перевірте обладнання перед дзвінком

Для роботи онлайн-зустрічі потрібні дві речі; сервіс, який добре обробляє аудіо- та відеопотоки, а також стабільне підключення до Інтернету. Користувач повинен знайти службу, яка здатна добре обробляти аудіо- та відеодзвінки. Якщо ви плануєте використовувати Zoom для зустрічей, ви можете перевірити, чи може ваше інтернет-з’єднання обробляти потокове аудіо та відео.

Тестова зустріч Zoom

Zoom можна використовувати безкоштовно, тому ви завжди можете почати випадкову зустріч з нульовими учасниками та перевірити, чи все працює. Тим не менш, якщо у вас немає облікового запису Zoom або ви хочете спробувати свої сили на тестовій зустрічі, Zoom допоможе вам.

  Як налаштувати панель справ у Outlook

Почати тестову зустріч Zoom – Робочий стіл

Щоб почати тестову зустріч Zoom, виконайте такі дії.

Відкрийте сучасний інтернет-браузер, наприклад Chrome, Firefox, Edge або Safari.
Відвідайте Тестова зустріч Zoom сторінка.
Натисніть Приєднатися.
Відкрийте клієнт Zoom, коли буде запропоновано.
Якщо у вас не встановлено програму Zoom, закрийте запит і натисніть «Запустити зустріч».
Zoom запитає, чи бачите ви себе в камері, відтворюєте аудіо через динаміки і чи можна говорити в мікрофон.
Якщо все обладнання працює, можна почати зустріч.

Почніть тестову зустріч Zoom – мобільний

Щоб почати тестову зустріч Zoom на мобільному пристрої, на вашому телефоні повинна бути встановлена ​​офіційна програма Zoom. Він доступний як для Android, так і для iOS.

На своєму телефоні перейдіть на сторінку Сторінка тестової зустрічі Zoom у вашому браузері.
Натисніть Приєднатися.
Натисніть Запустити зустріч.
Дозвольте вашому веб-переглядачу відкрити програму Zoom.
Перевірте аудіо та відео.
Якщо все працює, завершіть зустріч.

  HDMI 2.1: що нового і чи потрібно оновлювати?

Перевірте швидкість інтернету

Тестова зустріч Zoom перевіряє ваше обладнання, але якщо ви хочете перевірити швидкість Інтернету. ми рекомендуємо два інструменти, які ви повинні спробувати.

Speed.net — це найпопулярніший інструмент для перевірки швидкості вашого Інтернету. Відвідайте веб-сайт і натисніть Go. Ви повинні мати пристойну швидкість і низький пінг.

Також є Fast від Netflix. Він призначений для перевірки, чи підтримує ваш Інтернет потокове передавання з Netflix, але це чудовий інструмент, щоб перевірити, чи дозволить ваша швидкість Інтернету вам також провести онлайн-зустріч. Якщо ваше інтернет-з’єднання достатньо швидке для Netflix, воно буде достатньо швидким для онлайн-зустрічі.

  Виправити Zoom Не вдається підключитися. Код помилки 5003

Висновок

Завжди корисно протестувати Zoom Out для зустрічі, особливо якщо ви щойно встановили програму або плануєте використовувати її в системі, з якою ви не знайомі. Тестовий дзвінок безкоштовний, але служить чудовою перевіркою перед викликом. Якщо щось не так, у вас є час до початку зустрічі, щоб виправити це.