Платформа 17 онлайн-курсів бухгалтерського обліку для всіх

Інженери могли б побудувати світ, і ми могли б мати весь цей комфорт завдяки технократам, які ночують всю ніч. Але саме бухгалтери підтримують баланс між ними і, певним чином, керують цим світом.

Як і будь-яка інновація, кожна свіжа ідея та стрімкий стрибок людства вимагає переказу грошей з рахунку А на рахунок Б. Переказ має бути точним і в найкоротші терміни, щоб все стало можливим; саме тут роль бухгалтерів стає настільки важливою.

Бухгалтери – це ті, хто бачить цифри, що стоять за інноваціями, і саме вони вважають неможливе можливим, переміщуючи гроші. У міру розвитку технологій та інновацій зростає інтерес до бухгалтерського обліку. Бачать, що багато студентів захоплюються цією дисципліною, тому що розуміють, наскільки це важливо.

У цій статті ми обговоримо деякі з провідних курсів бухгалтерського обліку, які задовольнять будь-які ваші сумніви, коли справа доходить до бухгалтерського обліку, і коли ви закінчите з ними, ви будете силою, з якою доведеться рахуватися. Список довгий і глибокий, у ньому буде зосереджено увагу на всіх основних функціях курсів і знайдено те, що вам підходить.

Udemy

Ми почнемо з найпопулярнішої платформи, яка стала звичною назвою для сертифікаційних онлайн-курсів – Udemy.

Вступ до фінансів, бухгалтерського обліку, моделювання та оцінки

The Вступ до фінансів, бухгалтерського обліку, моделювання та оцінки на Udemy, є одним із найпопулярніших курсів з бухгалтерського обліку на додаток до фінансів, моделювання та оцінки.

Цей курс за кредитами NASBA CPE: 6.0 включає 4,5 години відео на вимогу, 6 статей, 15 ресурсів для завантаження, 1 практичний тест, повний довічний доступ на мобільному або телебаченні, сертифікат про проходження.

Пан Кріс Харун пропонує курс, володар нагороди професор MBA, Айві Град, і колишній венчурний капітал Голдман. Кріс продав понад 1 000 000 своїх онлайн-курсів для бізнесу та самовдосконалення, які розповсюджені на 12 мовах у 196 країнах, що багато говорить про його популярну стратегію навчання.

Наприкінці курсу учні виконуватимуть такі трюки риси:

 • Аналізуйте та розумійте баланс
 • Зрозуміти та використовувати найкращі практики моделювання
 • Створіть фінансову модель для звітів про доходи та рух грошових коштів
 • Дізнайтеся, як використовувати дисконтну готівку (DCF)
 • Як використовувати P/R для вибору цільових цін
 • Аналізуйте фінансову звітність за допомогою коефіцієнтів прибутковості.

На додаток до особливостей цієї галузі, студенти навчаються обробці даних, детальним фінансовим моделям і методологіям оцінки, таким як EV/Sales, EV/EBITDA, P/B, EV/FCF та багато іншого.

Понад 25 000 студентів оцінили курс на 5 балів. Що робить програму кращою за інші курси з подібної дисципліни, так це те, що вона оновлюється обробником протягом кількох місяців, щоб тримати студентів у курсі новинок у домені.

Бухгалтерський облік за 60 хвилин – короткий вступ

Бухгалтерія за 60 хвилин ще один популярний курс з бухгалтерського обліку на платформі Udemy. Він сподобався студентам/читачам/аудиторії завдяки своїй компактності. Як випливає з назви, курс коротко ознайомить вас з бухгалтерським обліком і познайомить з усіма основними жаргоном, методологіями та функціями бухгалтерського обліку.

Курс NASBA CPA credit 2.0 пропонує 1 годину відео на вимогу, 10 ресурсів для завантаження, 1 практичний тест, повний довічний доступ на мобільному або телебаченні та сертифікат про проходження в кінці курсу. Ви можете пройти цей курс або навіть дати його комусь, на вашу думку, може знадобитися для розвитку кар’єри.

Курс пропонує пан Вінсент Тернер, який є одним із фаворитів викладання бухгалтерського обліку. Пан Тернер навчав понад 90 000 студентів на платформі Udemy. Він має ступінь MSBA та є сертифікованим аудитором інформаційних систем.

Якщо ви вирішите записатися на курс, ви навчитеся:

 • Зрозумійте основні рівняння бухгалтерського обліку
 • Складіть баланс і звіт про прибутки та збитки
 • Зрозумійте різницю між дебетом і кредитом
 • Зрозумійте, чому прибуток не дорівнює готівці

Область бухгалтерського обліку величезна, і вона зростає з кожним днем. І неможливо представити кожен аспект бухгалтерського обліку в одному курсі. Таким чином, пан Тернер розуміє, що він створив цей курс, щоб прищепити своїм студентам інтерес до бухгалтерського обліку та важливий арсенал для самостійного просування в цій галузі.

Оскільки курс захопить вас цікавою ознайомчою мандрівкою з бухгалтерського обліку, а основні поняття завжди залишаються незмінними, він не потребує багато оновлення. Проте викладач може оновити курс на основі відгуків, отриманих від студентів.

Coursera

Неможливо говорити про програми онлайн-сертифікації і не згадати Coursera.

Вступ до фінансового обліку від Брайана Дж. Буші на Coursera

Вступ до фінансового обліку Університет Пенсільванії, який пропонує Wharton, бере на себе певну вертикаль дисципліни та навчає своїх студентів відповідним попереднім темам. Він створений, щоб ознайомити студентів із тонкощами та поняттями, які складають фінансовий облік.

100% онлайн-курс пропонує гнучкі терміни, сертифікат, який можна поділитися, 13 годин наочних лекцій. Він доступний кількома мовами, зокрема арабською, французькою, португальською, китайською, італійською, в’єтнамською, німецькою, російською, англійською, іспанською та японською.

Курс пропонує пан Браян Дж. Буші. Університетом, пов’язаним із цією програмою, є Університет Пенсільванії, розташований у Філадельфії, штат Пенсільванія, США.

  Як увімкнути або вимкнути новий дизайн Chrome

Якщо ви вирішите приєднатися до цього курсу, ви отримаєте такі навички:

 • Фінансовий облік
 • Бухгалтерський облік
 • Фінансовий звіт
 • Таблиця балансу

Курс можна застосовувати до кількох спеціалізованих дисциплін, і завершення цього курсу буде зараховано до навчання в будь-якій із наступних програм:

 • Фонд бізнесу
 • Вступ до спеціалізації «Фінанси».

Курс підготував понад 250 000 студентів-ентузіастів і отримав переважно позитивні відгуки.

Основи фінансового обліку

Основи фінансового обліку це ще один із найпопулярніших курсів бухгалтерського обліку на Coursera. Він охоплює всі фундаментальні аспекти фінансового обліку, прищеплюючи студентам попереднє розуміння дисципліни.

Онлайн-курс на 100% для початківців пропонує гнучкий термін і сертифікат, яким можна поділитися після процедури. Цей багатомовний курс доступний арабською, французькою, португальською, італійською, в’єтнамською, німецькою, російською, іспанською та англійською мовами.

Пані Луан Дж. Лінч викладає основи фінансового обліку. Вона є професором ділового адміністрування в Дарденській школі бізнесу. Вона підготувала понад 145 000 студентів за допомогою двох опублікованих курсів на платформі. Курс пропонує Університет Вірджинії, провідний заклад, який пропонує видатних вчених, викладачів світового класу та надихаюче, сприятливе середовище.

Якщо ви вирішите приєднатися до курсу, ви дізнаєтесь:

 • Зробіть найважливіший висновок про фінансовий стан компанії.
 • Використання журнальних записів для запису операцій
 • Підготуйте та використовуйте Т-рахунки для підсумовування зареєстрованих операцій
 • Готуйте фінансову звітність на основі операцій
 • Три найбільш часто використовувані фінансові звіти

Оскільки курс охоплює всі основи фінансового обліку, ви будете готові дізнатися про це на просунутому рівні та матимете знання для будь-якої роботи початкового рівня в бухгалтерії.

Основи бухгалтерського обліку Спеціалізація

Спеціалізація «Основи бухгалтерського обліку». познайомить вас з основами фінансування та кожним критичним аспектом, а також детально та ретельно ознайомить вас із бухгалтерським обліком та балансуванням.

Цей курс для початківців має гнучкий графік і пропонує сертифікати, якими можна поділитися, які можна швидко опублікувати на веб-сайтах соціальних мереж, таких як LinkedIn та AngelList. Багатомовний курс доступний арабською, французькою, португальською, італійською, в’єтнамською, німецькою, іспанською, корейською, китайською, японською та російською мовами, крім англійської.

Викладачами цього курсу є пані Кевін Джексон, Гарі Гехт і Шерон П. Кокс. Університет Іллінойсу Урбана-Шампейн пропонує курс.

Курс має на меті надати вам такі знання після його завершення:

 • Дисконтування та об’єднання довільних грошових потоків для оцінки різних вимог і прийняття кращих фінансових рішень
 • Класифікація грошових потоків
 • Різниця між NPV і IRR
 • Інвестиції в боргові та пайові цінні папери

Курс також зосереджується на навичках, що мають відношення до такої галузі, як корпоративні фінанси, фінансовий облік, фінансова звітність, бухгалтерський облік, прийняття рішень, дисконтований грошовий потік, аналіз грошових потоків, баланс, загальноприйняті принципи бухгалтерського обліку та бухгалтерська термінологія. Більше 1100 студентів уже записалися на цей курс, щоб вивчити основи фінансів і бухгалтерського обліку.

LinkedIn

LinkedIn є першою платформою соціальних мереж, яка розуміла необхідність соціального простору для професіоналів. Те, що починалося як спосіб спілкування професіоналів, перетворилося на масовий рух за кар’єрний ріст, нетворкінг і спілкування з людьми.

Щоб навчати людей у ​​своїй галузі, LinkedIn створив дочірнє підприємство під назвою Навчання LinkedIn який навчає професіоналів різним навичкам і надає значок завершення наприкінці навчання, яким можна поділитися як частиною навичок на платформі профілю LinkedIn.

Розвивайте свої фінансові та бухгалтерські навички

Розвивайте свої фінансові та бухгалтерські навички це не окремий курс, а натомість набір кількох класів, а точніше сім. Частини, охоплені декількома класами стека, це основи бухгалтерського обліку, бухгалтерський облік, основи фінансового обліку, основи оподаткування бізнесу, фінансові основи, податки на прибуток і аналіз корпоративної фінансової звітності.

Курси готує група досвідчених авторів, як-от пан Джим Стайс, Кей Стайс і Майкл Макдональд. За допомогою курсу «Розвивайте свої фінансові та бухгалтерські навички» ви зможете переглянути такі поняття, як фінансовий аналіз, бухгалтерський облік і бюджетування. Курс також навчить вас, як використовувати фінансові дані для оцінки та діагностики складних умов ведення бізнесу, виявлення вузьких місць і проблем і, зрештою, розробки планів їх вирішення.

Він також досліджує процеси, щоб визначити, як потрібно витрачати гроші, щоб виконати роботу та створити та підтримувати реалістичні бюджети. У двох словах, після завершення курсу ви дізнаєтесь про наступне:

 • Дослідіть фінансовий, управлінський і податковий облік
 • Бухгалтерський облік, прийняття рішень і фінансовий стан
 • Інтерпретувати фінансові звіти та повідомляти результати.

Станьте бухгалтером

Подібно до попереднього курсу в списку, The Стати курсом бухгалтера на LinkedIn – це набір із 6 курсів тривалістю 14 годин, де ви дізнаєтеся все, що потрібно знати про те, як стати бухгалтером.

Курс охоплює наступні розділи/розділи:

 • Основи бухгалтерського обліку: Бухгалтерський облік Джим Стайс
 • Основи фінансів для малого бізнесу, Джим Стайс
 • Ведення прибуткового бізнесу: розуміння грошових потоків Джим Стайс
 • Онлайн-навчання Quickbooks Essential від Бонні Біафор
 • Quicks Desktop: Поради та підказки від Бонні Біафор
 • Quickbooks: передові методи бухгалтерського обліку Бонні Біафор.

Пані Бонні Біафор є LinkedIn Learning Rockstar, консультантом з управління проектами та гуру Microsoft Project. Вона пояснює складні та сухі теми, як-от управління проектами, бухгалтерія та програмні інструменти.

Бухгалтерський курс розглядає всі концепції, пов’язані з бухгалтерськими навичками, будуючи міцну основу в бухгалтерському обліку та фінансах малого бізнесу, Quickbooks і найкращі методи ведення бухгалтерського обліку.

Після закінчення курсу ви опануєте основи бухгалтерського обліку, фінансів та бухгалтерського обліку. Ви можете створити зразки файлів компанії та записів у QuickBooks. Крім того, ви дізнаєтеся багато чого незрозумілого від лідерів галузі та експертів про те, як вести прибутковий бізнес.

Фінансовий облік на Harvard.edu

Гарвардський університет є одним із найбільш затребуваних університетів у світі. І коли хтось із Гарварду викладає фінанси та бухгалтерський облік, світ напевно звертає на це увагу.

  Інтегрована графіка стане ще кращою

Фінансовий облік допомагає вам відкрити та зрозуміти все, що стоїть за цифрами у фінансовій звітності, і відкриває найважливіші відомості про ефективність бізнесу та потенціал для прийняття стратегічного рішення.

8-тижневий вступний курс з фінансового обліку є самостійним і охоплює бухгалтерський облік, фінансовий облік, розвиток кар’єри, професійний розвиток і самовдосконалення. Система пов’язана з Гарвардською школою бізнесу.

Після курсу ви зможете:

 • Оцініть, як побудовано баланс, звіти про прибутки та збитки та звіти про рух грошових коштів
 • Використання фінансової звітності для оцінки стану бізнесу
 • Зрозумійте численні стандарти бухгалтерського обліку, такі як GAAP США та МСФЗ
 • Приймати стратегічні рішення шляхом підготовки та оцінки фінансового прогнозу.
 • Виконайте аналіз чутливості та оцініть підприємство, проект або інвестиційну можливість.

Курс пропонує В. Г. Нараянан, який дуже зацікавлений у навчанні та спілкуванні зі студентами для вирішення їхніх проблем. Цей курс є способом охопити студентів у всьому світі та мати можливість зробити фінанси та бухгалтерський облік трохи менш складними.

edX

edX — це ще одна платформа онлайн-навчання, яка пропонує курси з різних тем. Ці курси готуються у співпраці з університетами та організаціями, які також надають сертифікат після завершення курсу. Сертифікати, отримані від EDX, відповідають обліковим даним, отриманим на таких веб-сайтах, як Coursera та інших, про які йшлося раніше.

Отримайте навички фінансового обліку, управлінського обліку та оподаткування

Отримайте навички фінансового обліку, управлінського обліку та оподаткування це мікромагістерська програма з бухгалтерського обліку на edX.com, яка пропонується спільно з Університетом Індіани. Це курс під керівництвом інструктора для 3 експертів, у якому необхідно виконувати завдання та іспити, які мають певний графік. Тривалість курсу 9 місяців, 8-12 годин перегляду на тиждень.

Курс пропонують три досвідчені викладачі Індійського університету; пан Кен Мерклі, ад’юнкт-професор бухгалтерського обліку в Індійському університеті; пан Брейн П. Міллер, ад’юнкт-професор бухгалтерського обліку, Університет Індіани; та пан Ґріг Гайслер, клінічний професор бухгалтерського обліку, також Університет Індіани.

Ви зможете навчитися наступному після завершення вищезазначеного курсу-

 • Вимірюйте та звітуйте про широкий спектр операцій, домовленостей, подій, балансів, звітів про доходи та звіти про рух грошових коштів.
 • Зрозумійте ключові елементи фінансової звітності, такі як доходи, збитки, чистий прибуток, активи, зобов’язання та власний капітал.
 • Використовуйте важливу інформацію для прийняття стратегічних рішень, таких як вартість продукту, розподіл витрат, прибутковість клієнта, бюджети, плани виконання та стратегія контрольної фірми.

Список висновків із курсу нескінченний. Оскільки професори, які є координаторами курсів, пов’язані з галуззю вже більше десяти років, вони можуть запропонувати багато чого, що неможливо підсумувати в пунктах.

Вступ до Фінансовий облік курс ставить кілька запитань до аудиторії; Як інвестори, кредитори та інші аналізують фінансову звітність, щоб оцінити ефективність компанії, і відповіді у формі того, що вона запропонує. Курс обіцяє навчити вас фінансовому обліку, читати фінансову інформацію та збирати вхідні дані з методів оцінки.

Курс під керівництвом інструктора розрахований на 12 тижнів, з 10-14 годинами зобов’язань щотижня, і він безкоштовний, з необов’язковим оновленням. 32000+ студентів вже зареєструвалися на цей курс.

Курс викладатимуть пан Джон Кор, професор Наньянського технологічного університету та професор бухгалтерського обліку Школи менеджменту Слоуна Массачусетського технологічного інституту, та пан Єгор Матєєв, виконавчий директор Micromasters Finance Массачусетського технологічного інституту.

Курс пропонує вам:

 • Розуміти терміни бухгалтерського обліку
 • Зрозумійте, як будуються фінансові звіти
 • Вміння читати фінансову звітність
 • Збирайте вхідні дані для моделей оцінки та рішень щодо корпоративних фінансів.

Курс відкритий для всіх. Проте люди з Ірану, Куби та Криму України не зможуть зареєструватися на курс.

Розваги з фінансового обліку

Розваги з фінансового обліку є одним із найбільш інтерактивних курсів фінансового обліку на EDX.com. Курс відомий своїм захоплюючим матеріалом, чітким і концептуальним методом навчання, а також тим, як легко складні теорії розбиваються на більш прості концепції.

Курс розрахований на 4 тижні з 4-6 годинами перегляду щотижня, що робить його 24-годинним змістом. Темп курсу визначається інструктором, що означає, що всі студенти рухаються разом і можуть обговорювати предмети між собою.

Викладач курсу – професор Пітер Вілсон, Бухгалтерський облік і право, Babson College. Зараз Піт працює викладачем у коледжі та викладає фінансову звітність та аналіз звітності.

Ось деякі з курсів, які проводить Піт:

 • Принципи бізнесу та підприємницька думка
 • Основи фінансового аналізу
 • Прийняття фінансових рішень для лідерів

Financial Accounting Made Fun обіцяє навчити правильно інтерпретувати та використовувати інформацію у фінансовій звітності для прийняття важливих операційних рішень. Наприкінці курсу студенти матимуть розуміння наступного:

 • Первинна фінансова звітність
 • Типи інформації, яка має бути зафіксована у виписках
 • Різниця між готівкою та прибутком
 • Як використовувати інформацію для ефективного управління зростанням
 • Ключові коефіцієнти ефективності, оцінка ефективності бізнесу
 • Фінансове прогнозування

Бухгалтерський облік 101: Фінансовий облік на Study.com

Бухгалтерський облік 101 присвячено основам фінансового обліку. Курс був оцінений і рекомендований протягом трьох семестрових годин, а також може бути переданий до понад 2000 коледжів і університетів, що робить його загальновизнаним для більшості. Він пропонує експертні вказівки щодо основ фінансового обліку.

Чотирнадцять розділів охоплюють основні теми предмету, такі як мета бухгалтерського обліку, GAAP, фінансова звітність, дебіторська заборгованість, операційні цикли, зобов’язання, грошові потоки тощо. У кінці кожного розділу є кілька уроків і тестів, щоб перевірити отримані знання. Ви можете будь-коли відвідати будь-яку філію та пройти тести для перегляду та повторного тестування.

Курс є самостійним, тому ви можете виконувати його відповідно до свого розкладу. Середня тривалість уроку в модулі становить 8 хвилин, а кредит, отриманий через систему, можна передавати.

  Що таке «Проект підключений дім через IP» для розумних будинків?

Клас Центральний

Клас Центральний це ще один онлайн-портал, який найкраще підходить для людей, які хочуть дізнатися про бухгалтерський облік та інші відповідні галузі. Загалом доступно 332 курси для широкої сфери бухгалтерського обліку. Ви можете вибрати будь-який урок зі списку, оскільки всі вони відкриті для всіх без будь-яких попередніх умов.

Курси в Class Central були розроблені спільно з деякими з найкращих університетів світу, такими як Гонконгський університет науки і технологій, Університет Пенсільванія, Уортон, Університет Тезпур та іншими провідними університетами.

Пропоновані курси поділено на курси із сертифікатом, безкоштовні курси та лише університетські курси, щоб задовольнити потреби кожного, хто прагне вивчити базовий і поглиблений рівень бухгалтерського обліку. Кожному курсу було призначено рівень складності, щоб учням було легко оцінити свій розвиток під час навчання. Крім того, його також було класифіковано на основі тривалості, щоб розрізняти студентів, які вивчають бухгалтерський облік як частину особистого проекту, і студентів, які роблять це для отримання академічних кредитів.

Фундаментальна серія бухгалтерського обліку Університету штату Оклахома на ed2go.com

The Основи бухгалтерського обліку Університету штату Оклахома надає основи подвійного бухгалтерського обліку та аналізу та обліку фінансових операцій. Кажуть, що під час курсу ви отримаєте знання та практичний досвід роботи з дебіторською та кредиторською заборгованістю, процедурами нарахування заробітної плати, податком з продажу та різними повсякденними банківськими діями.

Курс охоплює основи, від написання чеків до підготовки річного звіту про доходи та закриття рахунків наприкінці кожного фінансового року.

Він розділений на дві частини: Основи бухгалтерського обліку I та Основи бухгалтерського обліку II, причому перша охоплює такі теми, як титули, рахунки, журналювання та позування, робочі таблиці на кінець року, серед багатьох інших речей, а остання охоплює кредиторську заборгованість, дебіторську заборгованість, Активи та амортизація, доходи та витрати та інші додаткові частини фінансового обліку.

Пані Ненсі Кеніг пропонує курс, досвідчений фахівець галузі з більш ніж 40-річним досвідом роботи в галузі.

Вступ до фінансового обліку в Saylor Academy

Вступ до фінансового обліку є одним із багатьох курсів, які пропонуються з бухгалтерського обліку в Академії Сейлора. Курс знайомить своїх студентів з фінансовим обліком для підготовки до більш складних відповідних тем.

У програмі є 10 розділів, які охоплюють бухгалтерське середовище, теорії прийняття рішень, ділові операції та все, що з цим пов’язано, фінансову звітність, аналіз фінансової звітності, дебіторську та кредиторську заборгованість, зобов’язання та капітал тощо. каскадний спосіб. Знання, отримані в попередній команді, перевіряються та застосовуються до тем, що розглядаються в наступних розділах, таким чином роблячи навчання більш інтерактивним та захоплюючим, ніж більшість курсів, доступних в Інтернеті.

Курс також містить навчальний матеріал, зокрема статті, лекції та відео. Ці матеріали є вільними, їх можна знайти в кожному підрозділі. Ви також можете знайти більше навчального матеріалу на вкладці «Ресурси» команди. Ці ресурси слід використовувати в поєднанні з лекціями та статтями, щоб краще зрозуміти теми.

У курсі також є мінімальний прохідний бал, не отримавши якого, студенти не зможуть завершити курс. При виставленні оцінки за курс враховується лише підсумковий іспит. Щоб успішно скласти курс, студенти повинні набрати 70% або вище підсумкового іспиту.

Немає встановленого темпу для шоу. Це дозволяє учням відчувати себе комфортно з вмістом і рухатися вперед зі своєю швидкістю, що робить курс самостійним. Немає розкладу, якого слід дотримуватися, і немає інструктора, який би скликав екстрене заняття. Загальна тривалість курсу становить 57 годин, які можна завершити в будь-який час, після чого можна спробувати скласти остаточний тест для успішного проходження системи.

Тренер з бухгалтерського обліку

Тренер з бухгалтерського обліку це не просто онлайн-портал для сертифікаційних курсів. Натомість це веб-сайт, присвячений навчанню студентів кожному аспекту бухгалтерського обліку. Він приймає новачків і перетворює їх на експертів галузі.

Безкоштовний веб-сайт підходить для працівників, бухгалтерів, студентів, бухгалтерів, власників малого бізнесу та всіх, хто хоче дізнатися про бухгалтерський облік. Загалом є 33 розділи, за якими слідує сертифікат про проходження.

Веб-сайту довіряють такі великі компанії, як Inc. Forbes, The New York Times, CNBC, Quickbooks, Harvard Business Reviews і Yahoo Finance, що робить його одним із найбільш конкурентоспроможних веб-сайтів у викладанні бухгалтерського обліку.

Бухгалтерські курси Елісон

Фінанси та бухгалтерський облік, як обговорювалося раніше, зараз є однією з гарячих тем для професіоналів. Саме фінанси та бухгалтерія вирішують майбутнє будь-якого бізнесу. Без усвідомлення перспектив компанії неможливо створювати чудові продукти чи послуги. Дізнайтеся, як контролювати та контролювати фінансові операції компанії з Alison’s безкоштовні онлайн курси бухгалтерського обліку.

Висновок

Ця стаття охопила майже всі відомі веб-сайти та курси, що стосуються бухгалтерського обліку та фінансів. Ми маємо детальну інформацію про викладачів, що пропонує курс, їхні оцінки та відгуки, отримані від студентів.

Хоча всі курси можуть здаватися вам однаковими, тепер ви знаєте, наскільки вони відрізняються один від одного залежно від того, що вони пропонують і як вони це пропонують.

Якщо ви прагнете розвивати свою кар’єру бухгалтера або будь-якого іншого профілю в бухгалтерії, вибирайте з довгого списку та будьте впевнені, що ви отримаєте найкраще з усіх доступних курсів.