Це подорожній зарядний пристрій для шанувальників Apple

Ключові висновки

  • Бездротова зарядна станція Infinacore T3 3-in-1 може одночасно заряджати ваш iPhone, Apple Watch і AirPods.
  • Зарядний пристрій невеликий, компактний, з ним легко їздити, він складається в квадратну форму і займає мінімум місця.
  • Світлодіодні індикатори вказують на стан заряджання всіх трьох пристроїв, а режим адаптивної підставки для перегляду дозволяє переглядати медіафайли без рук під час заряджання.

Подорож може бути досить напруженою, і вам не доведеться турбуватися про використання зарядних пристроїв і кабелів для пристроїв Apple. Але немає потреби турбуватися про InfinaCore T3: бездротова зарядна станція 3-в-1. Станція недорога, проста у використанні та без жодних турбот заряджає ваші iPhone, Apple Watch і AirPods.

Бездротова зарядна станція Infinacore T3 3-в-1

$50 $60 Зекономте $10

Бездротова зарядна станція Infinacore T3 3-in-1 — це зарядний пристрій для подорожей, який одночасно заряджає ваш iPhone, Apple Watch і AirPods. Маленький і компактний, зарядний пристрій займає мінімум місця в розкладеному вигляді. Після цього ви можете скласти його назад і помістити в будь-яку сумку. Режим адаптивної підставки для перегляду дозволяє розмістити ваш iPhone у ідеальному режимі перегляду медіа, одночасно заряджаючи телефон і Apple Watch. Світлодіодні індикатори повідомлять вам про стан зарядки всіх трьох пристроїв.

Бренд InfinaCore

Сертифікат Qi Так

Колір Чорний або білий

Вхідна напруга 25 Вт

Вага 11,3 унції

Адаптер в комплекті №

Вхід USB-C

плюси

  • Одночасно заряджає Apple Watch, iPhone і AirPods
  • Світлодіодні індикатори показують стан зарядки
  • Після завершення згортається до маленького розміру
  • Адаптивний режим перегляду розміщує iPhone у положенні для перегляду медіафайлів без використання рук
  • Кабель USB-C в комплекті
  Як видалити найчастіше відвідувані сайти в Google Chrome

мінуси

  • Немає адаптера USB-C

Зарядка iPhone, AirPods і Apple Watch без клопоту

Джером Томас / MakeUseOf

Замість того, щоб подорожувати з трьома шнурами та трьома адаптерами живлення, опція InfinaCore значно полегшує весь процес.

Під час подорожі зарядний пристрій складається в квадрат, трохи менший за колоду гральних карт і товщиною всього 1,2 дюйма. Магніти на кожній частині зарядного пристрою допомагають утримувати його разом.

Досягнувши місця призначення, розгорніть підставку та скористайтеся кабелем USB-C, що входить у комплект. Моя єдина скарга щодо зарядного пристрою полягає в тому, що InfinaCore не містить адаптера живлення USB-C.

Це означає, що вам доведеться надати власний або підключити його до порту USB-C вашого MacBook. Але я можу пробачити цю проблему завдяки недорогій роздрібній ціні.

Зліва від зарядного пристрою знаходиться диск MagSafe для вашого iPhone або AirPods. Мій iPhone 14 Pro Max зарядив приблизно 30 відсотків за 45 хвилин.

У центрі знаходиться зарядний пристрій Apple Watch, який може лежати абсолютно рівно або повертатися, щоб полегшити зарядку за допомогою ремінців годинника, які не відстібаються, як Solo Loop. З правого боку знаходиться Qi-сумісний зарядний диск для iPhone або AirPods.

Переверніть зарядний пристрій, щоб побачити QR-код, який можна відсканувати для підтримки, якщо у вас виникнуть проблеми із зарядною станцією.

  3 простих способи відкрити файли JAR

Ви можете вибрати один із двох кольорів силіконової станції, чорний або білий варіант. Я завжди віддаю перевагу чорному в чомусь подібному, тому що на ньому не так легко видно потертостей і плям, як на білому варіанті.

Я взяв InfinaCore T3 під час нещодавньої подорожі, і користуватися ним було легко. У розкладеному вигляді підставка має розмір лише 0,4 дюйма, тож ви можете розмістити її практично будь-де у своєму готельному номері, не відводячи для неї величезний простір.

Ви підключите кабель USB-C до центрального простору, зарядний пристрій Apple Watch, а потім почнете заряджати. У порівнянні з іншими дорожніми зарядними пристроями є також великий плюс — світлодіодні індикатори стану.

З цими типами бездротових зарядних пристроїв розмістіть свій пристрій трохи не по центру, і вранці ви прокинетеся з розрядженим пристроєм, оскільки він не заряджався протягом ночі. Але це не хвилюйтеся з опцією InfinaCore. Кожен зарядний пристрій має індикатори, які сповіщають про те, що ваш пристрій заряджається.

Два бічні зарядні пристрої мають індикатори на нижній частині панелі. На зарядному пристрої Apple Watch ви можете побачити два ряди світлодіодів біля зарядного диска. Дуже приємно, що ви завжди можете з першого погляду побачити, чи ваші пристрої заряджаються.

Мої пристрої ніколи не нагрівалися під час заряджання, що може статися з деякими іншими зарядними пристроями.

Стежте за своїм iPhone за допомогою адаптивної підставки

Джером Томас / MakeUseOf

Вбудовані магніти також допомагають створити унікальну опцію, якої немає в інших дорожніх зарядних пристроях. Конструкція у вигляді гармошки дозволяє складати зарядний пристрій трикутником, що забезпечує доступ до зарядного пристрою для Apple Watch з одного боку та зарядного пристрою для iPhone з іншого.

  Розкрито найкраще рішення для підвищення продуктивності електронної пошти

Це дозволяє приєднати ваш iPhone через MagSafe і розташувати його під великим горизонтальним кутом огляду. Завдяки цьому ви можете дивитися фільм під час роботи або перед сном. Це також переведе ваш iPhone у режим очікування. Разом із відображенням часу режим очікування дає змогу побачити декілька чудових віджетів, які миттєво показують інформацію.

Індикатори зарядки iPhone і Apple Watch все ще можна побачити в режимі підставки.

InfinaCore T3: бездротова зарядна станція 3-в-1: готова до подорожі

Якщо ви фанат Apple і навіть трохи подорожуєте, InfinaCore T3: бездротова зарядна станція 3-в-1 є необхідним аксесуаром. Він виконує ту саму роботу, що й інші станції, які вдвічі дорожчі, і навіть пропонує додаткові функції, яких немає в багатьох моделях, як-от світлодіодні індикатори, які миттєво повідомлять про стан зарядки.

Коли ви закінчите та будете готові до наступного пункту призначення, просто складіть його та покладіть у сумку.

Бездротова зарядна станція Infinacore T3 3-в-1

$50 $60 Зекономте $10

Бездротова зарядна станція Infinacore T3 3-in-1 — це зарядний пристрій для подорожей, який одночасно заряджає ваш iPhone, Apple Watch і AirPods. Маленький і компактний, зарядний пристрій займає мінімум місця в розкладеному вигляді. Після цього ви можете скласти його назад і помістити в будь-яку сумку. Режим адаптивної підставки для перегляду дозволяє розташувати ваш iPhone у ідеальному режимі перегляду медіа, одночасно заряджаючи телефон і Apple Watch. Світлодіодні індикатори повідомлять вам про стан зарядки всіх трьох пристроїв.