techukraine.net techukraine.net Чи може гра Blink Land від AOA захистити ваші очі від цифрового напруження очей?

Чи може гра Blink Land від AOA захистити ваші очі від цифрового напруження очей?

Categories:

Багато людей проводять багато часу за цифровими екранами, чи то робота з 9 до 5 за комп’ютером, прокручування соціальних мереж чи ігри. Завдяки регулярному тривалому використанню екрану цифрове напруження очей, або ж синдром комп’ютерного зору (CVS), є чимось, чим ризикує багато хто.

Щоб допомогти, Американська оптометрична асоціація (AOA) розробила Blink Land — мобільну гру, яка допоможе вам дізнатися про втому очей, запобігти їй і знати, як її зняти. Тут ми розглянемо, що таке цифрове напруження очей, обговоримо його причини та лікування, а також пояснимо, як грати в Blink Land, щоб захистити очі.

Поширені причини цифрового напруження очей

Цифрове напруження очей — іноді відоме як синдром комп’ютерного зору (CVS) — є поширеним станом, який викликається тривалим використанням екрана. Цифрове напруження очей характеризується групою незручних симптомів, які в першу чергу впливають на очі та зір.

Якщо вам цікаво, що таке напруга очей, симптоми можуть включати втому, свербіж, біль або печіння в очах, розмитість зору, головні болі, запаморочення, сухість очей і біль у шиї, спині чи плечах.

Причинами напруги очей можуть бути:

 • Тривале використання екрану. Тривале використання цифрового екрана вимагає від наших очей постійних зусиль для фокусування та задіяння певних м’язів ока. При тривалому використанні екрану ці м’язи можуть втомлюватися, тому зазвичай очі втомлюються від тривалої роботи за комп’ютером.
 • Погане освітлення. Напруження зору при тьмяному освітленні (або відблиски) може створити зоровий дискомфорт і змусити ваші очі працювати більше, ніж потрібно.
 • Стрес і втома. Ми всі знаємо, наскільки виснажливим може бути переживання стресу для організму, а напружені м’язи навколо очей через надмірне використання екрана можуть сприяти напруженню очей.
 • Сухе середовище. Якщо ви працюєте в офісі з кондиціонером, подвійний ефект сухого середовища та рідкого кліпання під час фокусування на екрані може призвести до роздратування та напруження очей.
 • Неправильна постава. Як неправильна постава, так і неправильне розташування екрана можуть призвести до того, що ваша шия й очі перейдуть у незручне, напружене положення.
  6 інструментів відстеження хештегів для аналізу вашого бізнесу в соціальних мережах

Якщо ви регулярно користуєтеся екранами — чи то для роботи, чи то для розваг — доцільно бути проактивним, щоб запобігти цифровому напруженню очей. Якщо ви відчуваєте симптоми напруги очей або просто хочете дізнатися більше, тоді гра в Blink Land може допомогти.

Blink Land — це мобільна гра, створена Американська оптометрична асоціація (AOA)— провідна організація для лікарів оптометрії (ОД), професіоналів оптометрії та студентів оптометрії (в основному, усіх найкращих професіоналів, які піклуються про здоров’я очей і зору).

Blink Land було розроблено, щоб допомогти гравцям навчитися використовувати зручні для очей звички екрану, щоб запобігти та зменшити цифрове напруження очей. Blink Land існує, щоб допомогти вам зрозуміти зв’язок між здоров’ям очей і вашими улюбленими звичками перед екраном, чого ви можете досягти, граючи в міні-ігри та вивчаючи дрібниці та факти про здоров’я очей.

Завантажити: Blink Land для Android | iOS (безкоштовно)

Blink Land дотримується дуже простої передумови: просто кидайте кубик, щоб рухати свого персонажа по дошці. Ви можете потрапити на екшн, дрібниці чи простір цікавих фактів — усе це потребує вашого внеску, щоб продовжити. Мета Blink Land — зібрати якомога більше очок, правильно відповідаючи на запитання та виконуючи міні-ігри (одночасно навчившись зручних для очей звичок на екрані).

Ось як грати в Blink Land, щоб зменшити напругу очей:

  6 інструментів для керування конфігурацією мережі для всіх ваших пристроїв
 • Почніть гру. Завантаживши Blink Land на свій пристрій, відкрийте гру та натисніть «Грати», щоб почати. Дотримуйтеся вказівок на екрані, щоб налаштувати свого персонажа, і натисніть кнопку «Грати», щоб почати гру.
 • Кидайте кубики. Торкніться «Кинути кубик», щоб потрясти кубик, а потім знову торкніться екрана, щоб кинути число. Ваш персонаж перемістить відповідну кількість місць відповідно до числа, яке ви викинули.
 • Грайте в міні-ігри. Дотримуйтесь підказок на екрані, щоб прочитати факти, відповісти на дрібниці або пограти в міні-ігри, щоб дізнатися більше про цифрове напруження очей.
 • Якщо вам потрібно змінити параметри, торкніться значка шестерінки у верхньому правому куті екрана. Тут можна ввімкнути різні кольорові режими доступності, а також налаштувати рівні звуку та музики.

  Основна мета Blink Land – допомогти таким людям, як ви, дізнатися про причини, симптоми та варіанти лікування цифрового напруження очей. Ви також можете вивчити методи боротьби з цифровим напругою очей і полегшити симптоми напруги очей під час гри. Це цікавий спосіб збирати факти, не відчуваючи, що вам потрібно вчитися (або вас докоряють) за те, що ви проводите час перед екраном.

  Якщо ви хочете виправити проблеми з іграми та хочете дізнатися, як запобігти цифровому напруженню очей в інших сферах вашого (екранного) життя, тоді Blink Land стане гарним інструментом для використання. Деяким людям ця добре розроблена навчальна гра допоможе зменшити цифрове напруження очей. Для інших ви можете вжити додаткових заходів, щоб захистити свої очі від тривалого перебування на екрані.

  Як запобігти цифровому напруженню очей і захистити очі

  Симптоми напруги очей можуть бути болісними та виснажливими та навіть заважати вам виконувати щоденні завдання. Окрім фактів, порад і методів від Blink Land про те, як уникнути напруги очей, спричиненої екранами, ви можете спробувати ці поради щодо цифрового зняття напруги очей:

    Як перетворити кнопку Echo на кнопку блокування будинку
 • Правильно розташуйте екран. Відповідно до Керівництво AOA щодо синдрому комп’ютерного зору, оптимальна відстань для розміщення екрана комп’ютера має бути від 20 до 28 дюймів від ваших очей і під кутом 15–20 градусів нижче рівня очей. Якщо ваша проблема з часом пов’язана з вашим смартфоном, ви можете налаштувати положення екрана або ввімкнути відстань до екрана на своєму iPhone або iPad, щоб зменшити навантаження на очі.
 • Розклад перерв на екрані. Використання програми таймера Pomodoro або просто планування перерв на екрані протягом робочого (або ігрового) дня є ефективним способом захистити очі та відпочити.
 • Увімкніть режим нічного освітлення. Тепер більшість пристроїв мають функції, які зменшують випромінювання синього світла, щоб полегшити роботу ваших очей. Наприклад, ви можете ввімкнути Night Light у Windows або використовувати Night Shift на своєму iPhone, щоб використовувати м’якше світло на ваших улюблених екранах.
 • Практикуйте вправи для очей. Blink Land представляє різні вправи для очей, які можна практикувати, щоб уникнути напруги очей. Ви також можете спробувати закотити очі або зосередитися на об’єкті на відстані 20 футів протягом 20 секунд кожні 20 хвилин (відоме як правило 20-20-20).
 • Грати в Blink Land. Оскільки гру було розроблено, щоб допомогти вам виробити сприятливі для очей звички, гра в Blink Land може допомогти захистити ваші очі від цифрового напруження очей.
 • Також бажано пити багато води, коли ви користуєтеся екраном, оскільки зневоднення може спричинити сухість і подразнення очей. Якщо ви сидите за столом тривалий час, намагайтеся регулярно вставати і розтягуватися, даючи очам і тілу так необхідну перерву.

  Гра в Blink Land може допомогти вам навчитися боротися з симптомами напруги очей і навіть запобігати їм. Не забувайте робити регулярні перерви від екрана(ів), залишатися зволоженими та не забувайте моргати! Якщо у вас тривають симптоми напруги очей, а наведені вище поради щодо самообслуговування не допомагають полегшити проблему, зверніться до офтальмолога або лікаря для подальшої допомоги.