techukraine.net Windows Центр безпеки Windows не запускається? Ось як це виправити

Центр безпеки Windows не запускається? Ось як це виправити

Categories:

Центр безпеки Windows є невід’ємною частиною екосистеми безпеки вашої операційної системи. Це допомагає відстежувати стан справності критичних компонентів безпеки Windows, наприклад Microsoft Defender. Через це може викликати занепокоєння, коли ви раптово отримуєте таке повідомлення про помилку: «Не вдається запустити службу Windows Security Center».

Що довше Центр безпеки Windows не працює, то довше ваш комп’ютер знаходиться під загрозою. На щастя, ви можете спробувати кілька кроків для вирішення проблеми.

Загальні виправлення для відновлення роботи Центру безпеки Windows

Перш ніж ми подивимося на інші кроки з усунення несправностей, рекомендуємо перезавантажити комп’ютер, щоб побачити, чи це усуне помилку. Це може здатися простим, але це основний крок усунення несправностей, який може позбавити вас від клопоту, пов’язаного з більш складними виправленнями. Це тому, що він може вирішити проблему, якщо вона сталася через тимчасовий збій програмного забезпечення.

Якщо перезапуск не працює, ви можете переконатися, що Центр безпеки Windows не вимкнено через зловмисне програмне забезпечення. Спробуйте оновити програму захисту від зловмисного програмного забезпечення та запустити повне сканування системи, щоб знайти та видалити ці небажані програми з ПК з ОС Windows. Якщо ви не встановили антивірусне програмне забезпечення, є спосіб видалити будь-які віруси за допомогою вбудованих засобів Windows.

  Згадуючи Windows 2000, забутий шедевр Microsoft

Переконайтеся, що ви виконали оновлення Windows, перш ніж використовувати будь-які інструменти, які він надає для видалення вірусів. Це допоможе, особливо коли мова заходить про оновлення Microsoft Defender останніми визначеннями вірусів.

Якщо ви позбулися вірусів, але центр безпеки не запускається, можливо, у вас пошкоджені системні файли. Щоб виправити це, ви можете виконати сканування SFC, яке знайде та відновить ці проблемні системні файли. Якщо повідомлення про помилку все ще залишається, ви можете перейти до інших виправлень.

1. Переконайтеся, що ви ввімкнули Центр безпеки Windows

Ви можете перевірити, чи ввімкнено Центр безпеки Windows, у редакторі реєстру. Тільки не забудьте заздалегідь створити точку відновлення системи, оскільки останнє, що вам хотілося б, це не мати можливості скасувати будь-які катастрофічні зміни, якщо ваш ПК стане непридатним для використання.

Створивши точку відновлення системи, виконайте наведені нижче дії, щоб увімкнути Центр безпеки Windows:

 • Натисніть Win + R, щоб викликати Windows Run, введіть regedit у текстовому полі, а потім натисніть Enter, щоб відкрити редактор реєстру.
 • Натисніть Так у запиті UAC.
 • Скопіюйте наведений нижче текст і вставте його в адресний рядок редактора реєстру: HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\SecurityHealthService
 • Двічі клацніть клавішу «Пуск» на правій панелі, щоб відредагувати його.
 • Якщо для параметра «Значення» встановлено значення 4, це означає, що Центр безпеки Windows вимкнено, тому встановіть для нього значення 2.
 • Натисніть OK, щоб застосувати та зберегти зміни.
 • Виконайте кроки №4–№6 також для наведеного нижче ключа: HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\wscsvc
 •   Як встановити обмеження на програми та ігри в Windows 10

  Тепер перезавантажте комп’ютер і подивіться, чи знову з’явиться повідомлення про помилку «Центр безпеки Windows не може бути запущено».

  Щоб Центр безпеки Windows запустився належним чином, вам потрібно переконатися, що конфігурації служб, від яких він залежить, не безладні. Для цього виконайте наведені нижче дії.

 • Натисніть Win + R, щоб відкрити Windows Run, введіть services.msc у діалоговому вікні та натисніть Enter.
 • Знайдіть інструмент керування Windows і двічі клацніть його.
 • На вкладці «Загальні» переконайтеся, що для типу запуску встановлено значення «Автоматично». Якщо ні, натисніть спадне меню та виберіть Автоматично.
 • Далі переконайтеся, що в статусі служби написано Виконується, а якщо ні, натисніть кнопку Пуск.
 • Виконайте кроки №3 і №4 для служби Remote Procedure Call (RPC).
 • Ми робимо це тому, що Центр безпеки Windows покладається як на служби WMI, так і на RPC для різноманітних важливих функцій. А коли закінчите, перезапустіть Windows і перевірте, чи можна тепер запустити Центр безпеки Windows.

  3. Відновіть репозиторій WMI

  Пошкоджене сховище WMI може призвести до збою запуску Центру безпеки Windows, і його відновлення може вирішити проблему в більшості випадків. Для цього виконайте наведені нижче дії.

    Виправити, що Інтернет постійно пропадає в Windows 10
 • Натисніть рядок пошуку на панелі завдань і введіть cmd.
 • Клацніть правою кнопкою миші програму «Командний рядок» у результатах пошуку та виберіть «Запуск від імені адміністратора».
 • Введіть наведену нижче команду в командний рядок і натисніть Enter, щоб запустити її:
  winmgmt /salvagerepository
 • Коли Windows завершить відновлення репозиторію WMI, у командному рядку відобразиться повідомлення: репозиторій WMI узгоджений. Тепер перезавантажте комп’ютер і перевірте, чи все в порядку з Центром безпеки Windows.

  4. Перезавантажте комп’ютер Windows

  Якщо жодне з наведених вище виправлень не спрацювало, можливо, настав час останнього засобу. Щоб виправити помилку раз і назавжди, рекомендуємо створити резервну копію всіх даних і скинути Windows до заводських налаштувань. Ми сподіваємося, що вам не доведеться вдаватися до його використання, але це набагато менш проблематично, ніж використання комп’ютера без працюючого центру безпеки Windows.

  Тепер Центр безпеки Windows запуститься знову

  Помилка, яка сповіщає про те, що Центр безпеки Windows не запускається, означає, що безпеку комп’ютера порушено. Описані вище кроки мають припинити повідомлення про помилку: «Не вдається запустити службу Windows Security Center». Це означатиме, що служба працює безперебійно, і тим самим зробить ваш комп’ютер значно менш вразливим.