Перекладіть медичний жаргон простою англійською мовою за допомогою розширення Chrome

| | 0 Comments| 9:27 AM
Categories:

У якийсь момент нашого життя ми всі відчували зле і вирішили, що замість того, щоб проконсультуватися з сертифікованим лікарем, який навчався у медичній школі і вивчав медицину протягом добрих чотирьох років, ми повинні просто погуглити наші симптоми, щоб дізнатися, що з нами. Відповідь зазвичай полягає в тому, що у нас є якийсь рак або що один із наших симптомів вказує на рак. Безсумнівно, це зайве, але цілком можливо, що ми неправильно читаємо інформацію. Навіть якщо ми просто читаємо про хворобу, яка може передаватися генетично, або про щось, про що лікар попередив нас, що ми можемо піддаватися ризику, велика медична інформація, доступна в Інтернеті, не написана простими словами. Iodine’s Medical Translator — це розширення Chrome, яке виправляє це. Він знаходить медичні терміни на веб-сторінці та перекладає їх на звичайну англійську, яку ми можемо зрозуміти.

  Locationbar³ робить кожен сегмент в URL-адресі доступним для натискання [Firefox]

Встановіть Медичний перекладач і загуглите симптом, хворобу або лише одне з багатьох слів, наведених у вашому звіті крові. Коли ви відвідуєте сторінку з медичною термінологією, розширення виділяє їх і повідомляє вас через панель у верхній частині, що на сторінці було виявлено медичний жаргон. Ви можете вимкнути розширення для певної сторінки з цієї панелі.

Наведіть курсор миші на посилання та дочекайтеся появи спливаючого вікна та перекладу його на звичайну англійську мову. Повторіть для будь-якого виділеного слова, щоб отримати подібне пояснення.

Ви можете редагувати список веб-сайтів із білого списку за допомогою параметрів розширення. Видаліть будь-який веб-сайт, який ви більше не хочете виключати з Медичного перекладача, або вставте URL-адресу будь-якого веб-сайту, який ви хочете виключити з розширення. Пам’ятайте, що виключаючи веб-сайт, потрібно використовувати домен, а не URL-адресу поточної сторінки, яку ви переглядаєте на цьому веб-сайті. Зрозуміло, що легше виключити веб-сайти з панелі медичного перекладача.

  Як змінити часовий пояс у вашому браузері [Firefox]

Відмова від відповідальності: ми не заохочуємо читачів до самостійної діагностики, а медичні веб-сайти повинні використовуватися як джерело інформації, а не лікування. Якщо ви почуваєтеся погано, зверніться до лікаря.

Установіть медичний перекладач Йода з Веб-магазину Chrome

[ via Lifehacker ]