Розуміння управління циклом доходів підприємства (RCM)

Управління циклом доходів або RCM є одним із найважливіших факторів успішної медичної практики.

Кожна організація охорони здоров’я потребує суворого контролю над надходженням доходів. RCM дозволяє вам контролювати доходи вашої медичної практики.

Давайте зануримося в поглиблений аналіз RCM, його компонентів, переваг, проблем і того, що чекає в майбутньому.

Зміст

Що таке цикл доходу та управління ним?

Цикл доходів означає всі адміністративні та клінічні функції, необхідні для збору та управління доходами від обслуговування пацієнтів. Зазвичай це реєстрація та розклад, перевірка даних, кодування та збір платежів.

Окрім цього, до складу входять такі завдання, як подання претензій до страхових компаній, відстеження платежів, використання перевірок та обробка грошових переказів. Ця система використовується в галузі охорони здоров’я, тоді як логістичні та виробничі компанії також можуть її використовувати.

Управління циклом доходів (RCM) відноситься до фінансового процесу, який використовується закладами охорони здоров’я для відстеження різних етапів обслуговування пацієнтів.

Для цього він об’єднує клінічні та комерційні аспекти охорони здоров’я за допомогою адміністративних даних, включаючи ім’я пацієнта, демографію, інші особисті дані, отримане лікування та ім’я постачальника страхових послуг.

Переваги управління циклом доходів

#1. Впровадження RCM допомагає постачальникам медичних послуг визначити місце помилки, яка сталася в рамках циклу доходів, і знайти технічні проблеми, яким можна запобігти.

#2. RCM зменшує адміністративне навантаження на лікарню, запобігаючи відмові в претензіях і спрощуючи взаємодію між пацієнтами та медичним персоналом, що забезпечує задовільний досвід.

#3. Складна система RCM дає змогу запобігти шахрайству та зловживанням у сфері охорони здоров’я. Отримання точного виставлення рахунків і сприяння правильному кодуванню запобігає як навмисному, так і ненавмисному шахрайству.

#4. Нечесність пацієнта може стати причиною шахрайства в сфері охорони здоров’я, яке може мати місце з двох причин. Вони або займаються крадіжкою медичних даних, або надають неправдиву інформацію. І того, й іншого можна уникнути на етапі попередньої авторизації за допомогою RCM.

#5. Нарешті, RCM приносить користь постачальникам медичних послуг, збільшуючи загальний дохід закладу охорони здоров’я, допомагаючи їм уникати відмов у претензіях, технічних помилок, розслідувань шахрайства та затримки відшкодування.

Основні частини управління циклом доходів

#1. Перш за все, пацієнт повинен пройти планування. Тут лікарні збирають демографічні та страхові дані пацієнтів, які можна використовувати пізніше.

#2. Онлайн-перевірка права на страхування через захищені канали є ще одним етапом RCM, який часто виконується наступним. Лікарні роблять це, щоб перевірити, чи має хтось право на певну допомогу.

#3. Кодування є ще однією важливою частиною циклу управління доходами, оскільки воно потрібне для платежів, відшкодування лікарів, порівняльного вимірювання, оцінки якості та збору загальних медичних даних. Лікарні належним чином кодують пацієнтів для успішного отримання прибутку.

  Чому ви не можете використовувати телевізор як монітор?

#4. Щоб забезпечити пряме та легке відшкодування, лікарні повинні належним чином подавати та подавати претензії. Персонал RCM має подати безпомилкову претензію, щоб гарантувати, що платник вчасно відшкодує гроші.

#5. Іноді план медичного обслуговування не покриває всі медичні послуги, якими скористався пацієнт. Фахівці, залучені до RCM, повинні зв’язатися зі страховою компанією, внести необхідні коригування та зареєструвати помилки під час виставлення рахунків.

#6. Керування відмовами є невід’ємною частиною RCM. Під час будь-якої відхилення претензії фахівці RCM повинні втрутитися, щоб усунути помилки кодування та вчасно повторно подати претензії.

Як працює процес RCM?

Система управління циклом доходів працює за такими етапами:

Планування

Для будь-якого циклу доходів планування відіграє важливу роль. Спрощений процес планування, який включає сповіщення електронною поштою та SMS, принесе дохід постачальникам медичних послуг, пропонуючи якісні послуги.

Графік повинен бути гнучким і орієнтованим на зручність пацієнта. В іншому випадку буде велика кількість неявок і значно негативні направлення лікарів.

Попередній запис пацієнтів

Попередня реєстрація гарантує, що постачальник медичних послуг, лікарня, може забезпечити бездоганний досвід своїм пацієнтам. Під час цього процесу оператор програмного забезпечення RCM вводить важливі дані, такі як ім’я, адреса, спосіб оплати, назва страховика та історія хвороби.

Етап попередньої реєстрації допомагає лікарні оцінити спроможність пацієнта до ліквідності.

Реєстрація пацієнтів

Під час цього процесу збираються всі необхідні дані про пацієнта. У разі будь-якої помилки в заповненій пацієнтом формі, персонал негайно просить її виправити. Не виправивши це, лікарні можуть зазнати тривалих затримок, намагаючись отримати компенсацію від платників.

Захоплення та введення заряду

На цьому етапі медичних рахунків постачальники медичних послуг документують послуги, які вони запропонують пацієнтам, а потім надсилають гонорари страховим компаніям. Цей крок, також відомий як цілісність доходів, є важливим з точки зору управління циклом доходів, оскільки це гарантує отримання лікарнями повної компенсації.

Управління використанням

Потім медичні страхові компанії перевіряють запити лікарень на медичне лікування. Ця перевірка має на меті підтвердити, чи надає страховик покриття запитаних медичних послуг. Крім того, цей крок допомагає лікарням оцінити, чи підходить запропоноване лікування.

Медичне кодування

Медичний центр надає тисячі послуг. Отже, надсилання форм страхових вимог у письмовому описі неможливо. Натомість фахівці з медичних послуг використовують буквено-цифрові коди для позначення різних процедур, лабораторних тестів, електронних рецептів тощо.

Оскільки кодування безпосередньо стосується прийняття вимог, оператор RCM повинен вжити додаткових заходів обережності.

Перевірка відповідності вимогам і пільг

Затримка платежів, несплата та помилки під час виставлення рахунків безпосередньо пов’язані з пільгами та підтвердженням відповідності. Під час попередньої реєстрації керівник управління циклом доходів повинен перевірити страховий поліс. Оператор повинен попросити пацієнта пройти готівкову оплату, якщо вона недійсна.

Подання претензії

На цьому етапі команда з виставлення рахунків лікарні подає вимоги про оплату страховій компанії спонсорованих пацієнтів. Будь-яка помилка в претензії призведе до оплати за рахунком-фактурою, яка є меншою за фактичну, відмови у видачі рахунку, ретельної перевірки тощо.

Управління відмовами

Це фаза, коли страхові компанії приймають або відхиляють отримані вимоги. Співробітники бухгалтерського обліку аналізують платіж постачальника страхових послуг або платника, щоб перевірити наявність схвалення чи невідповідності.

Якщо є помилка, претензію може бути перенаправлено до розрахункової палати для додаткової оцінки та оформлення.

Подальше страхування

Американська медична асоціація (AMA) стверджує, що середня точність подання та обробки скарг становить лише 80%. Лікарні повинні найняти додатковий персонал для перевірки та подальшої взаємодії зі страховими компаніями, щоб мати справу з несплатою, недоплатою та відмовою у виплаті.

  Як показати календар Google в Outlook

Виставлення рахунків пацієнтам і збори

Після завершення лікування пацієнтом готується звіт на основі розрахунку балансу та зобов’язань пацієнта. У разі будь-яких неоплачених рахунків важливо ретельно їх відстежувати. Оскільки кількість медичних програм з високою франшизою зростає, виплати пацієнтів стають все більш вирішальними для прибутків лікарень.

Оприбуткування готівки

Керівництво лікарні та бухгалтерія можуть знати про ефективність системи рахунків за медичне обслуговування лікарні лише тоді, коли готівка відображається в книгах. Система проводок може бути автоматизованою та ручною. Великі лікарні використовують автоматизовану електронну оприбуткування готівки, щоб уникнути людських помилок.

Звітність

Звітуючи, лікарні можуть залишатися на шляху, уникаючи дорогих помилок. Однак організації повинні мати інструменти звітності про якість у своїх RCM. Ці програми, вбудовані в білінгову систему, можуть швидко виявити типові помилки, що впливають на дохід у довгостроковій перспективі.

Крім того, це сприяє ефективному функціонуванню процесу управління циклом доходів.

Підвищення ефективності підприємства за допомогою RCM

Точний збір даних

Коли ви починаєте використовувати систему RCM у своєму медичному закладі, збір даних починається під час планування. Ці ж дані можна використовувати на наступних етапах медичної допомоги: реєстрація, виставлення рахунків і оплата.

Уникайте відмов у претензіях

Використання RCM допоможе зменшити кількість відхилених претензій. Оскільки ця система може точно визначити першопричину та суму відмов, лікарні можуть легко знайти рівень відмов і моделі для перевірки та відповідності.

Використання технології EHR

Система EHR сприяє точному опрацюванню даних і оптимізує додаткові процеси, такі як кодування та претензії. Управління циклом доходів включає використання EHR; Таким чином, спеціалісти та лікарні можуть насолоджуватися швидкою обробкою даних пацієнтів.

Виконуйте рекомендації ICD-11

МКБ 11, Міжнародна класифікація хвороб ВООЗ, набула чинності в січні 2022 року. RCM допоможе вам безперешкодно застосувати це у своїй системі та зменшити кількість помилок.

Основні проблеми процесу RCM

#1. Щоб правильно застосувати систему RCM у вашій організації, ваші співробітники повинні пройти суворе навчання з крутою кривою навчання.

#2. Хоча ви можете збирати дані пацієнтів через систему управління доходами, це марно, якщо ви їх не проаналізуєте. Крім того, для цієї мети вам потрібен навчений аналітик даних.

#3. Дотримання стандартів HIPAA є необхідним для лікарень, які хочуть реалізувати стратегію RCM. Інакше вони можуть стати жертвами шахрайства та судових позовів.

#4. Велика частина доходів лікарень надходить від прямих платежів пацієнтів, які не входять до страховки. Збір балансу пацієнта часто стає трудомістким процесом через різні причини. Однак багато лікарень впроваджують плани авансових платежів і політику швидкої оплати.

#5. Для RCM лікарням потрібна надійна технологічна інфраструктура для виставлення рахунків та інших процесів. Це також вимагає інтеграції з EHR та можливості керувати реєстрацією, виставленням рахунків, платежами та звітністю під єдиною парасолькою.

#6. Ставши частиною системи RCM, ви повинні регулярно стежити за певними речами. В іншому випадку відповіді на листи про отримання коштів, апеляції та плани платежів не надходитимуть швидко.

Фактори, що впливають на управління циклом доходів

Програмне забезпечення RCM

Використання автоматизованого програмного забезпечення RCM спрощує весь процес і зменшує ймовірність помилок. Постачальники медичних послуг можуть розгорнути спеціальні системи RCM, щоб об’єднати всі кроки під одним дахом — від створення електронних медичних записів (EHR) до зберігання медичних рахунків.

  Як підготуватися до Хеллоуїна в «Animal Crossing: New Horizons»

Онлайн системи

За допомогою веб-сервісів лікарні можуть безперешкодно вдосконалювати процеси виставлення рахунків і платежів, одночасно задовольняючи інші вимоги пацієнтів. Використання он-лайн RCM означає перевірку підтвердження права на страхування в режимі реального часу, зниження ризиків відмови та покращення зв’язку між пацієнтом і постачальником.

Оновлений Регламент

Правила галузі охорони здоров’я змінюються з часом, щоб відобразити оновлену урядову та міжнародну політику. Отже, постачальники медичних послуг також повинні бути гнучкими, щоб не відставати від цього. Таким чином, вони можуть забезпечити найкращий догляд за пацієнтами та безперешкодно отримувати дохід.

Внутрішні та зовнішні фактори

Окрім вищезазначених моментів, різні внутрішні та зовнішні чинники завжди впливають на збір доходів. Хоча можна контролювати внутрішні фактори, такі як кількість пацієнтів і плата за послуги, керування зовнішньою динамікою, як-от розгляд страхових вимог, може бути складним.

Найкращі методи управління циклом доходів

Реєстрація

На цьому етапі персонал має перевірити право пацієнта на страхування та інші пільги. Важливо також обговорити спосіб оплати та отримати попередній дозвіл на певні процедури.

Подання претензії

Точне кодування за допомогою програмного забезпечення RCM має бути виконано перед подачею претензій пацієнтам за надані послуги. Крім того, шукайте невідповідності кодування, щоб зменшити ймовірність відмови у претензіях.

Виставлення рахунків

Використовуйте програмне забезпечення RCM, щоб створити точний рахунок і запропонувати пацієнту електронний режим оплати.

Управління відмовами

Команда RCM повинна розглянути всі необроблені претензії. Він повинен видавати деякі шаблони, яких ви можете уникнути в майбутньому.

Колекції

Призначений персонал повинен постійно контролювати незавершені платежі як страховика, так і пацієнта. Щоб полегшити тягар збору для пацієнтів, лікарні повинні запропонувати зручні варіанти оплати та заздалегідь встановити чіткі очікування.

Звітність

Персонал повинен створювати персоналізовані звіти про KPI, фінансові дані та іншу управлінську інформацію, щоб допомогти лікарням вирішити проблеми доходів і досягти своїх цілей.

Управління циклом доходів: майбутнє

Згідно з Becker’s Healthcare У нещодавньому огляді електронних книг Healthcare IT і CorroHealth повідомили, що до 2025 року RCM більше не залишатиметься функцією бек-офісу. Натомість він стане невід’ємною частиною сектору надання послуг охорони здоров’я.

Електронна книга також пропонує такі вдосконалення в процесі або інструментах RCM:

  • Вищий рівень впровадження штучного інтелекту (AI).
  • Більше лікарень замінять авторизацію вручну електронними
  • Інтеграція нових методів оплати
  • Розробники інструментів RCM отримають дивіденди від таких інвестицій, як штучний інтелект, налагоджені процеси та талановитий персонал

Ще один звіт з Дослідження ринку союзників припускає, що ринкова капіталізація управління циклом доходу може зрости до 329,71 мільярда доларів до 2030 року.

Висновок

Система управління циклом доходів дозволяє постачальникам медичних послуг пропонувати цілісну послугу своїм пацієнтам, не втрачаючи своїх доходів. Це також прокладає шлях для безперебійного спілкування між пацієнтами та постачальниками.

У цій статті обговорено все, що вам потрібно знати про RCM, щоб ви могли прийняти зважене рішення, перш ніж вибрати будь-який інструмент RCM для вашої організації. Крім того, знання про CRM-рішення для лікарень також буде корисним для вас.