Повний посібник для початківців зі створення музики

| | 0 Comments| 5:05 PM
Categories:

Потрапити у світ аудіо- та музичного виробництва – це водночас захоплююча та страшна пропозиція. У наш час кількість і якість інструментів для створення різноманітних музичних творів вражають, а широка доступність дозволяє створювати високоякісні твори, не виходячи з дому.

Однак недоліком є ​​те, що початківці повинні пройти важку криву навчання, щоб впоратися зі своїми цифровими аудіостанціями та безліччю пропонованих плагінів і цифрових інструментів. Під час виконання цих перших кроків ми ознайомимося з деякими практичними порадами, щоб дати вам поштовх у навчанні.

Виберіть цифрову аудіостанцію

Одним із перших кроків, які потрібно зробити, щоб розпочати свою продюсерську подорож, є вибір і завантаження цифрової аудіоробочої станції (DAW). Ці програми, які ви можете знайти та завантажити в Інтернеті, є центральним центром, за допомогою якого ви будете створювати, редагувати та створювати аудіо.

Щоб вибрати правильну DAW, вам слід розглянути деякі ваші творчі цілі та те, чи отримаєте ви більше користі від платної чи безкоштовної DAW. Якщо ви віддаєте перевагу безкоштовному варіанту, перегляньте ці безкоштовні DAW для початківців.

Щоб отримати більш складний контроль над аудіо та ефектами, вам варто ознайомитися з деякими платними програмами DAW, такими як Logic Pro X (лише для користувачів Mac), Pro Tools і Ableton Live 11. Якщо ви обираєте Logic, перегляньте наш посібник для початківців з Logic Pro.

  Що таке зв’язування каналів?

Типи треків і створення звуку

Відкривши DAW, ви можете записувати або імпортувати звуки за допомогою двох типів доріжок: доріжки цифрових/програмних інструментів і аудіо доріжки.

Доріжки цифрових інструментів

Програмні інструментальні доріжки дозволяють записувати цифрові інструменти, такі як синтезатори та імітації реальних інструментів, за допомогою вбудованої клавіатури (клавіатури вашого ноутбука/комп’ютера) або MIDI-контролера.

Цей тип доріжки створює аудіосигнал, спочатку генеруючи MIDI-файли, а потім ваша DAW зчитує MIDI-файли та перетворює їх на аудіо. Коротше кажучи, MIDI-файли повідомляють програмному інструменту, коли, як і які ноти грати. Щоб дізнатися більше про MIDI, подивіться, що таке MIDI та файли MIDI.

MIDI контролери

MIDI-контролери — це маленькі або великі клавіатури або педи, які ви підключаєте до комп’ютера. Вони генеруватимуть ваші MIDI-файли та створюватимуть цифрові інструменти більш плавно та спрощено.

Аудіодоріжки

Аудіодоріжки дозволяють записувати живі інструменти, наприклад вокал або гітару, за допомогою мікрофона.

Інструменти, які ви маєте для редагування областей аудіо, відрізняються від тих, що використовуються для редагування областей MIDI; наприклад, редагування з затуханням можна застосувати лише до звукових областей. Якщо ви хочете застосувати затухання або інші унікальні аудіоредагування до MIDI-областей, вам спочатку потрібно буде відскочити від MIDI-області, щоб перетворити її на аудіофайл.

Аудіодоріжки також є місцем, куди ви перетягуватимете будь-які аудіофайли чи петлі, знайдені вами в DAW, особистих файлах або сторонніх аудіоциклах чи зразках. Як правило, якщо ви бачите аудіофайл у форматі .mp3 (стандартна якість звуку), .wav або .aif (висока якість звуку), його можна перетягнути до звукових доріжок у вашій DAW.

  15 курсів аналітики даних для розвитку вашої кар’єри

Цикли, пакети зразків і бібліотеки зразків

Петлі легко визначити як звукову петлю для певної кількості тактів. Прикладом може бути 16 тактів хіп-хоп ударної установки або 32 такти блюзового фортепіано мі мажор. Кінець буде гарно вести назад на початок, звідси й назва циклу. Дещо стає дещо менш визначеним, це використання слова семпл для опису різних музичних аудіоджерел.

У найосновнішій формі аудіосемпл — це просто інша назва аудіофайлу. Це може бути аудіофайл з однією нотою (також званий одноразовим записом), кілька секунд певної музичної ідеї або навіть довші музичні послідовності (наприклад, партія гітари ля мінор), схожі на петлі. Ознайомтеся з найкращим аудіоциклом і зразками веб-сайтів, якщо це сфера, яка вас цікавить; ваша DAW, швидше за все, також матиме власну бібліотеку циклів/зразків.

У вас також є зразки інструментів і бібліотеки зразків. Семпли інструментів часто складаються з одноразових семплів/записів живого інструменту, наприклад скрипки, які поєднуються з різними артикуляціями (стилями гри). Це створює реалістичну скрипку, на якій можна грати на клавіатурі як програмному інструменті.

Бібліотеки семплів — це колекції семплів інструментів (та інших аудіосемплів). Перегляньте найкращі бібліотеки гітарних зразків або найкращі оркестрові бібліотеки, щоб перенести звуки гітари та оркестру професійного рівня у свою DAW.

Вивчіть комбінації клавіш вашої DAW

Тепер, коли ви маєте уявлення про творчі інструменти, які є у вашому розпорядженні, важливо оптимізувати та покращити робочий процес у вашій DAW.

Один із найкращих способів зробити це — вивчити та запам’ятати корисні комбінації клавіш. Якщо ви користувач Logic, перегляньте ці корисні комбінації клавіш у Logic Pro. Не недооцінюйте, скільки часу ви можете заощадити, скоротивши кілька секунд на кожному етапі редагування та створення музики за допомогою комбінацій клавіш.

  20 поширених запитань і відповідей на інтерв’ю SQL [2022]

Прочитайте навчальні посібники для цифрових інструментів і плагінів

Плагіни та програмні інструменти є основою музичного виробництва. Найкращий спосіб освоїти страхітливий програмний інструмент або плагін — це знайти навчальні посібники в Інтернеті та/або прочитати їхні посібники.

Розчарування, пов’язане з незнанням того, як працює інструмент, часто перериває ваш творчий процес, оскільки ви просто не можете створити потрібний звук. Дізнайтеся, як працюють конкретні засоби контролю, і застосуйте їх на практиці; це забезпечить швидкий підйом по кривій навчання.

Щоб почати, подивіться, як працюють еквалайзери та як використовувати автоматизацію у вашій DAW. Тоді ви зможете дізнатися, коли використовувати різні типи реверберації, затримки та спотворення у своїх музичних творах.

Нехай вас не лякає крута крива навчання музичному виробництву та завантажте DAW, який підходить саме вам. Використовуйте свою клавіатуру або MIDI-контролер, щоб створювати звуки за допомогою програмних інструментів. Потім запишіть свої інструменти та перетягніть будь-які петлі та семпли, які ви вибрали, у свої звукові доріжки.

Не забудьте вивчити комбінації клавіш вашої DAW і шукати підручники та посібники для ваших улюблених цифрових інструментів і плагінів. Зробіть це, і ви будете на шляху до того, щоб стати хорошим, можливо, навіть чудовим музичним продюсером.