Усе, що Apple анонсувала на своєму заході для Mac «Scary Fast».

| | 0 Comments| 5:07 AM
Categories:

Подія Apple “Scary Fast” у жовтні 2023 року була присвячена лінійці Mac від компанії, і нові моделі, безумовно, виправдовують назву події. Незважаючи на те, що основна доповідь тривала лише 30 хвилин, Apple продемонструвала захоплююче нове апаратне забезпечення для користувачів ноутбуків і настільних комп’ютерів. Отже, ось усе, що Apple представила на своєму заході.

1. M3, M3 Pro і M3 Max

Автор зображення: Apple/YouTube

Подія Apple “Scary Fast” для Mac залежить від запуску третього покоління кремнієвих мікросхем Apple. Сімейство M3 доступне в трьох варіантах: стандартний M3, M3 Pro і M3 Max. Ці чіпи створені на основі технології, розробленої Apple з чіпом M1, що дозволяє користувачам отримати потужний, але високоефективний процесор.

Apple стверджує, що сімейство чіпів M3 забезпечує в 1,8 разів більшу продуктивність рендерингу, ніж лінійка чіпів M2. Ці 3-нм чіпи також представляють нові технології та функції, як-от динамічне кешування, апаратне прискорення трасування променів і декодування AV1, щоб зробити процесори ще більш вражаючими на папері.

  Виправте фатальну помилку Risk of Rain у дії № 1

Компанія також зосереджується на нейронній обробці на пристрої з сімейством M3, що дозволяє комп’ютерам Mac краще виконувати завдання штучного інтелекту та машинного навчання, зберігаючи вашу конфіденційність. Після презентації цих мікросхем Apple продемонструвала нові комп’ютери Mac, які їх отримають — сімейство MacBook Pro та 24-дюймовий iMac.

2. 14-дюймовий і 16-дюймовий MacBook Pro

Автор зображення: Яблуко

Це найпотужніші ноутбуки, які пропонує Apple, тому логічно, що вони першими отримають нові чіпи M3. Нові моделі MacBook Pro є кроком вперед у порівнянні з 15-дюймовим MacBook Air, оскільки Apple відмовилася від 13-дюймового MacBook Pro, запропонувавши 14-дюймовий MacBook Pro з базовим чіпом M3.

У результаті ціна на найбюджетніший MacBook Pro також зросла з $1299 до $1599, але тепер ви отримуєте 512 ГБ пам’яті. Звичайно, ви можете придбати 14-дюймові та 16-дюймові моделі MacBook Pro з чіпами M2 Pro та M2 Max вищого класу (від 1999 доларів США), якщо вам потрібна більша продуктивність.

  46 поширених запитань і відповідей на інтерв’ю DevOps [2023]

Apple також пропонує новий колір Space Black для моделей MacBook Pro вищого класу, щоб виділити їх, але крім цього, ви не помітите різниці, якщо поставити їх поруч із їхніми попередниками.

Завдяки новим кольорам і потужнішим процесорам 14-дюймовий MacBook Pro — це чудова пропозиція. Ось чому вам слід розглянути це, якщо ви шукаєте ноутбук Apple середнього класу.

3. 24-дюймовий iMac із чіпом M3

Автор зображення: Яблуко

Apple також оновила 24-дюймовий iMac з базовим чіпом M3. Цей універсальний настільний комп’ютер вперше вийшов у 2021 році з чіпом M1, але не отримав апаратного оновлення, коли з’явилися чіпи M2 у 2022 році. Однак завдяки оновленню M3 24-дюймовий iMac працює майже вдвічі швидше. ніж його попередник.

На жаль, дизайн залишився незмінним, а решта апаратної частини практично ідентична. Крім нового процесора, 24-дюймовий iMac отримав оновлені протоколи бездротового зв’язку у вигляді Wi-Fi 6E і Bluetooth 5.3. Отже, функції, які роблять iMac M1 2021 чудовим настільним комп’ютером, залишаються актуальними й сьогодні.

  VLAN проти підмережі: пояснення відмінностей [2023]

Ціни на iMac залишаються незмінними: базова модель із 8 ГБ уніфікованої пам’яті та 256 ГБ пам’яті коштує 1299 доларів США.

Apple Silicon продовжує піднімати Mac на нові висоти

Чіп M1 зробив революцію в ноутбуках і настільних комп’ютерах, допомогвши Apple отримати частку ринку в порівнянні з ПК з Windows. Тим не менш, компанія з Купертіно не зупиняється на лаврах, постійно вдосконалюючи свій власний чіп, щоб забезпечити більшу потужність і ефективність.

Ви можете замовити нові комп’ютери Mac прямо зараз в онлайн-магазині Apple Store, але їх доставка почнеться 7 листопада 2023 року. Отже, якщо ви хочете оновити свій застарілий MacBook або iMac, зараз саме час це зробити.