Чи підказки преміум-класу варті грошей?

| | 0 Comments| 9:19 AM
Categories:

Швидкі посилання

Ключові висновки

  • Ринки підказок штучного інтелекту пропонують готові до використання підказки для генеративних інструментів штучного інтелекту, заощаджуючи час і зусилля на створення ефективних підказок.
  • Інженери підказок штучного інтелекту публікують свої результати на ринках підказок штучного інтелекту, створюючи високоякісні підказки, які постійно забезпечують бажані результати.
  • Ви можете знайти конкретні підказки AI для складних і унікальних завдань для широкого спектру генеративних інструментів AI, як правило, за дуже низькою ціною.

Зростання генеративних інструментів штучного інтелекту навчило нас одному: результати, які ви отримуєте від інструментів штучного інтелекту, настільки хороші, наскільки хороші підказки, які ви надаєте. Однак створення підказок штучного інтелекту, які дають приголомшливі результати, потребує креативності, часу та технічних знань.

Ось чому з’явилися ринки підказок штучного інтелекту, які пропонують унікальні підказки штучного інтелекту, створені експертами, які продають вам свою мудрість штучного інтелекту. Отже, чи варто купувати підказку AI?

Що таке торгові майданчики AI Prompt?

Ринки підказок AI – це платформи, де люди купують і продають підказки для генеративних інструментів AI. Більшість ринків підказок штучного інтелекту містить величезну кількість попередньо написаних підказок для таких інструментів штучного інтелекту, як ChatGPT, Midjourney і Leonardo AI. Незалежно від того, чи хочете ви створити зображення, код, текст або щось між ними, ви можете знайти готові до використання підказки. Ви можете думати про це як про швидке вирішення ваших проблем підказок, коли ви стикаєтеся з труднощами з творчістю або потребуєте ідей для натхнення.

  9 найкращих тренажерів FPS Aim, щоб домінувати у ваших онлайн-матчах

Слід визнати, що кілька пошукових запитів у Google знайдуть десятки підказок з Інтернету, тому ідея платити за підказки штучного інтелекту може здатися трохи дивною. Навіщо платити за те, що можна отримати безкоштовно з допису на Reddit чи тисяч інших веб-сайтів в Інтернеті?

Навіщо купувати підказку AI?

ШІ-підказки не дуже дорогі. Навіть найефективніші підказки AI повернуть вам лише кілька доларів, тому для більшості людей вартість не є проблемою покупки підказки AI. Справжнє питання зводиться до продуктивності та якості, і це лише деякі з причин, чому ви можете розглянути можливість придбання унікального підказки AI.

1. Відсутність досвіду підказування

Якщо вам важко писати ефективні підказки штучного інтелекту, це може засмучувати та відчувати, що ви просто крутите колеса. Незалежно від того, скільки онлайн-посібників ви читаєте або скільки експериментуєте з формулюванням, ви не робите прогресу. У цьому випадку прагматичним рішенням може бути покупка готової підказки. Творці підказки вже вклали важку роботу з оптимізації вибору слів, структурування та тестування, що вам важко. Їхній досвід економить ваш час і здогадки.

2. Якість і послідовність

Ринки підказок штучного інтелекту містять підказки, створені професіоналами, які, на відміну від більшості тих, хто використовує інструменти штучного інтелекту, створюють підказки професійно — не просто як хобі, а як роботу. Вони витрачають час на ітерацію, уточнення та тестування своїх підказок, щоб переконатися, що вони найвищої якості та можуть стабільно забезпечувати обіцяні результати (послідовність є ключовою частиною того, чому ви можете платити!).

  Реалізація Preload, Prefetch, Preconnect у WordPress

3. Конкретні результати

Одна з переваг купівлі підказок на ринках штучного інтелекту полягає в тому, що вони зосереджені на конкретних випадках використання. Ці попередньо створені підказки спрямовані на точні завдання, які може бути надзвичайно важко виконати самостійно. Однак дуже ймовірно, що розробник підказок AI витратив час на створення ідеальної підказки AI для вашої проблеми.

Чи справді підказки AI Marketplace працюють?

Ми побачили, яку цінність мають створювати торгові майданчики штучного інтелекту, але чи працюють підказки ринку штучного інтелекту так, як це рекламується? Ми спробували вирішити проблему з реального життя.

Я хотів створити зображення за допомогою DALL-E з квітковою тематикою та написом «Creating With AI». Незважаючи на великий досвід роботи зі штучним інтелектом, це було складно. Існує кілька торгових майданчиків підказок AI, але ми вирішили використати PromptBase для цієї демонстрації. PromptBase — один із провідних ринків підказок штучного інтелекту з різноманітним каталогом підказок штучного інтелекту.

Щоб вирішити нашу проблему, ми шукали підказку, яка допоможе нам використовувати власні тексти на DALL-E, і ми знайшли цю підказку, яка обіцяє Фотореалістичні зображення з текстовими знаками.

  Як перенести контакти, журнал викликів і повідомлення з одного телефону на інший за допомогою MobileTrans

Ми взяли файл підказки, і з кількома налаштуваннями та кількома доларами результати були готові.

Зауважте, що на наведеному вище зображенні штучного інтелекту троянди не є складним. Багатьом інструментам штучного інтелекту для перетворення тексту в зображення важко створювати чіткий і точний текст, тому мати такий легкий для читання текст – це чудово. Крім того, я можу повторно використовувати підказку неодноразово в будь-який час.

Окрім проблем із додаванням написів до зображень, ви знайдете підказки на PromptBase (та інших торгових майданчиках підказок AI, як-от PromptHero, PromptSea, ChatX тощо), які допоможуть вам обійти постійно зростаючий список обмежень для генеративних інструментів AI.

Можливо, вам потрібен ChatGPT, щоб написати певний код, і він відмовляється, оскільки вважає, що ви намагаєтеся створити шкідливе програмне забезпечення. Або, можливо, ви намагаєтеся створити вміст на суперечливу або суперечливу тему, і він відмовляється допомогти, оскільки вважає, що ви намагаєтеся зловживати інструментом. Торгові майданчики підказок штучного інтелекту пропонують оперативні хитрощі, які допоможуть вам. Отримання доступу коштує лише пару доларів, допомагаючи вам пропустити години проб і помилок і знайти рішення ваших проблем підказок штучного інтелекту.