techukraine.net iOS Перший Notebook LM від Google і Apple випускає бета-версію iOS 17

Перший Notebook LM від Google і Apple випускає бета-версію iOS 17

Categories:

Привіт люди! 🙋Сьогодні ми підготували для вас такі оновлення! 📣

Google запускає перший Notebook LM

Google представила новий ноутбук на основі штучного інтелекту під назвою NotebookLM (раніше відомий як Project Tailwind) для тих, хто шукає інформацію; точніше, це буде корисно для вчителів, студентів, письменників тощо, щоб отримати резюме, відповіді та ідеї.

Ключова відмінність NotebookLM від традиційних чат-ботів штучного інтелекту полягає в тому, що загальний чат-бот надає великий обсяг інформації, яка може бути непов’язаною, тоді як NotebookLM обмежує свою інформаційну базу документом, який він передає, щоб надати інформацію або відповісти на запитання.

За потреби він все одно перевірятиме свої більш широкі знання, але концепція NotebookLM полягає в тому, що він спочатку звернеться до матеріалу, яким він живиться, щоб отримати відповідну інформацію.

  Як розмітити скріншоти в iOS 11

Коротше кажучи, він діятиме як ваш персоналізований штучний інтелект, надаючи відповідну інформацію на основі завантажених документів. Наразі дозволено працювати лише з Google Docs.

На початковому етапі це дозволено в США та в Google Docs. Якщо ви зацікавлені, ви можете записатися в список очікування тут.

Apple випускає бета-версії iOS 17, iPadOS 17 і macOS Sonoma

Яблуко анонсувала бета-версії iOS 17, iPadOS 17 і macOS Sonoma. Ці нові випуски включають такі функції, як знімки екрана на всю сторінку, двомовний Siri (віртуальний помічник) і покращене сортування SMS для клієнтів із двома SIM-картами. Бета-фаза може мати помилки; можна дочекатися остаточної версії.

  Narwhal для reddit ідеально підходить для тих, хто ненавидить GIF [iOS]

Двомовні запити до Siri змушують користувачів ставити запитання, змішуючи англійську та інші індійські мови. Це нове оновлення корисне для індійських користувачів, оскільки воно дозволить користувачам швидко перемикатися між англійською та іншою мовами під час спілкування з родиною та друзями.

Як і Android, Apple також додає в iOS 17 функцію повносторінкового знімка екрана.

Apple покращує індійських користувачів на різних платформах за допомогою наступних оновлень.

  • Покращена функція двох SIM-карт включає сортування повідомлень, окремі мелодії дзвінка та вибір SIM-карти під час виклику на невідомі номери.
  • Підтримка до 10 індійських мов.
  • Користувачі можуть входити в Apple ID за допомогою свого номера телефону, а не електронної адреси.
  • Новий пенджабі словник
  • Історія дзвінків до 2000 дзвінків.
  • Фільтрування повідомлень на iPad

eBay, глобальна комерційна компанія, яка об’єднує мільйони продавців і покупців у всьому світі, оголосила про придбання Certilogo за нерозголошену суму. Certilogo надає цифрові ідентифікатори та автентифікацію на основі ШІ для одягу та модних товарів.

  Як повернути гроші за програму iOS, яку ви придбали випадково

Згідно з прес-релізом eBay, співпраця Certilogo та eBay дозволить споживачам і брендам взаємодіяти та створювати нові можливості для активації та збільшення участі в економіці. Certilogo використовує цифрові технології для керування життєвим циклом одягу, перевірки автентичності та надання достовірної інформації.

eBay покращує свою автентифікацію та виявлення шахрайства, купуючи компанії на базі штучного інтелекту 3 PM Shield, яка є компанією з виявлення шахрайства, і Sneaker Con Digital, яка перевіряє автентичність високоякісних кросівок.

Щоб отримати більше оновлень, перегляньте категорію «Останні технології».