Чому ваш Oculus Go не заряджається?

Гарнітура Oculus Go VR дозволяє будь-кому відчути весь потенціал віртуальної реальності. Здатність запускати всі найкращі можливості віртуальної реальності без підключення до іншого пристрою чудово збалансована. У цій статті ми розглянемо причини, чому ваш Oculus Go не заряджається. Гарнітура Oculus Go не заряджається з кількох причин. Якщо ви користуєтеся Oculus Go, цікаво, скільки часу триває акумулятор Oculus Go. Якщо вам потрібна додаткова інформація про Oculus Go, ми пропонуємо вам корисний посібник, який відповість на всі ваші запитання про те, як виправити, що ваш Oculus не заряджається.

Чому ваш Oculus Go не заряджається?

У цій статті ви дізнаєтесь, чому ваш Oculus Go не заряджається. Продовжуйте читати, щоб дізнатися про це докладніше.

Чи можна використовувати Oculus Go під час зарядки?

Ні. Використовується окрема система охолодження Oculus Go. Oculus Go включає тільки радіатор, який є передньою панеллю гарнітури, яка пасивно розподіляє тепло в повітрі, на відміну від вбудованого вентилятора охолодження Oculus Quest. Якщо ви використовуєте Oculus Go, коли він заряджається, він може стати занадто гарячим. Насправді веб-сайт Oculus чітко попереджає, що ви не повинні використовувати Oculus Go під час зарядки. Крім того, довжина зарядного шнура Oculus Go становить лише 3,3 фута. Зрозуміло, що використовувати гарнітуру під час зарядки не мається на увазі.

Скільки часу займає зарядка батареї Oculus Go?

Oculus Go можна повністю зарядити за допомогою зарядного пристрою, що входить у комплект, приблизно за 3 години. Відповідно до інструкції з експлуатації не рекомендується використовувати альтернативні зарядні пристрої, включно з портативними резервними акумуляторами.

  Як швидко шукати текст на поточній веб-сторінці

Як довго працює батарея Oculus Go?

Вбудований літій-іонний акумулятор Oculus Go ємністю 2600 мАг забезпечує від 1,5 до 2 годин безперервної гри або приблизно від 2 до 2,5 годин перегляду відео. Прогнози часу виконання Oculus також досить точні. Ваша гарнітура може працювати трохи довше, ніж 2 години, якщо використовувати її як для відео, так і для ігор, і майже 3 години, якщо використовувати лише для Netflix.

Oculus перегрівається?

Так. Oculus Go дійсно сильно нагрівається, і цьому є кілька причин. Припустімо, що ви підключили свій Oculus до настінного зарядного пристрою, а внутрішня батарея Go була заряджена менше ніж на 60–70% на момент початку. У такому випадку зарядний пристрій намагається одночасно зарядити внутрішню батарею, яка, здається, виділяє трохи тепла. Здача внутр падіння рівня заряду акумулятора нижче 30% є ще одним фактором, який може спричинити перегрів Go. Оскільки літій-іонні батареї починають виробляти більше тепла, їх ККД падає нижче 30%. Тому намагайтеся, щоб акумулятор Go не впав нижче 30%.

Як дізнатися, що ваш Oculus заряджається?

Є кілька речей, які ви можете перевірити, якщо ви не впевнені, заряджається ваш Oculus Go чи ні.

  • Спочатку переконайтеся, що USB-кабель надійно під’єднано до гарнітури, а адаптер живлення під’єднано до розетки. Перевірте світлодіодний індикатор на адаптері живлення, якщо все підключено правильно. Якщо він світиться, ваш Oculus Go має заряджатися, а адаптер живлення працює належним чином. Підключіть адаптер живлення, якщо світлодіодний індикатор не горить, спочатку від’єднавши його. Іноді це може допомогти в процедурі заряджання.
  • Перейшовши в меню налаштувань на Oculus Go, ви також можете перевірити рівень заряду акумулятора. Виберіть «Акумулятор», щоб дізнатися, скільки заряду має ваша гарнітура. Він все ще заряджається, якщо відсоток менше 100%.
  Як видалити найчастіше відвідувані сайти в Google Chrome

Якщо Oculus Go все одно не заряджається, можливо, виникла проблема з акумулятором. Ви можете спробувати вийняти та повторно встановити акумулятор, щоб переконатися. Можливо, вам доведеться зв’язатися зі службою підтримки Oculus, якщо це не допоможе вирішити проблему.

Чому ваш Oculus повільно заряджається?

Ваш Oculus може бути повільно заряджається з різних причин.

  • Під час гри акумулятор гарнітури може заряджатися не так швидко.
  • Перед заряджанням батарею гарнітури може знадобитися охолонути, якщо вона дуже гаряча.
  • Можливо, пошкоджений зарядний порт.

Чому ваш Oculus Go не вмикається?

Oculus Go може не вмикатися через кілька проблем.

  • Гарнітура може не вмикатися, якщо батареї недостатньо заряджені або розряджені.
  • Індикатори не світяться також можуть бути викликані зупинкою або перервами оновлення мікропрограми.

Чому ваш Oculus Go не заряджається?

Ваш Oculus Go може не заряджатися з кількох причин. Ось причини, чому Oculus Go не заряджається.

  • Якщо Oculus Go налаштовано неправильно
  • Адаптер живлення підключається до розетки.
  • Можливо, проблема з джерелом живлення або Oculus Go.

Як виправити ваш Oculus, який не заряджається?

Є кілька обхідних шляхів, які можна використати, щоб вирішити проблему та змусити гарнітуру нормально завантажуватися. Ось посібник про те, як виправити ваш Oculus, який не заряджається.

Спосіб 1: перевірте зарядний кабель

Цілком можливо, що ваш Oculus не вмикається через низький рівень заряду. Обов’язково дивіться на індикатор зарядки, коли ви заряджаєте гаджет. Також можна припустити, що гарнітура взагалі не заряджалася, навіть якщо ви залишили її заряджатися через проблему із зарядним кабелем або слабке з’єднання. Навіть якщо ви правильно підключили його, якщо індикатор заряджання не світиться, ваш зарядний кабель може не працювати належним чином. У цій ситуації вам потрібно буде замінити зарядний кабель, щоб перевірити, чи заряджатиме він вашу гарнітуру.

  Як активувати Crunchyroll на будь-якому пристрої

Спосіб 2. Виконайте жорстке перезавантаження

Коли ви зіткнулися з цією проблемою, перше, що вам слід зробити, це зробити жорстке перезавантаження. Виявляється, іноді примусове вимкнення могло залишити пристрій у непередбаченому стані та перешкодити його належному увімкненню. У цій ситуації жорстке перезавантаження має вирішити проблему. Якщо ви це зробите, ваші налаштування не скинуться, тому не хвилюйтеся. Жорстке перезавантаження досить легко виконати.

1. Натисніть і утримуйте кнопку живлення більше 30 секунд.

Примітка. У деяких випадках вам може знадобитися утримувати його близько 60 секунд.

2. Коли світлодіодний індикатор стане білим, відпустіть кнопку живлення.

На гаджеті виконано жорстке скидання.

Чому ваш Oculus Quest не вмикається і не заряджається?

Є кілька можливих причин, чому ваша гарнітура Oculus Quest 2 не вмикається. Можливо, вам знадобиться зарядити гарнітуру перед її використанням, наприклад, якщо в неї низький заряд акумулятора. Крім того, існують інші змінні, які можуть бути в грі, коли ви зіткнетеся з цією проблемою. Ваша гарнітура може не вмикатися в певних ситуаціях, якщо вона зазнала незвичних умов у результаті неправильного вимкнення.

***

Сподіваємося, ви дізналися, чому ваш Oculus Go не заряджається та як виправити, що ваш Oculus не заряджається. Не соромтеся звертатися до нас із своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Також повідомте нам, про що ви хочете дізнатися далі.