Приєднуйтеся до цих 10 партнерських програм Marketplace, щоб заробляти гроші

Хочете підвищити свій дохід за допомогою афілійованого маркетингу? Чи плануєте ви розвивати партнерські програми на ринку? Ну, ось дещо може допомогти.

За ці роки партнерське програмування набуло величезної популярності, з’явившись у блогерів у нових можливостях попередити. Це стало джерелом пасивного доходу для блогерів, просуваючи продукцію на ринку.

Відкрийте нескінченний потік щомісячного доходу, рекламуючи ці відомі ринки своїм користувачам, що, безсумнівно, спонукатиме їх повертатися знову й знову.

Ось деякі партнерські програми ринку, які можуть допомогти блогерам заробити.

Креативний ринок

Creative Market — це універсальний магазин для купівлі цифрових товарів для особистих і комерційних проектів.

Крім того, що це чудовий ринок, він запускає досить щедру партнерську програму, яка виплачує вам 15% комісії з кожного продажу, який ви запропонували. Після реєстрації ви отримаєте свій унікальний ідентифікатор реферала, яким ви зможете поділитися у своєму блозі/на веб-сайті та відразу почати монетизувати свій трафік.

Creative Market стверджує, що кращі філії можуть заробляти понад 30 000 доларів на рік на їхній платформі.

Etsy

Etsy — це найкраще місце для урочистих покупок, великий ринок, де можна знайти унікальні та креативні речі.

Якщо у вас є веб-сайт або блог, ви можете стати партнером Etsy і ділитися посиланнями на їхні продукти за комісію з кожного відповідного продажу.

Враховуючи загальну кількість продуктів, які вони мають, у вас ніколи не вистачить речей для реклами. Таким чином, це доводить, що Etsy має надто великий потенціал для заробітку як філія.

Envato

Envato дозволяє легко виконувати творчі проекти на ринку з багатьма цифровими активами.

Перш ніж зареєструватися як партнер Envato, у вас буде можливість вибрати, який з них ви хочете просувати, і відповідно до цього ви можете приєднатися до відповідних партнерських програм.

Залежно від програми, у якій ви реєструєтесь, ви можете отримувати значну кількість комісійних за кожен продаж.

Якщо ваша аудиторія складається з початківців або визнаних творчих особистостей, таких як графічні дизайнери, розробники та відеопрофесіонали, Envato — ідеальний ринок для рекомендацій.

Wix

Wix, яка вважається найпростішою платформою для створення професійного веб-сайту, дозволяє надзвичайно легко завести бізнес в Інтернеті.

Коли ви станете партнером цієї платформи, ви отримаєте всі рекламні інструменти, щоб отримати ці великі комісії. Ви можете заробити понад 100 доларів США за кожну конверсію.

Немає обмежень щодо кількості клієнтів, яких ви можете направити на Wix, і кількості комісійних, які ви заробляєте на місяць. А оскільки немає обмежень, їхня інтуїтивно зрозуміла інформаційна панель є важливою для відстеження ваших рефералів і ефективності з часом.

Fiverr

Допоможіть своїй аудиторії знайти якісних фрілансерів, рекламуючи Fiverr, ринок для надання послуг за доступними цінами.

Для будь-якого афілійованого маркетолога було б честю рекомендувати Fiverr своїй аудиторії не лише тому, що це прекрасна платформа, але й тому, що вона щедро окупається.

Він має різні ставки комісії для кожної категорії послуг. Наприклад, категорія «ілюстрація/дизайн» приносить вам 25 доларів США за дію, а категорія «Створення веб-сайту та CMS» — 40 доларів США за дію.

Окрім послуг, ви також можете рекламувати їхню платформу курсів, партнерську платформу та нову платформу інструментів для фрілансерів за значні комісії.

Приєднатися до їхньої партнерської програми можна безкоштовно, і ви матимете всі маркетингові інструменти та матеріали, щоб одразу розпочати роботу.

Upwork

Upwork є одним із найбільших ринків талантів, який використовують відомі компанії, зокрема Microsoft, Airbnb, GoDaddy тощо.

Він має міжнародну партнерську програму, до якої кожен може приєднатися, щоб заробляти прибуткові комісійні. Виплати становлять 70% від перших витрат ваших рефералів, максимум до 150 доларів США.

На даний момент Upwork має три способи, за допомогою яких кожен може знайти потрібний талант. Найпростішим з них є Talent Marketplace, де можна опублікувати вакансію та найняти через вхідні заявки.

Ще один – «Каталог проектів», де професіонали перерахували свої послуги з попередньою оплатою. Останній — Talent Scout, який призначений для проектів тривалістю місяць і більше. Тут ви просите експертів Upwork знайти для вас потрібний талант.

Загалом, це одне з найкращих місць для компаній, щоб знайти відповідних талантів, що також означає чудові комісійні для їхніх філій.

Udemy

Udemy — це головний центр онлайн-освіти, де розміщено понад 200 тисяч відеокурсів, а нові додаються, коли ми говоримо про це.

І оскільки ця форма навчання стає великою, і більшість студентів або професіоналів підписуються принаймні на курс підвищення кваліфікації, можливості отримання прибутку від партнерів безмежні.

Udemy сплачує щонайменше 10% партнерської комісії та пропонує контент для видавців і знижки, щоб виставити напоказ свій бренд.

Важливо, що їхня партнерська програма має певні мінімальні вимоги, зокрема:

  • 500 унікальних відвідувачів щомісяця за останні три місяці
  • 500 підписників у соціальних мережах
  • Пов’язаний вміст і бренд

Отже, перед подачею заявки краще переглянути їхній розділ партнерів.

Amazon Associates

Amazon — це найбільша платформа електронної роздрібної торгівлі на планеті та один із найкращих способів монетизації вашого веб-проекту.

Ідея полягає в тому, щоб визначити відповідні продукти та просувати їх за допомогою різних стратегій, які найкраще відповідають вашому бренду. Будь-хто, хто підписався на веб-сайт, програму чи соціальні мережі, може подати заявку на участь у програмі Amazon Associates.

Це доступно в країнах, де є Amazon, і має дуже низький бар’єр для входу. Насправді, кожен може почати відразу, і процес розгляду заявок розпочнеться, лише якщо ви здійсните принаймні три продажі протягом перших 180 днів.

Після цього є критерії відбору на основі каналу просування, зокрема:

  • Оригінальний вміст
  • Не менше 10 постів
  • Мінімум 500 підписників тощо.

Крім того, згідно з політикою Amazon Associates ваш вміст не повинен підпадати під категорію «Невідповідні сайти».

Ця програма має різні рівні комісії від одного до 20% залежно від продукту.

eBay

eBay обслуговує 190 ринків по всьому світу та допомагає вам рекомендувати продукти майже в усіх можливих категоріях.

Їх партнерська програма працює для більшості видавців, зокрема:

  • Блогери
  • Інфлюенсери соціальних мереж
  • Маркетологи електронної пошти
  • Інструменти та мобільні додатки тощо.

Як і в більшості подібних програм, ви матимете доступ до маркетингових матеріалів, таких як банери, графіка та кілька інструментів для створення та керування партнерськими посиланнями.

Партнерські прибутки коливаються від 1 до 4% від відповідних рефералів і мають максимальні ліміти, як зазначено в їхніх тарифах.

Walmart

Walmart — це платформа електронної торгівлі з партнерською програмою, якою ви можете скористатися.

Це починається із заявки, відповідь на яку надходить протягом 24 годин. Філіали Walmart отримують щотижневий інформаційний бюлетень, банери та посилання, а також канали даних для оптимізації своїх кампаній.

Комісія становить максимум 4% за відповідні покупки. Крім того, виплати не включають повернення, витрати на доставку та обробку, а також податок із продажу.

Хоча комісійні можуть здатися дещо низькими, їх клієнтська база може компенсувати це за рахунок величезного обсягу продажів.

Висновок 👈

Ви готові почати заробляти гроші? Що ж, ці найкращі партнерські програми на ринку можуть бути чудовим місцем для початку. Глибоко зануртеся в них і почніть отримувати пасивний дохід. 🤑

Вам також може бути цікаво прочитати про високооплачувані партнерські програми хостингу для приєднання для блогерів.