Планувальник дзвінків — це програма, яка планує телефонні дзвінки з нагадуваннями [Android]


Ми переглянули багато програм для нагадувань практично для кожної платформи. Програми-нагадування – це більш-менш нотатки, для яких можна налаштувати сповіщення. Це можуть бути прості програми зі списком справ, які можуть попередити вас про завдання, або вони можуть бути планувальниками завдань на основі календаря. Call Planner — це програма для Android, яка, по суті, є програмою для нагадування, але для певної ніші; телефонні дзвінки. Додаток дозволяє планувати дзвінки, які вам потрібно зробити, і, якщо хочете, він автоматично додасть пропущені дзвінки до вашого списку справ і запланує дзвінки на день народження. Нагадування про дзвінки можуть мати низький, середній і високий пріоритет і відноситися до категорії запланованих або справ.

Запустіть програму, і ви помітите дві кнопки на панелі дій; один для списків, а інший для нагадувань. Обидва дозволяють додати нагадування про дзвінок, але кнопка списку додає нагадування безпосередньо до списку справ. Усі нагадування про дзвінки у списку справ не мають дня та дати, коли вони сповіщатимуть вас про здійснення дзвінка. По суті, це список усіх дзвінків, які ви хочете запланувати.

  Як керувати телефоном Android без Google

Кнопка нагадування дозволяє планувати дзвінок на певну дату та час. Усі ці дзвінки, які мають заздалегідь визначений час, коли вони мають бути здійснені, потрапляють у категорію Заплановані. Ви можете легко надіслати дзвінок зі списку запланованих у список справ, натиснувши кнопку «Більше» поруч із записом дзвінка та вибравши перемістити його з параметрів. Окрім встановлення дати й часу дзвінка, ви також можете закодувати дзвінки кольором під опцією категорії та додати примітку, щоб запам’ятати, про що вам потрібно подзвонити.

Проведіть пальцем вправо, щоб відкрити панель навігації, і ви зможете отримати доступ до дзвінків «Справи», переглянути завершені дзвінки, заплановані дзвінки та історію дзвінків. Коли ви переглядаєте історію дзвінків, ви переглядаєте її в самій програмі, а не в програмі Dialer. Потім ви можете планувати дзвінки безпосередньо звідти. Налаштування Планувальника дзвінків дозволяють автоматично додавати пропущені дзвінки до списку справ. Ви можете керувати сповіщеннями про дзвінок, який потрібно зробити, і додати дзвінки на день народження до запланованого списку.

  Як використовувати Color Pop у Google Photos на Android

Додаток працює чудово, а дизайн дуже акуратний. Ви можете використовувати будь-який старий додаток для нагадування для планування дзвінків, але це не буде таким, як використання Планувальника дзвінків. Програма надішле вам сповіщення, коли настав час зробити дзвінок, і ви можете здійснити дзвінок із самого сповіщення або перемістити його до списку справ, щоб ви могли перепланувати його пізніше.

Установіть Планувальник дзвінків із магазину Google Play