Розумний планувальник завдань, який синхронізується з iCal і Google Calendar [iOS]

| | 0 Comments| 11:32 PM
Categories:

Ми звертаємося до нагадувань і списків справ, тому хочемо стежити за тим, що потрібно зробити. Timeful — це безкоштовна програма для iOS, яка являє собою список справ, перехрещений планувальником. Це допомагає вам запам’ятати важливі справи, які ви хочете зробити, але також дозволяє записувати повторювані завдання та знаходити час для їх виконання щодня. Коротше кажучи, це не ваш середній додаток для створення списків чи нотаток, а також не програма для нагадувань. Це більше планувальник завдань, де ви додаєте речі, які вам потрібно зробити, а потім розміщуєте їх у часових проміжках у календарі.

Вам потрібно буде створити обліковий запис, щоб почати використовувати програму. Синхронізуйте його зі своїм календарем, а потім виберіть одну звичку та завдання, щоб почати. Ви можете змінити завдання або звичку пізніше.

  Як вимкнути регулювання iPhone на iOS 11.3

Ви перейдете до вбудованого календаря програми. Завдання та звички, які ви додаєте, з’являться у верхній частині екрана, і ви можете перетягнути їх у потрібний часовий інтервал. Щоб додати нове завдання, торкніться кнопки плюс внизу календаря. Щоб переглянути та відредагувати поточні справи та звички, установіть прапорець. Звички та завдання сортуються окремо.

Торкніться одного, щоб вписати його в щоденний розклад і відредагувати. Ви можете змінити частоту виконання тієї чи іншої звички та запланувати сеанс на той самий день, на наступний день або на певну дату.

Додати нову звичку або завдання досить просто. Торкніться кнопки з плюсом і виберіть, чи додаєте ви завдання чи звичку. Виберіть для нього колір. Кожен колір відображає характер завдання. Синій за замовчуванням символізує особисті речі, зелений – роботу, а червоний – важливі речі. Елементи відображаються цим кольором, щоб, дивлячись на свій календар, ви знали, які важливі завдання перед вами і чи пов’язані вони з особистим або робочим. Ви можете відфільтрувати завдання, які ви бачите, переглянувши список завдань (торкніться галочки), а потім натисніть кнопку календаря у верхньому правому куті. Фільтри дозволяють вирішувати, які завдання відображатися в календарі.

  Як поділитися своїм місцезнаходженням у повідомленні [iOS]

І останнє, але не менш важливе, налаштування програми, які дозволяють вибрати найбільш продуктивний час дня для вас. О котрій годині ви спите і які ваші робочі дні та години. Додаток використовує всю цю інформацію, щоб підказати, коли вам слід виконати певне завдання. Ви можете вручну встановити час завдання або звички, але принадність TimeFul полягає в тому, що він робить це за вас. Ви можете керувати тим, як часто він пропонує вам щось зробити. Програма синхронізується з Календарем Google і iCal.

Додаток дуже добре зроблено, і ми трохи більше ніж здивовані тим, що він безкоштовний і не містить реклами.

  Перевірте, які програми найбільше споживають акумулятор в iOS 9 [iPhone Tip]

Встановіть TimeFul із App Store