним, наприклад надтонким склом і полімерною пластиковою плівкою, щоб забезпечити гнучкість.

  Що таке масштабованість у блокчейні? Просте пояснення

Матеріал, який може уникнути складок, вимагатиме, щоб матеріал був твердішим і жорсткішим, який ламається під час згортання. Досягнення матеріалу, який можна ідеально збалансувати для згортання та збереження його цілісності з часом, є складним інженерним завданням.

Під час дослідження та розробки складних ширм необхідно враховувати економічні фактори. Існує обмеження на суму, яку можна передати споживачеві, а інші функції, такі як час автономної роботи та покращення камери, також сприяють зростанню витрат.

Покращення складок дисплея

Автор зображення: Гевін Філіпс/MakeUseOf

Незважаючи на те, що складка на дисплеї є проблемою, були спроби зменшити її вплив на роботу користувача, зокрема:

  • «Петля у формі краплі» — це унікальна конструкція, яка змінює форму складання пристрою. Коли дисплей складається, замість типової форми «U» він складається у формі краплі, стискаючи частину екрана, щоб створити повністю плоску конструкцію. Цей дизайн допомагає зменшити ефект і вираженість складок, але може погіршити дизайн в інших областях. Наприклад, під час тестування компанія Samsung виявила, що шарнір у формі краплі знизить рівень водонепроникності телефонів до водостійких.
  • Використання міцніших матеріалів дозволяє виробникам удосконалювати шарніри, крім краплеподібної форми, які активно прагнуть зменшити складки. Наприклад, Magic V2 від Honor, представлений на виставці IFA 2023 (на фото вгорі), має шарнір із титанового сплаву, який повинен залишатися міцним, але допускати більш плоску складку.
  Як вимкнути Samsung Galaxy Note 10 або 10 Plus

Хоча ці зусилля не усунули складку повністю, це свідчить про те, що виробники вирішують проблему. Це вказує на те, що, незважаючи на наявність обмежень, вживаються заходи для дослідження та вирішення цієї проблеми, і ми можемо бути на крок ближче до того, щоб побачити дизайн без складок на телефонах і ноутбуках зі складаним дисплеєм у майбутньому.

Folding Display Crease, здається, скоро не піде

Коли досліджується основна причина згинання складних дисплеїв, обмеження матеріалів, інженерні проблеми та економічні фактори сприяють проблемі. Таким чином, користувачі мають однаковий вибір: прийняти і терпіти проблеми зростання або чекати, щоб побачити, що принесуть майбутні оновлення.