Перетворіть потенційних клієнтів на клієнтів за допомогою цих 11 інструментів для картографування подорожей

Categories:

Чи знаєте ви важливість картографування шляху клієнта? Якщо так, можливо, ви плануєте конвертувати потенційних клієнтів за допомогою інструментів Journey Mapping. Ось те, що може вам дуже допомогти.

Якщо ви шанувальник цитат, то, можливо, ви чули вислів: «Неможливо зрозуміти когось, поки не пройдеш милю на його місці».

Картування шляху клієнта дозволяє власникам зрозуміти бізнес з точки зору клієнта. Вони носять різне взуття, щоб побачити, як виглядає та відчуває себе клієнт, який використовує продукт.

Що таке картографування шляху клієнта?

Розгляньте карту, яка демонструє різні етапи клієнта: від знання про продукт до його покупки, використання та огляду. Customer Journey Mapping охоплює перегляд, порівняння, розробку та купівлю як набір точок взаємодії та цифрових каналів клієнтів.

Чому клієнтська подорож? Що отримають клієнти від продукту? Який досвід у клієнтів – задоволені чи викидають у сміттєвий кошик використання продукту?

Щоб зрозуміти, як це впливає на життя цільової аудиторії, ці запитання задають різним типам клієнтів, таким як продавець, домогосподарка, власник бізнесу, інженер, лікар, кухар тощо.

Чому картографування шляху клієнта є важливим?

Картографічний шлях допомагає компаніям визначити сфери, які потрібно змінити, покращити, оновити чи оптимізувати. Мета полягає в тому, щоб покращити взаємодію з користувачем і надати правильне повідомлення клієнтам без шкоди для якості продукту. Він пропонує спільне розуміння продукту для клієнта в міжфункціональній команді.

Але навіщо в першу чергу шукати шлях до клієнта?

  • Це допомагає власникам бізнесу досягти клієнтів і збільшити продажі.
  • Створюйте обізнаність користувачів і спілкуйтеся з ними за допомогою платформ соціальних мереж і веб-сайтів.
  • Вирішення основних проблем, які можуть негативно вплинути на бізнес.

Зважаючи на це, ось найкращі інструменти для картографування шляху клієнта, на які варто звернути увагу.

MappingHero

MappingHero це універсальний інструмент для оптимізації частоти розмов для власників бізнесу, щоб досягти відчутного зростання та збільшити свій дохід. Інструмент має кілька функцій, таких як:

  • Динамічні Heapmaps для отримання поточних даних про джерела трафіку, кліки, прокручування тощо.
  • Запис сесії для отримання досвіду клієнтів на веб-сайті.
  • Тестування A/B, щоб побачити, що оновити далі та який вплив це може мати.

Також легко ефективно працювати з командою та розробляти ідеальну стратегію. Він також пропонує відгуки, щоб покращити взаємодію з користувачем і відповідно оптимізувати продукти.

UserExperior

UserExperior дозволяє легко проаналізувати, як буде виглядати навігація між подіями чи екранами для користувачів. Інструмент дозволяє власникам або командам продуктів візуалізувати навігаційний шлях для користувачів між подіями та екранами. Легко помітити подорож, зрозуміти верхню навігацію та отримати доступ до деталей.

  Перевірте, чи ваш комп’ютер сумісний з Oculus Rift

Інструмент також дозволяє легко фільтрувати трафік, зменшуючи або додаючи кроки, переглядаючи маршрути та аналізуючи фільтри, як-от події, екрани, дні та версії програми. Він відповідає GDPR і вимогам безпеки корпоративного рівня.

UXPressia

UXPressia забезпечує виняткову взаємодію з користувачами, що спрощує команди продукту для розуміння подорожі та її картографування. Онлайн-інструмент для картографування шляху клієнта має кілька основних функцій. Він пропонує співпрацю в режимі реального часу, завдяки якій клієнти, зацікавлені сторони та колеги працюють разом у режимі реального часу.

Багатоканальний досвід покращує взаємодію з користувачем у точці взаємодії. Легко визначити можливості та бажані шляхи, які відповідають вимогам бізнесу. Можна також візуалізувати емоції клієнта та визначити больові вказівники, щоб зрозуміти, що відчуває клієнт.

Трамваї продуктів також можуть експортувати досвід у формати для друку, такі як CSV, PNG, PDF та файли PowePoint, включаючи кольори брендів, посилання на веб-сайти та логотипи для забезпечення узгодженості. Можна навіть представити подорож іншим, перемикаючись між ресурсами CX/UX, збільшуючи та зменшуючи масштаб, підганяючи екран першим клацанням миші та змінюючи тему.

Користувачі можуть легко інтегрувати веб-аналітику під час відображення шляхів клієнтів за допомогою Mixpanel і Google Analytics. Створюйте резервні копії карт подорожі документами, відео, таблицями, зображеннями, результатами досліджень, статтями, цитатами тощо.

Смаплі

Смаплі Інструмент картографування шляху клієнта допомагає командам із розробки продуктів пояснювати клієнтам зовнішній вигляд послуг і продукту. Користувацький досвід добре розроблений і розуміє вимоги, відчуття та больові точки.

Він створює детальну карту подорожі клієнта з різними особами користувачів, щоб проаналізувати враження від обслуговування та візуалізувати послугу або продукт, як-от канали спілкування, емоції, тексти та зображення тощо.

Команди продуктів або власники можуть розуміти кожен крок під час розподілу точок взаємодії та дій на різні етапи, щоб зрозуміти особистий досвід. Це також полегшує висвітлення важливих проблем, фактів та ідей, щоб відзначити важливі речі в дорожній карті.

Розкадровка співпереживає особистому досвіду та поєднує його з зображеннями, щоб зрозуміти конкретні моменти. Мета полягає в тому, щоб зрозуміти залучення користувачів, задоволеність клієнтів і канал зв’язку.

Автопілот

Забезпечте надзвичайний досвід використання Автопілот для автоматизації дій і повідомлень. Полотно може продемонструвати або висвітлити все про досвід користувача з персоною. Використовуючи автоматизацію візуального маркетингу, можна легко автоматизувати досвід користувача або подорож.

Він робить особисту подорож за допомогою фільтрів і умов для розуміння поведінки користувачів і демографічних показників. Крім того, він візуалізує весь шлях користувача, по-іншому створюючи та автоматизуючи повторювані завдання. Повторювані завдання автоматизовано для створення завдань, призначення потенційних клієнтів, позначення полів, надсилання сповіщень, оновлення полів тощо.

  Як виправити, що канал історії Roku не працює

Конструктори візуальних шляхів можуть миттєво створювати шляхи клієнта для автоматизації повторюваних завдань і взаємодії з клієнтами для доставки багатоканальних повідомлень у масштабі. Тестування A/B, пропозиції штучного інтелекту та історія, яку можна прокручувати, спрощують створення експертних шаблонів.

Кустеленція

Створіть карту подорожі за допомогою Кустеленція з мінімальними зусиллями. Він пропонує інтуїтивно зрозумілий інтерфейс користувача для створення ідеальної карти клієнтів. Він також надає креслення послуг, карти користувачів, карти шляху клієнтів і карти досвіду для малих і великих організацій.

Команда продукту також може легко додавати картки за допомогою методу перетягування та плавного робочого процесу для розумнішої подорожі. Він створює емпатію та криві смуги з гнучкою структурою карти, що відображає зусилля та емоції клієнтів.

Підібрані піктограми спрощують відображення користувача та спрощують зіставлення. Він використовує формати, стилі та піктограми для створення карт і унікальних колекцій зображень у центрі мислення. Команда продукту може легко додавати файли, зображення чи документи, щоб скласти карту подорожі за допомогою різноманітної колірної палітри.

Міро

Міро пропонує кілька шаблонів карт подорожі клієнта, які можуть спроектувати досвід, аргументувати подорож і задовольнити вимоги клієнтів. Він забезпечує візуальне представлення або огляд послуг або знань про продукт для інженерних відділів, відділів розробки, маркетингу, продажів та інших відділів.

Інструмент надає користувачам персоналізований досвід, щоб зрозуміти цільову аудиторію та знати, що саме підходить. Шаблони спрямовані на дії, точки дотику, почуття, думки клієнтів і власників процесів, щоб краще зрозуміти можливості візуалізації.

FlowMap

FlowMap це потужний інструмент, який покращує комунікацію та використовує моменти розповіді, щоб передати суть користувачів. Він пропонує цінну загальну взаємодію з користувачем і відкриває переконливий досвід, щоб допомогти власникам бізнесу. Він скомпільований із кількома функціями, такими як створення персонажа, використання попередньо встановлених блоків, налаштування карт, оповідання історій тощо.

Команди можуть використовувати готові шаблони, ділитися кількома картами та експортувати файли, щоб зрозуміти картографування шляху клієнта. Інструмент спрямований на виявлення проблемних областей, больових точок, щоб залучити життєвий цикл клієнта розробника. Це також покращує спілкування, щоб отримати чітку картину та зрозуміти контекст користувача.

FlowMap полегшив створення вищих коефіцієнтів конверсії клієнтів, щоб зміцнити послідовність конверсії та максимізувати продажі до моментів прийняття рішення. Це збільшує утримання провідних творців і дизайнерів, щоб налаштувати життєвий цикл клієнтів і розповісти повну історію. Мета полягає в тому, щоб визначити бачення, щоб розкрити значні можливості для створення нового продукту та кращого досвіду.

Вони роблять

Зрозумійте Вони роблять як вимога сучасної команди до інструмента картографування шляху клієнта. Він швидко й ефективно узгоджує команди зі стандартизованими шаблонами, щоб розширити шляхи клієнта. Інструмент допомагає створити спільне розуміння того, як клієнт отримує особистість, карту інформації, рішення та можливості.

  Як увімкнути/вимкнути мультимедійні дії для функціональних клавіш

Інструмент має кілька функцій, таких як перетягування між подорожами для створення репозиторіїв для можливостей, персон і рішень. Він фіксує можливості та відстежує правильну подорож, щоб охопити точки дотику та больові точки, щоб розблокувати приховані зв’язки між продуктами, процесами та людьми.

Інструмент пов’язує шляхи клієнтів і бачить, як це впливає на всю організацію. Це міжкомандна співпраця в команді за допомогою спеціальних шаблонів, ролей або дозволів, коментарів, живих посилань і активності.

Точка дотику

Точка дотику може швидко створювати карти подорожі та зв’язувати типи клієнтів, щоб знати, що таке продукт чи послуга. Програмне забезпечення для керування подорожами може зрозуміти, розвинути або перевірити подорож, щоб зрозуміти клієнтів. Він також створює дієві карти для отримання правильних результатів.

Команда продукту також може співпрацювати, аналізувати та ділитися ракурсами, використовувати результати, готові для керівників, і спілкуватися з колегами в режимі реального часу. Мета полягає в тому, щоб розробити інтуїтивно зрозумілі плани дій щодо звітності, управління ініціативами та відгуки клієнтів. Користувачі можуть покладатися на настроювані шаблони для створення карти подорожі.

Milkymap

Milkymap може легко візуалізувати шляхи клієнта, щоб покращити, поділитися та розробити клієнтський досвід. Метою є зміцнення співпраці та побудова бізнесу з клієнтами. Це допомагає візуалізувати взаємодію з клієнтами до точки, інтуїтивно зрозумілий, простий і дизайн. Він може легко створювати кілька карт подорожей, створювати шаблони, поля даних, налаштовувати стандартні мітки та керувати користувачами.

Висновок

Тепер девізом компаній стало «створити правильний продукт» замість «створити правильний продукт». Це змінило пріоритет для власників бізнесу, щоб утримувати клієнтів і гарантувати, що вони не відходять. Картування шляху клієнта – це спосіб переконатися, що правильний продукт є основним центром уваги власників бізнесу. Розпочніть картографування шляху клієнта за допомогою найкращого інструменту, щоб отримати найкращі результати.

Вам також може бути цікаво почитати про деякі з найкращих програм для роботи з клієнтами.

Можливо, ви захочете переглянути відеоверсію цієї статті.
Поставте лайк і підпишіться на канал techukraine.net Youtube.