перевірте обладнання перед дзвінком

Для роботи онлайн-зустрічі потрібні дві речі; сервіс, який добре обробляє аудіо- та відеопотоки, а також стабільне підключення до Інтернету. Користувач повинен знайти службу, яка здатна добре обробляти аудіо- та відеодзвінки. Якщо ви плануєте використовувати Zoom для зустрічей, ви можете перевірити, чи може ваше інтернет-з’єднання обробляти потокове аудіо та відео.

Тестова зустріч Zoom

Тестова зустріч Zoom

Zoom можна використовувати безкоштовно, тому ви завжди можете почати випадкову зустріч з нульовими учасниками та перевірити, чи все працює. Тим не менш, якщо у вас немає облікового запису Zoom або ви хочете спробувати свої сили на тестовій зустрічі, Zoom допоможе вам.

Почати тестову зустріч Zoom – Робочий стіл

Щоб почати тестову зустріч Zoom, виконайте такі дії.

Відкрийте сучасний інтернет-браузер, наприклад Chrome, Firefox, Edge або Safari.
Відвідайте Тестова зустріч Zoom сторінка.
Натисніть Приєднатися.
Відкрийте клієнт Zoom, коли буде запропоновано.
Якщо у вас не встановлено програму Zoom, закрийте запит і натисніть «Запустити зустріч».
Zoom запитає, чи бачите ви себе в камері, відтворюєте аудіо через динаміки і чи можна говорити в мікрофон.
Якщо все обладнання працює, можна почати зустріч.

Почніть тестову зустріч Zoom – мобільний

Щоб почати тестову зустріч Zoom на мобільному пристрої, на вашому телефоні повинна бути встановлена ​​офіційна програма Zoom. Він доступний як для Android, так і для iOS.

На своєму телефоні перейдіть на сторінку Сторінка тестової зустрічі Zoom у вашому браузері.
Натисніть Приєднатися.
Натисніть Запустити зустріч.
Дозвольте вашому веб-переглядачу відкрити програму Zoom.
Перевірте аудіо та відео.
Якщо все працює, завершіть зустріч.

Перевірте швидкість інтернету

Тестова зустріч Zoom перевіряє ваше обладнання, але якщо ви хочете перевірити швидкість Інтернету. ми рекомендуємо два інструменти, які ви повинні спробувати.

Speed.net — це найпопулярніший інструмент для перевірки швидкості вашого Інтернету. Відвідайте веб-сайт і натисніть Go. Ви повинні мати пристойну швидкість і низький пінг.

Також є Fast від Netflix. Він призначений для перевірки, чи підтримує ваш Інтернет потокове передавання з Netflix, але це чудовий інструмент, щоб перевірити, чи дозволить ваша швидкість Інтернету вам також провести онлайн-зустріч. Якщо ваше інтернет-з’єднання достатньо швидке для Netflix, воно буде достатньо швидким для онлайн-зустрічі.

Висновок

Завжди корисно протестувати Zoom Out для зустрічі, особливо якщо ви щойно встановили програму або плануєте використовувати її в системі, з якою ви не знайомі. Тестовий дзвінок безкоштовний, але служить чудовою перевіркою перед викликом. Якщо щось не так, у вас є час до початку зустрічі, щоб виправити це.