Пояснення автоматизації DevOps [+5 Tools]

Categories:

Автоматизація DevOps допомагає замкнути цикл зворотного зв’язку між командами розробників і операторів із мінімальними людськими зусиллями для швидкого розгортання служб і програм.

Споживання технологічних продуктів або послуг стрімко зросло. Тепер розробники та виробники знаходяться під постійним тиском, щоб задовольнити попит, впроваджувати інновації, створювати, продавати, оновлювати та повторювати.

Від виробництва споживчих товарів до розробки високотехнологічного програмного забезпечення для Інтернету речей, ви всюди знайдете інтеграцію та роботизовану автоматизацію процесів.

DevOps нічим не відрізняється. Багато програм і методів автоматизують повторювані завдання циклу DevOps, щоб допомогти вам публікувати програмне забезпечення, мобільний додаток, веб-сервіс або фізичні товари швидше, ніж ваші конкуренти.

Ще не знаєте автоматизації DevOps або не знаєте, з чого почати? Продовжити читання →!

Що таке автоматизація DevOps?

Автоматизація DevOps — це набір технологій та інструментів, які виконують повторювані завдання та рутинні роботи, які розробники програмного забезпечення або продукту виконували б вручну. Це також закриває петлі та прогалини зворотного зв’язку та запитів від операцій до команди розробників і навпаки.

Автоматизація завдань розробки протягом життєвого циклу розробки програмного забезпечення (SDLC) допомагає операційним групам і групам розробників програм співпрацювати.

Така співпраця може бути пов’язана з чим завгодно в циклі DevOps, як-от безперервне вдосконалення дизайну, створення версій, тестування, випуски, розгортання та відстеження програмних додатків. Це також однаково стосується життєвих циклів розробки продуктів і послуг.

Нижче наведено дві основні цілі автоматизації циклу DevOps:

 • Стимулюйте міжкомандну співпрацю в проектах
 • Автоматизуйте повторювані, рутинні, ручні та схильні до помилок завдання.

Практики та інструменти автоматизації DevOps прискорюють цикли виходу на ринок, зменшуючи вузькі місця, спричинені людськими помилками, зволіканнями, браком навичок тощо. Таким чином, ваша команда розробки та операцій відчуває менше та коротші петлі зворотного зв’язку.

Ви можете застосувати автоматизацію в різних завданнях DevOps. Ось кілька прикладів:

 • Ефективно застосовуйте останні коди до останнього коміту
 • До остаточного випуску в репозиторії програмного забезпечення
 • Для оновлення сервісу
 • На автономному додатку, готовому до виходу на ринок

Автоматизація дозволяє зробити процес DevOps економічно ефективним, доступним і готовим до майбутнього завдяки безперервній і поступовій розробці програмного забезпечення/продукту/послуги.

Крім того, ви можете оптимізувати автоматизацію за допомогою контейнерів, Kubernetes та інфраструктури мікросервісів.

Потреба в автоматизації в DevOps

Вам потрібна автоматизація в DevOps, щоб дозволити членам вашої команди DevOps витрачати більше часу на мозковий штурм, розробку нових кодів, тестування кодів тощо. Це виключає звичайні та схильні до помилок завдання з вакансій ваших команд. Таким чином, вони можуть частіше співпрацювати та без зусиль відповідати на запити один одного.

Нижче наведено інші вагомі причини впровадження культури автоматизації DevOps у ваш бізнес:

Постійні функції та функції

Ви можете зробити свій продукт, додаток або послугу більш узгодженими, використовуючи роботизований інструмент автоматизації процесів на кожному етапі циклу DevOps. Роботи не роблять помилок, доки код не помилковий.

  Як розмістити шафку/лічильник Amazon Hub?

Отже, якщо вам потрібно створити більше копій програмного забезпечення або служби для різних пристроїв і платформ, використовуйте автоматизований DevOps.

Збільшує швидкість розвитку

Якщо вам потрібно розробити більше програм або послуг за менший час, автоматизація DevOps — найкращий вибір. Впроваджуючи цю практику, ви можете отримати конкурентну перевагу над конкурентами та швидко вивести свій продукт на ринок.

Не лише початковий продукт, якщо пізніше користувачі та етичні хакери виявлять будь-які помилки чи загрози безпеці, ви можете вставити виправлення майже миттєво. Таким чином ви підвищуєте довіру користувачів до вашого бренду.

Робить DevOps масштабованим

Ви можете швидше розширити процес розробки за допомогою автоматизованих DevOps, ніж за допомогою звичайних DevOps.

Робить DevOps гнучким

У вашому бізнесі чи на ринку будь-коли можуть відбутися зміни. Такі зміни вимагатимуть негайного оновлення продукту чи послуги, щоб відповідати попиту клієнтів на функції та функції. Іноді ви навіть можете оновити візуальні елементи свого бренду, які вам потрібні для продуктів і послуг.

У автоматизованому процесі DevOps ви повинні швидко внести зміни в конфігурацію для застосування в усіх службах і продуктах. Отже, ви можете продовжувати змагання за постійні зміни ринкової динаміки.

Типи автоматизації DevOps

Типи автоматизації DevOps у бізнесі залежать від галузі, клієнтської бази, розміру ринку, інвестицій, впровадження хмарних технологій тощо. Ось стандартні типи автоматизації DevOps, які ви можете застосувати:

#1. Автоматичне тестування

Автоматизоване наскрізне тестування виявляє дефекти, помилки, вразливі місця безпеки та помилки на ранній стадії безперервної інтеграції та безперервної доставки (CI/CD).

Ця автоматизація в DevOps забезпечує регулярну, безпечну та високоякісну доставку продуктів, послуг або додатків користувачам.

#2. Автоматизований CI/CD

Ці конвеєри найкраще підходять і часто практикуються гнучкими командами DevOps. Автоматизація автоматизації CI/CD має вирішальне значення для розробки якісного та безпечного коду.

Це також допоможе вам задовольнити важливі бізнес-потреби. Ви також можете розширити процес до безперервного розгортання — якщо це застосовно — де всі успішні модифікації та оновлення автоматично переходитимуть на робочий рівень.

#3. Автоматичне співробітництво

Організація зустрічей, мозкових штурмів і подій на цифровій дошці може коштувати вашим командам DevOps багато часу. Крім того, для інженерів не підходить, щоб залишатися зайнятими налаштуванням зустрічей.

Ось і автоматизація у співпраці DevOps. Багато інструментів, як-от Bitbucket Server, Atlassian Confluence, Microsoft Teams, Atlassian JIRA, Basecamp тощо, сприяють автоматизованій співпраці.

#4. Автоматизоване надання мережі

У такій автоматизації DevOps розробники завжди отримують доступ до необхідних обчислювальних ресурсів за запитом. Немає необхідності залучати інженерів до налаштування системи. Ви можете використовувати Kubernetes, Containers та багато інших інструментів для надання мережевих і обчислювальних платформ.

#5. Автоматичний моніторинг додатків

Ви можете налаштувати автоматизовані інструменти моніторингу програм і сервісів у своєму проекті DevOps. Будь-які простої, проблеми з обслуговуванням, помилки, затримки тощо відстежуватимуться автоматично. Це зменшує середній час ремонту (MTTR). Ви також можете передавати дані за допомогою інструментів керування динамічним середовищем (DEM).

Випадки використання DevOps Automation

Розробка програмного забезпечення

Найбільша автоматизація DevOps відбувається в галузі розробки програмного забезпечення. Автоматизація забезпечує плавну комунікацію між членами команди, що забезпечує кращу та швидшу співпрацю. За допомогою цього процесу можна автоматично розбити проект і розподілити завдання між різними командами.

  Чи працюватимуть ваші улюблені програми для iPhone на iPad?

Automated DevOps також може допомогти вам із раннім виявленням дефектів. Крім того, це зменшує кількість помилок і сприяє легшому виправленню помилок протягом усього життєвого циклу розробки програмного забезпечення. Нарешті, це сприяє швидшій розробці та доставці програмного забезпечення клієнтам.

Інтернет-фінансова торгова компанія

Компанії онлайн-фінансової торгівлі можуть автоматизувати процес розробки та тестування за допомогою автоматизації DevOps.

Це допомагає організаціям завершити процес розгортання менш ніж за одну хвилину, який раніше займав дні і навіть тижні вручну. Час обробки також скорочується, а інтереси клієнтів обслуговуються.

Постачальники телекомунікаційних послуг

Автоматизація DevOps допомагає телекомунікаційним компаніям розгортати нові мережеві цикли шляхом проектування та розгортання. Окрім цього, тестування також стає в рази швидшим.

Крім того, автоматизація також допомагає цим компаніям щодня додавати виправлення безпеки на свої мережеві рівні з мінімальними зусиллями. Він захищає дані користувача від усіх видів загроз безпеки.

Банківська справа

Банківські та фінтех-компанії повинні бути обережними щодо відповідності даних. Банки можуть інтегрувати заходи безпеки та відповідності шляхом автоматизації процесу DevOps. Оскільки автоматизація робить інтеграцію швидкою, існує менше ризиків для безпеки.

Це також скорочує час, витрачений на регресійне тестування. Завдяки цьому банки можуть запропонувати своїм клієнтам якісні програми за менший час. Це також включає менше часу на обчислення, що означає, що компаніям доводиться витрачати на це менше.

Автомобільна промисловість

Збільшення виробництва в автомобільній промисловості означає неспокійний метод. Для виробників важливо вловити помилку до процесу. Автоматизація DevOps допомагає їм робити це легко та сприяє плавному масштабуванню виробництва.

Особливості

Наразі в екосистемі DevOps відсутній інструмент автоматизації з повним набором послуг. Більшість проектів використовують різні інструменти для різних етапів життєвого циклу DevOps програми чи продукту. Однак інструмент автоматизації для DevOps повинен пропонувати такі стандартні функції:

 • Наскрізне шифрування програмних кодів або даних дизайну продукту, щоб суперники та хакери не могли перехопити вашу інтелектуальну власність або бізнес-дані.
 • Доповнення коду на основі штучного інтелекту та пропозиція синтаксису для повторюваних сценаріїв.
 • Платформа сценаріїв, як-от Google Colab, надає доступ до різноманітних популярних і найбільш використовуваних бібліотек коду. Таким чином, розробники можуть вибирати бібліотеки та вносити незначні зміни, щоб написати багато коду за кілька хвилин.
 • Функції керування проектами розбивають великі проекти на невеликі завдання та швидко їх виконують.
 • Цілісна інформаційна панель для одного або кількох проектів DevOps.
 • Запропонуйте екосистему, ідентичну виробництву, щоб розробники могли працювати на стандартній платформі. Це обмежить проблеми розвитку.
 • Постійне тестування та перевірка вразливостей безпеки на сервері в автоматизованому процесі.

Далі ми обговоримо, як вибрати відповідний інструмент автоматизації DevOps.

#1. Простота використання

Програмне забезпечення для автоматизації DevOps має мати інтерфейс, яким кожен може користуватися без проблем. Різні команди використовуватимуть цю програму, яка може стати новим досвідом для багатьох. Отже, ці інструменти мають бути зручними, простими у використанні та пропонувати необхідні візуалізації для кожного користувача.

#2. Масштабованість

Коли ваш бізнес розширюється, ваша команда може рости. Якщо ваша програма автоматизації DevOps не пропонує масштабованість, незабаром ви шукатимете інший інструмент. Щоб уникнути таких ситуацій, вибирайте програму, яка пропонує масштабованість відповідно до ваших вимог.

#3. Характеристики проти ціни

Вибираючи платформу автоматизації DevOps, кожна компанія повинна порівнювати ціну з цінністю, яку вона пропонує. Перевірте, чи запропонує інструмент усі необхідні вам функції та скільки це вам коштуватиме.

  10 найкращих інструментів ETL для SMB у 2022 році

#4. Інтеграція

Різні команди використовуватимуть ці інструменти, тому вони повинні підтримувати інтеграцію з усіма часто використовуваними програмами для плавного робочого процесу. Переконайтеся, що ви інтегрували його з інструментами розробки, IDE, платформами керування проектами, платформами тестування та інструментами зв’язку.

Нижче ви знайдете деякі інструменти автоматизації DevOps, яким довіряють найуспішніші команди DevOps:

Докер

Docker — інструмент для прискореної розробки додатків. Мільйони розробників використовують цю платформу для швидкого створення, запуску та спільного використання сучасних програм. Ви можете використовувати його протягом життєвого циклу розробки, щоб пропустити повторювані завдання налаштування.

Ця комплексна платформа поставляється з інтерфейсами користувача, інтерфейсами командного рядка та API, які працюють разом для ефективної та передбачуваної розробки. Він також підтримує хмарних партнерів, таких як AWS, Azure та JFrog.

Дженкінс

Jenkins — це правильна платформа для розробки будь-якого масштабу. Це сервер автоматизації з відкритим кодом, який можна використовувати для створення, розгортання або автоматизації будь-якого проекту DevOps.

Ви можете інсталювати цю самодостатню програму на Windows, Mac, Linux і Unix-подібних ОС. Використовуючи сотні плагінів, ви можете інтегрувати їх з іншими інструментами, які використовуєте.

Git

Ви можете автоматизувати процес DevOps за допомогою Git. Ця система з відкритим кодом може швидко й ефективно обробляти проекти будь-якого розміру. Він також пропонує такі функції, як кілька робочих процесів, зручні робочі зони та дешеве локальне розгалуження.

Оскільки ця програма виконує всі операції локально, можна помітити високу швидкість процесу. Завдяки розподіленій та розгалуженій системі тут можна реалізувати будь-яку кількість робочих процесів.

Ансібль

За допомогою функцій автоматизації Ansible ви можете трансформувати практики DevOps проекту розробки. Це дає змогу модернізувати ІТ і розгортати програмні додатки швидше й краще. Команди можуть легко зрозуміти, прийняти та використовувати цю платформу для швидкого виявлення помилок.

Крім того, це корисно для надійного розгортання та скоординованих циклів зворотного зв’язку. Таким чином, співробітники можуть реагувати та розширювати свій робочий процес відповідно до попиту.

Прогрес Шеф

Progress Chef — це платформа, яка об’єднує розробників і системних адміністраторів. Рішення містить чотири продукти: Chef Infra, Chef Habitat, Chef InSpec і Chef Automate.

Він пропонує комплексне рішення для автоматизації програм та інфраструктури. Команди можуть прискорити свій робочий процес DevOps за допомогою Progress Chef, забезпечуючи відповідність, керування, доставку додатків і хмарну безпеку.

Заключні слова

Щоб розвивати свій бізнес, вам потрібно швидше розвивати послуги та продукти. Компанії під таким тиском використовують автоматизацію в своїх процесах DevOps.

Автоматизація DevOps не виключає робочу силу з конвеєра розробки продуктів, послуг або додатків. Натомість це підвищує якість ваших продуктів і зменшує помилки.

Використовуйте автоматизацію DevOps, щоб якнайшвидше вивести свій продукт на ринок із найменшою кількістю помилок. Крім того, часто оновлюйте свій продукт, не витрачаючи гроші. Для допомоги ви можете скористатися наведеними вище інструментами автоматизації DevOps.

Далі ви можете перевірити життєвий цикл DevOps.