Редактор Хемінгуея: життєздатна граматична альтернатива?

| | 0 Comments| 11:36 AM
Categories:

Hemingway Editor — це єдиний інструмент, необхідний для створення текстового вмісту з найвищою точністю та продуктивністю.

Як письменнику, редактору чи обом вам завжди потрібні найкращі програми для написання та редагування. Ці інструменти допомагають створювати якісний вміст за скорочений час. Крім того, такі додатки для письма допомагають вам зосередитися на вмісті, водночас усуваючи незначні помилки. Ринок переповнений такими інструментами, як штучний інтелект (AI) і машинне навчання (ML), які стають доступними.

Питання на мільйон доларів полягає в тому, яка програма підходить? Який додаток пропонує писати без відволікань, зручне редагування та публікацію в Інтернеті. Відповідь – редактор Хемінгуея.

Нижче наведено чіткий і стислий огляд функцій і функцій.

Що таке редактор Хемінгуея?

Додаток Hemingway — це настільна та хмарна програма, яка може покращити ваш стиль письма та відшліфувати текстовий вміст, вирішуючи п’ять проблем письма, з якими ми всі стикаємося:

 • Необмежене використання пасивного стану
 • Неправильне вживання прислівника
 • Складні словосполучення
 • Складні слова
 • Непослідовні та довгі речення

Це безкоштовна веб-програма, якою кожен може користуватися онлайн. Більшість авторів використовують програму для редагування вмісту, написаного в інших текстових процесорах, як-от Google Docs або Microsoft Word. Однак, якщо ви напишете на ньому свою прозу, ви розвинете навички сміливого та чіткого письма, яке звичайний носій мови розуміє без зусиль.

Функції

Програма кодує кольорові коди проблемних речень, фраз, слів і пасивного стану, коли ви копіюєте та вставляєте будь-який вміст. Крім того, ви можете просто написати в додатку, а потім перейти в режим редактора, щоб знайти реальні пропозиції.

В першу чергу додаток висвітлює проблему. Він рідко показує пропозиції щодо вирішення проблем. Однак коли це станеться, ви можете просто натиснути на пропозиції, щоб додати їх на місце.

Крім того, над інтерфейсом написання та редагування є інструменти форматування тексту, які можна використовувати для створення готового для публікації вмісту HTML.

Окрім написання та редагування, веб-версія має обмежені функції. З іншого боку, настільна програма має потужні функції, описані в розділі «Ексклюзивні функції».

Інтерфейс користувача

Його інтерфейс написання та редагування абсолютно чистий, простий для розуміння та не відволікає увагу. Оскільки програма пропонує кілька функцій, ви можете зосередитися на написанні, а не пробувати непотрібні функції.

Робоче місце для письма чисте та біле, щоб ви могли краще бачити те, що пишете. І не кажучи вже про те, що його тип шрифту також виглядає привабливим для очей.

Гарячі клавіши

Hemingway Editor постачається з кількома цікавими гарячими клавішами, щоб ви могли менше покладатися на мишу та друкувати швидше. Ось ярлики, які вам знадобляться регулярно:

 • Cmd або Ctrl + J перемикає між інтерфейсом написання та редагування
 • Cmd або Ctrl + L приховує та показує праву навігаційну панель
 • Cmd або Ctrl + K дозволяє вставляти гіперпосилання
 • Cmd або Ctrl + [ enables you to outdent a bulleted paragraph
 • Cmd or Ctrl + ] дозволяє зробити відступ для маркірованого абзацу

Письмо відволікає

Перевірка електронної пошти, оцінка коментарів у Facebook, перегляд улюблених каналів на YouTube тощо – це головне, що відволікає вас як письменника.

  Як видалити BetterDiscord на ПК

Форматування вмісту

Форматування написаної статті відповідно до Medium, WordPress або інших веб-сайтів справді є проблемою для всіх авторів.

Публікація вмісту

Публікація вмісту на кількох веб-сайтах або блогах також може бути складною, оскільки вимагає виконання багатьох кроків вручну.

Обсяг вмісту

Відстеження вашого вмісту є економічно важливим, якщо ви професійно пишете

Читабельність

Багато авторів погано розбираються в англійській граматиці, структурі речень і словниковому запасі, щоб покращити читабельність свого вмісту за одну ніч. Це теж життєво важливий виклик.

Стиль письма

Стиль написання є важливою складовою будь-якої написаної статті. Ви можете втратити читацьку аудиторію, якщо це несумісне з цільовою аудиторією.

Експертні пропозиції

Під час написання важко шукати в Google усі сумніви. Крім того, це відволікає увагу.

Редактор Hemingway як рішення

Додаток Hemingway Editor — це універсальне рішення для всіх перерахованих вище проблем для письменників і блогерів. Хоча його веб-додаток безкоштовний, функції обмежені. Можливо, вам знадобиться настільна програма, щоб краще зосередитися на написанні та створенні великого обсягу вмісту для комерційних цілей.

Найкращі функції редактора Hemingway

Нижче наведено функції, завдяки яким варто спробувати веб-програму Hemingway Editor.

Режим запису

У цьому режимі ви можете писати прозу. Немає жодних функцій, крім редагування тексту. Ви також не бачите обсяг вмісту. Отже, це правильний додаток для вас, якщо ви звикли писати довгий вміст. Крім того, якщо ви раніше писали короткий вміст і хочете збільшити його обсяг, спробуйте цю програму.

Для найкращої роботи з веб-додатком перемкніть веб-браузер у повноекранний режим. Ви отримаєте більше заспокійливого білого простору.

Режим редагування

Поруч із кнопкою «Написати» ви побачите кнопку «Редагувати». Кнопка «Редагувати» активує режим редагування Hemingway Editor.

Режим редагування — це місце, де відбувається вся магія. Він відображає різні метрики вмісту, як-от читабельність, кількість слів, виділення проблем кольоровим кодуванням тощо. Ви також можете форматувати, експортувати та публікувати свій вміст у цьому режимі програми.

HTML-дружнє форматування

Hemingway Editor також має мінімалістичну панель інструментів зі стандартними інструментами редагування тексту. Це особливо корисно, коли ви пишете вміст для веб-сайтів або блогів із органічним рейтингом і пошуковою оптимізацією.

Веб-сканер Google швидко сканує ваш вміст, якщо він складається з елементів форматування, таких як тег абзацу (P), теги заголовка (H1, H2, H3 тощо), цитати, маркери, посилання, нумеровані списки тощо. Ви отримуєте все це необхідне форматування інструментів у цій програмі.

Прислівник Spotter

Додаток містить алгоритм для виявлення стандартних прислівників. Крім того, він шукає у вмісті за допомогою «ly», щоб виявити можливі прислівники та перехресно перевіряє свою бібліотеку прислівників. Мета — показати вам усі прислівники, які ви використовували у своїй прозі.

Деякі прислівники негативно впливають на прикметники та слабкі дієслова. Вони відомі як погані прислівники. Якщо ви використовуєте занадто багато з них (більше 15), тон вашого вмісту не буде природним. Вашому рідному читачеві буде важко стежити за прозою. Тому використовуйте Adverb Spotter (виділяє слово синім кольором), щоб зменшити зайві прислівники.

  Як Google Now працює в Chrome і як увімкнути чи вимкнути його

Passive Voice Spotter

Пасивний стан робить ваш вміст ледачим. Крім того, це знижує показник читабельності. У комерційних і творчих текстах для веб-сайтів експертні автори та редактори припускають, що менш пасивне використання голосу добре.

Пасивний голосошукач Hemingway Editor підсвічує ціль зеленим кольором. Алгоритм читабельності зменшить оцінку вмісту, якщо ви використовуєте більше 16 пасивних голосів у своїй прозі.

Тому замініть пасивний стан на активний, щоб покращити оцінку читабельності вашого тексту.

Синонім Spotter

Ще одна важлива функція алгоритму редактора Хемінгуея — знаходити непопулярні, жорсткі та пишні слова. Після виявлення програма підсвічує ці фрази чи слова фіолетовим кольором.

Такі слова роблять ваш контент багатослівним. Якщо ви використовуєте занадто багато з них, ваша читача може просто закрити ваш вміст через розчарування. Тому що кожного разу, коли вони зустрічають такі слова, їм потрібно шукати значення в словнику.

Як автор маркетингового, ділового та комерційного контенту, ваше завдання полягає в тому, щоб використовувати легку мову, яку кожен зможе зрозуміти без допомоги словника.

Щоразу, коли ви бачите пропозицію від Synonym Spotter, додайте пропозицію на місце, навівши курсор на слово, виділене фіолетовим кольором, і виберіть альтернативи.

Важко читати Sentence Spotter

Цей інструмент зафарбовує речення жовтим кольором, щоб вказати, що текст у цьому розділі помірно важко читати. Однак інструмент не показує жодних пропозицій щодо покращення ситуації. Щоб усунути проблему, потрібно пройти метод проб і помилок.

Ваш вміст матиме кращий показник читабельності, якщо ви видалите ці речення, які важко читати.

Дуже важко читати Sentence Spotter

Експерти з написання та редагування вважають складні та довгі речення текстом, який дуже важко читати. Hemingway Editor має спеціальну програму для ідентифікації таких складних речень. Якщо ви бачите, що програма виділяє деякі з ваших речень червоним кольором, це означає, що це складні речення.

Розбийте довгі речення на два або більше, щоб збільшити потік висловлювань. Також замініть складні речення короткими реченнями з одним основним або незалежним реченням. Це значно покращить читабельність вмісту.

Оцінка читабельності

Content Readability – це дослідження, яке намагається зрозуміти, який рівень освіти в США вам потрібен, щоб розуміти прозу. У редакторі Хемінгуея чим нижчий рівень читабельності, тим краще.

Ця програма для написання та редагування використовує автоматичний індекс читабельності, щоб оцінити ваш текст. Цей алгоритм автоматизованого індексу читабельності є дуже надійним і популярним.

Згідно з цією програмою, оцінка читабельності 10 0r 9 є хорошою, оскільки численні дослідження показали, що середньому читачеві в США комфортно читати вміст 10-го класу.

Основні моменти вмісту

Hemingway Writer також корисний для визначення показників вмісту, як-от:

 • Час читання
 • Листи
 • Персонажі
 • Слова
 • Речення
 • Абзаци

Ексклюзивні функції програми Hemingway Editor для ПК

Додаткові функції, які ви отримуєте, купуючи програму для комп’ютера:

Офлайн редагування

Автономна програма працює на комп’ютерах з Windows або macOS без підключення до Інтернету. Якщо ви подорожуєте на великі відстані та хочете попрацювати над своєю статтею, ви можете зробити це за допомогою цієї функції.

Миттєва публікація на WordPress або Medium

Ви можете опублікувати свій вміст прямо на Medium або WordPress одним клацанням миші. Не потрібно копіювати вміст на ці платформи, а потім форматувати його з самого початку.

  8 найкращих керованих хостингів Redis для ваших програм

Готовий для публікації вміст для інших веб-сайтів

Настільна програма Hemingway Editor також дозволяє експортувати Markdown або HTML-текст для публікації в блогах і на веб-сайтах.

Ціни редактора Hemingway

Стандартний додаток Hemingway Editor безкоштовний. Він доступний через веб-браузери, оскільки це хмарна програма. Тому для роботи з програмою вам завжди знадобиться Інтернет. Крім того, ви не можете нічого зберегти у веб-програмі, тому скопіюйте та вставте свою роботу в іншому місці, перш ніж закривати Hemingway Editor.

Якщо ви хочете вкласти кілька доларів у функціональність, зручність і продуктивність, ви можете придбати програму Hemingway Editor 3 для комп’ютера за 19,99 доларів США. Це одноразова покупка.

Плюси і мінуси програми

плюси

 • Написання тривалого вмісту без відволікань
 • Рекомендується для маркетингових копій і статей
 • Розширений аналіз читабельності вмісту відповідно до Automated Readability Index
 • Виділяє погані прислівники, пасивний стан, складні речення, незвичайні слова тощо.
 • Веб-версія безкоштовна
 • .Web-версія пропонує всі життєво важливі функції Hemingway Editor
 • Додаток для комп’ютера легкий і працює на середньому комп’ютері
 • Мінімалістичний інтерфейс для максимальної концентрації на роботі

мінуси

 • Розширені функції доступні лише в програмі для настільних комп’ютерів.
 • Відсутність граматичних, пунктуаційних та орфографічних помилок
 • Не рекомендується для некомерційного вмісту, наприклад підручників, романів тощо.

Альтернативи Hemingway Editor

Якщо ви хочете порівняти цей інструмент з деякими популярними альтернативами, а потім вирішити, чи хочете ви його отримати чи ні, ось кілька варіантів для вас:

Граматично

Grammarly — це всесвітньо визнаний інструмент для створення вмісту, редагування, вичитки, перевірки плагіату тощо. Він має надійний штучний інтелект у своєму сервері, який постійно сканує ваш вміст для базових і розширених пропозицій.

Безкоштовна версія пропонує лише базові виправлення, такі як орфографічні помилки, пунктуація тощо.

ProWritingAid

Англійська граматика та стилі речень можуть бути дуже складними як для рідних, так і для нерідних письменників. ProWritingAid допомагає вам відшліфувати ваш текст англійською мовою, пропонуючи пропозиції на основі штучного інтелекту, як-от послідовність, стиль, граматика, правопис, ясність тощо.

QuillBot

QuillBot популярний як додаток для перефразування. Однак він також пропонує інші стандартні функції інструментів для написання, як-от перевірка граматики, перевірка плагіату, лічильник слів, підсумовувач і генератор цитат. Додатковою функцією є Co-Writer для спільного створення вмісту.

Заключні слова

Наразі ви пройшли 360° огляд Hemingway Editor. Це інструмент для написання та редагування для досвідчених блогерів і авторів вмісту веб-сайтів.

Залежно від вашого стилю написання, редагування та публікації ви можете використовувати деякі або всі допоміжні засоби для написання, які пропонує програма. Крім того, ви можете зробити платну програму більш продуктивною, швидше публікувати вміст і, зрештою, без зусиль взаємодіяти зі своєю аудиторією.

Оскільки ви письменник або редактор, вам потрібні ці програми для ведення щоденників, щоб легко записувати думки. Крім того, ці інструменти підсумовування статей та інструменти перефразування обов’язково допоможуть вашій команді контенту створювати якісні тексти.