Перетворення вашого Android TV Box на Kodi Streamer

Відмова від відповідальності: деякі сторінки цього сайту можуть містити партнерське посилання. Це жодним чином не впливає на нашу редакцію.

Kodi — це фантастичний спосіб передавати вміст на телевізор із комп’ютера чи телефону, а використання Android TV від Google — чудовий спосіб перетворити ваш основний телевізор на «розумний».

Хоча потокове передавання Kodi на Chromecast є дещо складним, завантажити Kodi на ваш Android TV є легким завданням. Ось як ви можете встановити Kodi на свій Android TV і почати транслювати збережений вміст на великий екран.

Примітка. Багато доповнень містять вміст, який не має офіційної ліцензії, і доступ до такого матеріалу може бути незаконним. Якщо вміст безкоштовний, але виглядає занадто добре, щоб бути правдою, то, ймовірно, це так. Використовуйте один з наших найкращих варіантів VPN під час потокової передачі онлайн, як-от ExpressVPN.

Обмежена пропозиція: 3 місяці БЕЗКОШТОВНО!

Варіант 1: Установка Kodi з Play Store

Для початку ми покажемо найпростіший спосіб встановлення Kodi на вашому Android TV. Припускаючи, що у вас є доступ до Play Store, виконайте наведені нижче дії.

  Як запустити Android 12L на комп’ютері
 • Відкрийте магазин Google Play на своєму Android TV і ввійдіть, якщо з’явиться відповідний запит.
 • Завантажте програму Kodi на свій Android TV за допомогою Google Play.
 • Налаштуйте програму Kodi, щоб бачити вміст, який ви зберегли в мережі. Якщо встановлення пройшло успішно, ви готові використовувати Kodi на своєму Chromecast.
 • Якщо у вас виникли проблеми з встановленням Kodi, переконайтеся, що ви використовуєте Android 5.0 або новішої версії. Якщо це не так, оновіть операційну систему та повторіть спробу.

  Варіант 2: Установка Kodi з офіційного сайту

  Якщо з якоїсь причини ви не можете використовувати Google Play Store, ви можете скористатися офіційним сайтом Kodi, щоб завершити завантаження. Все, що вам потрібно зробити, це виконати наступні дії:

  Обмежена пропозиція: 3 місяці БЕЗКОШТОВНО!

 • Якщо Kodi недоступний у Play Store, перейдіть на панель налаштувань Android TV і прокрутіть до Безпека та обмеження.
 • Увімкніть Невідомі джерела, щоб дозволити встановлювати програми за межами магазину Google Play.
 • На ПК завантажте Kodi для Android зі сторінки завантаження Kodi. Залежно від вашого обладнання, вам потрібно вибрати правильну версію.
 • Скопіюйте завантажений файл .apk на Google Диск або USB-накопичувач і підключіть його до свого Android TV.
 • За допомогою телевізора переглядайте файл .apk і відкривайте його за допомогою програми Files by Google або іншого файлового менеджера на вибір. ПРИМІТКА. Будьте обережні, вибираючи браузер файлів, оскільки програм-копійників зі шпигунськими та фоновими рекламними програмами є велика кількість!
 • Відкрийте файл .apk, щоб встановити Kodi, і дотримуйтесь підказок. Kodi працюватиме так само, як завантаження з Google Play Store, за винятком того, що він запропонує вам авторизацію безпеки.
 • Налаштуйте Kodi, щоб ви могли бачити вміст, який ви зберегли в мережі.
 •   Нові функції Firefox 33 для комп’ютера та Android

  Як згадувалося раніше, багато доповнень містять вміст, який не має офіційної ліцензії. Доступ до такого вмісту може порушити авторські права або призвести до незаконного використання. Відповідальність користувача полягає в дотриманні всіх чинних законів у своїй країні щодо даних та вмісту.

  Часті запитання

  Ось ще кілька відповідей, які допоможуть вам встановити Kodi на ваш Android TV.

  Що робити, якщо я не можу запустити останню версію Android?

  Обмежена пропозиція: 3 місяці БЕЗКОШТОВНО!

  Якщо ви не можете змусити наведені вище інструкції працювати через проблеми з несумісністю ОС, ви можете спробувати Aptoide TV. На відміну від Google Play Store, ви можете шукати старіші версії Kodi, які можуть бути сумісні з вашою версією Android TV.

    Що робити, якщо пристрій Android не вказано в списку після команди ADB Devices

  Чи можу я оновити Kodi на Android TV?

  Так! Якщо у вас виникли проблеми з Kodi або ви хочете використовувати останню версію, ви можете оновити Kodi через Google Play Store. Відкрийте Play Store і натисніть свій профіль у верхньому правому куті. Потім натисніть «Керувати програмами та пристроями». Далі натисніть “Оновлення”. Натисніть “Переглянути деталі”. Прокрутіть униз до Kodi та натисніть «Оновити», якщо ця опція з’явиться (якщо вона не з’являється, значить, ваша версія вже оновлена).

  Ви також можете видалити та повторно інсталювати Kodi, якщо у вас виникли проблеми з встановленням останньої версії Kodi.

  Kodi і Android TV

  Тепер, коли у вас встановлено Kodi на вашому HDTV, ви можете насолоджуватися з ним і досліджувати функції та параметри, щоб зробити його своїм! Він також дозволяє створювати профілі, щоб інші користувачі могли налаштувати його відповідно до своїх потреб. Не соромтеся залишати свої коментарі нижче про те, як ви використовуєте Kodi на своєму Android TV.