Чи є TextMagic програмним забезпеченням маркетингу текстових повідомлень для вашого бізнесу?

Categories:

Текстовий маркетинг — це одна з найдоступніших і простих в управлінні маркетингових кампаній для розвитку вашого бренду, продукту чи бізнесу.

TextMagic чарівним чином перетворює всю вашу SMS-маркетингову кампанію!

Малі, середні та нові підприємства повинні покладатися на агресивні маркетингові стратегії, щоб збільшити охоплення, клієнтську базу та, зрештою, дохід. Однак звичайні маркетингові платформи, такі як телевізійна реклама, онлайн-реклама, пошукові кампанії Google, реклама у Facebook тощо, є дорогими.

Натомість МСП та стартапи переходять на текстовий або SMS-маркетинг. Обмін текстовими повідомленнями значно розвинувся з самого початку. Тепер ви можете надсилати текстові зображення, мультимедійний вміст і глибокі посилання. Якщо ви також бажаєте дослідити доступну нішу SMS-маркетингу, спробуйте текстову програму TextMagic. Нижче наведено детальний огляд його характеристик, функцій і цін.

Що таке TextMagic?

TextMagic – це програма для маркетингу текстових повідомлень. Ви можете використовувати його в більшості популярних веб-браузерів, таких як Google Chrome, Microsoft Edge, Apple Safari, Mozilla Firefox тощо. Також є мобільні додатки для пристроїв Android та iOS.

Зареєструвавшись у TextMagic, ви отримаєте безкоштовний доступ до рішення SMS-маркетингу в Інтернеті та на мобільних пристроях. Коли вам потрібно надіслати SMS своїм клієнтам, співробітникам або постачальникам, ви платите за SMS.

Крім того, ця програма дозволяє інтегрувати її інтерфейс прикладного програмування (API) із вашими бізнес-додатками для легкого текстового маркетингу та продажів.

Маркетингові виклики обміну текстовими повідомленнями

Хоча SMS-маркетинг є чудовим способом взаємодії з вашими клієнтами, є такі проблеми, які сповільнюють вас:

 • Для обміну текстовими повідомленнями компаній використовуються короткі маркетингові коди або рекламні ідентифікатори. Таким чином, клієнту стає важко запам’ятати ваш бренд, продукт або бізнес.
 • Хоча обмін текстовими повідомленнями є чудовим способом бути в курсі справ, клієнти легко втрачають вас, оскільки отримують так багато текстових повідомлень від інших компаній.
 • У більшості країн маркетинг текстових повідомлень є регульованою нішею. Компанії можуть надсилати рекламні та маркетингові тексти лише тим клієнтам, які погодилися на таку кампанію обміну повідомленнями.
 • Створення привабливих текстів для ваших клієнтів є складним завданням, якщо ви робите це зі смартфона чи планшета.

Як TextMagic допомагає вам вирішити ці проблеми

TextMagic працює як інструмент порятунку, коли ви стикаєтеся з багатьма проблемами під час маркетингових і торгових операцій за допомогою текстових повідомлень.

 • Він пропонує зручний інтерфейс для створення тексту в Інтернеті та на мобільних пристроях, де ви можете імпортувати групу контактів із бізнес-програм, створити маркетингове повідомлення та надіслати текст тисячам клієнтів одним клацанням миші.
 • За допомогою придбаних бізнес-номерів ви можете створювати власні назви брендів як ідентифікатори SMS, щоб користувачі могли легко згадати ваш бренд.
 • Ваші клієнти, потенційні клієнти, співробітники тощо можуть відповідати на ваші SMS, тому залучення користувачів у TextMagic є вищим, ніж у звичайних службах обміну текстовими повідомленнями.
 • TextMagic пропонує різні функції конфіденційності та безпеки даних. Ви можете виставляти їх напоказ у своїх інформаційних бюлетенях і маркетингових електронних листах, щоб переконати клієнтів підписатися на SMS-маркетинг. Таким чином, ви можете надсилати повідомлення багатьом, дотримуючись місцевих правил і вказівок щодо маркетингу SMS.
  Як видалити Family Link без дозволу батьків

Найкращі функції TextMagic

#1. Служба текстових повідомлень онлайн

Ви можете надсилати текстові повідомлення клієнтам, співробітникам, клієнтам, співробітникам тощо онлайн із комп’ютера чи планшета — не потрібно вводити текстові повідомлення на крихітній клавіатурі мобільного пристрою. Таким чином, ви можете працювати швидше, особливо в бізнес-налаштуваннях.

Крім того, інструмент також надає вам засоби керування онлайн-повідомленнями, пропонуючи різні інструменти керування SMS. Ось як ви можете використовувати ці інструменти:

 • Масово експортуйте текстові SMS-повідомлення в електронну таблицю Excel для аналізу даних, відстеження продуктивності SMS та архівування даних.
 • Модуль Контакти дозволяє легко керувати тисячами контактів. Ви можете згрупувати своїх клієнтів або клієнтів відповідно до продукту, місця розташування, кампанії тощо. Потім ви можете одним клацанням миші додати тисячі одержувачів маркетингових SMS до кампанії.
 • Якщо вашій команді SMS-маркетингу потрібно піти у відпустку на святковий сезон, вони можуть завчасно спланувати та запланувати маркетингові SMS-кампанії за допомогою TextMagic. Онлайн-інструмент автоматично опублікує повідомлення у попередньо встановлену дату.

#2. Масові маркетингові тексти

Одним клацанням миші ви можете надсилати масові маркетингові тексти та рекламні повідомлення потенційним клієнтам і клієнтам. Служба маркетингових SMS охоплює понад 700 мереж у понад 190 країнах. Щоб спрямувати всі масові SMS-кампанії, TextMagic використовує мережу рівня 1, щоб забезпечити максимальну ефективність доставки текстових повідомлень.

Нижче наведено додаткові функції масового обміну повідомленнями TextMagic, які допоможуть вам надсилати масові повідомлення:

 • Редактор SMS показує текстові підказки, аналізуючи вашу масову SMS-кампанію.
 • Ви також можете використовувати службу масових повідомлень для збору відгуків.
 • Редактор масових повідомлень дозволяє додавати вкладені листівки, брошури, коди знижок і глибокі посилання.

#3. Двосторонній SMS-чат для бізнесу

Якщо ви надсилаєте SMS клієнту, і йому подобаються ваші послуги чи продукти, він може відповісти вам на те саме SMS. Це не ідентифікатор маркетингового SMS без відповіді. Коли торговий представник і клієнт обмінюються кількома SMS-повідомленнями, TextMagic зберігає повідомлення як потік. Таким чином, ви можете використовувати функцію двостороннього обміну повідомленнями як історію розмов із клієнтами та потенційними клієнтами.

Використовуючи TextMagic API, ви можете передавати текстові потоки від одного представника до іншого. Таким чином, система двостороннього обміну повідомленнями стає чудовим інструментом доступного та швидкого обслуговування клієнтів вашого бізнесу.

#4. Інтеграція SMS за допомогою Zapier

За допомогою Zapier можна інтегрувати TextMagic з іншими програмами сторонніх розробників або бізнес-системами CRM. Наприклад, вхідне SMS може автоматизувати замовлення, створення контракту, надсилання цінових пропозицій тощо. Знайдіть нижче різноманітні цікаві інтеграції, які можна використовувати з TextMagic і Zapier для автоматизації ваших текстових маркетингових кампаній:

 • Налаштуйте програми для зустрічей, як-от Google Meet, Calendly або Lucid Meetings, за допомогою Zapier і TextMagic. Коли потенційний клієнт відповідає на потенційне SMS-повідомлення про продажі, програма для онлайн-зустрічей створить віртуальну розмову між клієнтом і торговим представником.
 • Інтеграція TextMagic і Typeform через Zapier дає змогу надсилати винагороди, рекламні знижки та спеціальні листи подяки потенційним клієнтам і клієнтам, які відповідають на тексти на основі форм.
  Як завжди запускати Mozilla Firefox у режимі приватного перегляду

#5. Аналітика ефективності

Функція аналітики допомагає вам відстежувати статус доставки SMS-повідомлень, щомісячні обсяги вихідних SMS-повідомлень у порівнянні з продажами чи реєстраціями тощо. Ви також можете створювати докладні звіти про успіх кампанії за допомогою шаблонів у модулі аналітики.

Модуль звітування за замовчуванням заповнює такі звіти щодо SMS-маркетингової кампанії, яку ви запускаєте:

 • Надіслані повідомлення – загальна кількість вихідних текстових повідомлень з облікового запису (маркетингова кампанія)
 • Отримані повідомлення – це число для вхідних повідомлень для кампанії
 • Швидкість доставки – вона повідомляє вам, скільки мобільних номерів потенційних клієнтів або клієнтів активні
 • Reply rate – цей показник є важливим показником успішності SMS-кампаній
 • Платежі – сума в доларах, згадана в цій аналітиці, допомагає вам зрозуміти, скільки ви витрачаєте на SMS-маркетинг. Тоді, беручи до уваги продажі, які ви робите в результаті таких кампаній, ви можете розрахувати рентабельність інвестицій (ROI).

#6. Маркетингові шаблони текстових повідомлень

Ви можете створити багато шаблонів для різних маркетингових кампаній. Потім відредагуйте шаблони, щоб надіслати власний текст своїм клієнтам, потенційним клієнтам, відвідувачам і клієнтам. Модуль «Шаблони» в цій програмі масового обміну онлайн-повідомленнями впорядковує всі шаблони в зручній таблиці. Шаблон відображає такі деталі:

 • Назва кампанії для шаблону масового обміну повідомленнями
 • Зміст текстового повідомлення
 • Поля злиття також відображаються, якщо ви їх додали
 • Дата останньої зміни
 • Список швидких дій, які можна виконати над шаблоном

Вибрати шаблон масового обміну повідомленнями під час створення нової маркетингової кампанії також легко. Біля редактора SMS ви побачите гіперпосилання на таблицю шаблонів. Тому шаблони завжди доступні, коли вони вам потрібні.

#7. Безпека даних

Це одна з унікальних переваг (USP) для TextMagic. Показавши, що ви використовуєте TextMagic для SMS-маркетингу, ви можете повідомити клієнтам, що ваш номер мобільного телефону безпечний для вашого бізнесу. Нижче наведено деякі помітні функції безпеки інструменту SMS-маркетингу:

 • Усі програми та веб-програми TextMagic оснащені шифруванням даних SSL / HTTPS для передачі даних онлайн.
 • TextMagic має сертифікат Soc 2 Type II. Це підтверджує, що політика, практики, операції та процедури веб-програми безпеки інформації відповідають найвищим стандартам безпеки, які вимагають такі країни, як Великобританія, США, Канада тощо.
 • TextMagic також відповідає вимогам ЄС щодо захисту даних, також відомим як Загальний регламент захисту даних (GDPR).
 • Регулярне стороннє тестування на проникнення для шлюзу SMS і безпеки бази даних SMS.

Як МСП та стартапи можуть використовувати TextMagic як пакет текстового маркетингу

Тепер, коли ви знаєте всі функції цієї видатної маркетингової програми обміну текстовими повідомленнями, ви можете задатися питанням, як програма допоможе вам у ваших маркетингових операціях. Знайдіть відповіді нижче:

  Психологія кольору в маркетингу: описовий погляд

Зв’язок із клієнтами

Ви можете спілкуватися з клієнтами безпосередньо на їхніх телефонах. Крім того, SMS-чат у реальному часі дозволяє за лічені хвилини перетворити потенційних клієнтів на клієнтів.

Нехай потенційні клієнти та клієнти обходять чергу

Якщо потенційному клієнту чи клієнту подобається ваш рекламний текст, вони можуть відповісти безпосередньо. Агент із обслуговування клієнтів або автовідповідач може підтвердити вхідне повідомлення клієнта та направити його до відділу продажів для подальшої роботи.

Повідомлення в реальному часі, сповіщення та нагадування

Якщо ви надаєте послуги, такі як доставка продуктів, послуги лімузинів, онлайн-таксі тощо, ви можете скористатися функцією текстових повідомлень у реальному часі TextMagic. Коли ваше таксі або водій доставки переїжджає в певне місце, програма автоматично надсилає SMS клієнту.

Збирайте відгуки клієнтів

Збір неупереджених відгуків клієнтів є ключовим показником, щоб дізнатися, успішна маркетингова кампанія чи ні. Ви можете проводити складні, але прості SMS-опитування та опитування, щоб отримати відгуки про кампанію безпосередньо від клієнтів.

Потім інтегруйте ці SMS-повідомлення з відгуками клієнтів за допомогою API TextMagic у CRM або веб-програму вашого бізнесу для аналізу ефективності.

Динамічно надсилайте повідомлення клієнтам

Ви можете використовувати функцію геозонування TextMagic, щоб надсилати рекламні тексти клієнтам, які погодилися, які знаходяться поблизу відділень вашого бізнесу.

Персоналізація повідомлень

Використовуючи різноманітну власну автоматизацію програми TextMagic, наприклад шаблони та злиття, ви можете створювати персоналізовані тексти для тисяч одержувачів за лічені хвилини.

Надіслати повідомлення Magic Pricing

Найкраще в маркетинговій платформі текстових повідомлень TextMagic — це абсолютно безкоштовний маркетинговий пакет. Ви не платите за веб-додаток або мобільний додаток. Крім того, усі послуги в додатку, такі як створення текстів, аналітика, планування тощо, безкоштовні. Ви платите лише за вихідні SMS. Вхідні SMS також безкоштовні. Нижче наведено тарифний план для TextMagic:

 • Якщо ви хочете надсилати повідомлення до США локально або з підтримуваних міжнародних напрямків, ви сплачуєте фіксовану комісію в розмірі 0,04 доларів США за SMS
 • Послуга обміну мультимедійними повідомленнями коштуватиме вам 0,04 долара за MMS
 • Ви також можете виконувати пошук оператора та електронної пошти за $0,04 за пошук

Альтернативи TextMagic

Нижче наведено кілька альтернатив, які ви можете розглянути:

SimpleTexting

SimpleTexting забезпечує двосторонню розмову з бізнес-екосистемою. Ви можете спілкуватися в текстовому чаті зі своїми потенційними потенційними клієнтами, існуючими клієнтами, польовими агентами, постачальниками та співробітниками за допомогою простої веб-програми. Крім того, він містить стандартні маркетингові інструменти, такі як ключові слова, автовідповідачі, аналітика тощо. І не лише маркетинг! Ви можете використовувати його, щоб надсилати нагадування, налаштовувати Text-for-Info, керувати завданнями з кадрів і підбору персоналу тощо.

EZ Texting

Ви орієнтований на індивідуальний бізнес і шукаєте просте рішення для спілкування з клієнтами, потенційними клієнтами, відвідувачами, агентами та іншими зацікавленими сторонами? Ви можете спробувати EZ Texting. Він допоможе вам налаштувати ефективну текстову маркетингову кампанію за лічені хвилини. Введіть повідомлення, додайте застави та встановіть номери клієнтів. Інструмент автоматично перетворює введені дані у формат SMS.

Zendesk

Інструмент обслуговування клієнтів Zendesk поставляється з додатком для SMS-повідомлень для ділових розмов і маркетингових цілей. Разом із функцією чату в реальному часі, Zendesk також включає API, інтеграцію бізнес-додатків, нативну автоматизацію, вимірювання маркетингових кампаній, відстеження зростання маркетингу через SMS і так далі.

Висновок

TextMagic — це повний пакет текстового маркетингу, який використовуються малими та середніми підприємствами та стартапами для збільшення продажів і маркетингових кампаній за допомогою передових технологій текстових повідомлень. Насолоджуйтесь безкоштовною пробною версією TextMagic і перевірте, чи цей інструмент є правильним вибором для ваших маркетингових зусиль.

Ви також можете перевірити ці SMS API.