Почніть в’язати за допомогою цих 6 програм для в’язання гачком

| | 0 Comments| 10:19 AM
Categories:

Спочатку вважалося, що в’язання спицями та гачком – це лише хобі для тих, хто має багато вільного часу. Однак сьогодні чимало людей заробили цим на життя.

В’язання гачком набуло популярності майже серед усіх вікових груп і має безмежні можливості. Підошва голка з гачковим краєм і пряжа використовується для виготовлення текстильних виробів під час в’язання гачком, свого роду мистецтва пряжі. Шалі, светри, панчохи та інші речі можна в’язати гачком, як і спицями.

Що таке програми для в’язання гачком?

Програми для в’язання спицями та гачком можуть полегшити ваше життя рукоділля, як і багато інших предметів, які стали цифровими, щоб спростити життя. Можливість керувати багатьма незавершеними роботами одночасно без додавання інформації на окремі сторінки в книзі приваблює нас у цих програмах.

Програми для в’язання гачком надають платформу для імпорту всіх ваших дизайнів та іншої інформації, щоб ви могли без проблем керувати поставками пряжі та поточними проектами.

Вам не потрібно брати друкований дизайн із собою через програмне забезпечення, у яке ви можете імпортувати дизайни. Це особливо корисно, якщо ви в’яжете в громадських місцях, із товаришами чи навіть у саду.

Хоча більшість програм безкоштовні, деякі вимагають плату за видалення реклами. Придбайте преміум-версію програми, якщо вона вам справді подобається та вважаєте її надзвичайно корисною.

Додатки можуть відстежувати час вашої щоденної діяльності з в’язання спицями та гачком. Це стане в нагоді, коли вам потрібен лише смартфон, щоб носити його з собою куди завгодно.

Переваги в’язання гачком

В’язання гачком має кілька переваг, як і будь-яка творча діяльність. Давайте розглянемо їх один за іншим.

В’язання гачком знижує рівень стресу та тривоги

В’язання гачком дуже позитивно впливає на ваше психічне благополуччя. Ми відволікаємося від того, що нас турбує, в’яжемо гачком і дозволяємо собі займатися творчістю. Наш розум може стати більш спокійним і вільним від нервових ідей і думок, якщо зосередитися на повторюваних діях окремих стібків і підрахунку рядів.

В’язання гачком підвищує продуктивність

Доступно так багато варіантів і кольорів, що вам ніколи не набридне заняття. Це чудовий засіб відчути себе продуктивним.

Якщо ви любите приймати виклики, є багато шаблонів, з якими можна поекспериментувати та зайняти свій розум. Це може уповільнити погіршення когнітивних функцій, яке виникає з віком, і допомагає створити нові зв’язки мозку, які допомагають пам’яті.

В’язання гачком перетворює дозвілля на бізнес

Якщо раніше ви тільки почали в’язати як хобі, то сьогодні, у світі безмежних можливостей, ви можете перетворити це на бізнес і заробляти на цьому. Ви можете продавати свою роботу в різних соціальних мережах, найняти роботодавця або навіть працювати віддалено у своєму оточенні, коли вам зручно.

  Як повернути заблокований обліковий запис Skout

Програми для в’язання гачком полегшують ваше життя

Програми для в’язання гачком можуть допомогти вам створити дизайн, використовуючи безкоштовні схеми в’язання гачком, лічильники стібків та інші інструменти. Це може навіть допомогти вам вести облік ваших вхідних і вихідних поставок. Завдяки додаткам вам не доведеться носити з собою блокноти та інший письмовий матеріал. Вам потрібен лише смартфон, щоб виконувати завдання з в’язання, де б ви не були.

Розвиває моторику

В’язання спицями та гачком покращує моторику та зберігає здоров’я рук і пальців з віком. Крім того, усі візерунки мають певні математичні елементи, які тримають ваш розум активним і дозволяють практикувати свої арифметичні здібності.

Уникає самотності

Проекти в’язання спицями та гачком часто виконуються в організованих або неформальних групах. Ви, мабуть, уже знаєте, як добре в’язання спицями та гачком поєднується з громадською діяльністю, незалежно від того, відвідуєте ви уроки, відвідуєте регулярні щомісячні збори клубу чи працюєте над проектами.

Існує багато програм для в’язання гачком, з якими можна спробувати, поекспериментувати та почати в’язати. Ось кілька варіантів на вибір.

Патернум

Першим інструментом для створення візерунків спицями та гачком є ​​Patternum. Він повністю налаштований, щоб спрощувати та швидко створювати динамічні та адаптивні шаблони. В’язальниці та майстрині гачком можуть використовувати шаблони, створені Patternum, у додатку для найкращого середовища для рукоділля або завантажувати їх у форматі PDF.

Лише кількома клацаннями на вашому пристрої ви можете створювати верхні схеми в’язання спицями та гачком. Тут програма надає унікальну функцію, яка може допомогти вам додати персоналізовані інструкції щодо розміру. Ви також можете створювати красиві діаграми, використовуючи стандартні символи програми або створюючи власні символи.

Створивши діаграму, ви можете будь-коли переглянути її в програмі, щоб покращити. Ви можете бути креативними і вчитися на помилках, які зробили раніше.

Швидко додайте всі свої візерунки та деталі дизайну за кілька кліків. Здається, програма має чудові можливості для створення шаблону для публікації. Це допомагає вам зрозуміти все під час використання, є простим у використанні та дуже зручним для користувача.

Stash2Go

Ravelry доступний у дорозі на пристроях Android завдяки Stash2Go. Це дає доступ до друзів, пряжі, проектів і візерунків. На iOS і Android ви можете отримати спрощену версію програми безкоштовно. Зовсім не нав’язливо бачити рекламу, яка робить його безкоштовним.

Перше, що програма запитає у вас, це логін Ravelry. Після завершення ви можете негайно отримати доступ до функцій Ravelry через програму.

Більшість функцій мають чіткі позначки в інтерфейсі, що досить просто. Ви можете додавати, видаляти та редагувати елементи у своїй черзі, запасі, вибраному та проектах.

  Як виправити введення цифр на клавіатурі замість букв

Незважаючи на те, що більшість функцій є фантастичними, радимо використовувати настільну версію для форумів, якщо вам подобається спілкуватися на Ravelry. Крім того, він також містить деякі додаткові речі, як-от лічильники рядків для окремих проектів і генератор пулу для проектів, які використовуватимуть пул.

Загалом, це програмне забезпечення є фантастичним ресурсом для керування проектами під час руху. Хоча існують подібні додатки, Ravelers слід вибрати цей, оскільки він інтегрується з Ravelry.

LoveCrafts

Ви можете зберігати всі свої дизайни в одному місці за допомогою елегантної, адаптивної програми LoveCrafts Knitting. Після реєстрації ви можете пов’язати програму зі своїм обліковим записом LoveCrafts або Ravelry, щоб інтегрувати свої дані візерунка.

Коли ви відкриваєте дизайн, екран заповнюється численними інструментами для створення ескізів, які допомагають позначити частини готового візерунка. Ви можете зберегти візерунок, навіть якщо повернетесь до нього через кілька тижнів за допомогою маркера, маркера чи гумки. Ви також можете скористатися примітками, щоб отримати додаткову допомогу щодо певного дизайну.

Програма також містить лічильник, який допоможе вам відстежувати ваш прогрес за шаблоном. Лавкрафт пропонує область для фотографій, де можна публікувати готові викрійки та переглядати фотографії інших користувачів викройок, додаючи соціальну складову.

Ви можете використовувати, організовувати та керувати своїми проектами Ravelry в одному місці, підключивши додаток LoveCrafts Crochet до вашої бібліотеки Ravelry. Крім того, щотижня вам надсилатимуться безкоштовні індивідуальні шаблони.

Лічильник рядків і візерунки для в’язання гачком

Ви можете завантажувати візерунки з інших програм або ринків, як-от Etsy або Ravelry, переглядати та зберігати проекти PDF, рахувати ряди та вимірювати прогрес у цій програмі «Лічильник рядів гачком».

Використовуйте лічильники рядків зі знаками + і –, стежте за таймером і слідкуйте за своїми візерунками в’язання спицями або гачком.

Це інноваційний підхід до розробки та оптимізації шаблонів спеціально для мобільних пристроїв. Він знижує поріг для користувачів, які можуть створювати проекти, розширюючи потенційну аудиторію.

Крім того, він контролює запаси матеріалів для в’язання гачком, включаючи гачки для в’язання, пряжу та інші інструменти. Додаток також гарантує, що схованка та пряжа постійно доступні для творців.

Він попередньо переглядає ваші проекти, а також дає вам інструкції щодо їх покращення. У ньому є різні інструменти та функції, які можна запропонувати своїм користувачам, як-от таблиця розмірів гачка, безкоштовний лічильник рядів, базовий посібник із в’язання, планувальник часу для завершення проекту та багато іншого. Розпочніть свою мандрівку в’язанням із цією програмою зараз.

Амігурумі сьогодні

Amigurumi Today — це безкоштовна програма, яка надає один новий шаблон амігурумі щотижня. Додаток дозволяє вам робити закладки для улюблених і мати якісь чарівні речі.

  Виправити «Програма встановлення Nvidia не може продовжити цей графічний драйвер не може знайти сумісну графічну апаратну помилку»

Це програмне забезпечення для вас, якщо ви любите чудові візерунки амігурумі. Це просте програмне забезпечення пропонує багато безкоштовних дизайнів для в’язання гачком для чарівних іграшок для майстринь будь-якого рівня майстерності.

Після реєстрації ви отримуєте безкоштовний доступ до посібників із в’язання та безкоштовних візерунків амігурумі, щоб спробувати свої сили. Щотижня випускається новий шаблон, щоб користувачі могли пробувати щось нове та складне тиждень за тижнем. Тут програма дає вам знати рівень ваших навичок в’язання гачком, підвищуючи вашу впевненість і підказуючи, де можна вдосконалити.

Ви можете вибрати візерунки відповідно до своєї категорії. Наприклад, люди, які тільки почали в’язати гачком, можуть вибрати схеми для початківців.

Подібним чином люди, які займаються цим протягом тривалого часу, можуть вибрати шаблони середнього або просунутого рівня. У цьому додатку є багато функцій, які пропонує та досліджує.

AllFreeCrochet

Найкращою програмою для в’язання гачком є ​​AllFreeCrochet, яка має складний і простий у використанні інтерфейс. Знайдіть найнеймовірніші безкоштовні схеми в’язання гачком, інструкції, поради та статті з щоденними оновленнями та приголомшливими фотографіями. Ви можете відкрити для себе всі типи та рівні в цій програмі.

AllFreeCrochet — це ідеальне поєднання цікавих дизайнів, святкових тем і красивих подарунків із чудовими фотографіями для простого перегляду. Функція додатка щодня генерує нові візерунки та дає в’язальницям різний асортимент візерунків для спробування.

Додаток є у вільному доступі та постійно розвивається, з’являючись нові функції та шаблони. Якщо у вас виникнуть проблеми під час роботи з цією програмою, ви завжди можете зв’язатися зі службою підтримки програми, яка є швидкою та надійною.

З усіма візерунками, які ви хочете вбудувати в одному місці, додаток AllFreeCrochet є ідеальним додатком, щоб йти в ногу з вашим досвідом в’язання гачком і спицями.

Висновок

В’язання гачком і спицями — чудове хобі або бізнес, яким варто зайнятися. Це тримає ваш розум зайнятим і знижує ваш розумовий вік, утримуючи вас завжди в певній вправній діяльності. Цій діяльності можна легко та швидко навчитися, вимагаючи лише мінімальних ресурсів.

Це відносно недорога діяльність з усіма позитивними перевагами. Безперервне в’язання переводить розум у форму медитації, змушуючи людину відчувати себе добре під час усвідомлення.

Згадані вище програми є найкращою платформою для початку в’язання вже сьогодні. З часом ви дізнаєтеся про роботу додатків. Тому з цих причин діставайте свій смартфон, завантажуйте ці програми та починайте в’язати гачком.