Чи достатньо замінити програмістів?

Categories:

З нещодавнім оголошенням про Copilot X GitHub на шляху до покращення екосистеми розробника.

Згідно з дослідженням GitHub, Copilot мав великий успіх, покращивши фокус на 74%.

Це також дозволило користувачам почуватися на 88% більш продуктивними та ефективними завдяки автоматизації повторюваних завдань на приголомшливі 96%. Ці цифри натякають на те, що Copilot X матиме більше впливу на продуктивність програмістів.

Проте вже є занепокоєння щодо того, як автоматизація може замінити програмістів. І тому в цій статті ми розглянемо Copilot X і побачимо, чи впливає він на ринок праці.

Давайте розпочнемо.

Що таке Copilot X?

Copilot X — це оновлена ​​версія вже існуючої програми Copilot. Він надає більше функцій допоміжному компаньйону кодування на основі штучного інтелекту (ШІ), включаючи функції чату та голосу, які спрямовані на покращення досвіду кодування шляхом розуміння контексту та внесення відповідних пропозицій.

В основі Copilot X використовується найновіший OpenAI GPT-4. Як наслідок, це робить його більш ефективним і точним у пропонуванні коду та відповідях на запитання. Окрім цього, він також пропонує підтримку для запитів на вилучення.

Наразі Copilot X знаходиться в попередньому перегляді (тільки за запрошенням). Отже, якщо ви хочете спробувати, ви можете зареєструватися та дочекатися, поки вам нададуть доступ.

Тим часом ви можете спробувати вже доступний Copilot (на основі GPT 3.5) і подивитися, що він пропонує. Це платне рішення. Однак ви можете використовувати його безкоштовно, якщо ви студент або учасник відкритого коду! В іншому випадку ви використовуєте їхню безкоштовну пробну версію або сплачуєте щомісячну плату за доступ до неї.

Примітка. Copilot безкоштовний для студентів, викладачів і супроводжувачів відкритого коду.

  Як користуватися функцією Google Sheets IF

Як працюють Copilot і Copilot X?

Основна ідея Copilot полягає у використанні просунутого алгоритму OpenAI, щоб дізнатися про контекст вашого коду. Після цього він почне робити пропозиції, які ви можете прийняти або відхилити.

Це також допомагає генерувати базові фрагменти коду або писати модульні тести (представлено в Copilot X).

Щоб зробити все це можливим, модель OpenAI перевіряє весь код із відкритим кодом, а потім використовує наявні знання, щоб надати рекомендації.

Однак цей підхід також створює численні проблеми, зокрема незахищений код, помилки коду та застарілі API або ідіоми.

Copilot X покращує все, що робить Copilot, запроваджуючи кращу обізнаність про контекст із функціями чату та голосу. Отже, тепер ви можете попросити Copilot вирішити проблему або пояснити розділ коду, виділивши його.

Відомі особливості Copilot X

Copilot X привносить нові помітні функції в екосистему Copilot. Розглянемо їх нижче.

#1. Контекстно-залежна інтерактивність

Copilot X використовує GPT 4, що дозволяє здійснювати з ним чат або голосове спілкування. Це корисно для тих, хто має проблеми з кодуванням, які хочуть, щоб ШІ дивився на код і вносив пропозиції.

Це також дає програмістам можливість шукати помилки та виправляти їх.

#2. документи

Якщо ви досвідчений програміст, ви завжди цінуватимете документацію, написану супроводжуючими. Він добре структурований і зрозумілий і допомагає швидко дізнатися про концепцію чи ідею.

Copilot X переносить документи безпосередньо в IDE програміста. З його допомогою ви можете створювати спеціально розроблені документи, які пропонують персоналізовані відповіді на ваші запити. Він відповідає документації, написаній супроводжувачем, а також містить вбудовані цитати.

Ви повинні перейти до Завантажити вміст > Поставити запитання, щоб використати його.

#3. Модульні тести

Copilot X на базі GPT 4 також дає можливість програмісту автоматизувати тести. Він робить це, вказуючи на відсутні модульні тести. Крім того, він генерує нові тестові випадки, коли ви завершуєте збірку.

#4. GitHub Pull Requests

Запити GitHub Pull дозволяють створювати PR-описи, створені ШІ. Ці описи створено на основі вашої роботи. Використовуючи цей підхід, ви можете отримати персоналізовані PR-описи, щоб допомогти рецензентам дізнатися більше про зміни в коді.

  Ubuntu: перевірити версію ядра [Guide]

#5. Працює з усіма редакторами коду та IDE

Copilot X, як і Copilot, буде доступний безпосередньо з вашого редактора коду. Він включає такі як Visual Studio, VS Code, JetBrains IDE та Neovim.

Яка різниця між Copilot і Copilot X?

Оскільки Copilot X є модернізацією Copilot, різниця полягає у функціональності. По суті, обидва намагаються зрозуміти контекстне значення доступного коду, а потім надають пропозиції на його основі.

Оскільки Copilot X використовує GPT 4, потужнішу модель штучного інтелекту, він надає такі функції, як можливість допомагати користувачам із частиною коду, писати модульні тести, писати персоналізовані запити GitHub і навіть допомагати, коли програміст застряг із проблемою. .

Чи замінить це вас?

У програмуванні ви повинні використовувати інструменти. Ці інструменти включають мови програмування, фреймворки, плагіни, розширення та інструменти автоматизації на основі ШІ, такі як Copilot X.

Мета GitHub — допомогти програмістам виконувати свою роботу ефективніше. Це означає, що Copilot X не замінить програмістів. Натомість це допоможе їм виконувати свою роботу більш старанно, як і будь-який інший інструмент програмування.

Однак Copilot X може по-різному впливати на програмістів, програмістів та інженерів програмного забезпечення. Давайте обговоримо це нижче.

А якщо? Ви кодер.

Ви можете вважати Copilot X більш загрозливим як кодер, враховуючи, що кодери найменш навчені та ефективні лише в одній або двох технологіях. Зрештою, ваше завдання — трансформувати бізнес-ідеї, запропоновані вам розробниками програмного забезпечення.

Однак це не означає, що Copilot X може замінити вас. Це може допомогти у вашій роботі та створити код для вас, але людський нагляд необхідний, щоб переконатися, що код готовий до виробництва.

Щоб подолати будь-яку загрозу, ви повинні навчитися використовувати Copilot у своєму робочому процесі та підвищити свою ефективність. Крім того, найкращий спосіб підвищити свої шанси залишатися релевантними в поточній галузі – це навчитися новим навичкам, програмуванню, фреймворкам тощо.

А якщо? Ви програміст.

Але як щодо програмістів чи розробників? Ну, Copilot X не повинен впливати на них. Програміст є більш досвідченим, оскільки він краще знає та розуміє технології, особливо те, як їх використовувати для вирішення проблем. Вони також добре знають алгоритм і можуть працювати над складними проблемами.

  10 хороших ресурсів, щоб вивчити блокчейн і отримати сертифікат

Усе це захищає програмістів від заміни. Насправді Copilot X може стати ідеальним компаньйоном для програмістів, оскільки вони можуть використовувати його для підвищення продуктивності.

Такі функції Copilot X, як здатність писати модульні тести, можуть допомогти їм написати безпечний код із самого початку. Крім того, можливість задавати запитання через документи може допомогти їм скоротити час на дослідження.

А якщо? Ви інженер-програміст.

Інженери-програмісти, ймовірно, найбезпечніші, коли його замінюють будь-якою формою автоматизації, включаючи Copilot X. Зрештою, вони відповідають за розробку та впровадження програмного забезпечення. Тому вони повинні розуміти та трансформувати бізнес-вимоги в хороші розробки програмного забезпечення. Крім того, їхні знання та досвід відіграють вирішальну роль у їх успіху.

Одним словом, ви в безпеці, і Copilot X вас не замінить.

Робота програміста/кодера/інженера програмного забезпечення полягає у створенні програм для людей. Це вимагає ретельного планування, розуміння та виконання складних ідей, чого інструменти автоматизації можуть не зробити. Крім того, Copilot X не створений, щоб замінити будь-якого програміста. Натомість це покращує робочий процес розробника.

Чи варто початківцю використовувати Github Copilot або Copilot X?

GitHub Copilot і Copilot X — інструменти, призначені для професійних розробників. Як початківець, ви можете вважати Copilot захоплюючим, але ви повинні утриматися від його використання під час навчання. Це тому, що він виконує більшу частину вашої роботи, що може перешкодити вашому зростанню.

Крім того, ви повинні знати, що Copilot міг би бути кращим. Будь-які пропозиції, які він робить, можуть бути неправильними, а також створювати лазівки в безпеці. Це також робить користувачів уразливими.

Заключні думки

GitHub Copilot X — багатообіцяюче оновлення вже захоплюючого Copilot. Він пропонує численні визначні функції, які допомагають програмістам використовувати штучний інтелект у робочому процесі.

Однак перспектива коду, створеного штучним інтелектом, може викликати сумніви у багатьох програмістів, які можуть подумати, що їх замінять, особливо якщо взяти темпи зростання, які ШІ продемонстрував за останній рік або близько того.

Одним словом, Copilot X не замінить вас. Це тому, що він ніколи не має на меті замінити програмістів. Натомість він схожий на інші інструменти, доступні на ринку, які програмісти, як ви, можуть використовувати, щоб залишатися продуктивними, актуальними та зосередженими.

Далі перегляньте найкращі програми для підвищення продуктивності для програмістів/розробників.