Перевірте, чому ваш ПК несумісний

Очікується, що Windows 11 з’явиться пізніше цього року. Цей графік може бути реальним, а може і не бути реальним, але Microsoft опублікувала мінімальні вимоги до обладнання для ОС. Вони також випустили, а потім видалили додаток Health Check, який перевіряв систему на сумісність з Windows 11.

Користувачі, які хочуть запустити Windows 11 у своїй поточній системі замість того, щоб купувати нову, мають базові вимоги, щоб продовжити, або вони можуть спробувати встановити бета-версію, і вона повідомить їм, чи їхня система сумісна з ОС.

Windows 11 Перевірте, чому ваш ПК несумісний

Чому не Windows 11?

Мінімальні вимоги до обладнання та перевірка на сумісність є корисними, але багато користувачів виявляють, що їхні системи все ще позначаються як несумісні з новою ОС, незважаючи на те, що вони відповідають перерахованим вимогам.

  Як надрукувати в Word, щоб залишити місце для діроколу

Апаратний компонент, який робить систему несумісною з Windows 11, ніколи не згадується. Користувачам, як правило, залишається розібратися в цьому самостійно, а саме, чому б і не Windows 11.

Чому б і не Windows 11 — це безкоштовний сторонній сценарій перевірки здоров’я з відкритим вихідним кодом, який по компонентах розповідає, чому ваша система може бути несумісною з Windows 11.

Використовуйте Чому не Windows 11

Щоб використовувати Чому не Windows 11, виконайте ці дії.

Завантажити Чому не Windows 11 з Github.
Запустіть файл EXE.
Дозвольте скрипту сканувати систему.
Апаратні компоненти, які несумісні, будуть виділені з розумом.

Чому не вимоги та обмеження Windows 11

Чому б не Windows 11 має деякі базові вимоги для її роботи.

Сценарій працюватиме в Windows 8.1 і сумісний з останньою збіркою Windows 10
Сценарій не запускається в Windows 7.
У системі Windows 8.1 він може не мати можливості точно перевірити підтримку DirectX 12, яка необхідна для функції HDR, але не є блокатором, коли справа доходить до встановлення Windows 11.
У системі Windows 10 програма працюватиме, лише якщо система є 64-розрядною.
У системі Windows 8.1 додаток зможе працювати як у 32-розрядній, так і в 64-розрядній системі.

  Як знайти свій Spotify Wrapped 2020

Точність результату

Чому б і не Windows 11 досить точна. Ви повинні знати, що коли Windows 11 повідомляє вам, що система несумісна під час процесу оновлення, не завжди ОС не буде працювати на ній. Можливо, він не зможе запустити всі функції Windows 11, але якщо у вас нове обладнання, воно повинно працювати без проблем.

Візьміть приклад сценарію, який запускається в системі під керуванням Windows 11, і ви побачите, що центральний процесор позначено як причина, чому система може бути несумісною. Ось чому Windows 11 також може позначити його, але, як ви бачите, ОС працює нормально.

  Як шукати електронні листи за розміром в Gmail

Висновок

Чому б не Windows 11 допоможе вам зрозуміти, що заважає вашій системі запустити Windows 11. У деяких випадках ви можете вирішити проблему, наприклад, якщо ви вимкнули безпечне завантаження, ви можете ввімкнути його, і ви зможете щоб встановити ОС. В інших випадках вам може знадобитися оновити апаратне забезпечення, наприклад, якщо у вас немає чіпа TPM або якщо чіп TPM не має версії 2.0 (або новішої).