Чи безпечно використовувати зарядний пристрій іншого ноутбука на своєму ноутбуці?

Коротка відповідь: Ні. Ви ніколи не повинні навмисно використовувати зарядний пристрій іншого ноутбука на своєму ноутбуці. Неважливо, чи ви в скруті, чи ваш акумулятор ось-ось розрядиться. Підключення іншого зарядного пристрою, який не призначений для вашої моделі, не приведе до нічого хорошого. Насправді це може відразу, якщо не в кінцевому підсумку, підсмажити вашу батарею, і вам доведеться придбати нову. Тепер, коли ви знаєте, що не варто використовувати зарядний пристрій іншого ноутбука на своєму ноутбуці, давайте розглянемо, чому б ні.

Вимоги до живлення

Не всі ноутбуки створені рівними, як і їх вимоги до потужності. Деякі ноутбуки потребують більше енергії; думаю про ігрові ноутбуки. Їх зарядні пристрої створені для цієї конкретної потреби в електроенергії. Якщо ви використовуєте зарядний пристрій, який не забезпечує достатньо енергії або забезпечує занадто багато енергії для ноутбука, ви ризикуєте пошкодити акумулятор, який не підлягає ремонту. Існує також ймовірність того, що ви пошкодите інше обладнання на своєму ноутбуці, тому насправді не робіть цього.

  Як примусово оновити Chromecast

Смаження батареї може статися негайно, або пошкодження з часом можуть виникнути. Зазвичай це проявляється у вигляді повідомлення «підключено, не заряджається».

Власне обладнання

Зарядні пристрої для ноутбуків не призначені для змішування. Якщо у вас є зарядний пристрій для ноутбука Dell і ви підключите його до ноутбука HP, це пошкодить акумулятор. Не має значення, чи забезпечує зарядний пристрій потрібну кількість енергії, змішування зарядних пристроїв різних виробників ніколи не є гарною ідеєю, а акумулятори ноутбуків можуть відмовитися від нього просто тому, що він не від затвердженого виробника. Ви можете уникнути цього, якщо використовуєте зарядні пристрої від того ж виробника, які можуть забезпечити потрібну кількість енергії, але це велике «якщо». Найкраще дотримуватись обережності та уникати цього.

  Чому мікропрограмне забезпечення UEFI вашого комп’ютера потребує оновлення безпеки

Дешеві підробки

Деякі зарядні пристрої дешеві, а інші можуть коштувати досить дорого. Якщо ви хочете замінити зарядний пристрій свого ноутбука, і у вас є спокуса придбати дешеву підробку, знайте, що це те саме, що використовувати зарядний пристрій іншого бренду, але гірше. Немає способу визначити якість зарядного пристрою, і хоча він може стверджувати, що забезпечує певну кількість енергії, ви не можете бути впевнені, чи це насправді так. Тримайся подалі. Витратьте додаткові гроші та придбайте оригінал, інакше ви дуже скоро заміните акумулятор.

MacBook

MacBook є дещо винятком з цього правила. Ймовірно, ви можете використовувати один зарядний пристрій MacBook з іншим MacBook за умови дотримання вимог до живлення, але ви ніколи не повинні використовувати звичайний зарядний пристрій або намагатися використовувати зарядний пристрій не Apple. Ви можете не тільки підсмажити батарею, але й позбутися однієї чи двох гарантій.

  Ryzen 4000: чи буде ваш наступний ігровий ноутбук AMD замість Intel?