Пояснення щодо сімейного плану YouTube Premium

| | 0 Comments| 3:55 AM
Categories:

Ключові висновки

 • YouTube пропонує сімейне членство преміум-класу, яке дає змогу ділитися тими самими перевагами, як-от перегляд без реклами та фонове відтворення, з усією родиною.
 • Сімейне членство YouTube Premium дає вам змогу зберігати конфіденційність свого індивідуального облікового запису, тому інші учасники не матимуть доступу до ваших підписок, історії переглядів, завантажень, відео, які сподобалися, рекомендацій і списків відтворення.
 • До сімейного плану YouTube Premium можна додати до п’яти додаткових учасників, і вони не обов’язково мають бути родичами, якщо ви проживаєте в одній родині. На жаль, для сімейного членства немає річного плану.

Швидше за все, ви та інші члени вашої родини любите користуватися YouTube. Але якщо ви не можете дозволити собі кілька індивідуальних планів YouTube Premium, є хороші новини. YouTube пропонує преміум сімейне членство, яким ви можете ділитися з усією родиною.

Якщо ви чули про YouTube Premium, ви будете раді дізнатися, що сімейне членство пропонує такі ж вражаючі переваги, як-от перегляд без реклами та фонове відтворення. Так чого ви чекаєте? Читайте далі, щоб дізнатися, що таке сімейний план YouTube Premium.

Що таке сімейне членство YouTube Premium і як воно працює?

Простіше кажучи, сімейний план — це членство YouTube Premium, яким ви можете ділитися з кількома різними користувачами. Крім того, це також означає, що ви всі заощаджуватимете гроші, сплачуючи єдиний щомісячний платіж. Індивідуальна підписка на YouTube Premium коштує 13,99 доларів на місяць, а сімейна – 22,99 доларів на місяць.

  9 інструментів YouTube Rank Checker для стримерів і впливових людей

Найкраща частина сімейного членства YouTube Premium полягає в тому, що, навіть якщо ви ділитеся членством з кількома користувачами, ваш індивідуальний обліковий запис залишається приватним.

Тож ніхто з інших учасників плану не зможе переглядати або отримувати доступ до ваших підписок, історії переглядів, завантажень, відео, які сподобалися, рекомендацій і списків відтворення.

Крім того, ви та інші учасники можете ділитися додатковими сервісами, як-от Google Family Calendar, Google Assistant, Family Keep і YouTube Music. Крім того, ви можете ділитися платними програмами, фільмами та іншим за допомогою Сімейної бібліотеки Google Play.

Скільки облікових записів можна додати до сімейного плану YouTube Premium?

Сімейний план дає вам і п’ятьом додатковим учасникам доступ до всіх переваг YouTube Premium. Усі учасники, які хочуть приєднатися, мають бути старші 13 років. Однак ви можете додати когось молодше 13 років, створивши обліковий запис від його імені та дозволивши їм використовувати YouTube за допомогою контрольованого облікового запису Google.

  Як перемотати відео YouTube вперед і назад на десять секунд [Android]

YouTube заявляє, що всі учасники сімейного плану повинні проживати в одній сім’ї. Однак вам не обов’язково мати зв’язок. Поки ви живете під одним дахом із головним адміністратором сім’ї, будь-хто може стати частиною вашого сімейного плану. Це означає, що якщо ви живете в будинку разом з групою людей, ви можете надати доступ своїм сусідам по кімнаті.

Чи пропонує сімейне членство YouTube Premium річний план?

Підписка на річний план може заощадити ваші гроші в довгостроковій перспективі порівняно зі щомісячною оплатою. На жаль, сумна новина полягає в тому, що для сімейного членства немає річного плану. На даний момент річний план доступний лише для індивідуального плану YouTube Premium.

Незважаючи на відсутність річного плану, сімейний план YouTube Premium пропонує одномісячну безкоштовну пробну версію, якою можете скористатися ви та всі інші учасники.

Як зареєструватися для сімейного членства YouTube Premium

Тепер, коли ви знаєте, що таке сімейний план YouTube Premium, як зареєструватися? Виконайте наведені нижче прості кроки, щоб розпочати налаштування членства.

 • Відкрийте YouTube і натисніть зображення свого профілю.
 • Виберіть Покупки та членство.
 • У розділі «Пропозиції від YouTube» ви побачите «Преміум» — натисніть «Докладніше». (Якщо ви вже підписалися на індивідуальне або студентське членство раніше, виберіть Отримати сімейний план, щоб оновити своє членство.)
 • Тепер ви можете натиснути кнопку «Отримати YouTube Premium» або заощадити гроші за допомогою сімейного або студентського тарифного плану. Обидва передають вам ті самі три варіанти членства.
 • Виберіть варіант сімейного плану та натисніть Підтвердити.
 • Щоб завершити покупку, все, що вам потрібно зробити, це додати спосіб оплати та платіжну адресу. Якщо ваші платіжні реквізити прийнято, ви отримаєте електронний лист із підтвердженням із вітанням у сімейному членстві YouTube Premium.
 • Натисніть «Почати» в електронному листі, щоб почати керувати сімейним планом.
 •   Блокувати пропозиції YouTube під час перегляду без входу

  Як головний адміністратор сім’ї ви можете надсилати запрошення людям приєднатися до сімейної групи. Запрошення можна надсилати, використовуючи ім’я, електронну адресу чи номер телефону, якщо ви користуєтеся мобільним додатком YouTube.

  Крім того, ви можете додатково редагувати налаштування сімейного доступу, додаючи або видаляючи учасників сімейного плану YouTube Premium, скасовуючи запрошення та видаляючи всю сімейну групу.

  Діліться ексклюзивними функціями YouTube Premium з усією родиною

  Тепер, коли ви знаєте, що таке сімейне членство YouTube Premium, що заважає вам підписатися? Підписка доступна, а процес налаштування простий, тому немає виправдання, щоб не поділитися перевагами YouTube Premium із сімейним планом.