Пошук і перехід на відкриту вкладку за допомогою голосової команди [Chrome]

| | 0 Comments| 5:10 PM
Categories:

Інтеграція голосового пошуку з’явилася в Chrome досить давно, і це відмінна розбавлена ​​базова версія Google Now. Однією з багатьох відмінностей між Google Асистентом і Голосовим пошуком у Chrome є те, що Google Асистент може запускати програми, встановлені на вашому пристрої, тоді як Голосовий пошук – це лише те, що випливає з його назви, без підтримки будь-якої іншої функції веб-переглядача. Tabs Board — це розширення Chrome, яке допомагає перемикатися між вкладками, відкритими у вікні. Він також дозволяє шукати вкладки за допомогою голосової команди, що відрізняє його від інших розширень керування вкладками. Як голосовий пошук, так і накладення перемикання вкладок можна відкрити за допомогою комбінації клавіш, яку користувач може налаштувати. Ви можете шукати вкладки за допомогою голосової команди або шукати та вибирати їх за допомогою миші. Розширення містить список відкритих вкладок у накладенні внизу Chrome.

  Скільки може жити коронавірус на смартфоні?

Дошка вкладок додає кнопку біля рядка URL-адрес, де ви можете вибрати мову та налаштувати ярлики.

Натисніть Ctrl+Shift+A, щоб відкрити накладання, у якому відображатимуться всі вкладки. Кожна вкладка має мініатюру, і ви можете клацнути ескіз, щоб перейти до відповідної вкладки. Накладання має панель пошуку, яку можна використовувати для пошуку вкладок, і кнопку мікрофона, за допомогою якої можна викликати голосовий пошук, якщо ви не хочете натискати комбінацію клавіш голосового пошуку.

Щоб відкрити голосовий пошук, натисніть Ctrl+Shift+B і промовте назву веб-сайту, на який потрібно перейти. Пам’ятайте, що веб-сайт має бути вже відкритим у вкладці. Розширення визначає, який веб-сайт ви хочете, і вибирає його для вас з інших вкладок. Вам все одно потрібно натиснути вкладку, щоб перейти на веб-сайт. Якщо веб-сайт відкритий у двох або більше вкладках, розширення витягне їх обидві вгору, і ви зможете вибрати, на яку з них хочете перейти.

  Як експортувати бібліотеку Google Photos

Окрім можливості перемикатися на іншу вкладку, ви також можете закрити вкладку за допомогою кнопки закриття у верхньому правому куті попереднього перегляду її мініатюр. Щоб закрити накладення, вам слід просто натиснути ярлик, який ви використовували, щоб відкрити його. Щоб «почути» ваші голосові команди, розширення запитує доступ до вашого мікрофона. На жаль, він не пам’ятає, що ви надали йому доступ, і щоразу, коли ви робите голосовий пошук, вам доведеться знову надавати йому дозвіл. Це, безумовно, найбільший недолік розширення. Він розпізнає голосові команди точно і без затримок.

Установіть Tabs Board з Веб-магазину Chrome

  Як створити Memojis на iPhone 13