Переглядаєте шоу на Netflix? Як скинути прогрес годинника

| | 0 Comments| 4:50 AM
Categories:

Якщо у вас є червона смужка під шоу, яке ви хочете переглянути на Netflix, це означає, що шоу вже було переглянуто в цьому профілі Netflix.

Незалежно від того, дивилися це шоу ви чи хтось інший, ви захочете позбутися прогресу перегляду, щоб переглянути шоу ще раз, і ми покажемо вам, як це зробити.

Чому варто скинути перегляд прогресу на Netflix?

Червона смуга під шоу, яке ви або хтось інший бачив у профілі Netflix, називається прогресом перегляду. Це зручний індикатор, який повідомляє вам, де ви востаннє зупинилися, тож вам не потрібно запам’ятовувати, яку серію чи часову позначку ви переглядали.

Однак, якщо ви переглядаєте шоу або шоу, яке бачив хтось інший, ви можете заплутатися, який епізод ви дивилися останнім. Або ще гірше, ви продовжите в наступному епізоді та отримаєте спойлери.

  11 найкращих розумних дверних замків для кращої безпеки будинку

Перегляд прогресу – це функція, яка має допомогти вам, але якщо вона не синхронізується з вашим фактичним прогресом, це стає незручністю.

Якщо ви хочете плавно переглядати без необхідності запам’ятовувати епізод, який ви дивилися останнім, вам потрібно буде скинути хід перегляду на Netflix.

Як скинути прогрес перегляду на Netflix

Скинути шоу, яке вже переглядалося в профілі Netflix, можна лише в браузері. Ви можете використовувати веб-переглядач телевізора чи телефон, але найпростіше на комп’ютері. Дотримуйтесь, щоб дізнатися, як скинути хід перегляду профілю Netflix. Не хвилюйтеся, це не вплине на інші профілі, які не є вашими.

Крок 1. Перейдіть до свого облікового запису Netflix

Ми збираємося відкрити Netflix у браузері на комп’ютері. Якщо ви користуєтеся мобільним телефоном, ви можете стежити за цим у мобільному браузері. Це буде простіше, якщо ви знаєте, як переглядати настільну версію веб-сайту на мобільному пристрої.

Відкривши Netflix у браузері, виберіть профіль, у якому потрібно скинути хід перегляду певного шоу. Щоб полегшити роботу пізніше, клацніть один епізод цього шоу. Це гарантує, що воно згодом відображатиметься як останнє переглянуте шоу.

  Як перевірити, чи хтось шпигує за вашим телефоном

У верхньому правому куті клацніть значок свого профілю > Обліковий запис. Це відкриє сторінку, де ви зможете керувати налаштуваннями свого облікового запису Netflix. Поки ви на цій сторінці, ось кілька налаштувань Netflix, які ви можете змінити, щоб покращити його.

Крок 2. Отримайте доступ до своєї активності перегляду

На сторінці налаштувань облікового запису Netflix прокрутіть униз до розділу «Профіль і батьківський контроль».

Кожен профіль Netflix матиме шеврон, спрямований вниз. Клацніть шеврон профілю, для якого потрібно скинути показ.

У списку налаштувань профілю натисніть «Перегляд активності».

Крок 3. Видаліть шоу Netflix зі своїх переглядів

Перейшовши на сторінку активності перегляду Netflix, знайдіть назву шоу, перебіг якого ви хочете скинути.

Якщо ви зробили, як ми пропонували, і клацнули епізод, він має бути у верхній частині списку. У нашому випадку ми хочемо видалити Королівство, а не шоу, яке дивилися останнім часом.

  Як змінити пароль Apple ID на iPhone

Праворуч від назви шоу ви побачите коло з косою рискою. Натисніть на нього, і його буде видалено з вашої активності перегляду.

Це також видалить його з ваших пропозицій, тому вам доведеться шукати шоу, щоб переглянути його знову. Однак ви помітите, що червона смуга під шоу зникла. Якщо ні, вам доведеться почекати до 24 годин, як показано на зображенні вище.

Скиньте хід перегляду для більш плавного повторного перегляду

Функція перегляду прогресу допоможе вам легко дивитися шоу; щоб мати можливість повернутися до шоу без необхідності запам’ятовувати, де ви востаннє зупинилися. Ми сподіваємося, що цей посібник допоміг вам скористатися цією функцією та запобігти появі спойлерів, якщо ви починаєте шоу з нуля.