Створюйте адаптивні веб-сайти за допомогою системи керування вмістом SiteSupra

| | 0 Comments| 8:46 AM
Categories:

Більшість сучасних веб-сайтів сьогодні працюють на основі систем керування вмістом (CMS), таких як WordPress або Blogger. Ці інструменти CMS в основному є додатками на основі PHP, які інтегровані на ваш сервер і дозволяють вам входити на інформаційну панель і редагувати сторінки на льоту. Зростання адаптивних дизайнів веб-сайтів останнім часом користується неймовірною популярністю серед веб-майстрів, але користувацьке кодування таких веб-сайтів здається складною роботою, якщо не займається професіоналом. З іншого боку, за останні кілька років ми помітили збільшення простих служб CMS, які використовують лише звичайні текстові файли та власні шаблони, щоб користувачі могли створювати повністю адаптивні веб-сторінки з найменшими зусиллями. Одним із таких чудових нових онлайн-інструментів CMS є SiteSupra, який полегшує створення адаптивних веб-сайтів професійного вигляду.

SiteSupra має багато вбудованих тем і дозволяє використовувати їх як основу для вашого проекту. І хоча загальна естетична якість цих тем не відповідає сучасним стандартам – теми також досить обмежені – є кілька коштовностей, які варті вашого часу.

Щоб розпочати роботу з SiteSupra, ви повинні спочатку вибрати дизайн шаблону з доступних варіантів. Усі теми є адаптивними, незалежно від того, який у них дизайн, а це означає, що ту, яку ви виберете із партії, ви будете задовольняти відвідувачів як із мобільних, так і з настільних комп’ютерів. Коли ви натискаєте тему, SiteSupra навіть надає вам конкретні відомості про неї та дає змогу взаємодіяти з нею через демонстрацію в реальному часі.

  Як використовувати функцію онлайнового вбудованого перекладу Outlook

Припускаючи, що ви вибрали потрібний дизайн шаблону, наступним кроком є ​​реєстрація облікового запису SiteSupra. Процес реєстрації досить простий, вимагаючи лише повного імені, електронної пошти та пароля.

Після вказівки вищезгаданих облікових даних наступним кроком є ​​вибір назви проекту – назви вашого сайту або назви – а також субдомену, який буде з ним пов’язаний. Коли будете готові, натисніть «Відправити», щоб завершити процес реєстрації.

Потім SiteSupra знайомить вас з головною інформаційною панеллю, де ви можете створити та спроектувати свій сайт так, як вам подобається. Він показує вам карту сайту як відправну точку, звідки ви можете переходити до різних розділів вашого сайту та відповідно вносити потрібні зміни. Ви також можете додати нові сторінки або внести зміни до одного з наявних зразків.

  При наведенні курсора Reader забезпечує миттєвий попередній перегляд посилань у плаваючому вікні [Chrome]

SiteSupra надзвичайно багатий на функції та налаштовується таким чином, що дозволяє використовувати широкий спектр віджетів сторінок, повзунків, галерей, кнопок соціального доступу тощо, щоб налаштувати свій сайт так, як ви вважаєте за потрібне. Ви також можете налаштувати верхній колонтитул, навігаційне меню, бічні панелі та нижній колонтитул відповідно до ваших уподобань.

Кожен розділ веб-сторінки, незалежно від того, яку область сайту ви досліджуєте, можна дуже налаштувати. Не подобається зображення заголовка? Просто замініть його на індивідуальний на ваш вибір. Нижній колонтитул занадто тонкий? Не хвилюйтеся, SiteSupra дозволяє контролювати ширину. Це, і є багато інших налаштувань, які можна налаштувати та поміняти.

Ще одним цікавим елементом є використання заповнювачів, які дозволяють користувачам просто перетягувати необхідні елементи в заповнювач, щоб негайно зафіксувати їх на місці. Крім того, CMS також дозволяє використовувати велику кількість програм для бек-офісів для керування різними аспектами вашого сайту.

Одним із ключових факторів, які враховують користувачі, є якість послуг хостингу, щоб їхні веб-сайти завжди були доступні для відвідувачів. SiteSupra не пішла на компроміс у цьому відділі, оскільки кожен створений користувачем сайт розміщено на Softlayer, одному з найбільших і найвідоміших постачальників інфраструктури як послуги (IaaS).

  Як передавати аудіо з ПК або Mac на Chromecast

Тож як щодо ціни? Що ж, SiteSupra наразі пропонує своїм користувачам три моделі підписки; Безкоштовний, стандартний (9,99 доларів США на місяць) і бізнес (19,99 доларів США на місяць). Безкоштовний обліковий запис має кілька обмежень, таких як 50 МБ місця для зберігання та 500 МБ щомісячної пропускної здатності, а також 10 сторінок і 1 внесок користувача на макс. Якщо вам потрібно більше місця, щомісячна пропускна здатність і функції, ви можете вибрати стандартний обліковий запис. У той час як користувачі з набагато більшою аудиторією сайту можуть вибрати бізнес-обліковий запис, який поставляється з усім необмеженим.

Відвідайте SiteSupra