Чи є Smartsheet життєздатною альтернативою Monday.com?

Smartsheet — це сучасне програмне забезпечення для керування проектами з розширеними функціями, яке можуть використовувати команди будь-якого розміру та форми та добре керувати своїми проектами.

Сьогодні робочі місця процвітають завдяки синергії та співпраці. Вони також вимагають, щоб різні команди були на одній сторінці, щоб робота могла виконуватися швидше з кращими показниками успіху.

Для цього потрібні потужні можливості співпраці та робочого процесу, які всі шукають у програмному забезпеченні для керування проектами.

вступ

Smartsheet — це потужна платформа для керування проектами з надійними можливостями. Оскільки в Інтернеті доступно так багато інструментів, стає важко вибрати найкращий для вашої команди.

Враховуючи потенціал Smartsheet, це хороший варіант.

А щоб допомогти вам зрозуміти, чи буде це найкращим вибором для вашої команди, ось наш огляд Smartsheet із детальним поясненням усіх його можливостей, особливостей і цін.

Чим може допомогти Smartsheet?

Smartsheet, якому довіряють понад 90% компаній зі списку Fortune 100, може допомогти вам автоматизувати процеси, керувати проектами та розширити портфоліо та програми корпоративного рівня. Він пропонує індивідуальні рішення для вашого робочого процесу будь-якого масштабу.

Smartsheet надає потужні можливості, які можуть допомогти кожному у вашій команді швидко створювати рішення. Ви можете використовувати багатий набір функцій, як-от перегляди, звіти, інформаційні панелі та робочі процеси, щоб відстежувати та фіксувати свої плани, графіки та ресурси. Він може адаптуватися до потреб бізнесу, будь то проекти чи багатогранні ініціативи.

Компанії різних форм і розмірів можуть легко впевнено масштабуватися, одночасно забезпечуючи цінність відповідно до зростаючих вимог до бізнесу.

Він також може інтегруватися з багатьма інструментами та технологіями, щоб полегшити ваше життя. Він також піклується про безпеку даних, щоб зробити середовище безпечним для вашого бізнесу. Ви можете контролювати все та використовувати платформу як завгодно.

Особливості та можливості

Ось функції та можливості Smartsheet:

Командна співпраця

Smartsheet дозволить вам об’єднати всіх у вашій команді та покращити співпрацю. Незалежно від того, керуєте ви малими проектами, масштабними процесами чи великими портфелями, це допоможе вам керувати ними з більшою безпекою та гнучкістю.

Це дозволить користувачам у вашій команді планувати, автоматизувати, звітувати та відстежувати роботу. Ви можете легко візуалізувати та відстежувати роботу так, як вам заманеться, перемикаючись між режимами перегляду – Ганта, календаря, картки та сітки. Це дасть змогу вашій команді виконувати свої завдання відповідально та швидко.

Форми для збору даних

Ви можете підключатися та використовувати безпомилкові та узгоджені дані від зовнішніх і внутрішніх зацікавлених сторін за допомогою налаштованих форм із логотипом, зображеннями та кольорами вашого бренду.

Автоматизація завдань

За допомогою автоматизованих робочих процесів ви можете швидко впроваджувати потужні та прості робочі процеси за лічені хвилини. Це заощадить вам багато часу та зусиль, і ви зможете виконати більше роботи за менший час.

Автоматизуйте повторювані, виснажливі процеси за допомогою сповіщень, блокування рядків відповідно до встановленого часу та змін аркуша, а також запитів на схвалення та оновлення.

За допомогою візуального редактора можна комбінувати різні умовні шляхи та дії. Ви також можете налаштувати повторювані робочі процеси, наприклад щоденні нагадування та щотижневі запити статусу.

Управління вмістом

За допомогою Smartsheet ви можете легко планувати, переглядати, керувати створенням вмісту та швидше завершувати свої активи. Ви також можете опублікувати свій вміст у Brandfolder, інструменті номер один для управління активами.

Smartsheet допоможе вам оглянути процес виробництва вмісту за допомогою стислого аркуша проекту. Ви можете використовувати автоматичні нагадування та сповіщення, щоб переконатися, що ваші дизайнери працюють за розкладом. Крім того, ви можете включити завдання в інформаційні панелі та звіти для покращення видимості.

  Отримайте інструкції на екрані, щоб створити кращу фотографію

Дозвольте своїм клієнтам, постачальникам і колегам переглядати фрагменти вашого вмісту без доступу до аркушів. Також легко надати детальний відгук через закріплені анотації, схвалення та бесіди.

Уникайте вузьких місць у ваших процесах через одночасних рецензентів. Інструмент також допоможе усунути плутанину у версіях вмісту, оскільки ви будете насолоджуватися автоматичним блокуванням і легким оновленням.

Центр керування Smartsheet

За допомогою Smartsheet Control Center ви можете легко автоматизувати свої проекти та процеси та виконувати свої проекти послідовно в масштабі. Це допоможе вам автоматизувати створення проектів, накопичувати аналітику портфоліо та керувати змінами.

Це оптимізує керування вашою командою, щоб ви могли виконувати своє повне портфоліо, використовуючи належний досвід.

Ви також можете централізувати та контролювати процес затвердження ваших майбутніх проектних запитів. Крім того, ви можете використовувати креслення для забезпечення узгодженості у звітності та виконанні та автоматично копіювати плани та робочі процеси своїх проектів.

Smartsheet пропонує центральну консоль для створення затверджених проектів. Це допоможе автоматично розгортати зміни з центральної консолі в існуючі та нові проекти. Ви також можете зв’язати свої плани ресурсів і створити правильну команду для виконання роботи та прогнозування найму.

Крім того, ви можете контролювати стан свого портфоліо за допомогою аналітики портфоліо, щоб максимізувати результати. Крім того, ви можете зберігати, заморожувати та звітувати про історичні проекти, щоб забезпечити відповідність і виконувати аналіз тенденцій.

Виконавча видимість

Централізуйте всі ваші ресурси та інформацію, яка знадобиться команді, і надайте зацікавленим сторонам надійне уявлення про стан проектів у режимі реального часу за допомогою візуальних елементів і KPI.

Smartsheet пропонує динамічний перегляд, щоб допомогти власникам бізнесу ділитися даними з потрібними людьми, коли вони потрібні для редагування та перегляду. Ви також можете керувати критично важливими процесами разом зі своїми постачальниками, зовнішніми та внутрішніми командами та між організаціями.

Це допоможе вам безпечно керувати процесами. Ви можете використовувати детальний контроль і покращувати співпрацю відповідно до вимог. Незалежно від того, наскільки складним є завдання, ви можете спростити його за допомогою Smartsheet, запропонувавши ширший огляд станів виконання.

Крім того, ви можете використовувати попередньо створену форму для фільтрації, збору та перегляду запитів. Ви навіть можете автоматизувати потік даних від призначення до перегляду, затвердження та закриття.

Smartsheet також дозволить вам керувати безпекою та конфіденційністю даних сторонніх постачальників і заслужити їх довіру.

Ви можете використовувати контроль доступу на основі умов або контроль ідентифікації для керування доступом до даних. Крім того, вказівки в контексті, що складаються з різних кроків із огорожею та вказівками, ведуть користувачів.

Оптимізовані програми

Ви можете легко переміщатися по кожному параметру за допомогою форм, аркушів, звітів, інформаційних панелей тощо. Це оптимізує роботу та зробить усе легким, незалежно від того, перебуваєте ви вдома, в офісі, у дорозі чи на робочому місці, використовуючи лише спеціальну програму, де вся робота зібрана разом.

З WorkApps стає легко створювати інтуїтивно зрозумілі мобільні та веб-додатки без навичок програмування. Ви можете зробити це за лічені хвилини за допомогою Smartsheet і зовнішнього вмісту, як-от інформаційних панелей Google Docs або Tableau.

Ви можете вибрати будь-який шаблон WorkApps або почати з нуля та придбати програми відповідно до потреб вашого бізнесу.

WorkApp також пропонує персоналізований досвід, який гарантує ефективну співпрацю зацікавлених сторін і зосередження на відповідному вмісті.

Ви також зможете використовувати персоналізований бренд, щоб ви відчували, що програма створена виключно для вашої компанії. В одному WorkApp ви можете виконувати повні проекти з індивідуальним досвідом.

Управління та контроль

Smartsheet забезпечує розширене управління та контроль за допомогою основної функціональності Smartsheet, готових рішень і преміум-додатків. Це може змінити вашу роботу з такими інструментами, як журнали активності, центр адміністрування, інструменти адміністрування тощо.

Центр адміністрування: це дозволить вам легко налаштувати та керувати обліковим записом Smartsheet з єдиного місця. Ви можете легко переглядати інструменти адміністратора та взаємодіяти з ними за допомогою центральної консолі керування, щоб відчути спрощену навігацію між звітами про використання, керуванням групами та користувачами та корпоративними конфігураціями.

  Як видалити профіль Netflix

Центр адміністрування допоможе вам відстежувати ліцензії, групи та інтеграції, до яких мають доступ люди у вашій організації.

Це також допоможе покращити видимість доступних налаштувань облікового запису та безпеки, використовуючи рекомендовані наступні кроки для оптимізації конфігурації облікового запису відповідно до передових методів Smartsheet.

Інтелектуальні робочі процеси

Автоматизуйте свої процеси на своїх платформах за допомогою Bridge. Це безкодовий інтерфейс, який допоможе вам об’єднати дані в різних системах і оновити рутинні завдання.

Це підвищить ефективність і точність і дозволить команді витрачати більше часу на інновації, не витрачаючи час на ручні кроки або покладаючись на кілька систем для зберігання даних і виконання роботи.

Це означає, що ви можете усунути багато записів даних у таких системах, як CRM, і працювати над важливими речами, не копіюючи чи вставляючи дані між системами.

Ви також можете підключити системи запису до потрібних процесів і приймати обґрунтовані рішення на основі даних. Крім того, ви можете налаштувати нові конфігурації між системами та адаптувати їх до існуючих відповідно до ваших потреб.

Управління ресурсами та цифровими активами

Ви можете розкрити справжній потенціал своїх людей і команд, щоб керувати ефективністю активів, вимірювати та розподіляти їх. Окрім активів, це також допоможе вам керувати своїми ресурсами.

Ви можете легко мобілізувати свою команду для виконання завдання, відстежувати бюджети та графіки турів, а також прогнозувати свої потреби в наймі.

Ефективно складіть графік і знайдіть найкращу проектну команду, прогнозуйте свої потреби в наймі та вирішуйте кадрові конфлікти, щоб спростити розподіл ресурсів.

Переглядайте свої проекти, відстежуйте свої команди та плануйте проекти відповідно до можливостей команди. За допомогою попередньо заповнених табелів ви можете дозволити командам надсилати години, зосереджуючи їх на роботі.

Ви можете використовувати динамічні звіти для візуалізації складних даних, виявлення тенденцій проекту, планування розвитку та розуміння ефективності всієї організації.

Smartsheet із провідною платформою керування цифровими активами Brandfolder допоможе вашій команді керувати вашим вмістом, працювати лише в одному місці та забезпечувати покращену взаємодію з клієнтами. Це також допоможе збільшити вплив вашого вмісту.

У результаті розподіл активів може бути збільшений у 7 разів швидше та позначений для пошуку. Він також запропонує такі можливості, як аналітика та вимірювання, розширені метадані файлів, перевірка, Smart CDN тощо.

Інтеграція

Smartsheet можна інтегрувати з багатьма інструментами та системами, які використовують сучасні підприємства. Деякі з інструментів, з якими він інтегрується, включають Slack, Gmail, AWS, Teams, Salesforce, Dropbox, Okta, DocuSign, Facebook Ads, Google Ads тощо.

Таким чином, підключившись до цих служб, ви можете ефективно обмінюватися інформацією, покращувати співпрацю та покращувати процес прийняття рішень у всій організації.

Інші можливості:

 • Окрім вищезазначеного, Smartsheet пропонує інші можливості, зокрема:
 • API
 • Вкладення файлів
 • Базові лінії
 • Календар і листівка
 • Зв’язування клітинок і з’єднувачі
 • Керовані клієнтом ключі шифрування (CMEK)
 • Контентна співпраця
 • Спеціальні домени електронної пошти
 • Контроль збереження даних
 • Формування документів та електронний підпис
 • Мобільні додатки та портали

І більше

Моделі ціноутворення

Smartsheet пропонує багато тарифних планів, які допоможуть вам налаштувати та масштабувати потреби вашого бізнесу. Він підходить для різних випадків використання, якщо ви хочете ефективно керувати своїми проектами або масштабувати та стандартизувати найкращі практики у своїй організації.

Ось тарифні плани:

 • Безкоштовно: безкоштовний і доступний для 1 користувача та до 2 редакторів. Цей план для новачків у управлінні проектами та завданнями. Він включає такі функції, як 2 аркуші, 100 автоматизованих листів на місяць, 500 МБ зберігання вкладених файлів тощо.
 • Професіонал: коштує 7 доларів США на місяць і доступний максимум для 10 користувачів і необмеженої кількості глядачів. Він підходить для команд і людей, які хочуть відстежувати, керувати та ділитися проектами з необмеженою кількістю глядачів. Він включає функції безкоштовного плану, необмежену кількість аркушів, звітів, форм і інформаційних панелей, 250 автоматизованих систем на місяць, 20 ГБ для зберігання вкладених файлів тощо.
 • Бізнес: це коштує 25 доларів США на місяць і застосовується принаймні для 3 користувачів і необмеженої кількості редакторів. Це для компаній, які хочуть керувати своїми програмами та проектами за допомогою багатьох редакторів і потребують більше можливостей. Він включає всі функції плану Pro, як-от необмежену автоматизацію, 1 ТБ для зберігання вкладених файлів і багато розширених функцій.
 • Підприємство: зв’яжіться з їх командою, щоб отримати індивідуальну пропозицію відповідно до ваших потреб. Він підходить для організацій, які запускають масштабні процеси з елементами керування на рівні підприємства. Він включає всі функції бізнес-плану, необмежену кількість вкладених файлів, більше інтеграцій, спеціальні домени електронної пошти та додаткові функції.
  Як виглядати як картопля на відеоконференції Microsoft Teams

Smartsheet проти понеділка

Smartsheet часто порівнюють із monday.com, оскільки обидва вони є програмним забезпеченням для керування проектами зі схожими можливостями. Вони працюють як системи управління ресурсами, управління завданнями та управління портфелем. Обидва доступні через веб-браузер або мобільний додаток на Android та iOS.

Однак обидві платформи мають особливості, які виділяють їх.

Де Smartsheet перевершує понеділок

Smartsheet простий у вивченні та використанні. Він також має сильну підтримку спільноти та навчання, щоб користувачі могли легко покращити свої навички роботи з Smartsheet і стати початківцем експертом. Він також гнучкий і допоможе вам переходити від списку завдань до перегляду карток і розкладу.

Smartsheet пропонує різні режими перегляду, як-от Gantt, Calendar і Kanban board, а також нагадування, залежності завдань та ієрархію завдань із понад 4 рівнями. З іншого боку, monday.com пропонує лише дошку Kanban.

Що стосується керування роботою, у вас є звіти, форми, діаграми з даними в реальному часі, інформаційні панелі, спеціальні поля, багаторівневе сортування, понад 50 функцій формул тощо. Але monday.com пропонує лише спеціальні поля, форми та умовне форматування, тоді як інші можливості недоступні лише на вищих планах.

Для співпраці підходять і Smartsheet, і monday.com, але деякі функції, як-от журнал змін, автоматичні запити на оновлення, перевірка правопису та форми розгалуження доступні лише в Smartsheet.

Smartsheet також є сильнішим, коли справа стосується безпеки, завдяки таким функціям, як EPM, ключі шифрування, керовані клієнтом (CMEK), система єдиного входу, журнали активності та звітування.

Smartsheet найкраще підходить для професійних груп обслуговування, оскільки це гнучка платформа з розширеними функціями та можливостями безпеки та конфіденційності.

Де monday.com сяє над Smartsheet

monday.com легко використовувати як для початківців, так і для експертів. Його інтерфейс користувача красивий і зручний. Він може синхронізуватися з електронною поштою користувачів, як мрія, і гарантувати, що всі оновлення та повідомлення добре надходять.

Він має гарний набір функцій продуктивності, де кілька людей можуть працювати та співпрацювати над одним проектом одночасно. Він пропонує краще відстеження залежностей, керування завданнями та вдосконалене керування візуальним календарем. Його також легко інтегрувати з іншими інструментами.

Він також має безкоштовний план, щоб люди могли почати швидше. monday.com найкраще підходить для стартапів і фрілансерів, які хочуть використовувати систему керування завданнями, щоб підвищити свою продуктивність без зайвих витрат.

Заключні слова

Smartsheet — це надійний інструмент із багатьма функціями та можливостями, які полегшать керування вашим завданням або проектом.

Від співпраці, керування завданнями та інтеграції до безпеки та відповідності, Smartsheet пропонує все, що ви коли-небудь забажаєте в програмному забезпеченні для керування проектами. Оскільки він має безкоштовний план і 30-денну безкоштовну пробну версію, ви можете використовувати його, щоб визначити, чи працює він для вашої команди.

Далі ви можете перевірити, що таке замовлення на роботу.