Тоновані скріншоти в Windows 10? Ось як виправити тоновані знімки екрана

Windows 10 дозволяє програмам додавати до нього всілякі накладення. Накладення можуть покривати весь екран або лише частину його. Накладання може бути включено або не включено, коли ви знімаєте екран робочого столу або програми. Це залежить від інструменту створення знімків екрана або від типу накладання, яке ви додали.

тоновані скріншоти на Windows 10

Виправити тоновані знімки екрана в Windows 10

Якщо ви робите знімки екрана, і вони мають певний колір, наприклад, синій, помаранчевий або сепія, можливо, проблема з інструментом для знімків екрана, який ви використовуєте, або з програмою, яка додала фільтр або накладання на ваш екран .

1. Використовуйте інструмент для знімків екрана Windows 10

Перш ніж перевіряти наявність накладень, спершу перевірте, чи додає інструмент для знімків екрана кольоровий фільтр на екран або знімок екрана. Найкращий спосіб зробити це – скористатися інструментом для знімків екрана Windows 10.

  Програма Fresh Paint продовжує зависати в Windows 10 (ВИПРАВЛЕНО)

Перейдіть на робочий стіл.
Згорніть всі програми.
Торкніться комбінації клавіш Win+Print Screen.
Відкрийте Провідник файлів.
Перейдіть до папки «Знімки екрана» в бібліотеці «Зображення».
Відкрийте останній знімок екрана, який ви зробили, і перегляньте його на наявність відтінку.

Якщо відтінок відсутній, можливо, ваш інструмент для знімків екрана додає відтінок. Перевірте налаштування інструмента та вимкніть усі вдосконалення, які він застосовує.

2. Перевірте програми накладання

Вимкніть програми, які додають накладення на екран. Це можуть бути програми, які тонують екран. Flux — це програма, призначена для тонування екрана, тому, якщо вона запущена, вимкніть її.

Перевірте інші програми накладання; це може бути все, що закриває екран частково або повністю. Якщо у вас встановлена ​​програма для зменшення яскравості, це може спричинити проблеми.

  7 найкращих сервісних інструментів Windows Server Update, переглянуті в 2020 році

3. Вимкніть нічник

У Windows 10 є функція під назвою Nightshift, яка тонує екран. Можливо, ви ввімкнули його автоматичне вмикання за розкладом.

Відкрийте програму Налаштування за допомогою комбінації клавіш Win+I.
Перейдіть до групи налаштувань «Система».
Виберіть вкладку Дисплей.
Вимкніть нічник.

4. Ноутбуки Lenovo

Якщо у вас ноутбук Lenovo, інструмент Eye Care, ймовірно, спричиняє відтінок і з’являється на знімку екрана. Вимкніть його, і проблема зникне.

Відкрийте програму Lenovo Vantage.
Натисніть Пристрій у верхньому правому куті.
Виберіть Дисплей і камера.
Виберіть Догляд за очима та вимкніть його.

5. Відкат драйвера дисплея

Якщо проблема нова, і ви нещодавно оновили драйвер дисплея, вам слід відкотити його. Водій може викликати проблеми з дисплеєм.

  Як змінити порядок стовпців у Провіднику файлів у Windows 10

Відкрийте Диспетчер пристроїв.
Розгорніть Дисплеї.
Клацніть правою кнопкою миші вбудовану відеокарту та виберіть властивості.
Перейдіть на вкладку Драйвер.
Натисніть Відкат драйвера.
Після видалення драйвера перезавантажте систему.

Висновок

Дуже небагато програм можуть додати відтінок екрану, який можна зробити за допомогою інструмента для знімків екрана. Вони існують, але шанси, що ви встановили його, рідкісні. Якщо у вас не встановлено програму накладання, спробуйте скористатися іншим інструментом для знімків екрана. Інструмент для знімків екрана Windows 10 за замовчуванням є хорошим варіантом, або ви можете скористатися інструментом Snipping.