У чому різниця та чи варто оновлювати?

| | 0 Comments| 9:07 PM
Categories:

Швидкі посилання

Ключові висновки

  • Корпорація Майкрософт випускає Copilot Pro, оновлення Microsoft Copilot на основі передплати, яке пропонує глибшу інтеграцію з Microsoft 365 і доступ до розширеніших моделей GPT.
  • Copilot Pro коштує 20 доларів на місяць на користувача, подібно до інших моделей AI, таких як ChatGPT Plus і Claude Pro.
  • Хоча Copilot Pro пропонує більше функцій і швидші оновлення, безкоштовна версія Copilot все ще залишається цінним інструментом для тих, хто хоче отримати доступ до GPT-4 без оплати.

Microsoft Copilot став притулком для тих, хто хоче використовувати ChatGPT Plus від OpenAI, не витрачаючи щомісяця.

І вам буде дуже приємно почути, що це не зміниться найближчим часом, але Microsoft випускає Copilot Pro, нову модель підписки на свій безкоштовний компаньйон зі штучним інтелектом, який містить нові можливості, спеціальну підтримку GPT і глибшу інтеграцію в Microsoft 365 люкс.

Що таке Copilot Pro?

Copilot Pro — це нове оновлення Microsoft Copilot, інструмента штучного інтелекту, яке дає змогу безкоштовно використовувати преміальну модель OpenAI GPT-4 (а тепер GPT-4 Turbo, останню модель) на основі підписки.

  Як перевірити, чи працює додаток на M1 Mac з Apple Silicon

Microsoft Copilot Pro — це не стільки збільшення продуктивності інструменту, скільки глибша інтеграція з широким асортиментом продуктів Microsoft, зокрема:

  • Copilot Pro інтегрує Copliot у Microsoft 365 із інтеграцією в Word, Excel, PowerPoint, Outlook і OneNote на ПК, Mac і iPad.
  • Оновлення до Pro надасть користувачам пріоритет останнім моделям GPT. Наприклад, передплатники Copilot Pro тепер можуть використовувати GPT-4 Turbo, останнє оновлення моделі штучного інтелекту OpenAI.
  • Користувачі Copilot Pro отримають доступ до додаткових кредитів Image Creator від Designer, які зростуть до 100 кредитів на день.
  • Оновлення Copilot Pro також дозволяє користувачам створювати користувацькі GPT Copilot, які є користувацькими моделями Copilot, розробленими для певних цілей (фактично користувацькі GPT OpenAI, але тепер у Copilot).

Загалом, Microsoft хоче, щоб Copilot Pro був «єдиним досвідом штучного інтелекту, який працює на ваших пристроях», забезпечуючи уніфікований інструмент штучного інтелекту, який знайомий із кожним бітом програмного забезпечення, яке ви використовуєте.

Скільки коштує Copilot Pro?

Microsoft Copilot Pro коштуватиме 20 доларів США на місяць для кожного користувача та офіційно запущено 14 січня 2024 року.

  8 найкращих програм для симуляції фішингу для забезпечення безпеки вашої компанії в майбутньому

Двадцять доларів на місяць, здається, стали основною структурою ціноутворення для всіх моделей AI; ChatGPT Plus і Claude Pro також коштують 20 доларів на місяць.

Враховуючи глибшу інтеграцію Copilot Pro в екосистему Microsoft, підписка за 20 доларів може зробити Pro цінним інструментом порівняно з іншими інструментами, які корисні з точки зору ШІ, але не мають спеціальної інтеграції з програмним забезпеченням, яке регулярно використовується, особливо в бізнесі та продуктивності.

Чи варто оновлюватися до Copilot Pro?

Користувачі Microsoft Copilot звернуть увагу на те, що Copilot Pro тепер інтегрує багато функцій, які раніше були ексклюзивними для ChatGPT Plus, але вони все одно коштують. Оскільки розробка штучного інтелекту коштує грошей і енергії (досить великої кількості обох!), завжди мав настати момент, коли безкоштовна версія Copilot почне втрачати можливості.

Однак, враховуючи велику кількість безкоштовних функцій Copilot, я не сподіваюся, що багато людей будуть розчаровані. Глибша інтеграція з Microsoft 365 чудова, якщо ви використовуєте ці інструменти, але якщо ви використовуєте Copilot як розширену систему пошуку в Інтернеті, ці оновлення не матимуть для вас великого значення.

  Як створити власний шаблон у PowerPoint

Крім того, враховуючи неоднозначні результати користувальницьких GPT OpenAI, користувацькі моделі Copilot можуть не бути функцією, яка набуде великої популярності — принаймні, не спочатку. Коли користувацькі GPT вперше були запущені, була хвиля захоплення, але знадобився деякий час, щоб знайти власні GPT, які варто використовувати.

Не кажучи вже про те, що Copilot все ще отримуватиме оновлення функцій. The Блог Microsoft про Copilot Pro також підтверджено нові функції Copilot, включаючи Copilot GPT. Корпорація Майкрософт додасть вибрані користувацькі GPT Copilot до безкоштовної моделі, які охоплюватимуть такі теми, як фітнес, кулінарія тощо, перенісши спеціальний інструмент у безкоштовну версію. Не буде так багато налаштувань, але спеціалізовані GPT будуть корисні для низки тем.

Отже, хоча Copilot Pro, безсумнівно, має більше функцій і отримуватиме оновлення швидше, ніж безкоштовна версія, Copilot залишається надзвичайно корисним інструментом для тих, хто хоче отримати доступ до GPT-4 без оплати.