Чи TikTok заборонений у США?

| | 0 Comments| 5:03 PM
Categories:

Ключові висновки

  • Незважаючи на погрози адміністрацій Трампа та Байдена, TikTok досі не заборонили в США.
  • Монтана намагалася заборонити TikTok, але його заблокував федеральний суддя, який стверджував, що він порушує Першу поправку.
  • Хоча в США немає заборони на TikTok по всій країні, обмеження на його використання існують для працівників державного сектора.

TikTok забороняють у США? Зважаючи на суперечки щодо програми, це питання хвилює багатьох людей. Ось подивіться на спроби заборонити TikTok у країні, а також на те, чому США вирішили заборонити TikTok.

Уряд США заборонив TikTok?

Додаток, що належить ByteDance, перебував під пильною увагою з боку уряду США в епоху Трампа та Байдена, але на момент написання статті загальнонаціональної заборони не було. Дональд Трамп був гучним критиком TikTok, коли був на посаді з 2016 по 2020 рік, і, як повідомляє CNNКолишній президент США оголосив про намір заборонити додаток у серпні 2020 року.

Трампу не вдалося заборонити TikTok під час його президентства, але перевірка програми не припинилася під час адміністрації Байдена. Reuters У березні 2023 року Брук Оберветтер, представник TikTok, повідомила, що адміністрація Байдена вимагала від китайських власників додатків відмовитися від додатків, інакше TikTok може бути заборонено.

  Як знайти свої контакти в TikTok

Хоча США не заборонили спірний додаток, кілька країн заборонили TikTok. Індія є одним із гучних прикладів.

Хтось із штатів США заборонив TikTok?

Top_CNX/Shutterstock

Монтана заборонила TikTok у травні 2023 року, а губернатор Джордж Джанфорте погодився із законодавством, яке повинно було ввести заборону в силу з січня 2024 року. Але на момент написання статті це не увінчалося успіхом.

У листопаді 2023 року федеральний суддя заблокував заборону TikTok у Монтані. Як повідомляє NPRФедеральний суддя Дональд Моллой стверджував, що спроба заборони «імовірно порушує Першу поправку». На початку 2024 року держава оскаржила блокування.

Монтана — не єдиний штат, який критикує програму для короткострокового відео. як Reuters Як повідомлялося у вересні 2023 року, рішення штату заборонити додаток отримало підтримку 18 державних прокурорів. Групу очолювала Вірджинія, а також включала Аляску, Індіану, Кентуккі, Небраску, Південну Дакоту, Юту та Джорджію.

Вони стверджували, що TikTok «навмисно бере участь в оманливих бізнес-практиках», і що конфіденційна особиста інформація, якою користувачі діляться, «може легко отримати доступ Комуністичної партії Китаю». Критики також стверджували, що «платформа TikTok шкодить дітям у Монтані».

  Понад 20 статистичних даних TikTok, які ви не можете дозволити собі ігнорувати у світі маркетингу

Які обмеження має TikTok у США?

Хоча звичайні користувачі в США все ще мають доступ до TikTok, для багатьох працівників державного сектору існують обмеження. Додаток заборонено майже на всіх пристроях федерального уряду Закон про заборону TikTok на державних пристроях проходження через Сенат у грудні 2022 року.

У законопроекті зазначено, що:

«Цей законопроект вимагає видалення відеопрограми соціальних медіа TikTok з інформаційних технологій федеральних агентств.

«Зокрема, законопроект вимагає від Управління та бюджету розробити стандарти для виконавчих органів, які вимагають видалення TikTok і будь-яких наступних програм від розробника з інформаційних технологій агентства (наприклад, пристроїв). Такі стандарти повинні включати винятки для діяльності правоохоронних органів, інтересів національної безпеки та дослідників безпеки».

На державному рівні понад 30 штатів США певним чином наклали обмеження на TikTok для державних пристроїв, як повідомляє Yahoo Finance. Техас, Невада, Луїзіана, Північна Кароліна, Південна Кароліна та Теннессі – серед тих, хто заборонив TikTok на всіх державних пристроях.

Мен, Флорида, Пенсільванія та Західна Вірджинія певною мірою заборонили TikTok на державних пристроях.

Чому США вирішили заборонити TikTok?

Мельников Дмитро/Shutterstock

Багато людей у ​​США (та в інших країнах) стверджують, що TikTok небезпечний для особистої конфіденційності та безпеки, наводячи на це кілька причин. Деякі стурбовані можливістю передачі конфіденційних даних Комуністичній партії Китаю, тому на багатьох урядових пристроях США заборонено встановлювати додаток.

  Як переглянути історію переглядів у TikTok

Незважаючи на те, що TikTok зазнав значної уваги, це не єдиний китайський додаток, який зазнав критики. У той самий час, коли Трамп намагався заборонити TikTok, WeChat також був включений до його обмежень.

Тим часом Huawei та інші технологічні компанії також були в центрі уваги. Однак це знову ж таки було пов’язано з міркуваннями безпеки — як Вечірній стандарт повідомляється в 2020 році — Huawei заперечує, що китайський уряд має доступ до її даних.

Коли TikTok буде заборонено в США?

Станом на січень 2024 року наразі немає нових федеральних планів щодо заборони TikTok на персональних пристроях у США. Багато з того, що станеться в майбутньому, ймовірно, залежатиме від результату звернення Монтани щодо загальнодержавної заборони. Можна стверджувати, що якщо рішення буде скасовано, це може надихнути інші штати, які підтримали Монтану, прийняти подібне законодавство.

Що стосується державних пристроїв, то, швидше за все, TikTok буде й надалі заборонений у багатьох штатах і на федеральному рівні. Цілком ймовірно, що єдиний спосіб скасувати ці заборони – це внести значні зміни до законів про дані.