Сертифікація APICS Certified Supply Chain Professional (CSCP): як її отримати

Професіонали з управління ланцюгами поставок мають важливе значення для підтримки глобальних і місцевих ланцюгів поставок товарів. Якщо ви хочете стати успішним професіоналом у цій галузі, сертифікація CSCP є золотим стандартом.

Оскільки кількість кваліфікованих спеціалістів зростає, конкуренція стає жорсткою. Сьогодні майже всі професійні сфери мають сертифікаційні курси глобального рівня, щоб заслужити видатне визнання, яке виділяє вас із натовпу. Професія ланцюга постачання нічим не відрізняється.

Крім того, такі професійні сертифікати є важливими для вивчення практичних навичок управління ланцюгом постачання, сегментом будь-якого бізнесу з високими ставками. Якщо ви хочете виграти цю значну акцію або отримати кращу роботу в галузі ланцюга поставок, перевірте акредитацію CSCP від ​​ASCM.

Що таке сертифікація CSCP?

Сертифікований іспит із ланцюга поставок (CSCP) і сертифікація після успішного проходження тесту є всесвітньо визнаною акредитацією в галузі управління ланцюгом поставок. Асоціація управління ланцюгами поставок (APICS), також відома як ASCM, є центром сертифікації цього призначення.

Це дає кандидату ширше уявлення про глобальний ланцюг поставок, ніж про внутрішні операції. Після того, як ви складете іспит, ви зможете візуалізувати весь ланцюжок поставок від постачальника продукту до бізнесу, кінцевого клієнта і, нарешті, повернутися до початку.

Діяльність наскрізного ланцюга постачання є надзвичайно складною. Ознайомившись із навчальними матеріалами та навчальними модулями сертифікації CSCP, ви розвинете необхідні навички для координації та інтеграції діяльності в ланцюзі поставок.

Сучасний бізнес прагне найняти лише тих спеціалістів із ланцюга постачання, які можуть додати цінність відділу одразу після приєднання до команди. Отримання цього сертифікату стане сигналом для роботодавця, що ви цілком підходите.

Що сертифікує CSCP?

Управління ланцюгом поставок є прибутковою кар’єрою. Однак це також пов’язано зі складними завданнями управління, такими як:

 • Планування ланцюга постачання від регіонального до глобального рівнів
 • Дотримання іноземних правил і норм ланцюга поставок
 • Розуміння викликів і ризиків на глобальному та місцевому ринку
 • Чітко спілкуйтеся з глобальними зацікавленими сторонами для безперебійної роботи ланцюжка поставок
 • Завжди дізнавайтеся про останні новинки в секторі ланцюгів поставок

Якщо ви старанно завершите весь зміст курсу для цього іспиту та складете його, ви зможете виконувати складні завдання, згадані вище. Сертифікація APICS CSCP засвідчує, що ви готові протистояти екстремальним викликам у цьому секторі.

Сертифікація також автоматично підтверджує, що:

 • Ви здатні допомогти бізнесу досягти безперебійного стану ланцюжка поставок.
 • У вас є навички аналізувати дані та синхронізувати бізнес-діяльність, як-от виробництво, розподіл, закупівлі та обслуговування.
 • Ви можете мінімізувати відходи по всьому ланцюжку постачання.
 • Ви також достатньо мудрі, щоб усвідомити ризики та розробити план реагування на такі ризики.
 • Забезпечте безперебійний зв’язок на кожному рівні ланцюга постачання.

Термін дії сертифіката CSCP

Сертифікація CSCP – це досягнення на все життя. Але вам потрібно пройти певну навчальну діяльність, щоб заробити бали підтримки професійного розвитку (PDM). Кожні п’ять років потрібно подавати 75 ПДМ. Якщо ви стипендіат APICS, ви повинні надати 100 балів/5 років.

Вам потрібно ввійти до свого облікового запису APICS і перейти на сторінку «Мій обліковий запис», щоб дізнатися, чи маєте ви проводити будь-яке обслуговування сертифікації. Ви можете відвідати сторінку підтримки сертифікації, щоб подати заявку. Це коштує 100 доларів для членів APICS і 200 доларів для тих, хто не є членами.

  Як боротися з коронавірусом за допомогою [email protected] і ігровий ПК

У вас є 90 днів для завершення технічного обслуговування, інакше термін дії призначення закінчиться.

Домени, на які поширюється сертифікація CSCP

APICS CSCP Exam Content Manual (ECM) містить веб-інструменти навчання та вісім модулів для читання. Весь контент зосереджений на наданні ширшого погляду на наскрізне управління ланцюгом поставок з глобальної точки зору.

Ось теми домену, які потрібно вивчити, щоб скласти іспит. Теми також показують деякі важливі знання, через які вам слід пройти.

Ланцюги поставок, управління попитом та прогнозування: Модуль 1

 • Візуалізація структур, потоків та об’єктів ланцюга постачання
 • Диференціація різних рівнів зрілості ланцюга поставок
 • Управління продуктовим портфелем

Глобальні мережі ланцюгів поставок: Модуль 2

 • Налаштування мережі ланцюга поставок і проектування ланцюжка подій
 • Використання інтерфейсів і технологій ланцюга поставок
 • Створення міжорганізаційних і міжфункціональних команд ланцюгів поставок
 • Захист основних даних ланцюга поставок

Пошук продуктів і послуг: Модуль 3

 • Створення стратегії пошуку
 • Розуміння відносин між покупцем і постачальником

Внутрішні операції та інвентаризація: Модуль 4

Пряма та зворотна логістика: Модуль 5

 • Управління складським та транспортним господарством
 • Управління відходами та зворотна логістика

Відносини в ланцюзі постачання: Модуль 6

 • Класифікація продавців, постачальників, інших партнерів і споживачів
 • Використання таких інструментів, як управління взаємовідносинами з клієнтами (CRM) і управління взаємовідносинами з постачальниками (SRM)

Ризик ланцюга поставок: Модуль 7

 • Збір даних про загальні ризики ланцюга поставок
 • Виявлення, оцінка та реагування на ризики

Оптимізація, стійкість і технології: Модуль 8

 • Створення кращих практик
 • Дотримання принципів сталого розвитку
 • Прийняття нових технологій

Кар’єрні перспективи для власника акредитації CSCP

Роботодавці дуже цінують і довіряють сертифікації CSCP від ​​APICS. Відповідно до Звіту про заробітну плату та кар’єру в ланцюзі постачання за 2022 рік для США, зарплата спеціаліста з ланцюга постачання коливається від 56 000 до 185 000 доларів на рік. Однак середній професіонал без сертифікату заробляє близько 75 200 доларів на рік.

Якщо ви отримаєте акредитацію CSCP, ви можете отримати середню зарплату в розмірі 94 000 доларів США, що на 25% більше, ніж у несертифікованих працівників. А іноді сертифікація CSCP може принести вам до 40% збільшення середньої зарплати.

Окрім підвищення зарплати, ви також можете очікувати кращих стимулюючих виплат, можливостей розподілу прибутку, покращених грошових бонусів і оплати понаднормових.

Огляд сертифікації CSCP

Нижче можна переглянути весь процес іспиту з висоти пташиного польоту. Це допоможе вам отримати впевненість у всьому робочому процесі сертифікації.

Відповідність сертифікації

Це професійна сертифікація; отже, не кожен може подати заявку на тестування. Щоб отримати статус авторизованого для тестування (ATT) від APICS, вам потрібно виконати будь-який із наведених нижче критеріїв.

 • Досвід роботи в якості співробітника або власника бізнесу в сфері ланцюга поставок
 • Мати ступінь бакалавра в США або його міжнародний еквівалент
 • Мати непрострочену сертифікацію в CPIM, CIRM, CPIM-F, CPM, SCOR-P, CPSM, CSM, CLTD-F, CLTD або CTL.
  Як додати Alexa до вашого Smart Mirror

Тривалість іспиту

Тривалість тестування – 3 години 30 хвилин без перерви.

Кількість питань

Вам потрібно відповісти на 150 запитань із 8 модулів, згаданих раніше в цій статті.

Прохідний бал

Статистичний діапазон оцінки коливається від 200 до 350. Якщо ви наберете 300 або більше, ви, швидше за все, пройдете тест.

Кількість спроб

Других спроб немає. Потрібно почати знову з початкового процесу. Однак якщо ви придбаєте пакет Bundle від ASCM, ви отримаєте іспит другого шансу з певними умовами.

Вартість іспиту

Сертифікаційний іспит APICS CSCP коштує 1425 доларів для тих, хто не є членом, і 1095 доларів для учасників.

Тестові центри

Pearson VUE є партнером з адміністрування іспитів акредитації ASCM CSP. З’явитися на комп’ютерне тестування можна в будь-якому центрі тестування Pearson VUE. Крім того, ви можете пройти тест з дому за допомогою системи OnVue, власного програмного забезпечення для контролю іспитів від Pearson VUE.

Тепер, коли ви маєте детальне уявлення про сертифікаційний іспит CSCP і про те, як він може допомогти вам у вашій кар’єрі, настав час переглянути деякі корисні ресурси, які допоможуть вам підготуватися до іспиту.

Практичний іспит CSCP: Udemy

Хочете стати сертифікованим професіоналом ланцюга поставок, склавши іспит CSCP з першої спроби? Скласти практичний іспит CSCP від ​​Udemy.

Основні особливості цього курсу:

 • П’ять тренувальних тестів, які підготують вас до справжнього іспиту
 • Довічний доступ до всього матеріалу курсу
 • Отримайте доступ до матеріалів курсу зі свого мобільного пристрою

Ці практичні іспити складаються з понад 700 питань. Таким чином, учасники можуть зрозуміти свої слабкі місця та знати рівень своєї готовності до фактичного іспиту. У той час як перші три практичні іспити зосереджуються на вашому знанні навчальної програми, останні два іспити можуть визначити, наскільки ви підготовлені до іспиту.

Пробний іспит CSCP, частина 2: Udemy

Управління ланцюгом поставок відіграє важливу роль у бізнес-операціях, і існує високий попит на власників сертифікатів CSCP. Ви можете підготуватися до розвитку ринку праці, склавши пробний іспит CSCP від ​​Udemy.

Зареєструвавшись на цей практичний тест, ви отримаєте такі переваги:

 • Шість практичних тестів із 900 запитаннями
 • Повний довічний доступ для занять у будь-який час
 • Доступ 24/7, який також підтримує мобільні пристрої

Це друга частина пробного тестового пакету, яка містить загалом шість тестів, по 150 питань у кожному тесті. Окрім підготовки до іспиту CSCP, практичні тести допоможуть вам керувати своїми операціями шляхом успішної координації з постачальниками, клієнтами та заводами.

Однак ви також можете взяти участь у пробному іспиті CSCP, частина 1, щоб отримати цілісне уявлення про те, як ви будете складати іспит. Перша частина також містить дев’ять тренувальних тестів із 900 запитаннями.

  USB 4 забезпечить швидкість Thunderbolt за менші гроші

APICS CSCP Exam Success: Amazon Books

Якщо ви більше любите книги Amazon, ніж онлайн-курси, на ринку є різні книги, які допоможуть вам підготуватися до іспиту CSCP. Це навчальний матеріал, на який ви можете покластися, щоб успішно скласти іспит.

Основні атрибути цієї книги:

 • Понад 1000 термінологій, понять, зв’язків і обчислень, необхідних для складання сертифікаційного іспиту APICS CSCP.
 • Безкоштовний доступ до 700 практичних запитань онлайн з поясненнями неправильних відповідей.
 • Понад 50 розрахунків і практичних прикладів для визначення та розуміння правильних відповідей.
 • Понад 400 питань пробного іспиту, які готують вас до справжнього іспиту.

Цей навчальний посібник містить поняття, ключову термінологію, вправи, обчислення та запитання для пробного іспиту. Оскільки сертифікація CSCP є ключовою відмінністю на ринку праці, цей навчальний посібник допоможе вам скласти іспит CSCP з першої спроби.

Сертифікований спеціаліст з ланцюга поставок (CSCP): Amazon Books

Чи хотіли б ви досягти успіху у своїй першій спробі отримати сертифікат CSCP? Якщо так, отримати допомогу від цієї книги Amazon — чудова ідея. Ця книга містить 750 запитань, щоб підготувати вас до іспиту з перешкодами. Крім того, у ньому є п’ять пробних іспитів, які можна використати для практики перед тим, як з’явитися на іспиті.

Це дає змогу ознайомитися з останніми розробками в різних галузях — від сервісних до некомерційних. Також ви дізнаєтеся про всі інтегральні концепції системи. Загалом, він пропонує вам повний посібник з управління операціями ланцюга поставок. Таким чином, ви можете отримати кращі можливості кар’єрного зростання після отримання сертифікату.

Ця книга доступна у м’якій палітурці та версії для Kindle, тож ви можете вибрати на основі своїх уподобань.

Підготовчий курс до іспиту CSCP: Університет Арканзасу

Університет Арканзасу — відоме ім’я, яке пропонує підготовчі курси для людей, які хочуть скласти іспит CSCP. Він готує вас до іспиту, надаючи широкий огляд домену.

Цей курс допоможе вам отримати знання про всі сегменти ланцюга постачання та навчить вас, як максимізувати ланцюг створення вартості вашої компанії, керуючи всіма цими етапами. Крім того, ви отримуєте доступ до всіх необхідних інструментів для впровадження найкращих практик для оптимізації операцій і ефективності ланцюга поставок.

Теми курсу наступні:

 • Дизайн ланцюга поставок
 • Планування та виконання ланцюга поставок
 • Покращення ланцюга постачання та найкращі практики
 • Вимірюйте, аналізуйте та вдосконалюйте ланцюг поставок

Цей курс також пропонує гнучкі варіанти відвідування. Ви можете приєднатися до сеансу в прямому ефірі з будь-якого місця або переглянути записаний сеанс у будь-який час, коли сеанс стане доступним.

Заключні слова

Наразі ви пройшли через поглиблене обговорення щодо сертифікації CSCP, якою керує ASCM. Окрім деталей іспитів, кар’єрних перспектив і тем іспитів, у статті також обговорювалися деякі важливі навчальні курси, які можуть змінити ситуацію.

Перейдіть за посиланнями на ресурси онлайн-навчання та пробного іспиту, згадані вище, і зареєструйтеся на той, який найкраще підходить для вашого плану навчання.

Оскільки ви працюєте в галузі управління ланцюгами поставок, термін «склад» справді невід’ємний від вашої професії. Ось деякі популярні системи управління складом, які ви повинні перевірити.