Топ-5 найкращих засобів очищення ПК для Windows 11, 10 – [2024 List]

| | 0 Comments| 12:46 PM
Categories:

У цю цифрову еру ноутбуки та комп’ютери стали частиною нашого повсякденного життя. Ми можемо сказати, що ми залежимо від цих пристроїв так само, як і будь-яка необхідна нам інформація, яку вони нам надають, якщо ви хочете розваг у своєму житті, вони вам допоможуть, і в основному ці пристрої підвищують нашу продуктивність у повсякденному житті. Ноутбуки та комп’ютери не лише об’єднують нас із глобальною спільнотою, але й дають змогу проявити нашу творчість і талант.

Використовуючи ці пристрої, ми повинні підтримувати оптимальну продуктивність і довговічність ПК і ноутбуків. Засоби очищення ПК також покращують термін служби вашого ПК і оновлюють швидкість і продуктивність кешування системи. Засоби очищення ПК запобігають зараженню вашої важливої ​​офіційної інформації, а також ваших даних, вірусами, помилками та зловмисним програмним забезпеченням. Ці очищувачі також ефективно підвищують швидкість комп’ютера та підвищують продуктивність роботи. Вони відіграють важливу роль у підтримці та довготривалій продуктивності вашого комп’ютера та залишаються надійними та чуйними для вашої системи.

Існує багато безкоштовних програм для очищення ПК та оптимізаторів, які забезпечують кращу продуктивність систем, але не всі відповідають вимогам. Ось чому ми випробували багато найпопулярніших варіантів і зібрали ті, які, на нашу думку, дадуть вашому комп’ютеру помітне прискорення швидкості, видалять непотрібні файли, оптимізують налаштування та підвищать продуктивність із довговічністю. У цій темі ми перерахуємо 5 найкращих програм очищення ПК для Windows 10, включаючи безкоштовні та платні програми.

  Що таке ярлик Створити нову папку в Windows 10

Список найкращих очищувачів ПК для Windows.

1. Advanced SystemCare:

Advanced SystemCare — це розширена утиліта для ПК, яка вправно сканує, видаляє непотрібні файли та оптимізує багато важливих аспектів вашої системи. Основна мета — вирішити будь-які проблеми, які турбують ваш комп’ютер. Це передбачає не лише впорядкування невпорядкованих файлів, видалення зловмисного програмного забезпечення та виправлення недійсного доступу, а й підвищення продуктивності вашого комп’ютера та збільшення швидкості Інтернету, щоб підвищити загальну якість роботи з ПК.

Завантажити зараз

Advanced SystemCare cleaner — це проста у використанні та інформативна програма, яка очищає, налаштовує та оптимізує ваш ПК за допомогою режиму Ai. Це очищає ваш комп’ютер і створює індивідуальний план для сканування та видалення непотрібних файлів, нерелевантних журналів і кеш-пам’яті та захищає вашу систему від шкідливих сторонніх програм, інструментів, браузерів і навіть вашої власної системи Windows.

Advanced SystemCare також допомагає вашій системі досягти оптимальної швидкості, не виконує дефрагментацію багатьох інших програм, що працюють за вашою системою, і робить ваш серфінг безпечним, очищаючи сліди та блокуючи підозрілі процеси.

2. Microsoft PC Manager:

Microsoft PC Manager — це потужний інструмент для очищення ПК, створений Microsoft для роботи з Windows. Корпорація Майкрософт створила цей засіб для простого та надійного захисту ПК. Цей очищувач очищає вашу систему та звільняє місце, видаляючи зловмисне програмне забезпечення та кеші для підвищення продуктивності вашої системи.

  Як виконати тест відео Zoom на Windows і Android

Завантажити зараз

Зберігання – це проблема, яка іноді погано впливає на систему, але цей засіб очищення надає вашому комп’ютеру функцію керування великими файлами, а також підтримує вашу систему, щоб звільнити для вас пам’ять. Ви можете миттєво знаходити та виправляти проблеми для сканування та видалення загроз одним клацанням миші. Ваша система буде постійно захищена системою безпеки Windows.

3.CCleaner:

CCleaner — одна з інших популярних програм для очищення ПК, яку можна використовувати для оптимізації продуктивності ПК, керування запущеними програмами, очищення кеш-пам’яті системи та видалення непотрібних файлів. Ви можете використовувати цей засіб для очищення, щоб підвищити продуктивність ПК, захистити особисті чи важливі дані, а також збільшити швидкість Інтернету.

Завантажити зараз

4. Налаштування ремонту:

Tweaking Repair — найкращий інструмент для вашого ПК. Це призначено для вирішення багатьох поширених проблем, які можуть оптимізувати вашу систему Windows. Ці проблеми можуть включати неорганізовані налаштування, помилки, зловмисне програмне забезпечення в системі, проблеми зі швидкістю Інтернету, оновлення Windows і навіть помилки в брандмауері Windows.

Завантажити зараз

Здебільшого шкідливе програмне забезпечення або погано встановлені програми можуть заразити вашу систему, змушуючи її працювати дефрагментовано. Однак за допомогою Tweaking Repair ви можете змусити свою систему працювати належним чином і ефективно для тривалої довговічності.

  15 найкращих безкоштовних PDF-редакторів для Windows 10

5. Ashampoo WinOptimizer:

Ashampoo WinOptimizer — чудовий інструмент для вашого ПК! Цей оптимізатор ПК не лише оптимізує швидкість або продуктивність ПК, але й видаляє непотрібні та шкідливі файли, очищає кеш-пам’ять і підвищує швидкість Інтернету, щоб підвищити надійність ПК.

Завантажити зараз

Ashampoo WinOptimizer також миттєво очищає папку автозавантаження та створює більше дискового простору для вашого ПК. Це ідеальна утиліта для очищення, щоб зробити ваш ПК швидшим і звільнити від слідів веб-перегляду, а також захистити вашу конфіденційність за допомогою функцій безпеки видалення, шифрування та відновлення файлів.

висновок:

Як ми всі знаємо, комп’ютери та ноутбуки є частиною нашого повсякденного життя. Тому ми повинні вжити заходів для підтримки їх продуктивності та оптимізації за допомогою хорошого засобу очищення ПК, який важливий для оптимізації продуктивності системи. У цій статті ми описали п’ять безкоштовних програм очищення ПК для Windows.