Транскрибуйте відео в текст за допомогою цих 9 найкращих програм

Categories:

Попит на відеоконтент зростає. Це пояснює, чому програмне забезпечення для перетворення відео в текст може бути величезною підмогою для організацій, підприємців, індивідуальних підприємців і всіх, хто хоче поділитися своїми відео по всьому світу.

Але чому таке раптове зростання попиту на відеовміст?

Причина в тому, що коли люди бачать вас, вони більше ставляться до вас, вашого бренду та ваших пропозицій. Це встановлює прямий зв’язок з ними, щоб зміцнити довіру порівняно з іншими засобами масової інформації, де вони можуть лише читати ваші речі або слухати їх. Це не тільки дає вам більше видимості, популярності та залучення, але й допомагає вам виділитися.

Згідно з Statista85% користувачів мережі США дивилися онлайн-відео у 2018 році (11 місце), а Саудівська Аравія очолила список із 95% усіх користувачів Інтернету. Ось чому більшість підприємств зараз використовують відео як маркетинговий інструмент.

Отже, якщо ви плануєте застосувати відео у своїй маркетинговій стратегії, програмне забезпечення для перетворення відео в текст є обов’язковим. Це тому, що це допоможе вам охопити глобальну аудиторію. Завдяки підтримці кількох мов ви можете ділитися та рекламувати своє відео по всьому світу різними мовами, щоб люди могли зрозуміти ваш бренд і привернути його.

Тепер давайте обговоримо трохи більше про конвертери відео в текст і зрозуміємо, як вони можуть вам допомогти.

Що таке програмне забезпечення Video to Text?

Програмне забезпечення Video to Text – це інструмент або конвертер, який використовує технологію розпізнавання мовлення для перетворення вимовлених слів у відео на текст або письмові слова. Цю транскрипцію можна зробити автоматично або вручну.

У ручному програмному забезпеченні відео для тексту транскрипціоністи відтворюють відео кілька разів за допомогою редактора транскрипції, щоб вводити та редагувати речі, які вони чують у відео.

З іншого боку, у програмному забезпеченні для автоматичного перетворення відео в текст ви можете автоматично перетворювати вимовлені слова на текст. Проте досі точність автоматизованих розшифровок все ще нижча, ніж ручних.

Програма Video to Text допомагає транскрибувати мовлення такими мовами:

 • Відеомузика для текстів і живих виступів
 • Живі розмови, такі як події, презентації, сесії запитань і відповідей, конференції тощо.
 • Телебачення для реклами та презентацій
 • Інші відеоресурси, як-от посібники з поясненнями, підручники, відео з цільових сторінок, тематичні дослідження, відеовідгуки, вебінари, інтерв’ю, документальні фільми, інтерв’ю, огляди продуктів тощо.

Які переваги програмного забезпечення Video to Text?

Багато.

Покращено SEO

Стенограма відео допомагає покращити пошукову оптимізацію чи оптимізацію ваших відео в різних пошукових системах, таких як Google, Bing, Yahoo, YouTube, Vimeo тощо. Ось де ви хочете сяяти й забезпечити, щоб ваше відео піднялося в рейтингу.

Стенограми надають контекст, необхідний для розуміння відео, і допомагають роботам пошукових систем знаходити та визначати відео краще. Вони можуть краще індексувати ваше відео, якщо воно має відповідну назву, короткий опис, метадані тощо.

Покращена взаємодія з користувачем

Використання програмного забезпечення для перетворення відео в текст для транскрипції відео покращує загальну взаємодію з користувачем. Це дає користувачам вибір споживати вміст у бажаній формі та ділитися ним з будь-ким без мовних бар’єрів. Люди можуть прочитати транскрипцію, щоб знайти розділ, який їм більше цікавий або який вони хочуть повторити.

Крім того, багато користувачів також вважають за краще дивитися відео без звуку з будь-якої причини, як-от час, оточення чи особисті переваги. Розшифровка спрощує та полегшує доступ до вашого відео будь-де, навіть якщо вони забули навушники.

Доступність для людей з проблемами слуху

Це буде зручним інструментом для людей із проблемами слуху, оскільки вони зможуть прочитати розшифровку вашого відео улюбленою мовою у вигляді тексту, статті чи субтитрів. Таким чином ви можете зв’язатися з людьми в цьому розділі, які інакше не можуть переглянути ваше відео. Це дає їм право доступу до інформації, як і інші люди.

Глобальне охоплення

Транскрибування ваших відео допомагає їм охопити маси в глобальному масштабі. Сучасне програмне забезпечення для перетворення відео в текст має підтримку кількох мов, тож ви можете перекладати відео багатьма мовами.

  15 найкращих інструментів і ресурсів, щоб стати професійним письменником

Таким чином, навіть якщо мова, яка використовується у відео, незнайома, вони все одно можуть прочитати субтитри чи транскрипти мовою, яку вони віддають перевагу, і зрозуміти їх без труднощів. Це зручно для вебінарів, лекцій та інших відеоуроків.

Отже, ви готові отримати всі ці переваги?

Давайте дізнаємось про найкраще програмне забезпечення для перетворення відео в текст для транскрибування ваших відео.

Бурштиновий шрифт

Автоматично перетворюйте аудіо та відео на текст за допомогою Бурштиновий шрифт щоб заощадити години на транскрипцію за допомогою потужності AI. Імпортуйте своє відео в різних форматах і експортуйте його як JSON, текстовий файл, SRT, VTT, EBU-STL, XML або Word із додатковим розрізненням динаміків і часовими мітками.

Amberscript підтримує 39 мов, наприклад англійську, хінді, фінську, французьку, датську, португальську, іспанську, фарсі, каталонську, російську, німецьку тощо. Ви отримаєте інформаційну панель адміністратора, централізоване виставлення рахунків, доступ до кількох користувачів, персоналізоване навчання та інтеграція робочого процесу для великих компаній.

Доступ до інтуїтивно зрозумілого редактора, щоб самостійно редагувати та покращувати якість тексту. Ви можете легко шукати в транскрипції та коригувати виділені частини та текст. Ви також можете отримати допомогу від мовних експертів, щоб переглянути текст, натиснувши послугу ручної транскрипції.

Amberscript зберігає всі дані на надійно захищеному сервері з можливістю резервного копіювання. Програмне забезпечення підтримує багато відеоформатів, таких як WMA, M4A, MP3, MP4, AAC і WAV. Завантажте відеофайл і дозвольте системі розпізнавання мовлення створити першу чернетку, яку ви зможете покращити пізніше за допомогою онлайн-редактора, щоб заощадити час у 5 разів.

Ціна транскрибування ваших відео в текст на Amberscript починається від 10 доларів США за 1-годинне відео.

Тринт

Trint призначений для тих, хто шукає транскрипцію світового рівня та платформу, яка дозволить їм співпрацювати, редагувати та швидко ділитися своїм вмістом зі світом.

Завдяки можливості транскрибувати понад 30 мовами та перекладати понад 50, Trint перетворює ваш відео- та аудіовміст у стенограму з можливістю пошуку та редагування, над якою ви можете працювати зі своїми колегами в режимі реального часу.

Функція спільної роботи дає змогу запрошувати інших зацікавлених сторін і встановлювати відповідний рівень дозволу для кожного, чи то лише для читання, коментування чи редагування, щоб ваша команда могла працювати в темпі.

Завдяки дуже простому інтерфейсу, який полегшує редагування та створення вашої історії, він також дозволяє користувачам додавати підписи до своїх відео, готових для експорту у .docx, .srt, .vtt, .txt, .stl, .edl, .html, . xml і .csv. форматів.

Важливо, що Trint надає пріоритет безпеці. У той час, коли стільки сторонніх постачальників у всіх галузях перевіряють на безпеку своїх платформ, Trint вклав значні кошти, щоб забезпечити їх військовий рівень, тобто ви можете бути впевнені, що будь-яка конфіденційна інформація в безпеці.

Почніть безкоштовну пробну версію Trint сьогодні.

Рев

Рев допомагає вам перетворити ваше відео в текст як професіоналами, так і створеними машиною стенограми. Професіонал транскрибує ваші відео з точністю 99% або машиною з точністю 80%. Ви також можете легко додавати субтитри.

Читачі techukraine.net Отримайте знижку 10% на Rev.

Увесь ваш вміст у безпеці, оскільки Rev використовує безпечні інструменти та пропонує вам швидку доставку вашого вмісту. З Rev професійні автори титрів, перекладачі та транскрипціоністи завжди готові надати високоякісний вміст.

Щоб почати використовувати цей інструмент, ви можете завантажити файли з комп’ютера або вставити URL-адресу з Інтернету. Rev використовує AI для легкої транскрипції файлу за лічені хвилини. Ви також можете експортувати свій файл у різні формати та поділитися ним із співавторами чи товаришами по команді.

Отримайте послуги від професіоналів лише за 1,25 дол. США за хвилину або платіть 25 центів за хвилину, якщо ви обираєте машинне обслуговування.

Sonix

Скористайтеся найкращим способом створення субтитрів, транскрибуючи своє відео в текст за лічені хвилини Sonix. Він забезпечує точні результати за доступною ціною. Це також перша платформа транскрипції, на якій можна автоматично редагувати текст для редагування відео.

Відредагувавши необхідний матеріал, ви можете додати субтитри або заголовки, експортувавши відформатовані файли VTT і SRT за лічені секунди. Платформа Sonix дозволяє зберігати ваші виділення, закреслення та редагування в одному місці, щоб кожен міг отримати до них доступ у будь-який час з будь-якого місця.

  Як увімкнути та використовувати колекції в Microsoft Edge

З Sonix пошук слів – легкий вітер. Він має функції керування цифровими активами, які дозволяють упорядковувати та зберігати відеофайли. Ви можете додати кілька приміток до стенограми, щоб вам було легше їх шукати.

Отримайте переваги налаштування підписів і субтитрів для відео. Крім того, ви можете розділити субтитри за довжиною символів, кількістю рядків і тривалістю в секундах. Ви також можете налаштувати субтитри для відображення в ідеальний час. Крім того, налаштуйте вигляд підписів, як-от колір шрифту, розмір шрифту, розташування та фон.

Записуйте субтитри у відео та діліться ним на будь-якій платформі. Sonix інтегрується з Final Cut Pro, Avid і Adobe Premiere, щоб надати вам кращий досвід. Ви можете зберегти оригінальне відео під час експорту стенограми. Використовуйте пошук за індексом Final Cut Pro, вікно пошуку маркерів Premiere або Dialogue Search для пошуку ключових частин і підписів до вашого шоу.

Цей передовий інструмент ШІ підтримує понад 40 мов, акцентів і діалектів. Клацніть конкретне слово, яке ви хочете відтворити, і отримайте опцію розкривного списку спікера, щоб позначити, хто що сказав. Ви також можете завантажити транскрибований файл у форматі TXT, PDF, Microsoft Word чи інших форматах.

Виберіть план, який найкраще відповідає вашим вимогам, за початковою ціною 10 доларів США за годину.

VEED

VEED допомагає ефективно й автоматично транскрибувати відео в текст, додавати субтитри тощо. З VEED легко перекладати та транскрибувати аудіотекст вашого відео. Завантажте текст у форматі TXT і завантажте його в Google Документи або відкрийте в Microsoft Word.

Програмне забезпечення VEED допомагає конвертувати відеотекст таким чином, щоб час обробки був швидким і легким. Це також допомагає редагувати транскрипції, і ви можете вибрати з діапазону розмірів, шрифтів, кольорів та багато іншого. Щоб розпочати процес, ви можете перетягнути відеофайли або спробувати зразки відео, вибрати субтитри й автоматичну транскрипцію.

Після завершення транскрипції почніть завантажувати субтитри, вибравши TXT як формат. VEED використовує різні мови по всьому світу для перекладу вашої транскрипції, роблячи її доступною для глобальної аудиторії. Він забезпечує найкращу точність, перетворюючи вашу мову на текст із нульовими або мінімальними помилками за допомогою програмного забезпечення для розпізнавання голосу.

Цей інструмент дозволяє одним клацанням миші видалити фоновий або статичний шум. VEED підтримує багато форматів, таких як Facebook Video, GIF, Instagram Story Video, MOV, MP3, MP4, M4V, Xbox Video, Zoom Video та багато інших.

Виберіть свій план і скористайтеся перевагами безкоштовного плану на 10 хвилин або виберіть платний план від 12 доларів США на місяць.

360 конвертер

360 конвертер допомагає конвертувати відео в текст практично без помилок. Виберіть файл з Інтернету, Dropbox, Google Drive або локального сховища, вкажіть мову відео та сегмент відео, який потрібно конвертувати. Тепер готуйтеся до результату з легкістю.

Ви також можете скористатися офлайн-транскрибором, який принесе вам багато переваг. Ви можете транскрибувати весь файл без обмежень за часом, і вам навіть не потрібно кудись завантажувати файл.

Крім того, немає необхідності чекати своєї черги, щоб отримати роботу; 360converter підтримує багато відеоформатів, таких як MP4, 3GP, MOV, 3GPP, WMV, AVI, ASF, WEBM, DAT, OGV та багато інших.

Вам знадобиться двоядерний процесор 2,4 ГГц і 4 ГБ оперативної пам’яті для роботи офлайн-транскрибера. Він також підтримує 64-розрядні Windows 7 і 10 і Mac OS X для виконання транскрипції. Завантажте офлайн-транскриптор і використовуйте його в будь-який час, де завгодно.

Тип Студія

Шукаєте інструмент для безпроблемного перетворення вашого відео на текст?

Тип Студія може зробити це за вас. Такі великі команди, як Microsoft, Yamaha, Ahrefs, Hootsuite тощо, використовують цей інструмент завдяки його вражаючим результатам. Це допомагає автоматично конвертувати відеоформат .mp4 або .mov у текст.

Він автоматично зберігає всі ваші завершені роботи та поточні проекти, оскільки Type Studio є веб-постачальником послуг транскрипції. Почніть завантажувати відео чи аудіо та дозвольте інструменту розпізнавання мовлення автоматично транскрибувати запис.

Скопіюйте свою розшифровку та вставте її в будь-який файл або експортуйте у формати файлів .vtt, .txt, .srt тощо з необов’язковими мітками часу. Надішліть відео з текстом поштою, просто поділившись URL-адресою/посиланням. Ви також можете вставити відео та розшифрувати його в блозі, щоб отримати статтю на основі цього відео.

  35 чудових зображень для вашого комп'ютера

Загальний робочий процес складається з трьох етапів:

 • Завантажте свій відеофайл.
 • Відредагуйте транскрибований текст.
 • Поділіться ним в Інтернеті з ким завгодно.

Незалежно від того, якою професією ви займаєтеся, Type Studio дозволяє оптимізувати ваш медіамаркетинг. Це чудово для підприємців, журналістів, мовників, викладачів, консультантів, тренерів тощо.

Type Studio автоматично перетворює відео на резюме, публікації в блозі, нотатки до шоу або стенограми. Ви також можете з легкістю шукати потрібний вміст із записів Zoom, лекцій чи навчальних посібників. Крім того, відредагуйте текст, де вважаєте за потрібне редагувати відео.

Отримайте 10 хвилин завантаження відео на місяць із безкоштовним планом або перейдіть на платний план від 12 доларів США на місяць за п’ятигодинне відео.

Перейти до транскрибування

У вас є відео, яке потрібно перетворити на текст?

Спробуй Перейти до транскрибування.

Go Transcribe може допомогти вам автоматично транскрибувати відео в текст із виведенням за лічені хвилини. Текст буде у форматі SRT, PDF, Word (.doc) або багатьох інших форматах. Він підтримує багато відеоформатів, таких як 3G2, 3GP, AVI, FLV, M2TS, M2V, M4V, MP4, MPEG, MOOV, MOV, MK3D, OGX, MXF, MPG тощо.

Користуватися Go Transcribe легко; просто виконайте прості дії:

 • Завантажте відео на захищені хмарні сервери.
 • Let Go Transcribe перетворює відео на текст за допомогою новітньої автоматизованої технології.
 • Відредагуйте транскрипцію за лічені хвилини за допомогою онлайн-редактора.
 • Експортуйте та діліться стенограмою в різні формати.

Він підтримує десятки мов. Крім того, ви можете організувати стенограми інтерв’ю для редагування, пошуку та обміну з будь-ким. Отримайте точні та кристально чисті субтитри менш ніж за п’ять хвилин. Він також шифрує всі ваші дані за допомогою TLS для безпеки.

Платіть за вибраний план від 12 доларів США за годину та платіть по ходу роботи.

Щасливий писар

Автоматично транскрибуйте свої відео в текстовий формат і заощаджуйте час Щасливий писар. Йому довіряють понад 100 тисяч користувачів у всьому світі, він підтримує різні мови, акценти та діалекти. Він включає англійську, німецьку, африкаанс, амхарську, арабську, лаоську, іспанську, італійську, португальську, тайську, голландську та багато інших.

Ви також можете перекласти відео з інших мов на потрібну мову, щоб краще його зрозуміти. Happy Scribe підтримує різноманітні відеоформати, такі як 3GP, AVI, M4V, MPEG, WEBA, MXF, MK3D, MOOV, FLV, MPG, MOV, MP4, QT тощо. Вибирайте файли різних типів, наприклад DOCX, PDF, HTML, TXT тощо, щоб експортувати результат.

Імпортуйте відео, яке ви хочете транскрибувати, з будь-якого місця, наприклад з ноутбука, YouTube, Dropbox або Google Drive, і скористайтеся перевагою безкоштовних 10 хвилин. Крім того, у вас є можливість використовувати як створені людиною, так і машини.

Вибравши автоматичну транскрипцію, ви отримаєте 85% точності з блискавичним обслуговуванням. Ви також можете розраховувати на 99% точності за допомогою людського обслуговування, оскільки транскрибовані файли перевіряються та вичитуються носіями мови та експертами. Happy Scribe корисний для дослідників, подкастерів, журналістів і студентів.

Ціна розраховується щохвилинно та залежить від того, чи потрібна вам автоматична транскрипція чи створена людьми.

Якщо ви хочете перекласти свої відео, ви також можете скористатися іншою чудовою послугою, яку вони пропонують – Перекласти відео.

Висновок

Транскрибування ваших відео допомагає збільшити їх глобальне охоплення, покращити пошукову оптимізацію та покращити взаємодію з користувачем. Це також приносить користь людям з проблемами слуху. Тому скористайтеся згаданим вище програмним забезпеченням для перетворення відео в текст, щоб транскрибувати відео та скористатися цими перевагами.

Перевірте це, якщо вам потрібно перетворити аудіо на текст.

Найкращі інструменти для аналізу тексту та майнінгу Компанії повинні спробувати.