Проводьте свої онлайн-зустрічі краще з Otter

Чи відчуваєте ви, що традиційний спосіб проведення онлайн-зустрічей стає старою школою?

У цьому сенсі багато програм для онлайн-зустрічей не надають стільки функцій, щоб зробити процес бездоганним, особливо якщо ви використовуєте для цього звичайну програму для відеодзвінків.

Сьогодні, коли мова заходить про онлайн-зустрічі, вони зводяться лише до відеодзвінків і простої взаємодії, що є не найефективнішим способом проведення онлайн-зустрічей.

Це має бути щось більше, щось, що зацікавить учасників, зосередиться на важливому, і озирайтеся на стенограми зустрічі, щоб вичавити з них усі перлини.

Ця зміна мислення відбулася, коли я натрапив на Otter, рішення, яке змінює спосіб проведення онлайн-зустрічей. Це робить весь процес зручним і безперебійним, тож вам не потрібно багато робити, але все одно досягаєте більшої користі від своїх онлайн-зустрічей за допомогою їхніх потужних функцій.

Якщо вам цікаво, давайте дізнаємося більше про це в цій публікації.

Проблеми, з якими стикаються онлайн-зустрічі

Більшість інструментів, які ми використовуємо для проведення онлайн-зустрічей, мають багато обмежень щодо того, що ви можете з ними робити.

Ці обмеження дуже варті обговорення, щоб точно визначити, які сфери потребують вдосконалення в інструментах, які ми використовуємо, або в тому, як ми використовуємо ці інструменти. Пам’ятайте, що не кожне програмне забезпечення має ці обмеження, тому вони можуть відрізнятися від інструменту до інструменту.

Нижче наведено деякі з багатьох звичайних проблем, з якими ви стикаєтеся під час проведення онлайн-наради.

Обмеження часу для кожної зустрічі

У багатьох випадках ви перебуваєте посеред важливої ​​зустрічі й розумієте, що часу не вистачає, особливо якщо ви використовуєте безкоштовний план цього рішення. Це може зупинити вашу роботу, а цього ніколи не повинно статися, незалежно від того, чи це для ділових чи академічних цілей.

Низька залученість учасників

Ви коли-небудь починали зустріч і помічали, що більшість учасників не беруть участь і не додають їй цінності? Можливо, це не зовсім їх вина, оскільки проблема може полягати в тому, як проводиться зустріч.

Крім того, програмне забезпечення, яке ви використовуєте, може не мати належних інструментів для спільної роботи, щоб залучити всіх.

Немає можливості розшифрувати зустріч

На будь-якій зустрічі, яку ви проводите, завжди будуть теми, на які варто повернутися, щоб повністю зрозуміти їх цінність. Транскрибування нарад допоможе вам це зробити, але якщо ваше програмне забезпечення для нарад не має такої функції, це ще одна проблема.

Ви не можете ділитися файлами між зустрічами

Зазвичай спільно обмінюватися файлами під час зустрічі, коли вам потрібно надати посилання або пояснити щось докладне. Хоча це гарна новина, що багато програм для онлайн-конференцій дозволяють це, існує ймовірність того, що те, що ви використовуєте, може не запропонувати цю функцію.

Тепер давайте подивимося, як ми можемо подолати ці виклики.

Як Otter вирішує ці виклики

Otter пропонує багато рішень простих і складних проблем, з якими ми стикаємося під час онлайн-зустрічі. Наприклад, посилаючись на наведені вище проблеми, ось як цей інструмент їх вирішує:

З ним можна зробити більше за менший час

Використання Otter не буде проблемою, навіть якщо ваше програмне забезпечення дозволяє лише 40 хвилин живої зустрічі щодня. Причина в тому, що Otter має багато інструментів продуктивності, завдяки яким навіть 40 хвилин здадуться великою кількістю часу. Ви можете досягти більшого, витрачаючи менше часу.

Збільшення залучення всіх учасників

Ви можете використовувати їхні функції взаємодії, щоб підтримувати себе та всіх учасників зустрічі протягом усього періоду. Наприклад, Otter автоматично записує та робить нотатки для всіх.

Це також дозволяє додавати примітки, коментарі, виділяти та виконувати різні інші дії на панелі «Винос».

Розшифровує зустрічі в режимі реального часу

Забудьте про наймання окремого транскрипціоніста, коли використовуєте Otter, оскільки це рішення транскрибує в режимі реального часу все, що говориться на зустрічі. Подивіться, як це просто:

Ви більше не пропускатимете цікаві теми, тому що тепер ви можете будь-коли переглядати їх транскрипцію.

Діліться файлами з учасниками під час живої зустрічі

Заощаджуйте енергію та діліться файлами замість того, щоб пояснювати складні теми. Вам більше не потрібно описувати посилання або робити бекдори, щоб показати певні документи учасникам. За допомогою Otter ви можете скидати файли одним клацанням миші з рішення.

Залишаючи це вбік, давайте дізнаємося більше про пропозиції та функції Otter.

Особливості Otter

Окрім того, що Otter є рішенням для транскрипції зі штучним інтелектом, яке пропонує інтелектуальні та різноманітні текстові стенограми ваших зустрічей, Otter робить набагато більше.

Якщо ви бізнес-професіонал, який проводить багато зустрічей, або якщо ви студент, який бере участь у заняттях і презентаціях, це рішення ідеально підходить для вас. Це заощадить вам незліченну кількість разів і енергії щодня.

Ось деякі з основних особливостей Otter:

Інтеграція календаря

Інформаційна панель Otter дозволяє легко переглядати всі функції. Починаючи з їхньої інтеграції календаря, вам буде рекомендовано підключити свій обліковий запис до Календаря Google, щойно ви зареєструєтеся та ввійдете.

Наразі він підтримує Google Calendar, Microsoft Calendar і iOS Calendar.

Сформуйте групу/команду

Otter дозволяє запросити ваші контакти або синхронізувати їх безпосередньо з Google або Microsoft, щоб приєднатися до вас на цій платформі. Коли вони ввійдуть, ви можете зв’язатися з ними через інформаційну панель і сформувати групу з усіма учасниками або надіслати їм повідомлення окремо.

Групи — чудова функція для співпраці; це дозволяє ділитися, редагувати та переглядати нотатки та стенограми. Також корисно зібратися разом перед зустріччю, щоб обговорити конкретні моменти, якщо це необхідно.

Жива транскрипція

Після натискання синьої кнопки запису ви потрапите на сторінку транскрипції в реальному часі, де інструмент автоматично перетворює мову на текст за допомогою штучного інтелекту, тобто НАЖИВО. Ви можете залишити кнопку запису увімкненою та переходити до інших сторінок інформаційної панелі, не перериваючи процес.

Закінчивши, ви можете повернутися на сторінку та зупинити запис, коли це можливо. Окрім віртуальних зустрічей, ви також можете записувати особисті зустрічі, увімкнувши опцію запису та дозволивши транскрибувати все, що ви говорите.

Вам дозволено інтегрувати Otter із такими додатками для відеодзвінків, як Zoom і Google Meet.

Завантажені файли

Це рішення дозволяє завантажувати файли зі свого пристрою на нього, щоб транскрибувати їх. Ви можете завантажити майже будь-який аудіо- чи відеофайл і очікувати результату транскрипції через кілька хвилин.

Це корисно, коли у вас уже є нарада чи презентація в аудіо/відео формі та ви хочете отримати текстову версію.

Ціноутворення на моделі Otter

Otter дозволяє вам безкоштовно почати роботу з їхнім першим планом, але, очевидно, він має обмеження щодо того, що ви можете з ним робити. Ви можете переглянути кілька платних планів, щоб розблокувати більше функцій.

Основний план

Ви можете використовувати базовий план Otter абсолютно безкоштовно, що ідеально підходить, якщо ви тільки починаєте роботу й хочете мати гарне уявлення про інструмент. Ось що ви отримуєте в цьому безкоштовному плані:

Про план

Професійний план на один крок далі, ніж базовий план, і відкриває більше функцій, якими ви можете користуватися за 8,33 доларів США на місяць. Наприклад, ви отримуєте всі функції, які є в базовому плані; + це нижче:

 • Імпорт попередньо записаних файлів
 • Додайте та використовуйте спеціальну лексику
 • Виконайте розширений пошук і експорт
 • Отримайте обмежену пробну версію Otter Assistant для Zoom, Google Meet і Microsoft Teams

Бізнес-план

Бізнес-план найкраще підходить невеликим командам і організаціям, які хочуть об’єднатися як команда та виконувати роботу максимально продуктивно. У цьому плані ви отримуєте все, що пропонує професійний план, а також ці функції:

 • Повна версія Otter Assistant для Zoom, Google Meet і Microsoft Teams
 • Різні інструменти та функції командної співпраці
 • Пріоритетна підтримка на вимогу
 • Короткий опис (який на даний момент знаходиться в бета-версії)

План підприємства

Останній план – корпоративний, який найкраще підходить для великих організацій, яким потрібен набагато більше контролю над тим, що вони можуть робити, і більше безпеки. Ціну цього плану можна дізнатися, лише зв’язавшись з ними безпосередньо; таким чином вони зможуть краще допомогти вам щодо плану.

Функції включають усе в бізнес-плані + ці додаткові нижче:

 • Єдиний вхід (SSO)
 • Різні варіанти оплати
 • Розгортання в масштабах організації

Ви можете дізнатися більше про кожен план, відвідавши його сторінку цін. Тепер настав час дізнатися, як почати працювати з Otter.

Як налаштувати Otter?

Як обговорювалося раніше, почати роботу з Otter безкоштовно та дуже легко. Він доступний для Інтернету, розширення Chrome, iOS і Android. Оскільки реєстрація в веб-інструменті або завантаження програм для мобільних пристроїв є дуже простими та зрозумілими, ми налаштуємо розширення Google Chrome для цього прикладу.

Крок 1. У меню домашньої сторінки натисніть «Завантажити», а потім натисніть «Розширення Chrome».

Крок 2. Коли відкриється веб-магазин Chrome, натисніть «Додати до Chrome».

Крок 3. Ви побачите спливаюче вікно з підтвердженням дозволів розширення. Щоб продовжити, натисніть «Додати розширення».

Крок 4. Після встановлення закріпіть розширення вгорі.

Крок 5: торкніться розширення, і ви побачите кнопку з написом «Відкрити Google Meet», натисніть її.

ПРИМІТКА. Безкоштовна версія дозволяє підключатися до Google Meet лише за допомогою розширення Chrome. Якщо ви хочете транскрибувати зустрічі Zoom безкоштовно, вам доведеться завантажити аудіо зустрічі в Otter, а потім транскрибувати її. Для автоматичної транскрипції ви можете розглянути можливість переходу на платний план.

Крок 6. Коли ви відкриєте Google Meet, з’явиться спливаюче вікно з проханням зареєструватися або ввійти в Otter. Отже, зробіть це, якщо ви ще цього не зробили.

Крок 7: Тепер з’явиться інше спливаюче вікно, яке дозволить вам почати запис. Ви можете торкнутися піктограми профілю, щоб отримати додаткові налаштування.

Ці прості кроки, щоб почати безкоштовно транскрибувати свої зустрічі в Google Meet за допомогою Otter.

Альтернативи Otter

Якщо ви відчуваєте, що Otter не є правильним вибором для вас у будь-який момент, тоді ви можете вибрати одну з цих чудових альтернатив.

Світлячки

Fireflies, який використовується такими брендами, як Uber і Nike, є чудовим помічником зі штучним інтелектом для ваших зустрічей. Він автоматично записує ваші зустрічі, і ви можете безперешкодно здійснювати пошук у голосових розмовах.

Він має багато варіантів співпраці, які допоможуть об’єднати вашу команду для найкращого результату кожної зустрічі.

Крім того, ви можете інтегрувати різні програми, використовувати їх API для обробки аудіо та дзвінків і робити багато іншого. Інтеграції включають Slack, Zapier, Salesforce і Hubspot, серед багатьох інших.

Почати роботу з цим рішенням можна безкоштовно, але перед цим ви можете приєднатися до вебінару, щоб дізнатися більше про потенціал інструменту.

Вербіт

Verbit має набір інструментів, тісно пов’язаних із транскрибуванням. Наприклад, окрім транскрипції, він пропонує живі субтитри, аудіоописи, переклади та субтитри.

Крім того, він має:

 • Цілодобова підтримка клієнтів
 • 35 000 транскрипторів
 • Численні безшовні інтеграції
 • Відповідність законодавству

Це лише верхівка айсберга, тож ви можете розраховувати на більше, коли потрапите на борт.

Tactiq

Як рекламує інструмент, ви ніколи не пропустите жодного слова, коли Tactiq транскрибує ваші зустрічі Google Meet і Zoom. Він доступний кількома мовами, і його люблять відомі організації, зокрема Shopify, Netflix і Twitter.

Це потужна потужність функцій, але водночас вона дуже зручна для користувача. Таким чином, незважаючи на всі чудові речі, які ви можете зробити з ним, ви зможете досить швидко обійти інтерфейс.

Висновок

Оскільки технологія розвивається, найкращою ідеєю буде спробувати продовжити її, використовуючи дивовижні інновації. Транскрипція онлайн-зустрічей є одним із чудових побічних продуктів технології.

Я сподіваюся, що Otter допоможе зробити ваші зустрічі продуктивнішими, зручнішими та зручнішими для співпраці. Ви також можете ознайомитися з дивовижним програмним забезпеченням для онлайн-призначення зустрічей, щоб керувати своїми зустрічами.