Розділіть будь-яку вкладку Chrome на плаваючу панель

| | 0 Comments| 10:02 AM
Categories:

Перегляд вкладок є однією з найкращих речей, які коли-небудь траплялися з інтернет-браузерами, крім розробки Chrome і Firefox, звичайно. Я б ні за що не відмовився від своїх вкладок, і всі п’ятдесят із тих, які я зараз відкрив, — особливі. З огляду на це, я хотів би, щоб простіше знайти важливі або часто відвідувані вкладки з багатьох відкритих. Panel Tabs — це розширення Chrome, яке працює з експериментальною функцією «Панель» і дає змогу розділяти будь-яку вкладку на плаваючу панель, схожу на ту, на якій з’являється Hangouts, з додатковою перевагою, що панель можна перетягувати в будь-яке місце на екрані.

  Подивіться, яка пісня грала під час сцени у фільмі чи телешоу

Вкладки панелі додають синю кнопку вкладки біля рядка URL-адрес. Коли ви вперше клацнете його, вам буде запропоновано ввімкнути функцію панелей. Натисніть кнопку «Увімкнути панелі», і відкриється сторінка Chrome://Flags з виділеною відповідною опцією. Після ввімкнення перезапустіть Chrome.

Вкладки панелі не перезаписують спосіб відкриття вкладок. Продовжуйте переглядати, як зазвичай, відкриваючи стільки вкладок, скільки забажаєте, доки не відкриєте ту, яку ви хочете відокремити як панель. Коли ця вкладка активна, натисніть кнопку Вкладки панелі. Це закриє вкладку з поточного вікна та відкриє її у плаваючій панелі.

На відміну від панелі Hangouts, яка залишається доданою в нижній правій частині екрана, ви можете перетягнути ці панелі куди завгодно і розташувати їх так, як вам подобається. Розмір панелей не можна змінити, тому, якщо ви хочете відкрити веб-сайт із адаптивним дизайном на панелі, ви побачите відповідну версію сайту, яка відповідає розміру вікна.

  Остаточний посібник із увімкнення темного режиму всюди

За замовчуванням панелі додаються донизу та вирівнюються праворуч. Коли ви перетягуєте один, він буде виглядати так, ніби він прилипає до свого початкового положення та фіксується вправо, коли це можливо, але його можна перемістити в інше положення, якщо лише перетягнути його. Переміщення його назад донизу поверне його в попереднє положення за замовчуванням. Розширення працює бездоганно, хоча я б хотів, щоб на вибір було кілька розмірів панелей, а не лише один.

Установіть вкладки панелі з Веб-магазину Chrome