Переглянуто Astra Pentest – просте, постійне сканування вразливостей і відповідність

Погано захищені або (іноді) неправильно налаштовані програми часто піддаються злому, а конфіденційну інформацію викрадають у компаній щодня.

Ось кілька тривожних реальних статистичних даних:

 • За даними IBM, у 2021 році середня вартість витоку даних зросла до 4,37 мільйона доларів за випадок витоку даних.
 • Дослідження Accenture стверджує, що майже 43% кібератак спрямовані на малі та середні підприємства.

Щоб запобігти такій шкоді та вхідним загрозам для будь-якої компанії, дуже потрібне ретельне сканування вразливостей і тестування на проникнення її мережевих активів, щоб усі вразливості в додатках були виявлені до того, як їх почнуть шукати хакери.

Ось де Астра Пентест вступає в гру.

Як допомагає Astra Pentest?

Платформа Pentest від Astra робить процес пошуку вразливостей надзвичайно простим і безперервним. Це робить ваші програми проактивно безпечними.

Він пропонує компаніям цілісну платформу, яка включає автоматичне та безперервне сканування вразливостей, ручне тестування на проникнення, керування вразливістю на основі ризиків, інтеграції DevOps (CI/CD), окремі тестові тести відповідності Pentest для відповідності SOC2, ISO27001, HIPAA та багато іншого.

Завдяки Astra Pentest ваша команда інженерів та інженери з безпеки Astra можуть легко співпрацювати, керувати та захищати ваші додатки за допомогою єдиної платформи.

Кому може бути корисний Astra Pentest?

Astra Security обслуговує широкий спектр компаній із усіх галузевих галузей, включаючи охорону здоров’я, фінансові послуги, електронну комерцію, блокчейн тощо. Понад 3000 компаній, як-от SpiceJet, Ford, Agora, Cosmopolitan, Dream11, Gillette та OOONA, покладаються на Astra Pentest для захисту свого бізнесу.

  Відновіть видалені або втрачені дані за допомогою програмного забезпечення Stellar Data Recovery

Технічні директори, ІТ-директори, ІТ-менеджери, спеціалісти з CISO та спеціалісти з відповідності з компаній будь-якого розміру можуть отримати вигоду від відзначеного нагородами рішення Astra Pentest від Astra Security.

За допомогою Astra Pentest клієнти також можуть підтримувати безперервну відповідність стандартам ISO 27001, SOC2, PCI-DSS і HIPAA за допомогою регулярного сканування безпеки, яке перевіряє наявність вразливостей, які можуть призвести до невідповідності цим вимогам.

Що включає Astra Pentest?

Завдяки Astra Pentest клієнти отримують повне рішення безпеки для виявлення та усунення вразливостей і слабких місць безпеки в своїх системах. Крім того, ключові функції, пропоновані Astra Pentest, забезпечують безперебійну роботу команд інженерів і менеджерів для досягнення цілей безпеки.

Astra Pentest має наступні ключові функції:

 • Автоматичний сканер уразливостей із 3000+ тестами
 • Поєднання автоматизованого та ручного пентестування
 • Інтеграція з CI/CD, JIRA та іншими програмами
 • Просте керування вразливими місцями та співпраця
 • Спеціальні тести на відповідність і перегляд для SOC2, ISO27001, HIPAA тощо.
 • Пентестовий сертифікат, який можна перевірити публічно
 • Налагодження співпраці з експертами з безпеки на платформі

Тепер давайте подивимося Особливості Pentest Astra детально.

Автоматичний сканер вразливостей

Безперервний сканер уразливостей, який автоматично перевіряє вашу систему на більш ніж 3000 тестів і пропонує детальні звіти про сканування. Сканер уразливостей Astra також розроблений для сканування сторінок, що знаходяться за логіном, що робить його ідеальним для програм SaaS.

Автоматичний сканер вразливостей Astra працює в п’ять різних етапів:

 • Проскануйте свою програму на наявність уразливостей і проблем із неправильною конфігурацією
 • Оцінка ризику проводиться для кожної вразливості з урахуванням оцінки ризику, серйозності та впливу
 • Уразливості класифікуються на основі оцінки ризику та визначаються пріоритети для розробників, щоб їх виправити
 • Звіти для кожного сканування вразливостей готуються та зберігаються для використання в майбутньому
 • Інтегруйте сканер із конвеєром CI/CD для безперервного сканування, ніколи не запускайте роботу з уразливими місцями

Поєднання автоматизованого та ручного тестування на проникнення

Інженери з безпеки в Astra допоможуть вам виявити та виправити прогалини у системі, провівши тестування в хакерському стилі за допомогою набору автоматизованих інструментів і вручну. У цьому інженер безпеки з Astra намагається зламати вашу систему або обійти встановлені засоби захисту, використовуючи потенційну вразливість або слабкість безпеки. Завдяки поєднанню автоматизованого та ручного пентестування весь процес оцінки вразливості та тесту на проникнення (VAPT) Astra гарантує відсутність помилкових спрацьовувань.

  10 найкращих блогів Java для програмістів усіх рівнів

Ручне тестування може допомогти вам виявити недоліки у вашій системі, які залишаються непоміченими під час автоматичного сканування. Він виявляє недоліки, такі як помилки бізнес-логіки, проблеми через поганий код тощо.

Просте керування вразливими місцями та співпраця

Інформаційна панель керування вразливостями в Astra Pentest пропонує вам простий спосіб виявлення, класифікації та усунення вразливостей. Вам надається детальний аналіз кожної виявленої вразливості разом із потенційним впливом на вартість уразливості в доларах, ступінь серйозності, оцінку ризику вразливості, показник CVSS, кроки для відтворення, пропозиції відео POC щодо усунення цієї вразливості та багато іншого.

Інформаційна панель керування вразливістю також дозволяє вам співпрацювати з вашою внутрішньою командою та інженерами безпеки Astra (з опціями додавання коментарів, позначення користувачів, керування доступом, центр вирішення проблем тощо).

Тести безпеки на відповідність і звітність

Блискуча нова інформаційна панель відповідності в Astra Pentest дозволяє перевірити стан вашої програми щодо відповідності вимогам безпеки, характерним для вашої галузі. Наразі доступні такі тести на відповідність стандартам безпеки – ISO 27001, SOC 2, PCI-DSS, HIPAA та GDPR.

Інтеграція з CI/CD та іншими програмами

Параметри інтеграції CI/CD для підключення вашого проекту Pentest до каналів GitHub або GitLab. Це забезпечить автоматизований і безперервний аудит вашої програми щоразу під час її розгортання — перехід від DevOps до DevSecOps.

Ви також можете підключити свій проект Jira до Astra Pentest, щоб додати виявлені вразливості, коли Jira видає проблеми, до вашого проекту Jira.

Сертифікат Pentest, який можна перевірити громадськістю

Після кожного успішного пентесту ви отримаєте визнаний галуззю публічно перевірений сертифікат пентесту. Ви можете завантажити його самостійно з головної інформаційної панелі Astra Pentests.

  Як видалити файл, відкритий в іншій програмі

Цей загальнодоступний сертифікат допоможе вам створити довіру серед ваших існуючих і нових клієнтів. Його також можна використовувати для досягнення певної відповідності.

Налагодження співпраці з експертами з безпеки в межах платформи

Користувачі можуть надсилати запит на підтримку на інформаційній панелі, використовуючи «Потрібна допомога?» розділ. Крім того, щоб обговорити, призначити та попросити допомоги щодо будь-якої конкретної вразливості, команди розробників можуть співпрацювати з експертами з безпеки з Astra в рамках платформи, просто перейшовши до центру вирішення проблем і прокоментувавши проблему.

Крім того, Astra Security має центр ресурсів, який містить корисні статті, які допоможуть вам розібратися з усіма функціями продукту та відповісти на запитання, які у вас виникли.

Що клієнти кажуть про Astra Pentest?

Додаємо сюди кілька скріншотів оглядів (джерело):

Підводячи підсумки

Організаціям слід розглянути можливість використання як сканування вразливостей, так і рішень для тестування на проникнення, щоб забезпечити повне покриття безпеки. Сканування вразливостей може допомогти вам виявити слабкі місця у вашій системі до того, як це зробить зловмисник, тоді як тестування на проникнення може допомогти вам перевірити ефективність засобів контролю безпеки.

При спільному використанні ці два інструменти можуть забезпечити потужний захист від сучасних загроз. Переконайтеся, що ваша організація користується як скануванням уразливостей, так і рішеннями для тестування на проникнення, щоб залишатися попереду.