Розрахуйте свій ризик серцевих захворювань за допомогою KnowYour4

Серцева недостатність є однією з найбільших причин смерті, і при будь-якому ризику для здоров’я ніколи не рано почати жити та краще харчуватися. Для багатьох людей спроба почати покращувати своє здоров’я не приходить до справжнього страху. Тим не менш, якщо ви хочете знати, наскільки вам загрожує серцева недостатність, KnowYour4 — це невеликий веб-додаток, який говорить вам саме про це. Працює в двох режимах; один покладається на певні цифри, взяті з повної картини крові, і є більш точним, інший покладається на такі дані, як вага та артеріальний тиск, щоб оцінити ваш ризик, і є значно менш точним, ніж перший. Він вимірює ваш поточний ризик із середнім рівнем ризику та повідомляє, що не так.

  Як використовувати новий інструмент для знімків екрана Firefox

Назва KnowYour4 заснована на чотирьох цифрах, які можна використовувати для оцінки ризику серцевого нападу. Ці чотири цифри – це рівень холестерину, холестерин ЛПВЩ, кров’яний тиск і кількість сигарет, які ви викурюєте за тиждень. Результати цих чотирьох чисел точніші, ніж результати, отримані за допомогою ваги, зросту тощо.

Якщо у вас немає звіту про кров, натисніть «Що, якщо я не знаю цих чотирьох чисел», щоб використати альтернативний метод, і ми повторюємо це знову, цей другий метод набагато менш точний. Вам потрібен ваш зріст, вага, артеріальний тиск і кількість сигарет, які ви викурюєте щодня.

За допомогою обох цих методів вас запитують про вашу стать, етнічну приналежність, чи приймаєте ви які-небудь ліки від артеріального тиску, а також чи хворієте ви на цукровий діабет чи ні. Після цього на основі введених даних створюється звіт.

  5 альтернатив GIPHY для завантаження та обміну файлами GIF

Результати показують, який ваш поточний рівень ризику порівняно з ідеальним рівнем ризику. Він також визначає, на які фактори потрібно звернути увагу, щоб підвищити шанси уникнути серцевих захворювань. Графік використовується для відображення поточного ризику за допомогою контрольної ставки ризику.

KnowYour4 — це простий спосіб прочитати результати аналізу крові. У багатьох лабораторних звітах зазвичай вказується, які нормальні рівні відповідають результатам у вашій крові, але це не дуже важливо, щоб сказати вам, що це означає з точки зору здоров’я. Якщо ви давно не зверталися до лікаря або у вас вищий ризик серцевих захворювань, ніж зазвичай, подумайте про деякі кардинальні зміни в житті. Само собою зрозуміло, що це не інструмент для самодіагностики, а інструмент оцінки ризику. Завжди слід звертатися до лікаря.

  Як завантажити відео з Reddit

Відвідайте KnowYour4