techukraine.net techukraine.net Чи може ClickUp AI виконати 30 хвилин роботи за 30 секунд?

Чи може ClickUp AI виконати 30 хвилин роботи за 30 секунд?

| | 0 Comments| 9:46 AM
Categories:

Давайте подивимося, як ClickUp AI може з легкістю виконувати повсякденні бізнес-завдання, включаючи написання електронних листів, створення звітів тощо.

Скільки часу ви б витратили на створення соціального календаря для вашої компанії? Або як щодо того, щоб скласти графік запуску проекту? Або писати звіти про інциденти? Електронні листи?…

Усе це та багато іншого потребує часу, дуже багато.

Згідно з a., просто читання та написання електронних листів займає близько двох годин кожного робочого дня для середньостатистичного працівника Звіт Forbes.

Але не кожен лист є електронним листом. Є багато інших, які потребують від нас подолання початкового блоку, а потім мозкового штурму, перш ніж завершити першу чернетку. Далі наведено кілька раундів виправлень, які додатково займають більшу частину продуктивних годин.

Отже, кожен домен страждає від приземленого письма, і це одна зі сфер, яка потребує певного ступеня автоматизації.

ClickUp AI: огляд

ClickUp допомагає вам замінити кілька програм, як-от Asana, Jira, Slack, MS Teams, Lattice, Monday, Trello тощо, своїм пакетом продуктивності.

У двох словах, це універсальний інструмент, який охоплює управління проектами, спілкування в чаті, встановлення цілей і відстеження та багато іншого в одному місці. Ідея проста: уникайте жонглювання між кількома утилітами та отримайте все в ClickUp.

Важливо, що я не можу повністю охопити ClickUp у цьому огляді. Це буде занадто багато, щоб поміститися в одній статті.

Натомість мова йде про його найновішу функцію ClickUp AI. Це пропозиція ChatGPTesque, але налаштована для різних команд (маркетингу, продажів, підтримки тощо), щоб допомогти виконувати «стандартні» цифрові завдання, пов’язані з роботою, миттєво.

Подальші розділи містять мій короткий досвід роботи зі штучним інтелектом ClickUp.

Я створив зразок простору «techukraine.net» для цієї демонстрації, і для використання будь-якого інструменту ClickUp AI потрібно ввести косу риску (/) у порожньому місці.

Оскільки це здебільшого стосується тексту, можна безпосередньо перейти до «Написати за допомогою AI» і дати підказку, щоб це зробити. Крім того, інструменти штучного інтелекту мають спеціальні міні-інструменти для кожного відділу з головними інструкціями, що описують їхні здібності.

Почнемо цей огляд ClickUp з електронних листів.

Написання електронних листів

У ClickUp AI є кілька шаблонів електронних листів, які охоплюють типові ситуації, як-от підвищення, повторна активація послуги, привітання тощо.

Для чогось нестандартного, опція «Написати електронний лист» стане в нагоді. Я запропонував написати електронний лист Forbes Outreach для реклами Спаркян (наш дочірній веб-сайт для цифрових ігор).

Є варіанти вибору тону, включаючи професійний, надихаючий, невимушений, оптимістичний тощо. Також можна налаштувати рівень креативності: низький, середній або високий.

ClickUp AI терпить помилки. Це означає, що навіть ваші недосконалі підказки будуть виводитися оптимально.

  Як ввести нуль перед числом в Excel

Унизу можна натиснути «Вставити» або «Копіювати», щоб використати цей текст у відповідному просторі ClickUp або де-небудь ще. Або розгорніть інші параметри, як-от «Редагувати вхідні дані» або «Спробувати ще раз», щоб повторно створити відповідь.

Крім того, «Скажи штучному інтелекту, що робити далі» (позначено як 2) — це місце, де ви можете повторно запитати, щоб ще більше відшліфувати відповідь.

Але електронний лист ніколи не обходиться без відповідей. Тож я також спробував його інструмент відповіді AI.

Ви просто вставляєте весь текст у поле електронної пошти, щоб відповісти, і вводите кілька важливих деталей у розділ Ваші теми для розмови.

Як і всі інструменти штучного інтелекту, відповіді можуть потребувати людського дотику. Тим не менш, це дає достатню першу чернетку для роботи.

Маркетинг

Якщо ви вже помітили, ClickUp AI допомагає нам використовувати генеративний AI. Замість однієї підказки він запитує кілька вхідних даних залежно від складності завдання.

Ця здатність повністю відображена в маркетингових інструментах ШІ.

Я спробував підготувати креативне завдання для редизайну веб-сайту, щоб покращити певні показники ефективності. Знову ж таки, я взяв Sparkian.com для цієї ілюстрації.

Хоча я не маркетолог як такий, його відповідь здається зручною, яку можна трохи змінити, щоб почати. І нагадаю вам, що саме для цього призначений ClickUp AI.

Далі я запропонував ClickUp AI створити опитування про задоволеність клієнтів. Ідея полягала в тому, щоб отримати швидкий відгук про естетику веб-сайту, вміст і будь-який новий домен, до якого можна було б звернутися.

Кожна відповідь містила кілька запитань, які стосувалися цілей опитування, які я згадав у підказці. Загалом я був дуже задоволений результатами і скористався б цією відповіддю, якби це було справді.

І хоча це універсальна річ, яку може зробити кожен, все ж, якби не такі інструменти, це зайняло б щонайменше 15-20 хвилин.

Окрім них, маркетингові інструменти ClickUp AI мають швидкі шаблони для створення звітів, презентацій, описів продуктів, ідей для кампаній, назв блогів, написання публікацій у блогах тощо.

Продукт

Продуктові команди є одними з найзайнятіших професіоналів, які працюють над концептуалізацією, розробкою та запуском будь-якого продукту. Вони виконують серйозну роботу і несуть головну відповідальність за майбутнє будь-якої компанії.

Оскільки ми нещодавно запустили нашу ігрову публікацію, я мав уявлення про загальний процес запуску, включаючи прес-релізи, пропозиції щодо запуску, партнерство з впливовими особами, платний маркетинг, створення галасу в соціальних мережах тощо.

Як правило, це називається складанням плану виходу на ринок. Давайте створимо його за допомогою ClickUp AI.

Я був приємно здивований, побачивши, що він включає більшу частину процесу, який ми робили. Особливо результати, канали та таблиця заходів були на місці.

  Як обміняти BNB на Smart Chain у Trust Wallet

Це не тільки економить час, але й дає змогу новачкам порівняти себе. Крім того, можна відновити відповіді, щоб побачити, чи вони щось пропустили.

Сегмент продуктів ClickUp містить додаткові підказки, що охоплюють примітки до випуску, плани запуску, довідкову документацію, огляди продуктів, звіти про стан тощо.

Продажі

Ще одним перевантаженим відділом будь-якої організації є продажі. Відчуваючи тепло, з яким ці люди стикаються щодня, ClickUp AI добре їх охопив.

Існують попередні налаштування для створення рекламних пропозицій, електронних листів для персоналізації потенційних клієнтів, підсумків зустрічей, тематичних досліджень, планів навчання, презентацій тощо.

Ознайомтеся з цією демонстраційною презентацією, яка пропонує VPN для такої компанії, яка працює віддалено, як ми!

Це може здатися простим кроком. Тим не менш, можна включити в підказку скільки завгодно деталей, щоб налаштувати результат за потреби. Для попередньої відповіді я використав простий підказок:

Це призвело до отримання відповіді з понад 200 слів, на що я повторно запропонував скоротити її до 100 слів, як зазначено на зображенні рекламної пропозиції.

Далі я спробував створити схему презентації, яка підсумовує наслідки автоматизації ШІ (привіт, ChatGPT!) для видавничої галузі.

Я бачу деякі вагомі моменти, якими ми керуємося після запуску ChatGPT. Кілька речей, як підвищення продуктивності, допомога в написанні, вплив на можливості працевлаштування, етичні головоломки тощо, добре резонують серед більшості онлайн-видань.

Подяка нашій групі планувальників за назву: Чи може штучний інтелект ClickUp виконати 30 хвилин роботи за 30 секунд? Я б сказав, що так, однозначно. Це чудова економія часу, і вона поки що виправдала свою репутацію.

Але давайте перевіримо ще один шаблон підказки, перш ніж винести остаточний вердикт.

Планування

Кожен успішний проект є результатом ретельного планування. І це включає масу пропозицій, графіків, зустрічей, звітів тощо.

Щоб перевірити, як ClickUp справляється зі створенням графіка проекту для запуску веб-сайту, я дав таке повідомлення:

Я знаю, що часові рамки залежать від проектів, організацій і багатьох зовнішніх і внутрішніх факторів. Проте мета полягає в тому, щоб якомога швидше підготувати оболонку.

На завершення тестування сегмента планування я спробував створити план управління ризиками для нашого нового ігрового видання. Цього разу я докладав якнайменше деталей, щоб перевірити, що ClickUp AI приготує самостійно.

Це була підказка:

А це результат:

Це дало міцну основу для створення конкретного плану управління ризиками для цього випадку.

Загалом, він працює точно так, як рекламується, тобто не має початкового блоку. Його штучний інтелект чудово налаштований на різні бізнес-завдання, результати підтверджують те саме. Крім того, він має деякі інші помітні інструменти ШІ, включаючи підсумовування, переклад, редагування, спрощення тощо.

  Як переглянути архів Хердла

Я також хотів би зазначити, що кожна відповідь у цій статті займала менше 10 секунд. І те, що здавалося гіршим у всіх шаблонах підказок, так це його творець підзавдань. Крім того, він виконав свою роботу досить переконливо, і я однозначно рекомендую вам спробувати.

Але що, якщо ви вже шукаєте альтернативи?

Альтернативи

Поняття ШІ

Якщо ви не знаєте, Notion — це інструмент управління проектами та продуктивності. Це все про планування, позначення тегами, коментування, обмін та виконання завдань. Я знаю це зсередини, оскільки протягом останніх двох років ми використовували Notion як наш щоденний водій у techukraine.net.

А нещодавно він також приєднався до лідерів AI із запуском Поняття ШІ. Простіше кажучи, Notion AI автоматизує написання. Але як це протиставляється ClickUp AI, який переважно робить те саме?

Можна побачити, що багато шаблонів підказок виглядають однаковими.

Тим не менш, Notion дуже схожий на ChatGPT. Наприклад, для кожного запиту, який ви натискаєте, ви отримуєте це порожнє поле для введення деталей.

Це значно відрізняється від ClickUp AI, який надає кілька полів із різними запитами щодо підказки, перш ніж ви отримаєте будь-яку відповідь. Особисто я вважаю, що спосіб ClickUp ефективніший і зрозуміліший для тих, хто не має великого досвіду підказок.

Але ви повинні підписатися на платні тарифні плани ClickUp, щоб перевірити його можливості AI. Однак можна взяти безкоштовну пробну версію AI навіть із безкоштовним рівнем Notion, що, безперечно, є плюсом для новачків.

Нарешті, потрібно придбати окремий аддон ШІ з платними планами для повномасштабного досвіду, що є спільним обмеженням для обох.

Заключні думки

Хоча жоден інструмент штучного інтелекту не може замінити людину, він дає поштовх для швидкого виконання завдань. І це підсумовує саму причину їх існування – бути гідними помічниками.

І, як уже згадувалося, кожен бізнес-професіонал пише багато повторів. Ми витрачаємо так багато часу на створення чернеток, і дуже корисно підготувати їх за кілька секунд за допомогою таких інструментів, як ClickUp AI. Коротше кажучи, це полегшує підказки та містить готові шаблони майже для кожного відділу, який є у типовому бізнесі.

Сподіваюся, стаття дала вам необхідне розуміння того, що можна зробити за допомогою ClickUp AI. Я пропоную вам спробувати це самостійно, щоб перевірити, чи правильно це підходить для вашого випадку використання.

PS: Ось деякі інструменти для написання штучного інтелекту, якщо все, що вас цікавить, це автоматизований текст.